Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Välgatus - Viirastus

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 11:30 am    Teema: Välgatus - Viirastus Vasta viitega

Teate Ma pole kindel selle filmi pealkirjas see oli kas V2lgatus v6i Viirastus igaljuhul oli film nii umbes 80-ndate toodang... ja tegevus toimus robot auto ymber mis s6itis teistega igal pool ohtlike teede peal v6idu ja loomulikult alati v6itis... See oli yks esimesi filme mis mul yldse oli kunagi video peal aga kahjuks lindistas selle keegi yle.
Ja kysimus oleks kas keegi oskaks anda selle filmi kohta m6ne saidi vms ... tahaks sellest nii palju teada et uuesti hankida.. praegu on kyll sealne kasutatud tehnika ja verk aegund aga film ise oli ikkagi t2iega lahe (A).. v2hemalt siis kui ma seda vaatasin.. pole juba mingi 7-8 aastat teist n2inud ... Smile
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Esm Märts 28, 2005 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tuli meelde, et nägin ka midagi taolist kunagi suht ammu, sü¾ee enam-vähem ununud. Veel vähem mäletan nime Razz Üldiselt jättis ilmselt toonase vanuse tõttu päris hea mulje. Aga äkki oli Viirastus ikkagi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Märts 28, 2005 6:22 pm    Teema: Vasta viitega

The Wraith on filmi inglisekeelne nimi. http://www.imdb.com/title/tt0092240/
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 8:06 am    Teema: Vasta viitega

Kui see film sulle meeldis, siis mina enam seda ei vaataks Smile Aastatega muutuvad väärtushinnangud ja tol ajal nii lahe film, võib praegu jama tunduda. Mul on nii mõnegi filmiga olnud, mida sai hallidel aegadel video pealt vaadatud.
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Kolm Märts 30, 2005 2:26 pm    Teema: Vasta viitega

I know what you mean. Arvestades tollast vanust (no mingi alla 10 ilmselt) ei julgeks kah vaadata. Idee tundub üldiselt kergelt logisev. Mis teha. Kuigi seda võiks ilmselt ka kõigest nostalgia tõttu vahtida Laughing (Jeah rait, mind polnudki 86ndal aastal veel Confused )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Juul 10, 2005 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

Nii, kui tegu on kindlalt filmiga, mille ingliskeelne pealkiri on "The Wraith", siis olen seda näinud ja kommentaariks ütleks, et täiesti lahe film oli, kuigi mõnes kohas häirivalt ebaloogiline. Eriti lõpus, kui Jake selle auto oma vennale andis... et kas võmmid seda nagu otsima ei hakka või? Very Happy
Aga muidugi see ka, et kuidas mingi kamp ikka nii suvalt saab teistelt autosid ära võtta, ilma et neid ennast vahele ei võetaks.
Muuseas, üldiselt mulle Charlie Sheen eriti ei meeldi, aga selles filmis oli täiesti OK. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 07, 2005 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

Nunii ylepika aja sai see film uuesti ära vaadatud kahjuks tõepoolest väärtushinnangud on muutunud Very Happy , need ameeriklased mis yksteise järel seal puruks sõideti olid muidugi viimasepeal Smile meil siin carshowl saaks head eksponandid nendest, aga see "KÕIGE PAHEM MEES" see kes seal noaga vehkis natuke.. see tegi filmist haleda filmi, oleks selleks mõni stiilne näitleja ja hea suuvärgiga siis oleks vinge old hetkel ytleme et rohkem ei vaataks Wink aa soundtrack oli päris hea ka veel Very Happy
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group