Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida kuulate, mida teete?
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 1:25 am    Teema: Mida kuulate, mida teete? Vasta viitega

Kuna ma terve selle ning osa järgmisest nädalast nii või naa öösiti üleval passin ja eksamiteks kordan, võiks mul midagi muud ka teha olla. Täitsa tore oleks, kui ma saaksin vahelduseks natuke teiste inimeste muusikalise maitse ning tegude üle irvitada Twisted Evil Okei-okei, teema mõte on inimeste teavitamine erinevatest bändidest ning niisama läbustamine, ise olen sellisel teel päris mitmete nüüdsete lemmikute otsa komistanud. Alustan siis ise.

Hetkel on kuulamiselt Nine Inch Nailsi album The Fragile. Tegu on ühe äärmiselt toreda asjaga. Mõned tunnid tagasi käisin üle pika aja Loitsu kodukat uudistamas ning laadisin mõned lood. Seaduslikult Wink Veel hakkan kuulama Apocalypticat ning Rammsteini elik täiesti tavaline päev on alanud. Jeei Smile
Päris hea tuju on - nagu alati NINi kuulates. Homme saab seminarile, natuke vaheldust sellele hullumeelsele õppimisele ja tööle mida teinud olen. Mu viimaste nädalate tegevust annaks väga täpselt kirjeldada vaid ühe sõnaga - eutanaasia! Tore on olla Smile Ahjaa, ma lõikasin täna õhta veel juukseid lühemaks. See on kah tore
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2004 1:36 pm    Teema: Vasta viitega

Ciao

Mul nii et viimase aja lemmikuks on saanud Rammsteini plaat REISE REISE .. see aasta kyll kontserdile ei 6nnestunud minna aga nuh elab yle.... kuigi ma eriline rocki f2nn ei ole on rammstein mu lemmikuid...
Kuulan yldiselt k6ike.. enamasti pop-i kuid jama selles et ma Nyyd siin pagenduses itaalias ja noh siin selline teema et ma olen kandis kus USK on sygavalt teatud otustavatesse inimestesse syyvind ja seet6ttu olen suht tihti sunnitud kuulama klassikalist muusikat.

Yldiselt tegevus valdkonda kuulub &ppimine LEBO 6ppimine... sest siin palju vabaega ja pean ainult 6ppima ladina ja itaalia keelt... seega pole hullu ...
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2004 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Istun autos ja sõidan Pärnust Tartu poole. Tööasjus. Neljapäeva õhta Mad Tallinna jõuan tagasi.. ahem, kolmeks loodetavasti. Ja siis algab hullumeelne ettekande kirjutamine seminari jaoks. Ja poole kaheksast kooli, esimeste tundide jooksul arvestused. Wheeee! Lammutasin enne Tallinnast ära tulekut veel ülehelikiirusel ühe kõrvalseisja abiga koduse arvuti laiali, tirisin hard-drive' välja. Fun. Kuulan mingit huvitavat USA raadiot, This corrosion nimeks. Mingit metali-taolist värki tuleb. Oi pagan, just meenus, mis mul homme hommikuks valmis peab veel olema. Ja materjalid on teab kuhu lännu. Eutanaasia on kena. Igatahes - elu on ilus. Või noh - elu on.
Minu uitmõte Arrow tegelikult peab kuidagi raha ka teenima, eksole. Mul on jube positiivne praegu olla mõnes mõttes, Tartus saan oma palga kätte lõpuks. Parem kui mitte midagi..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stargate
Lipnik


Liitunud: 5 Dets 2004
Postitusi: 33
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 18, 2004 11:52 pm    Teema: Vasta viitega

aga elu ongi ilus...
_________________
just close your eyes...forget your name..forget the world..and go insane..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kanrik
Kadett


Liitunud: 22 Dets 2004
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Kolm Dets 22, 2004 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Minu vaieldamatu lemmik on Enya, kuid ka The Corrsi plaate võib sageli muusikakeskuses näha.
Tegelikult, mis parata, peab tunnistama, et Gregorian on tõsiselt hea.
Ja vahel, kui mul kärtsuv tuju on, kuulan Garbage'it (tavaliselt "Beautiful Garbage") või The Tea Party't.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stargate
Lipnik


