Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Pitch Black
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 04, 2005 10:45 pm    Teema: Pitch Black Vasta viitega

Sattusin siis täna pool kogemata seda filmi vaatama, tegu oli hüllatavalt hea filmiga. Filmil oli päris mitu veidi ootamatut käiku sees, mis muutis selle minu silmis veelgi väärtuslikumaks, mõned asjad olid selle filmi puhul meeldivalt originaalsed, spoilerdama kukkuda ei tahaks, seepärast jätan suurema arvustuse kirjutamata. Vaadata soovitan seda flmi küll.

Hinnang 7,5/10
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Aug 04, 2005 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt 6,5/10.

Iseenesest on see ju eellugu filmile "The Chronicles of Riddick". Pole küll päris ammu näinud, aga mäletan seda, et põnevust pakkus küll ja natuke hirmus oli ka. Need lendavad kiskjad olid küll väga hästi disainitud. Kogu see atmosfäär jättis juba väga ebamaise mulje, mis oli kindlasti suur pluss.
Samas muidugi näitlejate poole pealt väga helde ei ole. Vin Diesel ei meeldi mulle absoluutselt, kuigi oma ossa ta ju tegelikult sobis. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 04, 2005 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Minu poolt 6,5/10.
Samas muidugi näitlejate poole pealt väga helde ei ole. Vin Diesel ei meeldi mulle absoluutselt, kuigi oma ossa ta ju tegelikult sobis. Razz


Heh... Endale kah see mees eriti ei meeldi, aga oma osa mängis ta siin filmis välja küll.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Nelj Aug 04, 2005 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

Minu teada on Pitch Black 2000 aasta fim ja The Chronicles of Riddick on siis 2004 film. Nii et, selleks et üks film oleks eellooks peaks kronoloogiline järiekord vastupidine olema Razz mina ei loe Pitch Black'i eellooks vaid lihtsalt esimeseks osaks.

Fimist siis paar sõna Smile
Mõte ja idee olid suht originaalsed ja päris muljet avaldavad Smile Põnevusest puudust ei jäänud ja üllatusi oli ka mõnusas koguses. Mind kummitas mingi aeg pärast filmi vaatamist mõte kas kas kusagil meie galaktikas on planeet olemas kus elavad sarnased elukad. Ma ei mõtle kuju poolest sarnaseid vaid just selle ümbruse nägemise poole pealt.

Hindan 7/10
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Aug 26, 2005 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Näed sa siis. Kui ma ei oleks seda teemat näinud, oleksin ise selle teinud. Very Happy


Film filmiks, see oli täiesti kõrvaline. Richard B. Riddicku tegelaskuju avaldas aga mulle nii sügavat muljet, et seda on raske sõnadesse panna. Tema iseloom, kogu olek - see oli lihtsalt liiast. Ma ei tea, miks ta mulle nii väga meeldis, tõesti ei tea, kuid eks nende asjadega ole nii nagu ta on - kas meeldib või mitte. Ja mulle meeldib. Kurat, kuidas meeldib. Täitsa kadedaks tegi kui mõtlesin, kas ka mina suudan kunagi midagi nii täiuslikku luua. Nautisin iga tema fraasi, liigutust, ¾esti, see oli lihtsalt niivõrd iseloomutruu, ja ülejäänud näitlejad tundusid üleliigsena. Ega filmil endal ka viga polnud. Jäid üksikule planeedile ja kõik surid väga kiiresti. Siiski leian ma, et sisu oli läbimõeldud ja seega täiesti söödav. Riddick on aga... parim. Praegu ma mõtlen, kas isegi ükski raamatutegelane on mulle nii suurt muljet jätnud. Corwin võibolla, Zelazny Amberi seeriast, kuid seal ei olnud tegemist temaga konkreetselt, vaid unustamatu mulje andis kõik kokku. Riddick on aga ühemehe show. Seega annaks Riddickule eraldi kümme punkti kümnest, filmile aga 8/10.


PS. Täna näitab tv kolm antud filmi teist osa. (Isiklikult ei jõua küll seda ära oodata ja sätin arvatavasti end tassi kohviga televiisori ette juba pool tundi varem. Very Happy Riddickust ei saa kunagi küllalt. Cool )
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Reede Aug 26, 2005 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh, you said it Very Happy ! Vin Diesel on ka super lihtsalt. Teeb silmad ette vanakooli äksion staaridele ( Schwarzenegger, Van Damme, Stallone jms). Vanakooli mehed, kaduge poliitikasse või ükskõik kuhu, siit tulevad Vin Diesel ja The Rock!
Ega jah, muidu mu arvamus on suht samasugune nagu Wendelhilgi. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Sept 06, 2005 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

Film oli üpris äge. Varem ei pakkund huvi aga sattusin siis kogemata seda vaatama. Need elukad olid päris lahedasti tehtud. Päris filmi algust ei näinudki.. nägin seda kui nad seal planeedil vms juba olid. Lõpp oli üpris kurb kuna see naine sai surma. Mulle eriti Vin Diesel ei meeldi nii et annaks filmile 7/10. Vaadatav sellegipoolest. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandust double posti eest, kuid mul on üks nn küsimus?

