Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Wars vanad ja uued episoodid
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 10:03 pm    Teema: Star Wars vanad ja uued episoodid Vasta viitega

Niisiis......Istusin arvuti ees ja ühel hetkel tulid mulle meelde vanad head Star Warsi episoodid, oma uskumatult fantaasiarikaste ideedega ja fantastiliste efektidega. Kõigepealt tuli mulle meelde Yoda, minu arust uskumatult äge kuju..sobib ideaalselt 400-aastaseks Jedi-ks.
Väga ägedalt oli Star Warsi filmides välja toodud ka kurjus (ehk "The Dark Side"), kelle suurepärane esindaja oli Darth Vader oma üleni mustas kostüümis ja kiivris mille läbi ta sügavalt hingas.
Kõige rohkem vanadest osadest meeldis mulle Episood VI, mille lõpp näitas, et Darth Vader ei olnud sugugi üdini paha vaid lihtsalt kurjuse võimuse all, millest on väga raske vabaneda. Samuti jõudis see osa muidugi ka tuntud lõpule, et hea võidab alati kurja.

Võibolla võtan ma üleüldse Star Warsi liiga tõsiselt, sest lõppkokkuvõttes on ta siiski ainult meelelahutuslik film, nagu seda väitsid ka tema loojad.
Aga eks igal ühel ole oma arvamus...

Tulles selle threadi pealkirja juurde....mulle meeldisid vanemad osad IV, V, VI rohkem kui uued I ja II(Star Warsi ajaloos vanad) osad, sest uutes oli liiga palju konsentreeritud eriefektide peale ning mõte ja näitlejatöö jäid mõnevõrra nõrgaks.
Võibolla suudetakse viga parandada osa III-ga mis veel tulemata on...aga elame näeme

Mind huvitaks mida teie Star Warsi episoodide sarjast arvate ning kas teile meeldivad rohkem uued või vanad epidoodid?
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, eks Star Wars ole üldse selline omaette universum ja ei klassifitseerugi päris klassikalise ulmena, tegu on rohkem muinasjutuga, mis toimub kosmoses. Ka Lucas ise on seda öelnud, loos on ju olemas kõik klassikalised muinasjutu elemendid.
Vanad osad on ikka uuematest selgelt üle, otsest favoriiti ei oskagi öelda, nad kõik olid head. Osa I on minu arvates kõige kehvem, teine oli juba päris hea. Kolmanda suhtes mul küll erilist usku ei ole, et ta algsete osadega võrdne oleks aga uutest on ehk parem. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2004 11:00 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldib küll ikka II osa kõige rohkem. Siis tulevad VI, V, IV ja I. Kas kellelgi siin on plaan minna ka III osa kinno vaatama?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2004 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

Mina kindlasti lähen, Star Wars on alati väärt vaatamist. Cool

Loodame, et kolmas osa tuleb parem, kui kaks eelnevat uut osa. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Mul plaan vennaga koos esilinastusele minna. Kuna ma ise pole kinos SW vaatamas käinud ja treileri järgi oli see päris lahe, siis elu esimene esilinastus, siit ma tulen. Mul vend fännab SWd täiega. Küsi ükskõik milline küsimus ja ta oskab vastata. Pärast teise osa vaatamist hakkaas mulle ka rohkem meeldima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 8:07 pm    Teema: "Much to learn you still have..." Vasta viitega

yoda suri kuuendas osas ~900 aastaselt ja ega mul ei olegi erilist järjestust (kuigi pika mõtlemise peale selgub võitja :Return of the Jedi, kuigi ootan III osast parimat!!!)vaid see lihtsalt tundub nagu üks suur tervik... Muidu olen kõiki osi näind ja nagu nimestki aru saab olen ilge sw friik (see-oli-vist-liialdatud) ja muidu ka netist palju uurinud. Eriti meeldivad mulle Jedid ja nende relvad- teada tuntud Lightsaberid. Mõned leheküljed, kus ma oma õhtud veedan...:Lightsaberi ehitamine
eriti lahe, kus on väga reaalsed lightsaberid,
Kuulus starwars.com
Ja loe läbi ja saad teada, et filme on kuus, juttu on 20...noh, lihtsalt nagu ajalugu, ärge mõelge sellest "jutust" nagu mingist raamatust-vaata ise
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 8:20 pm    Teema: Vasta viitega

Veel lisan, et iga filmi alguses on meeldetuletus: "A long time ago, in a galaxy far, far away..." ja kogu värk toimub ülla-ülla MINEVIKUS!! Shocked Nagu öeldud:long-long time ago... kui ei tea, siis veel ütlen, et on ju nii, et galaktika keskel olev ??? niikuinii plahvatab/paisub/jne. ja inimesed tekivad üha uuesti ja uuesti... Aga kes selle teadlaste tõestusega rahul ei ole, võib endale ette kujutada, et tegevus toimus meie ühes miljoneist paraleelgalaktikas, kes tekkis mitutuhat aastat enne meid, ja kellel oli arenenum tehnoloogia (kuigi mõne asja kohta ei saa seda küll öelda, nagu Anakini kõrbekodu jne. võib-olla lihtsalt arenesid asjad teistmoodi, ja inimesed ja tulnukad elasid koos) jms.... Possible, everything is...
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