Liitunud: 5 Dets 2004
Postitusi: 33
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 25, 2004 9:04 pm    Teema: Vasta viitega

minu muusikamaitse ulatub äärmusest äärmusesst...aga kui peaks midagi väga esile tooma siis oleks see Terminaator..
_________________
just close your eyes...forget your name..forget the world..and go insane..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 25, 2004 11:07 pm    Teema: Vasta viitega

Polegi otsest eelistust, kuulan seinast-seina lugusid, enamasti seda, mis nö. raadiost tuleb. "Alternatiivmuusika" siiski üldiselt ei meeldi. Razz
Lemmiklugusid on tegelikult hullult palju ja nende seas on hulgaliselt selliseidki, mille kuulamise eest mõni vend mu maha lööks. Very Happy
Väga raske midagi kindlalt nimetada...Phil Collins, Bon Jovi, The Corrs, Bryan Adams, Celine Dion, Elton John, LeAnn Rimes, Nik Kershaw, Pet Shop Boys, Ronan Keating, Roxette, Roy Orbison, Sting, Texas, The Cardigans jne.....liiga palju on neid, pmst ma rohkem kuulan ikkagi laulude endi kui esitajate järgi
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2005 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

Okei.. Uus aasta on kätte jõudnud, minule saabus see väga töiselt. Või siis ka mitte. Otsustage ise.
Istusin sõbra juures Tartus, kõige pealt vaatasime mingeid animesid a la Berserk ja Wolf's Rain, siis kuulasime U2-d. Sõime, jõime ¹ampust ja kodukalja (võinuksin väiksema kogusega piirduda, sest pärast seda hakkas uni õudselt peale tulema) ning vaatasime Star Warsi. Seejärel vaatasime veel mingeid psühhopaatlikke Hispaania animesid ning naersime end haigeks. Ja siis oli kell juba 5 ning ma hakkasin bussijaama poole siirduma. 5.45 läks buss Tallinna poole, magasin praktiliselt terve tee. Jõudsin mingi peale 8.15 kohale ning suundusin otse kohtumisele. TÖÖASJUS. Mis pagana inimene paneb sellise kohtumise 1. jaanuarile!? Õnneks kestis vaid pool tundi, sain vabaks ning looberdasin koju. Külm oli ning tundsin end poolsurnult. Kahest ärkasin üles.. Aga ma kuulan praegu Star Warsi IV episoodi soundtracki

Ahjaa, üks rõõmustav fakt ka: mu juuksed on endiselt tumerohelist värvi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2005 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

Hithlain kirjutas:

Ahjaa, üks rõõmustav fakt ka: mu juuksed on endiselt tumerohelist värvi


Kuidas nad siis roheliseks muutusid? Think Mr. Green
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2005 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Hithlain kirjutas:

Ahjaa, üks rõõmustav fakt ka: mu juuksed on endiselt tumerohelist värvi


Kuidas nad siis roheliseks muutusid? Think Mr. Green


Noh selline asi on olemas nagu juuksur. Ja seal on selline huvitav tulnuka liik "juuksurid". Ja siis kui neile annad paberi tüki kuhu on numbrid peale kirjutatud ehk "raha". Juuksur siis teeb su juustega peas mida tahad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2005 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ja tegelikult eksisteerivad ka sellised kohad nagu juuksurisalongid, kust saab siis kõva paberihunniku eest vajaliku värvi lunastada ning ise selle toimingu korda saata Smile Aga ma jõllitasin end nüüd pikemat aega peeglist ning pean kahetsusega märkima, et Turgoni püüdlused on mõningast edu kandnud. Ta on oma sõnul nimelt öösiti seda värvi järk-järgult mu juustest likvideerinud. (Tegelikult oli tegu siiski poolpüsivärviga. Püsib ainult kahetsusväärselt lühikest aega.)

Aga okei. Tegelikult on mul nüüd jube hea tuju. Homme saab RotKi EE-d näha suurelt ekraanilt ja siis tagasi Tartusse. Ja sauna saab ka peagi.

