Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Alieni filmid
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Milline film on parim?
Alien
24%
 24%  [ 10 ]
Aliens
43%
 43%  [ 18 ]
Alien 3
7%
 7%  [ 3 ]
Alien Resurrection
17%
 17%  [ 7 ]
Alien vs Predator
7%
 7%  [ 3 ]
Kokku Hääli : 41

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Dets 01, 2004 8:58 pm    Teema: Alieni filmid Vasta viitega

Missugust Alieni filmi peate parimaks?

Minu vaieldamatu lemmik on teine film, ehk siis Aliens. Minu arvates on seal kõik omal kohal ning teostus on suurepärane.

Teiseks panen originaalse Alieni. Esimest korda vaadates, kui ma veel mingi 7 või 8 aastane olin, oli ikka räigelt õudne Very Happy .

Kolmandaks jääb Alien 3, mis iseenesest ei olnud paha film, kuid polnud nagu enam päris see... Confused

Neljas koht läheb uusimale üllitisele AvP, ja seda seetõttu, et Alien Resurrectionit ma kohe mitte ei seedi. See ei ole enam üldse "see", kõik on kuidagi paigast ära ja lisaks pole see film ka huvitav.
AvP põhiliseks nõrkuseks oli tema lühidus, muidu oleks sellest isegi täiesti arvestatava tüki saanud, sest action oli hästi lavastatud ja eriefektid suurepärased. Lihtsalt alles sai madin alata, kui ta juba läbi oli Confused . (Ja lisaks veel see, et tglt olin ma alienide poolt Very Happy )
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2004 8:11 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelt meeldivad mulle kõik aga lihtsalt aliensis oli kõige rohkem actionit ja tulnukaid Very Happy aga kõige õudsem ja originaalsem (vanem, mis on iseenesest pluss) Alien. Resurrection oli ikkagi lahe aga jah, teema kaldus kõrvale. Alien 3 pärast jäi veel üks öö magamatta... rõve, kuskil ¹ahtides räige tagaajamine elu ja surma peale... Mad Shocked rõve... a hea mõte ja hea teostus kõikidel filmidel!
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm raske valik... Aga panin ikka Aliens Ressurction. Räägitakse, et Alien 3 on parim. Muide olete te tähele pannud, et Alien 3mes kui Chestburster tuli koerast välja arenes ta hoopis teist suguseks(Alien Runner)... Avp oli nii lühike sellepärast, et just viimasel hetkel (2-3 päeva ennem esilinastust) Foxi Boss käskis lõigata vägilvaldsemad Paul Ws. Andersonil, et oleks K-13. Paul Ws. Anderson ütles veel ise ka, et see film tuli hoopis teistsugune välja kui ta tahtis...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

@Jedi Riddick: Igast isendist välja tulev chestburster areneb erinevalt. AvPs tuleb ju hoopis predatorist välja ja tal olid need predatori ...(värgid) ümber suu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
@Jedi Riddick: Igast isendist välja tulev chestburster areneb erinevalt. AvPs tuleb ju hoopis predatorist välja ja tal olid need predatori ...(värgid) ümber suu.


See oli Predalien... Ja ma tean, et igast isendist väljuvast Chestbursterist arenev Alien erineb. Lihtsalt paneb mõtlema, et mis siis kui lasta Facehugger Lõvile peale? Elevandile?

Btw kas keegi teab kuidas areneb Praetorian?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2004 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

...või siilile...prrrrh... Kui tuleb alien ja veereb sulle om aokastega otsa...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 2:06 pm    Teema: Vasta viitega

Niih, ma uurisin natuke selle kohta. Tegelt see "Host" ei loegi eriti. Esiteks Facehugger muneb 2 muna. See, et koer host on mõjutas ainult seda, et Alien liigub neljakäpukil ja ta pole okkaid seljas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 6:26 pm    Teema: Vasta viitega

Queen muneb muna, sealt tuleb välja facehugger, ja me teame mida tema teeb. Siis tuleb ohvrist välja alien (areneb kuidas-kunagi) ja kui tuleb uus queen, siis hakkab jälle see munema. NB! kui ohvril on sees Queen, siis teised alienid seda ohvrit ei puuduta.
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

Yoda kirjutas:
kui ohvril on sees Queen, siis teised alienid seda ohvrit ei puuduta.


...seda on aru saada 3. osast, kui alien on Ripley kõrval aga ei tapa teda ka siis kui Lt. Ripley tema sihilikult otsima läks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 8:24 pm    Teema: Vasta viitega

Yoda kirjutas:
Queen muneb muna, sealt tuleb välja facehugger, ja me teame mida tema teeb. Siis tuleb ohvrist välja alien (areneb kuidas-kunagi) ja kui tuleb uus queen, siis hakkab jälle see munema. NB! kui ohvril on sees Queen, siis teised alienid seda ohvrit ei puuduta.