Kui Alien ja need Pitch Blacki koletised omavahel võitleksid, kes võidaks?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Alien...Päris kindlasti kohe.
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

VIN DIESEL ROKIB TÄIEGA!!!
Juba tema pärast paneks 10 punkti Smile
Aga film ise on minu meelest väga hea, annan 8,9/10
Võibolla suurtele ulmefännidele ei meeldi, aga Riddick on super ja tema kroonikad (teine film) on ka super. Ma armastan tema iseloomu ja ülbust, Pitch Black oli ka üks põhjuseid, miks Riddicki Kroonikad mulle nii väga meeldisid, aga see on juba teine jutt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Vabandust double posti eest, kuid mul on üks nn küsimus?

Kui Alien ja need Pitch Blacki koletised omavahel võitleksid, kes võidaks?



Tead, see polegi eriti lihtne küsimus. Kuigi mu enda selge poolehoid kuulub alienile Very Happy, siis Pitch Blacki kollil on see eelis, et ta suudab lennata, mis tähendab, et kui asjad tema jaoks hulluks lähevad, võib ta lihtsalt uttu tõmmata ja nii alieni käeulatusest kaduda. Samuti on pikeerides hea rünnata, ning alien, kes on üldiselt spetsialiseerunud ventilatsiooni¹ahtides ringi jooksmisele, pole lagedal väljal toimuva võitlusega kindlasti harjunud.
Teisalt, kui võitlus toimuks kuskil kitsas kohas, siis võiks jälle alien ära teha.
Confused
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kõige tähtsam on, et palju neid oleks. Alieni (ainsus ju) on üks, aga PP-s oli neid lendavaid tüüpe lugematult. No mis te ise arvate kes võidab? Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 10:43 pm    Teema: Vasta viitega

Siis Pitch Black'i raptorid arvatavasti. Aga kui oleks meeletult facehuggereid ja kuskil veel meeletult inimesi? Laughing
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Siis Pitch Black'i raptorid arvatavasti. Aga kui oleks meeletult facehuggereid ja kuskil veel meeletult inimesi? Laughing


"No matter who wins, we lose." Wink
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Esm Dets 05, 2005 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

Alien on siiski intelligentsem ja suudab palju rohkem kahju tekitada kui need Pitch Black-i kollid. Nende eelis oligi ainult hulgas.

Samas kui alien suutis üksinda terve sõjaväe üksuse maha võtta.
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Dets 05, 2005 10:10 pm    Teema: Vasta viitega

Pitch Black.. super film... Kui seda nägin, ei teadnud ma Vin Kütusepoisist midagi. Seda enam ma seda nautin.. enamus tundmatud näitlejad ja brutaalne süzee Smile Hilisem kroonika oli juba tavaline action film.. vaadatav, kuid hale vari esimese osa kõrval.

Alien võidab!!!!

Aliensi mäletate? Terve rühm eriüksuslasi marssis Aliensite käppade vahele ... ilma, et nende tehnika oleks neid aidanud!

Alien on kõige täiuslikum tapamasin.
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Nendest kahest filmist meeldis mulle Chronicles of Riddick rohkem. Mõlemad filmid olid üsna head.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ordzo
Lipnik


Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 31

PostitusPostitatud: Nelj Sept 14, 2006 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

tegelikult jääks asi viiki...
point siis happes Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 27, 2010 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin minagi lõpuks vahele jäänud Pitch Balck-i ära ning peaks ütlema, et tegelikult olin meeldivalt üllatunud.

Kuigi Vin Diesel mulle näitlejana ei meeldi, siis selles filmis sobis ta küll Richard B. Riddicku rolli hästi ning mängis tegelase salapärasuse hästi välja.

Teades ette, et tegu on võrdlemisi madala eelarvega filmiga, ei oodanud ma kindlasti nii häid eriefekte. Eriti just alguses nähtud kosmosestseenid jätsid väga hea mulje ning ka planeedi peal nähtud efektid ei jäänud palju alla.

Sisu ei olnud muidugi väga keeruline ja originaalne, kuid ühe sci-fi actioni jaoks piisavalt kaasahaarav ning tõi sisse ka mõningad ootamatud pöörded. Kasvõi ühe peategelase surm enne filmi lõppu oli üllatavalt julge samm tegijate poolt.

Kuna filmist on tekkinud omamoodi saaga, arvestades nii animeeritud filmi kui ka teist linateost ja planeeritavat kolmandat filmi, siis omab Pitch Black kahtlemata suuremat väärtust kui ta oleks eraldiseisev film.

Üldiselt jäin nii story, efektide kui ka näitlejatööga enamasti rahule ja pean Pitch Black-i igati korralikuks ulmeliseks põnevusfilmiks.
Vaatan kindlasti ära ka teise filmi. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 27, 2010 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Vaatan kindlasti ära ka teise filmi. Smile


Tee seda kindlasti! Wink Olen enda arvates suhteliselt suur Riddicku fänn ning tema müstiline olemus on mulle üsna palju peale läinud. Ootan huviga Riddicku järgmiseid seiklusi. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group