Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Shadow ja tema 6uduste nurgake ehk järjekordne jube leid.

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Nelj Apr 28, 2005 1:44 pm    Teema: Shadow ja tema 6uduste nurgake ehk järjekordne jube leid. Vasta viitega

Ilmselt on mul annet netist igasuguste jubedate asjade väljakaevamiseks - kord on see Nimoy Bilbo Baggins-videoklipp, siis laibapildid jne. Mr. Green

See on siis minu järjekordne leid trekbbsist, kui keegi seda juba näinud on, siis sorry aga asi tundus nii kole, et ma lihtsalt pean seda teiega jagama.

Türklased. Nemad on sellised, kes väga armastavad ameeriklaste filme - koguni nii palavalt, et v6tavad ja teevad neist oma versioone. Nii käärisid nad siis käised üles ja tegid ise oma TOS-i ja see näeb välja niisugune:
http://www.somethingawful.com/articles.php?a=2146

ja thread ise trekbbsis:
http://www.trekbbs.com/threads/showflat.php?Cat=&Number=4363814&page=0&view=collapsed&sb=5&o=7&fpart=1

Algul ma arvasin, et mingi pilateema aga ju vist ei ole. Kahjuks.
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Mai 02, 2005 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

oijah Very Happy
Mida kõike ka ei tehta. Kuigi tegelikult ma isegi tahaks seda näha; huvitav, kas on rohkem nõme, või naljakas...
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Mina tegelt teadsin ja omasin seda klippi tükka aega tagasi juba oma arvutis. Just nimelt kollektsioneerimis ideega. See klipp õigustab seda täiega Wink
Spock on alati mitmekülgne olnud.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2005 7:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mina tegelt teadsin ja omasin seda klippi tükka aega tagasi juba oma arvutis. Just nimelt kollektsioneerimis ideega. See klipp õigustab seda täiega


Seda Bilbo Bagginsi linki levitati mingil ajal trekbbsis üsna agaralt. Vaatasin kogemata ka, see oli jube. Kas Nimoy ja Shatner mitte mingi ühisalbumi välja ei andnud, ma nagu lugesin kuskilt? Küll see võib alles õudne olla. Ilmselt on plaadiümbrusel ka hoiatus, et seda jumala pärast autoroolis olles ei kuulataks - võib avarii juhtuda. Õnneks tegeleb Nimoy nüüd rohkem fotograafiaga.

Kui juba nõmedust teema käsitlemisel, siis kunagi oli üks Saksa diskobänd, nimi oli vist "Edelweiss" Need ka parodeerisid TOS-i ja kandsid vastavaid kostüüme. Mingi hitt oli ka, "Raumschiff Edelweiss". Võeh. See oli mingi 93-94.
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2005 10:22 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Oojaa..see lugu meenub selgelt. Olid ikka süldi ajad, no kohati on ka täna see nii.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2005 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, olid ajad ... kui meie veel noored olime Smile

Ja nüüd midagi uuemat: paljud kindlasti on näinud aga mõni võib-olla ei ole ka. Need Priceline´i reklaamid ei liigitu kindlasti õuduste alla, mu meelest on lausa vaimukad:

http://www.priceline.com/promo/shatner_return.asp?
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group