Yeah and? Ja ohvrist ei tule kohe Alien välja vaid Chestburster...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2004 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

nojah, ikkagi ta muutub alieniks...
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 11, 2004 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Käisin ise ka just üleeila siis seda AvP-d vaatamas. Mis öelda..pettusin siiski tugevalt. peale efektide ja kiire actioni ei olnud midagi muud.. süzeega oli ika täiesti metsa pandud ja llõpp läks lausa algusega vastuollu. See on see masstoodeng kui filmi tehakse ainult järje tegemise pärast.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 11, 2004 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Ahjaa..ja neljapa õdaku oli siis Predator 1 ka näha telekast. Head vanad ajad tulid meelde kohe Razz

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 11, 2004 2:29 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mina juhtusin Predator 1-hte vaatama, ma ei pea seda eriti heaks, kuna leian, et selles filmis on palju ebaloogilisi asju, kuid päris huvitav oli siiski.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 11:48 am    Teema: Vasta viitega

1. Aliens
Teist kohta jätaks jagama Alien ning Alien 3-e. Viimasel üllitisel on vaadatav kuni algab lõpuvõitlus. Siis tasub off nupule vajutada Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Marius Sabir
Kadett


Liitunud: 19 Dets 2004
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

Panin oma hääle Alienile - ainuke film neist kõigist, kus on veel mingi põnevus. Kõik ootavad seda hetke, et näeks seda elukat täissuuruses, aga siiski - jälle ta kaob kuhugi torude vahel ja jääb õhku küsimus: Milline ta olla võiks?
Mõelge, kui originaalne ja õudne see võis olla aastaltel, kui seda tehti (ma ei tea, kas oli 1979?) siis vist eriti rohkem analoogseid filme ei tehtud. Ta on originaalne.

Ajaks, millal teine osa valmis tehti ja rezisööriks oli James Cameron, oli näha totaalset muutust - kogu põnevus võeti kohe ära. Terve kuradi paneet on täis elukaid, kes peaksid just olema salajased ja müstilised ning võõrad. Tulnukad, noh. Aga ühtäkki pole enam midagi uut oodata. Mulle teine osa meeldis, kui ma teda esimest korda nägin, aga ta on liiga ameerikalik ja liiga cameroilik.

Kolmas osa, iseenesest on kõige süngem ja viib enda olemuse poolest juurte juurde tagasi. See film mulle väga meeldis.

Neljas osa on minuarust täielik pask. No andke andeks, aga ta on seda. Mingi macho värk, noh. Ripley ei ole enam inimene ega loom, ega tulnukas ega robot, vaid mingi tundetu (ja vahel väga tundlik) apaatne tegelane, kes ise kah aru ei saa, mida ta teeb või mida tahab.


Mu kommentaarid on ehk veidi ülekohtused mõndade osade kohta, kuid see Alieni fenomenaalne müstilisus kadus filmides "Aliens" ja "Tulnuka taassünd" (ma ei mäleta, kuidas origiaanltiitel oli - ei hakanud inglisekeeles kirjutama valesti)


P.S. Alien vs Predator - mõttetus. Okei, ma tunnistan - ma ei ole seda filmi näinud, kuid ma olen kõiki Alieni osi ja Predatori osi samuti näinud ning kuna ma olen sügavalt veendunud, et "Predator" "Alien" ja "Alien III" kuuluvad ulmeõudusfilmide paremikku, ei näe ma klassika hübriidiks segamisel erilist mõtet. No tõesti.
_________________
Linn on kaks tuhat aastat vana
Aeg mis ekatud tähe valguse all
mille nimi on Päike...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 8:03 pm    Teema: Vasta viitega

Alien
Aliens
Alien 3
Alien Ressurection.

4. osa tundus tõesti veidi kahtlane. Ei saanud keset filmi eriti millestki aru. Netist lugesin, et filmi lõpp oli ära lõigatud. Vist oli nii...Jõuavad kosmoselaevaga maale(õhus lõppeb tegelik film) ja laevast välja minnes leiavad eest varemetes maailma, sest tulnukad on juba maale jõudnud.

Kui õige see võib olla seda ma ei tea, kuna pole kusagil ametlikku tõestust. Crying or Very sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arust sobib Alien ja Predator ühte universumi väga hästi.
Alien ja Predator on juba väga ammu kokku segatud. Tahaks muidu
näha sellist Alien Vs. Predator-it, kus toimub tegevus kosmoses või
mõnel tundmatul planeedil. Alien 5-st tahan kohe väga teada
saada Space Jockey-st ja üldse selles kosmoselaevast LV-426-lt.
Kas see on Xenomorhpide endi tehnoloogia? Väheusutav...
Pakun, et Xenomorphid "kaaperdasid" selle kosmoselaeva ära ja
siis lendas see LV-426-le sisse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 20, 2004 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

Kas keegi palun seletaks ära misasjad on Space Jockey d Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Jan 04, 2005 4:19 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kas keegi palun seletaks ära misasjad on Space Jockey d

Sama siin!!! Aga muidu ütleks, et parimad on aliens ja tema järel alien3 .Muidu pole midagi halba ütelda ühegi Alien ag Predator osa kohta!!!
(aga see võib ka olla lihtsalt sellepärast, et ma suht fännan seerjaid ja vaatan kõike läbi sõrmede)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group