Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - Humoorikad momendid

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 19, 2005 10:22 am    Teema: SGA - Humoorikad momendid Vasta viitega

Minu arust on Atlantises (vähemalt esimese hooaja järgi) humoorikad momendid veelgi paremini välja kukkunud kui SG1's, võibolla tundub see ka sellepärast nii, et Atlantis on värske, kuid nii naerma mind see sari kunagi ei ajanud.

Eriti tooks ma välja Dr. Beckett'i, kes juba üksi oma ¹otlase aksendiga paneb paljud inimesed muigama ning soovitan kõigil meelde tuletada episoodi "Letters from Pegasus", seal oli ta tõeline pärl, üritades oma vanaemale teadet saata Very Happy
Samuti on äärmiselt lahe Dr. Zelenka ning tema arutelud Dr. McCay'ga. Zelenka praegune tipphetk jääb minu arust ka episoodi "Letters from Pegasus", kus ta kirjeldab kaamerasse elavalt, t¹ehhi keeles, kuidas Atlantis vee alt välja tuli ning siis küsib leitnant: "You aren't saying anything that requires security clearance are you?" Laughing

Muidugi ei tohi ära unustada ka Dr. McCay'd ennast, kes on igas episoodis humoorikas, isegi siis, kui ta ei taha seda otseselt saavutada. Wink
Lisaks mainiks veel Sheppardi O'Neill'ilikku huumorit, mis hoiab alati sarjal natuke ka SG1'i hinge sees.

Mida teie arvate?
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 19, 2005 3:11 pm    Teema: Vasta viitega

Zelenka pani väga hästi selles episoodis, siiamaani mu lemmikkoht SG-maailmas :p
Lõpus hakkas juba närvidele käima, see kuidas ainult McKay-d ainult piinatakse, aga mis teha...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Kolm Juul 06, 2005 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Üks naljakamaid hetki näiteks McKay'ga seoses oli siis, kui ta pani ühe rohelise kaitse kilbi kristalli endale rinnale Smile Ma oli peaaegu tugitoolilt kukkunud kui kuusin,z et Sheppard oli McKay'd tulistanud Laughing

Loomulikut on mu lemmikud McKay ja Zelenka diskursioonid, nii et nimetaks seda parimaks kinoks mis inimkonna ajaloos üldse tehtud on Laughing

Ma tunnen McKay'le kaasa, siis kui ta oli seal kaitsesateliidis gravitatsiooni taastumisel vastu põrandat kukkunud. Siin näeb kui hästi võib suht võõra tehnoloogiaga nalja saada, ainult oleneb kellele naljakas ja kellele mitte Razz

Samuti on mu lemmikud kohad need mida TrekRanger juba mainis, eriti osas "Letters from Pegasus". Geniaalne töö lihtsalt Very Happy

Kahjuks pole mul inglise keelseid tsitaate, sest oli tervet hooaega näinud saksa keeles Smile Aga see ei taksistanud mind mitte kuidagi pidi, sest mõlemas keeles tuleb sama välja Very Happy
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arto
Nooremleitnant


Liitunud: 9 Märts 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Teis Juul 26, 2005 6:10 pm    Teema: Vasta viitega

minu arust hetkel kõige naljakam näitleja/osatäitja 2 hooajal on see maa laeval olev askard kuidas ta omaette pobiseb. On see kord tehtud neile pisut iseloomu ja ..... särtsu vist on õige sõna Wink
_________________
We live for the one we die for the one
Understanding is a three-edged sword
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 26, 2005 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

Arto kirjutas:
minu arust hetkel kõige naljakam näitleja/osatäitja 2 hooajal on see maa laeval olev askard kuidas ta omaette pobiseb. On see kord tehtud neile pisut iseloomu ja ..... särtsu vist on õige sõna Wink


Õige jah Razz

Humoorika momendina lisaks selle koha, mida korra juba maininud (mainitud, kui selleks pole mina olnud :p).
MacKay avastab, et laevas on wraithi viirus ja ütleb "crap", asgard küsib, et mis on ja MacKay annab talle vastuse. Asgard vastab: "Crap indeed"
Episood Intruder, 2x02

Edaspidi võiks humoorika episoodi kohta andmed ka panna :p
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group