Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Treki mundrid

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 07, 2005 5:37 pm    Teema: Star Treki mundrid Vasta viitega

Mis on teie lemmik Star Treki munder, kas siis mingist sarjast või filmist?

Minule isiklikult meeldib kõige rohkem TNG munder, sest see on konkreetne, loogiline ja praktiline. Muidugi olen ma ise meeletu TNG fänn. Smile
Minu arust on see just selline munder, mis võiks tuleviku kosmosetöötajatel seljas olla. Cool

TOS mundril on näiteks see viga, et naiste riided ja kingad on äärmiselt ebapraktilised ja ma ei usu, et nii riskantsel tööl oleks kunagi kellelgi miniseelikud seljas.

Star Trek Enterprise mundrid näevad samuti väga praktilised välja ning võibolla mõnes mõttes isegi paremad kui TNG omad, kuid nende viga seisneb minu arust selles, et nad on sees töötamiseks liiga paksud. Razz

Ei ole just eriti sisukas teema, aga mind tõesti huvitaks seda teada. Mr. Green
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Veeb 07, 2005 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks kindlasti filmides II-VI kasutatud punased mundrid. Need näevad kõige soliidsemad ja "sõjaväelaslikumad", sellised esinduslikud.
TOSi ja TNG mundrid on minu jaoks natuke liiga...khmm...ütleme, et nad ei näe eriti mundri moodi välja, pigem nagu pid¾aamad või midagi Very Happy. Mitte et nende disainil midagi viga oleks - seda mitte - nad lähevad ilmselt Star Treki vaimuga hästi kokku. DS9 ja VOY versioonid on paremad juba, samuti "uusimad" hallide õlakutega vormid.
ENT'i mundrite kiituseks seda, et nad paistavad väga praktilised, aga minu jaoks meenutavad nad siiski liialt mingit töökombinesooni. Very Happy
TMP variandid on minu arvates kõige ebaõnnestunumad.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2005 8:10 am    Teema: Vasta viitega

Föderatsiooni ja Dominioni sõja aegne ning Enterprise-i omad. Pole silmatorkavad nagu 16-18 saj koloniaalmundrid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2005 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Minu lemmik kindlasti TNG Command Department (punane) vorm. Miks? Mitte isegi vast värvi või disaini järgi. Pigem selle, et mulle siga hästi istus see kuidas kapten Jean-Luc Picard oma vormi kogu aeg silus ja kohendas..meenutas midagi Napoleonlikku..See lihtsalt võlus Smile
Kuigi jah selle vormi korrektsus mulle meeldib, mis siin salata. Lihtne, loogiline ja kuidas seda öelda, praktiline (jumpsuit tüüpi).

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2005 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Equ kirjutas:
Tsiteerin::
Minu lemmik kindlasti TNG Command Department (punane) vorm. Miks? Mitte isegi vast värvi või disaini järgi. Pigem selle, et mulle siga hästi istus see kuidas kapten Jean-Luc Picard oma vormi kogu aeg silus ja kohendas..meenutas midagi Napoleonlikku..See lihtsalt võlus

Irw, sellel Picardi liigutusel on kohe omaette nimetus - the Picard Maneuver Mr. Green

Ok, TOSi univormid meenutasid tõesti pid¾aamasid ja uuemates Trekkides oleks sellised õige kentsakad ja kohatud paistnud aga TOSIs olid need omal kohal. Aga minu meelest, kui päris aus olla, siis olid need kontsaga saapad küll ülimalt ebapraktilised, eriti kui arvestada, et missioonil olles on vaja tihti ka joosta ja kakelda - oh ja need naiste miniseelikud ja puhvitud soengud, kui ebamugav see võib olla Rolling Eyes

Hilisemad militaristlikud punased mundrid TOSi filmides olid minu meelest palju asjalikumad.
Ok, ja ei saa mainimata jätta, et kõige veidramaid asju kanti minu meelest filmis "The Motion Picture" Smile

Trek Ranger kirjutas:
Tsiteerin::
Minule isiklikult meeldib kõige rohkem TNG munder, sest see on konkreetne, loogiline ja praktiline. Muidugi olen ma ise meeletu TNG fänn.

Kas need mitte ühes tükis ei olnud, nagu kombinesoonid? Ega see ei olegi nii praktiline, kui mõtlema hakata - eriti WC-s käies aga ok, Enterprisel ei olnud selliseid asutusi ju (mul täna natuke vildakas naljasoon Mr. Green).
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rastrophuck
Kadett


Liitunud: 17 Jan 2005
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 12:37 am    Teema: Vasta viitega

mulle meeldib vast kõige rohkem Voyageri punase õlakuga vorm Razz
samas , hea on ka TNG vormid Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 10:45 am    Teema: Vasta viitega

@Shadow

2 esimest hooaega olid küll ühestükis kuid kolmandal hooajal oli juba kahes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 12:00 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldivad need mundrid mis on hallide õlgadega ja kahest jupist Wink Kui ei eksi siis neid kasutati peamiselt Deep Space laevadel ja misioonidel Smile
Veel meeldivad mulle ENT´i omad Very Happy
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

Hallide õlgadega on Dominioni sõjaaegne munder Smile
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Twilighter
Kadett


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 10
Asukoht: Kärdla.

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2005 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

Shadow kirjutas:
Irw, sellel Picardi liigutusel on kohe omaette nimetus - the Picard Maneuver Mr. Green


See mees on nii uskumatu, et tal on neid kaks...

Pean samuti ütlema, et kõige rohkem meeldivad hilsed TNG eera mundrid. Ehk siis "need hallid".

ENT-i mundrite boonuseks peab ütlema, et neil on vähemalt taskud... Razz
_________________
I'm right behind you...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 14, 2005 11:31 am    Teema: Vasta viitega

minu-meelest on kõige ägedamad mundrid star trek TOS-is.. ei oska põhjendada miks.. lihtsalt meeldivad..
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ten Forward Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group