Ja mu pisike jobu vend tegi mu ukse taga nii kaua "muhhahhaaa!" kuni ma ta sisse lasin ning teatas siis, et ma olen ta kõige lahedam õde Cool (Selles polnud ausalt öelda kahtlustki Razz)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inca
Lipnik


Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2005 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

Hetkel kuulan Icon of Coili palju, kes viljeleb futurepopi. Muidu peaks oma lemmikstiiliks electrot ja selle parimaks viljelejaks Anthony Rotherit.
Ja hetkel olen tsyklis, mis on tingitud uuest aastast : P
Aga lahe on, kuigi kohati kargavad kassid ringi :>
citylife
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Jan 24, 2005 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

Rammstein on totaalne lemmik, hetkel kuulan enim nende värskeimat "Ohne Dich"-i.
Ka Enya on läbi aastate jäänud.
Ja otse loomulikult Everlast "White Trash Beautiful" ja "What It's Like", mis on hetkelised lemmikud, kuigi ma usun, et see muutub.

Nii... aga mis ma siis teen? Unistaja olen. Kriitik. Lugeja. Mängija. Vaatleja. Targutaja.

Edit: Jah, palju on muutunud. Kuulan jätkuvalt kõiki eelmainituid, kuid lisandunud on kahtlemata kodumaa muusika, eriti punk ja metal, kuid ka rahulikum kraam, nagu Jäääär, Dagö jms. Et jah, head muusikat on meie sinisel planeedil palju. Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.


Viimati muutis seda Wendelh (Teis Mai 23, 2006 4:45 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2005 7:47 am    Teema: Vasta viitega

Jube tore on praegu. Parajalt külmetuda on õnnestunud, tappev väsimus peal ning pean kooli minema. Päris nilbe lausa. Hmm, ja oma referaati pole ma ikk veel valmis saanud, pealegi ei saa ma seda kodus välj printida, sest mul pole raha, et tahma osta. Shit happens. Mitte, et see nüüd midagi traagilist oleks, aga siiski. Telekat pole sada aastat juba vaadatud (tegelikult kõigest pool), omajagu rõõmustav. Või siis ka mitte - arvestades, et see tuleneb ajapuudusest. Ning huvipuudusest - mis on jällegi mõistetav. Tahaks lebotada.. Nädalavahetusel. Mõne hea sõbra juures. Ei tea küll, miks Rolling Eyes See on nüüd vihje teile kõigile, kes te mind isiklikult tunnete. Aga tegelt on mul laupeva hommiku eksam, weeeeeed. Ja reede õhta (vist, või mingil muul ajal) on tööasjus mingi värk. Mine tea, kuidas läheb. Kuulan Radio Maniat. Parim raadio, mis olla saab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2005 2:45 pm    Teema: Vasta viitega

Üldiselt kuulan igasugust muusikat, mis on hästi tehtud, toon siiski mõned näited: system of a down, rammstein, eminem, JMKE, Vladimir Visotsky, James Brown, cardigans, metallica, garbage jne. Lisaks meeldivad mulle mõned lood kuskilt filmidest. Näiteks Kill Bill's oli päris mitu vinget lugu. Aga lemmik on filmist "Striking Distance" Sam the Sham & the Pharaohs - Little Red Riding Hood
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2005 3:04 pm    Teema: Vasta viitega

hmm ma vist ainuke progresiivse muusika austaja Very Happy
ja DnB saab ka kuulatud.... Dancing
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2005 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:
hmm ma vist ainuke progresiivse muusika austaja Very Happy

Aga räägi, millist osa progressivist Sa kuulad? Too näiteid. Siis ma saan öelda, aks kuulan või mitte..

Praegu kuulan Reamonn'i. Mingi depressiivne meeleolu tuli peale paari (töö)asjaga seoses. SOAD on hea asi küll..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2005 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Põhimõtteliselt: Trance, Tehcno,Hard-Trance, Tech-Trance, Techno ja ka Club-House kõike Wink
...ja muide 12.märts Tiesto@CUBASE Very Happy ...
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

*vahib jahikoera kombel ringi*

SOAD? SOAD? Kes mainis SOADi?! Üks minu lemmik! "Toxicity" ja "Snowblind" on ühed parimad.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
*vahib jahikoera kombel ringi*

SOAD? SOAD? Kes mainis SOADi?! Üks minu lemmik! "Toxicity" ja "Snowblind" on ühed parimad.



Mina mainisin... Jälle oleme samal arvamusel Smile
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group