Tere tulemast foorumisse, Yoda! Cool

Aitäh linkide eest, päris huvitav lugemine. Smile

@Luury: kinno lähen kindlasti vaatama, kui ta tuleb, seda filmi ma juba maha ei magaks. Loodetavasti lastakse ka SW3 kõigis maades samal ajal välja.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

50.05.05 On SW kodukal kirjas. 5 Mai 2005.

P.S.Yoda, nii kurb kui see ka poleks, on kahjuks minu vend. TÜÜTU. Lihtsalt teile teadmiseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2004 10:24 am    Teema: Vasta viitega

"Mhhrhh... Much to learn you still have..."
"It is obvious, that this contest can not be decided by analogy of the Force... but by our skills with a lightsaber..."
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2004 11:02 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
.. mulle meeldisid vanemad osad IV, V, VI rohkem kui uued I ja II(Star Warsi ajaloos vanad) osad, sest uutes oli liiga palju konsentreeritud eriefektide peale ning mõte ja näitlejatöö jäid mõnevõrra nõrgaks ..

Täpselt minu arvamus! I oli õige jama asi, sisu oli toores ja puine, üheülbaline. Uued osad kahvatuvad vanade kõrval, mis teha. Vanades oli sisu ka olemas. Samas saaks ka selle kallal nagiseda, sest tundus kuidagi lihtsalt äraleierdatud teemale lähenemine natuke teistsugusest aspektist kui muidu a la üks vend päästab universumit ja mida kõike veel, mingi karm tüüp armub ülbesse tibisse ja siis on veel palju-palju sugulasi ümberringi.. Okei, tegelt ei olnud päris sedasi Laughing ausalt öelda mulle meeldis antud temaatika, suhteliselt kenasti oli asi välja joonistunud. Darth Vader oli mu lemmikkarakter, õudselt paeluv vend
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2004 1:01 pm    Teema: Vasta viitega

Yoda kirjutas:
...decided by analogy of the Force...


our nology(?)...!!! Ei tea kas on õigesti kirjutatud ga on niimoodi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 5:55 pm    Teema: Vasta viitega

Ega Darth Vader mulle nii väga ei meeldinud, selles mõttes, et ei olnud sellist tunnet et ta nüüd kargaks kohe oma Lightsaberi järele või kipuks mind nüüd kägistama aga seda tundus jällegi Darth Mauli puhul, tema kahepoolne mõõk, tätoveeritud nägu ja hirmuäratavad, võitlemisoskused (kuigi oli imelik vaadata, kuidas ta seisis ja ootas, kuna Obi-Wan ta pooleks lööb Confused ) olid Ep I-hes kõige lahedamad. Veel oli seal VÄGA hea muusika ja ?efektid?. Kõige huvitavam oli siiski minu meelest vaadata Jedisid ja Obi-Wani ja Anakini arengut... DOOKU!!! = võimas


To Luury: ?analogy? = ?analoogia?= filmist, kuulmise järgi Laughing
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Endale meeldib kõige rohkem IV,V,VI siis II ja siis I. Episode I on tehtud lihtsalt Hollywuudilik laste film. (Oleks Anakin vanem olla, oleks asi natukegi parem). Meeldib ka Star Warsi arvutimängud. Eriti KoTOR kus tegevus toimus 4000 aastat enne Episood ühte...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 6:22 pm    Teema: Vasta viitega

JAJAH, Anakin oleks võinud vähem ---tada. Olen mänginud JK1 ja 2, aga KOTORit tõmbasin aga ei tööta Sad Lahe on see kindlasti Dancing
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

@kõigile peale Yoda...
JK1 on Jedi Knights: Jedi Academy
JK2 on Jedi Knights 2:Jedi Outcast
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

...Loodetavasti lastakse ka SW3 kõigis maades samal ajal välja...

nii kahju kui see ka pole, tean ma et usas tuleb see ???mai ja eestis 26 mai 2005, seega hiljem. Sad
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

Mis mängu täisnimi on?
Mais 2005 tuleb välja ka Star Wars:Knights of the Old Republic 2:The Sith Lords.
Tundub olevat päris hea mäng. Kahjuks kui muretsesin endale esimese osa, tuli välja, et see on poola keeles ja pealegi veel vigane Crying or Very sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Mis mängu täisnimi on?
Mais 2005 tuleb välja ka Star Wars:Knights of the Old Republic 2:The Sith Lords.
Tundub olevat päris hea mäng. Kahjuks kui muretsesin endale esimese osa, tuli välja, et see on poola keeles ja pealegi veel vigane Crying or Very sad


Paluks selliseid teemasid arutada pm'i teel. Wink

Alati saab teha uue teema mängu kohta.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Kolm Dets 22, 2004 2:06 pm    Teema: Vasta viitega

Selliseid teemasid (Luury ja Yoda vahelisi) saab ka arutada ühes toas rääkides Idea
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group