Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ulmefoorumi portaal
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 21, 2005 10:41 am    Teema: Ulmefoorumi portaal Vasta viitega

Portaal asub aadressil: http://www.ulmefoorum.pri.ee

Otsustasin teha sellest teema ka tagasisidesse, sest arutelu uudiste all ei ole eriti hea.

Siia teemasse paluks postitada kõik kommentaarid ja küsimused uue Ulmeportaali kohta, sest kindlasti on neid tekkinud. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 21, 2005 7:22 pm    Teema: Vasta viitega

Väga hea, et portaal ka lõpuks olemas on Smile
Millal sarjade lingid korda saab? Mul "episoodid" ei avanud (võib peabki see nii olema?)
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 21, 2005 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Väga hea, et portaal ka lõpuks olemas on Smile
Millal sarjade lingid korda saab? Mul "episoodid" ei avanud (võib peabki see nii olema?)


Juhin tähelepanu meie uudisele. Wink

Jah, praegu ei olegi midagi muud üleval, kui ainult sarjade lühitutvustused, kuid lähima aja jooksul hakkame neid kokkuvõtteid üles panema, mis juba valmis on ja neid, mida me peatselt tegema hakkame. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 21, 2005 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
FLT kirjutas:
Väga hea, et portaal ka lõpuks olemas on Smile
Millal sarjade lingid korda saab? Mul "episoodid" ei avanud (võib peabki see nii olema?)


Juhin tähelepanu meie uudisele. Wink

Jah, praegu ei olegi midagi muud üleval, kui ainult sarjade lühitutvustused, kuid lähima aja jooksul hakkame neid kokkuvõtteid üles panema, mis juba valmis on ja neid, mida me peatselt tegema hakkame. Smile


Irw, sry, uudised on tavaliselt viimane asi mida vaatan kui mul kiire Razz
Mul praegu kiire aeg, muidu saaks vb hakata Atlantise kokkuvõtteid tegema, septembris peaks saama...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 28, 2005 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

Farscape kohta üks tähelepanek: Farscape tegevus toimub tänapäeval, isegi minevikus (2001 aastal tuli ta Maale). Ühes episoodis kus Crichton kodus oli, vaidlesid nad isaga, et kas tehnoloogiat anda kogu planeedile või ainult USA'le ja ta isa arvas, et ainult USAle, sest ta ei taha, et 911 korduks (Crichton küsis, et millest selline muutus ja ta isa vastas, et 911).

Või on teil mingeid andmeid mille kohta mina ei tea midagi? Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 28, 2005 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:

Või on teil mingeid andmeid mille kohta mina ei tea midagi? Razz


Asi on lihtsalt selles, et kuna mingit sellist programmi ei ole veel olnud, kus astronaut niimoodi kaduma on läinud, siis me lihtsalt eeldasime, et see on lähitulevik. Minevik ei saa see nagu olla. Very Happy

Muidugi võiks panna, et tegu on ka minevikuga, aga nuh, kui soovi on, siis võib selle ju vabalt ära muuta.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 28, 2005 7:24 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
FLT kirjutas:

Või on teil mingeid andmeid mille kohta mina ei tea midagi? Razz


Asi on lihtsalt selles, et kuna mingit sellist programmi ei ole veel olnud, kus astronaut niimoodi kaduma on läinud, siis me lihtsalt eeldasime, et see on lähitulevik. Minevik ei saa see nagu olla. Very Happy

Muidugi võiks panna, et tegu on ka minevikuga, aga nuh, kui soovi on, siis võib selle ju vabalt ära muuta.


Njah, tegelikult polnud tegu mitte meie Maaga, vaid ühe versiooniga sellest (Ussiaugud ju vedasid ka teistesse paralleeluniversumitesse), sest tegu polnud mitte NASA'ga vaid IASA'ga. Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 26, 2006 12:27 am    Teema: Vasta viitega

Nüüd üks mure...
Miks ei ole viidet sellele lehele foorumi esilehel. Või ei leidnud ma seda lihtsalt? Muidu sinna ei satu eriti keegi ja paljud ei teagi, et selline koht eksisteerib.
Viite võiks panna (kui võimalik) kuhugi ülaosale, sellele, mis alati paista on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 26, 2006 9:10 am    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
Nüüd üks mure...
Miks ei ole viidet sellele lehele foorumi esilehel. Või ei leidnud ma seda lihtsalt? Muidu sinna ei satu eriti keegi ja paljud ei teagi, et selline koht eksisteerib.
Viite võiks panna (kui võimalik) kuhugi ülaosale, sellele, mis alati paista on.


