Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ENT - 4x20 "Demons"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda osa?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
40%
 40%  [ 2 ]
8
20%
 20%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
20%
 20%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
20%
 20%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 5

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 09, 2005 4:41 pm    Teema: ENT - 4x20 "Demons" Vasta viitega

Seekord oli minu arust tegu osaga, mis eriti ei meenutagi tavalist Star Treki, vaid pigem ulmelist kriminaalsarja. Cool

Väga hea on muidugi see, kuidas viimased osad hakkavad aeglaselt sarja otsi kokku tõmbama ja näitavad meile juba esialgseid föderatiooni loomise üritusi.
Juba kolmandas hooajas kuulsime jutte organistatioonist, mis oli tulnukate vastane (Terra Prime) ja nüüd lõpuks saime siis teada mismoodi see grupeering töötab. Minu arust oli Terra Prime'i liidrit valitud mängima väga hea näitleja, kes vedas oma osa ideaalselt välja, eriti jõuline oli tema viimane ülekanne Starfleet'ile. Cool
Näitlejatöö oli üleüldse taas kõrgel tasemel ning selles suhtes ei ole mul midagi halba öelda.

Samuti on huvitav Tripi ja T'Poli lapse välja ilmumine, mis on küll hetkel täielik müsteerium, aga loodame, et järgmises osas saame selle kohta midagi rohkemat teada. Smile

Lisaks pakkus see osa meile ka suure üllatuse, mis andis sellele minu poolt isegi ühe punkti juurde. Mõtlen Kuu kaevandusjaama, mis oli tegelikult ka väike Warp kosmoselaev. Poleks ealeski uskunud, et midagi sellist juhtuda võib. Cool
Teine uus ja huvitav asi oli see, et saime teada millised relvad on olemas Marsi pinnal. Sellest ei ole enne küll Trekis midagi räägitud ja ma natuke isegi imestan seda, et miks neid siis Xindi'de vastu ei kasutatud, kui need saavad sihtida ükskõik millist objekti päikesesüsteemis. Razz

Igatahes oli osa väga põnevalt ja pingeliselt üles ehitatud ning see, et seal ei olnud palju actionit, ei häirinud sugugi.

Siiski panen praegu 9 punkti, sest ma sain küll aru, et osa on väga hea, kuid minu jaoks on kümne punkti osal veel mingi lisa jõnks juures, mida ma seekord ei tunnetanud. Wink



_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2005 9:03 am    Teema: Vasta viitega

Keskmine hinne 8. Enne auguga kõhus "tädi" ilmumist oleks hinne 3... Lihtsalt igav.. ja see, et mingi raskelt haavatu koos mingi kapsliga jalutab otse sinna saali??? Hallooo, kus on elementaarne turva? Hilisem osa võttis juba jumet. Kui Trip-i ja T'pol-i mõistatusele head lahendust ei leita, siis saab järgmine osa kõik miinused endale Smile

Positiivne oli näha ka Mayweatherit tegevuses. Boonus selle eest.

Huviga ootan järge.. kuna ei mahu pähe, mida selle beebiga tehakse?
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group