Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Skype probla

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 8:58 pm    Teema: Skype probla Vasta viitega

Tahaks teada kes on selle loojad ma kuskilt kuulsin et on eestlased ja mul oleks vaja v2ga teada... seda... kuna skype kodulehel on teised nimed .. mitte eestlased.. aga nagu teada myysid Eestlased selle proge litsentsi 2ra... ( nagu kuuld olen ). Andke abi Very Happy

ja 2rge arvake et see mingi illegaalne jutt siin on.. k6ik on seaduse piires
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Laup Dets 18, 2004 12:37 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
.. Rootslased Niklas Zennström ja Janus Friis ning eestlased Ahti Heinla, Priit Kasesalu ning Jaan Tallinn valmistasid 2000. aastal populaarse failijagamisprogrammi Kazaa lähtekoodi, seda just ajal, kui Napster oli sulgemisohus ning failijagajad otsisid uut võimalust.

Uskumatult populaarne
Kazaa sai uskumatult populaarseks ning Zennström ja Friis müüsid oma firma Sharman Networksile, kes seda siiamaani arendab ja allalaadimiseks pakub.
Pärast seda otsustasid nad luua uue ettevõtte, võttes kampa samad eestlastest programmeerijad, kes neid Kazaa juures aitasid, lisandus veel üks programmeerija, kelle nimi on Toivo Annus. Uus ettevõte valmistas taas ülipopulaarse tarkvara – Skype’i, millega saab interneti vahendusel teha tasuta telefonikõnesid üle maailma, ainuke eeldus on, et inimestel, kes omavahel sedakaudu kõnelevad, on mõlemal Skype installeeritud ..

Täpsemalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 18, 2004 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

t2nx... just seda vaja oligi.... mul oled elup22stja.. tead ma peaksin seda foorumit teistele ka soovitama... siit saab ikka igasugu tarku teadmisi.. Very Happy ma vaatan et suht haritud seltskod v6i lihtsalt mingid arvuti hullud kokku sattunud Very Happy
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 2:50 am    Teema: Vasta viitega

unfake kirjutas:
.. ma vaatan et suht haritud seltskod v6i lihtsalt mingid arvuti hullud kokku sattunud Very Happy

Selle peale minu poolt: WHEEEE! Laughing (Ja ma naeran ennast surnuks.) Ja sellele Sinu küsimusele vastuse leidmie võttis ca 0.11 sekundit Rolling Eyes Kusjuures - tarku teadmisi ei saa mitte ainult siit, vaid näiteks ka Googlest Wink
Milles väljendub arvutihullus?.. (Mina võin enda kohta niipalju öelda, et ma olen LARPi-hull)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 11:33 am    Teema: Vasta viitega

MtG "hull" Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group