Paremal on olemas, paremal all
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 26, 2006 3:20 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Olorin kirjutas:
Nüüd üks mure...
Miks ei ole viidet sellele lehele foorumi esilehel. Või ei leidnud ma seda lihtsalt? Muidu sinna ei satu eriti keegi ja paljud ei teagi, et selline koht eksisteerib.
Viite võiks panna (kui võimalik) kuhugi ülaosale, sellele, mis alati paista on.


Paremal on olemas, paremal all

Ma ausalt öeldes ei suutnud leida. Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Jan 26, 2006 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ka mitte. Embarassed
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 26, 2006 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

Kui juba jutuks läks siis lihtsalt mainin, et Ulmeportaali tegemine pole kaugeltki seiskunud, lihtsalt kuna praegu on meil olnud kiired ajad, siis me pole üle jala tegema hakanud.

Plaanis on teha portaaliga paar küllaltki suurt muudatust. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Jan 26, 2006 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, kas see siia teemasse sobib aga mida te kavatsete teha? Lisate Episode Guide'd või hoopis sarjade info nagu tegelased jms?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 26, 2006 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Ma ei tea, kas see siia teemasse sobib aga mida te kavatsete teha? Lisate Episode Guide'd või hoopis sarjade info nagu tegelased jms?


Episoodide kokkuvõtted tulevad ka...
Edit: hiljem vb võiks tegelaste kohta ka mingit infi panna, aga praegu on episoodide kokkuvõte tähtsam, mul ka suht kiire aeg ja ei saa hetkel SG1'ga tegeleda...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 1:16 am    Teema: Vasta viitega

Saan aru, et portaali arendamiseks aega vähe, aga siiski on mul tegijatele üks ülesanne, mis ei tohiks väga palju aega võtta. Kõikidest kohtadest, kuhu te pole veel midagi kirjutanud, aga plaanite, võtke url ära. Selles mõttes, et nime peale vajutada ei saaks. Uskuge mind, see on väga ebameeldiv, kui pooled lingid töötavad ja teised löövad errori ette. Mõni kes kogematta külastama juhtub võibolla lahkub kohe, kui paremal reas asetsevatelt linkidelt midagi ei saa või kui Star Trek osasi, tegelasi või tehnikat vaadates tuleb ette cannot find page. Ma ei kiirusta teid tagant, aga ilma nende linkideta oleks asi palju parem. Tegelikult võib enamuses need väiksed kastikesed üldse ära kustutada, ning ainult sinna jätta, kus tõesti midagi ilmub või panna alles siis, kui midagi ilmub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 1:21 am    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
Ma ei kiirusta teid tagant, aga ilma nende linkideta oleks asi palju parem. Tegelikult võib enamuses need väiksed kastikesed üldse ära kustutada, ning ainult sinna jätta, kus tõesti midagi ilmub või panna alles siis, kui midagi ilmub.


Olen sinuga täitsa nõus, võimaluse korral ajame asja joonde, hetkel pole lihtsalt mahti olnud selle peale mõelda. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

Teise tulba linkide peale klikates tuleb nüüd kiri, mis selgitab, et lehekülg valmib alles 2006. a. teiseks pooleks. Arvan, et see on isegi etem variant kui lingi eemaldamine. Razz

Hiljem teen korda ka sarjade juures olevad lingid, nagu need episoodide kokkuvõtete juurde viivad lingid jne.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

Eks ka see ole lahendus. Smile
Aga kui nüüd väga viisakas olla, siis võiks uutele lehtedele panna ka lingi "tagasi pealehele". Siis ei peaks back´i vajutama koguaeg, tekib mõnes mõttes selgem pilt korralikust lehest, mis ei sisalda ei ummikuid ega lõpmatuid ringteid. Või läheb see soov juba norimise alla? Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
Eks ka see ole lahendus. Smile
Aga kui nüüd väga viisakas olla, siis võiks lehele panna ka lingi "tagasi pealehele". Siis ei peaks back´i vajutama koguaeg, tekib mõnes mõttes selgem pilt korralikust lehest, mis ei sisalda ei ummikuid ega lõpmatuid ringteid. Või läheb see soov juba norimise alla? Razz


Hehe, norimisest on asi kaugel, lihtsalt siis läheb veel veidi kauem aega, aga ka see on hea mõte. Vaatasin ka ise, et pidevalt backi vajutamine muutub tüütavaks, ei tulnud kohe selle peale. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd läheb iga seletava lehe pealt link ka esilehele, sarja pealehele eraldi ma ei hakanud iga väikse lehe juurest, nagu näiteks tegelased, linki tegema.

Hetkel on valmis kõik pealehe lingid ning ka lingid sarjade Star Trek, SG ja B5 juurest.

Loodan, et see rahuldab kõiki, õhtuks peaks see probleem lahendatud olema. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group