Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Back to the Future filmid

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Dets 30, 2004 5:27 pm    Teema: Back to the Future filmid Vasta viitega

Niisiis, minu arvates suurepärane filmitriloogia.

Esimest korda nähes olin neist tõelises vaimustuses, eriti meeldis mulle lendav DeLorean Cool . Tegelased on samuti hästi valitud, Marty ja hull professor moodustavad suurepärase tandemi. Cool
Parimaks osaks pean teist filmi, seda eelkõige seetõttu, et mind lihtsalt huvitab tulevik rohkem kui minevik. Lisaks muidugi kõik muud lahedad vidinad, mida seal näidati, nagu lendrula. Film ise oli ka tempokas, aga samas jättis siiski tegelastega tutvumiseks aega.
Esimene film saab minult teise koha, põhiliselt muidugi originaalsuse, aga ka suurepärase ja paeluva story eest. Samuti olid lahedad näitlejad ja ohtralt naerukohti.
Kolmanda üllitise jätaksin viimasele kohale, selles nagu ei olnud enam päris seda vaimu, mida kahes esimeses (kuigi 2. ja 3. film tehti pea korraga), võib-olla seetõttu, et tegevus nii kaugele minevikku viidi. Ei, see polnud sugugi nõrk film, aga võrreldes eelmistega meeldis ta mulle lihtsalt vähem. Wink

Nüüd muidugi veab, sest 1. ja 2. jaanuaril saab neid filme TV3'st vaadata, ajakava meie Uudiste alafoorumis.Wink

Neid filme vaadates tuleb muidugi meeles pidada, et tegu on eeskätt komöödiatega ja mõningad loogikavead ja muud äparadused ei tohiks nende hindamisel erilist rolli mängida. Wink

Teie arvamused, kommentaarid?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Veeb 14, 2005 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea... mulle tundus ausalt öeldes kuidagi lapsik...

*peidab end diivani taha*
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 14, 2005 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

Võib-olla küll, aga ikkagi minu arust parimad ajas rändamise filmid.
Neid näitas 1 ja 2(vist) jaanuaril ja vaatasin ainult natuke esimest osa.
Tahaks kunagi kõik järjest ikks ära vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 14, 2005 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Ma ei tea... mulle tundus ausalt öeldes kuidagi lapsik...

*peidab end diivani taha*


Nüüd on jälle minu kord nõustuda Smile Aga diivani taha ei peida, sest olen julge Wink
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Abydos
Kadett


Liitunud: 16 Mai 2005
Postitusi: 5
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tagasi tulevikku on ulmeklassika. Vähemalt minu meelest Rolling Eyes
Endal on ka teine osa lemmik. Võibolla sellepärast et seal toimus seda ajas rändamist kõige rohkem, esimene ja kolmas olid rohkem ühes toimumiskohas. Selles mõttes et teises osas nad käivad tulevikus, siis satuvad paralleelsesse olevikku ning lähevad tagasi minevikku. Peale selle on Michael J Fox lihtsalt suurepärane.
Aga muidu pole ma kunagi aru saanud miks triloogia nimi on ""Tagasi" tulevikku". Miks "tagasi"? Otseselt käis Marty ju tulevikus ainult korra. Või on siin mõeldud kõiki neid kordi mil ta minevikust tagasi olevikku pöördus..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tere tulemast foorumisse, Abydos! Cool

Minu arusaama kohaselt tähendabki kuhugi "tagasi" minemine, et eelnevalt on sealt "tagasist" kuskile mujale mindud, esimese filmi puhul siis minevikku. Ja 1950-ndate koha pealt võttes olidki 1980-ndad aastad tulevikus... Eks seal väike keelevääratus on võib-olla tehtud, aga üldiselt annab ära seletada, ma arvan.
Kuigi ega ma tegelikult ise ka suurt aru ei saa. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 18, 2005 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

esimest korda vadates tundus see film mulle üliäge..
kuid teist koda vaadates hakkas see film juba absurdseks mine..

nagu peter jacksoni sõna:
kunagi ei ole võimalik elada samasugust elamust nagu esimene kord seda tundes
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 18, 2005 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

Abydos kirjutas:

Aga muidu pole ma kunagi aru saanud miks triloogia nimi on ""Tagasi" tulevikku". Miks "tagasi"? Otseselt käis Marty ju tulevikus ainult korra. Või on siin mõeldud kõiki neid kordi mil ta minevikust tagasi olevikku pöördus..

Tere tulemast foorumisse Smile

Esimeses osas ta tuleb tulevikust ja läheb minevikku, siis saab tulevikku tagasi (kogu film tahab ta ju tulevikku tagasi saada)
Teises filmis käisid nad uuesti 50ndates, aga muidu see vist "tagasi" sellepärast, et ta on esimese filmi järg Razz
Kolmandas üritab Marty taas tulevikku saada, Doc ainult esialgu ei taha... sellepärast ka kolmas "Tagasi tulevikku"

Asi jäi vist pisut segaseks, aga loodan, et saate aru Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group