Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Computer Games
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
See just ongi selle mängu ilu, et kõike tuleb juhtida manuaalselt. Kui vaatada multiplayeris mõne venna mängu, jääb suu ka lahti.

See oleks iseenesest tore kui ma saaks näha mõne tüübi mängu multyplays aga ma ei saa ei War- ega Starcraftis multyplaysse sisse.
Aga seda ma küll mängu iluks ei pea kui liikumisest jääb mulje nagu oleks tegu kamba suitsiidsete joodikutega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
Tsiteerin::
See just ongi selle mängu ilu, et kõike tuleb juhtida manuaalselt. Kui vaatada multiplayeris mõne venna mängu, jääb suu ka lahti.

See oleks iseenesest tore kui ma saaks näha mõne tüübi mängu multyplays aga ma ei saa ei War- ega Starcraftis multyplaysse sisse.
Aga seda ma küll mängu iluks ei pea kui liikumisest jääb mulje nagu oleks tegu kamba suitsiidsete joodikutega.


Asi ongi selles, et profi käes ei ole tegemist suitsiitsete joodikutega.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah...ju ma siis pole veel prof, ma alles esimese episoodi juures ja missioon alles Norad II (see kus pead päästma General Duke). Üldiselt ütleks küll, et väiksemate gruppidega suudan isegi mingi strateegilise liikumise esile manada aga muidu pean lihtsalt lootma upgradedele ja massile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2005 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle aga meeldib manuaalselt mängida. Igav ju oleks kui kõik automaatselt ära tehtaks. Kahjuks on küll nii, et kõige kiiremad ja ühtlasi ka kõige nõrgemad on alati ees. Ma olen sellega juba harjunud.
Brood Wars on aga tunduvalt parem. On olemas Medicud ja üldse muud sellised pisiasjad, mis teevad mängimise palju huvitavamaks.
Vahel meeldib mulle ka eksperimenteerida, nt mängida zergiga, panna ilusti kõik koodid peale ja teha siis zerglinge nii palju, et maa mustab Cool Vot see on fun Wink
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2005 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

Kas Starcrafti saab mängida resoga 1280x1024? Mul vaja seda teada, sest mul LCD monitor...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel
Nooremleitnant


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Püh Märts 13, 2005 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

Ulme alal oli tore ja põhjalikult läbi mõeldud QuakeII.
Muidu meeldib mul Reichi õhuruumis seadust teha (MS Combat flight simulator), äge on veel "Outlaws"-vana mäng, aga sinna saab ise kõiksugu kolle ja leveleid ise nikerdada.
Viimasel ajal olen "TrainSimulatorit" uurinud, seegi omamoodi nähtus. Saab selliste masinatega sõita, mida ise pole näinudki, kõige huvitavamad on vene fanattide tehtud vene vedurid, mida olen küll näinud, aga sõita pole saanud. Ja ogem ausad - simulatsioon on täiesti naturaalne, kõik käib nii, kui pärisrongis, rong käitub ka õigesti.
Täieliku testi saaks teha, kui keegi koostaks tehnilise profiili järgi näiteks Tallinn-Viljandi raudtee ja prooviks siis seda õige sõiduplaaniga sõita. kas on sama, mis päris või ei ole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 12:17 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kas Starcrafti saab mängida resoga 1280x1024? Mul vaja seda teada, sest mul LCD monitor...

Starcraftil pole apsoluutselt mitte mingisuguseid graafika optioneid...küllap läheb tööle ikka.
Muidu selline küsimus, et kuidas Warcraft III saab Multyplayerit teha?...mul ütleb koguaeg, et uuem versioon on olemas kuigi Reign Of Chaos on 1.17 patchiga, 1.18 on väljas ainult Frozen Thronele= mäng on up to-date.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
turgon
Lipnik


Liitunud: 30 Nov 2004
Postitusi: 22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2005 9:21 am    Teema: Vasta viitega

StarCraft on igatahes parim mäng siiamaani. Üleüldiselt meeldivad mulle vägagi Blizzardi mängud oma sisu, storylaini ja ka teostuse pärast. Black Isle on ka täitsa kaurav firma. Herost mängisin juba tükk tükk aega tagasi, kui tuli välja esimene osa ja tuleb tödeda, et versioon 3.5 on seni olnud kõige õnnestunum, kuna HoMM 4 oli graafiline jura, enamus uuendusi oli võetud muudest mängudest nagu Warlords või midagi sarnast.
Liero on sammuti olemas ja ka mängin seda pidevalt, rahustab närve ning tekitab natukene adrenaliini. Worms oma erinevate variantidega käib ka samasse kategooriasse.
Edukalt on tuleproovi läbinud ka Magic Online ja Shandalar, mõlemad Magic: The Gathering arvuti võtmes.
Erilist aega pole kahjuks mängida kahjuks, kuna koolitöö ja muud tegevused võtavad aja käest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Märts 15, 2005 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

hmmm...tundub, et ma polegi siin foorumis veel lendu lasknud oma appikarjet seoses Warcraft II battle.net edition i puudumisega mu cd virnast...kas keegi oskaks ütleda mõnd adre või torrentit millega saaks selle kätte?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2005 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Kas poes ei ole?

Okei, tegelt mul suht suva, aga mingit adre ma küll ütlema ei hakka kuskil foorumis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2005 7:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ausaltöeldes ega pole näinud küll seda mängu poes...esimest osa olen küll, aga vat seda pole.
Aga kui keegi oskab midagi soovitada siis võib ka privaatsõnumina saata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2005 8:32 pm    Teema: Vasta viitega

Duke Nukem 3D: Atomic Edition...kas see mäng on installikas kah...Sest ma pole kindel kas selle aja mängud üldse on installikatena...väga huvitatud sellest pelast...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pannzer555
Kadett


Liitunud: 4 Mai 2005
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Püh Juun 26, 2005 7:03 pm    Teema: Vasta viitega

see on halva kvaliteediga mäng! Evil or Very Mad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 26, 2005 8:03 pm    Teema: Vasta viitega

pannzer555 kirjutas:
see on halva kvaliteediga mäng! Evil or Very Mad


Kloun!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh Juun 26, 2005 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

No ega ta selle aja kohta eriti hea kvaliteediga ei saagi olla...aga Duke Nukem ikkagi...peaks selle ära proovima...need lõpukad on sellel küll väga vaimukad olnud...
Hetkel mul endal käsil Metal Gear Solid " Substance...VÄGA hea möng nii graafika kui sisu poolest!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 28, 2005 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

Selle aja kohta on see 5+ kvaliteediga mäng. Kes seda praegustega võrdlema julgeb hakata, peab ikka päris loll olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Juun 29, 2005 12:24 am    Teema: Vasta viitega

Ausaltöeldes julgen võrrelda küll...see on ju lausa FPS zanri algataja...aga jah...omal ajal oli ta hea tõesti...Kunagi arvasin ma Mortal Kombat 3 mängides, et see on nagu päris...nagu vaataks filmi...aga ajad muutuvad...
Sama asi on minu puhul paljude mängudega...ma olen neid näinud seega ei saa ju omti NII vanad olla...aga krt kus alles reaalsus on valus...
Eriti siis kui GTA 2 üritan pelada ja see lippab mu arvutil LIIGA kiiresti...kujutate ette...kül oleks lahe kui see probleem uuemate mängudega esineks...Praeguon küll suhteliselt vastupidi...Kõik need krdi jupid arenevad ja uuenevad nii kiiresti...kaks aastat tagasi ostsin arvuti ja minu graafikakaart on tootmisest eemaldatud...Ja poes üteldi,e t kui tahan head arvutit siis läheb peaaegu iga jupi jaosk vaja 4000 kanti...No kamooon...
Aga sorry, et mõtisklema jäin...Igaljuhul on Duke vanematel osadel sitt graafika TÄNAPÄEVA standardite jrgi kuid tegu on siiski hea mänguga...Ja mis te siin WoW arvatte ? (Jutt käib tasulistest realmidest)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
iffa
Kadett


Liitunud: 14 Juul 2005
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Nelj Juul 14, 2005 11:54 am    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
Minu lemmikuks on RPG mängud, sellele järgneb strateegia, aga austan ka mõningaid muid mänge.

Lemmikud läbi aegade:

1. Fallout ja Falout 2(Parim RPG, mis kunagi tehtud)
2. Starcraft, eriti Brood War(parim strateegia mäng üldse, mängin juba aastast 1999, siiamaani ei tüdine)
3. Half-life ja Half-Life 2(klassika)
4. AOE 2
5. Max Payne Max Payne 2 (hea story ja visuaalsus)
6. Civilisation 3
7. Warcraft 3
8. HOMM3 (4 ei meeldinud)
9. Resident evil 3
10. Silent Hill 2(3 on momendil pooleli)

Need on siis esimesed kümme head mängu/mängude seeriat, mis meelde tulid.

Arvuti mängudes on minu arvates kõige tähtsam sisu, näiteks mängisn veel hiljuti päris hea meelega streeti, kuigi mäng on tehtud 1980-nendatel, seega mingit graafilist imet oodata pole.

Lemmik firmad on: Black Isle, Blizzard, Valve

Krt kuidagi ei saa piirduda ühe hea asja nimetamisega, alati tuleb mingi pikk list
Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Juul 14, 2005 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

No ja mis see siis tähendama pidi...et teil on identsed lemmikud mängurluse vallas ?
Aga tegelikult kah...PARIM mäng mida mina seni proovinud olen (Ja neid proovituid on ikka mõnusal hulgal) on IKKAGI Warcraft RoC...no võrdset lihtsalt pole...tahaks ükskord läbi kah mängida lõpuks...kaugeim punkt kuhu olen jõudnud oli vist...lahing Mount Hijal-il (umbes nii vist kirjutatakse)
Blizzard on üldse super...pole ühtegi halba mängu teinud...vanu küll mis mõnele ehk peale ei lähe graafika poolest aga no SingleFingerSalute Blizzardile
WOrld of Warcrfat peaks vist kah tasemel asi olema...tundub, et murran reeglit ja OSTAN endale mängu...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 14, 2005 1:51 pm    Teema: Vasta viitega

minu lemmikud on aoeII ehk siis age of empires II osa..

siis on veel settlers III ja thps ehk siis tony hawk pro skater II

üks mäng on veel... aga ei tule ette praegu..

(läheb vaatam karbilt)
ahahh muidugi oli see gtaII- grand theft auto II.

ja tomb raider kah.

üldiselt siis oleks minu top 5 selline:

1. aoe II
2. thps II
3. the settlers III
4. gta II
5. Tomb raider
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 20

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group