Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Jõulud tulevad
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Dets 23, 2004 8:50 pm    Teema: Jõulud tulevad Vasta viitega

Jälle siis käes aasta see aeg, kui peetakse jõule.

Räägime, kas üldse peate jõule ja mida need teie jaoks sümboliseerivad.

Minule on kogu see jõulueelne sagin suht vastumeelne ja üldse tundub kogu see värk üsna mõttetu. Otsida mööda kauplusi kingitusi taga on raske töö, aga veel raskem on kingiideede välja mõtlemine. Razz
Ise ma jõule tegelikult ei peakski, kuid teatava "ühiskondliku" surve tõttu tuleb seda teha Very Happy. Põhjuseid on mitmeid, esiteks mulle lihtsalt ei meeldi selline pidutsemine ning teiseks on jõulud ka siiski ühe religiooniga seotud pühad, mistõttu mind häirib nende pealesurumine, seda nii kaubanduses kui ka mujal. Esiteks seetõttu, et ma ise pole usklik ja teiseks, et see madaldab jõulude algset mõtet, mis siiski oli religioosne. Pole päris õiglane kellegi suhtes, või mis? Confused
Lõpetuseks võiks öelda, et minu jaoks on jõulud eelkõige rahulik aeg, millal olla koos pere ja sõpradega, kuid mingit sisulist tähendust sel ajal minu jaoks pole. Razz Ja loomulikult saab koolist paar nädalat puhata. Laughing

Tekst sai nüüd veist lühike...aga mis seal ikka.

Tjahh...täna mul räige masendus ka peal....paaril viimasel aastal on jõulude ajal alati nii olnud Razz ....tahaks rahu ja vaikust....
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 23, 2004 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

Eelmisel aastal ja ka sellel aastal pole üldse jõulutunnet Crying or Very sad
Aga nüüd hakkab vist juba tulema. Kõik siin ilmas veedetud aastad olen olnud jõulude ajal perega vanaema juures Tartus. Eelkõige ongi jõulud aeg kus saab jälle pikalt vanaema juures olla(viimati ju pikalt oldud suvel). Ka kuuse(ikka päris-) toomine jäi sellel aastal hiljapeale. Alles täna tahtsime minna a osta aga ... Sakus poe ees, kus iga aasta on müüdud, pole mitte midagi Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Shocked Nu siis isa pidi linnast tooma. Aga nüüd toad jälle kuuse lõhna täis ja mõnus olla. Jõulud on tore aeg ja ma ei vaeva oma pead selliste mõtete ja küsimustega nagu (sina) Enterprise. Jumal(oioioi... Shocked ) tänatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 23, 2004 9:06 pm    Teema: Vasta viitega

Ka minule sümboliseerivad jõulud eelkõige rõõmu ja rahu aega, mida on minu arvates maailmal vaja, et ellu lisada natukegi hoolivust ja sallivust.
Jõulud on ikka aeg, kus üritatakse olla sõbralikud ning tegeletakse ka sõjavastase propagandaga.
Igatahes mina arvan, et jõuludest on rohkem kasu, kui kahju. Smile

Mina olen sealjuures ka ristitud ning käin alati suuremate pühade ajal kirikus. Jõulud koos kirikus käimise ja elule järele mõtlemisega annavad mulle iga aasta hingerahu. Smile

Selline on siis minu nägemus nendest pühadest.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 23, 2004 10:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ristitud ma küll pole aga igal aastal(v.a. eelmine) käime me perega enne vanaema juurde asumist Tartu Pauluse kirius jumalateenistusel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Reede Dets 24, 2004 10:49 am    Teema: Vasta viitega

Minu soovid kõigile, kes neid isiklikult saanud pole Razz Täna elik jõululaupäeval olen perega, homme sõpradega, pühapäeval lähen Tartusse ja olen seal kaua-kaua. Aga sellegipoolest; täna pean orjama ja suguseltsile süüa tegema. Lademetes Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Reede Dets 24, 2004 11:22 am    Teema: Vasta viitega

Häid Jõule kõigile! Ise veedan jõulud kah perega. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 24, 2004 1:38 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Häid jõule jah kõigile.

Equ, maale.
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stargate
Lipnik


Liitunud: 5 Dets 2004
Postitusi: 33
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 24, 2004 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

Jõulud on aasta kõige ilusam aeg..või üks kauneimatest..eriti valged jõulud..keelukesehelin ja tuttavad jõuluviisid...ja soojus....ja aeg kus kõik on kõigi vastu sõbralikud Smile

Aga teile kõigile tahaksin soovida palju küünlasära, kuuselõhna, lumehelbeid, palju toredaid kinke ja göasuuriseid piparkooke! Ja ulmelisi päkapikke Smile
_________________
just close your eyes...forget your name..forget the world..and go insane..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Reede Dets 24, 2004 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

Ok, kasutan juhust ja soovin foorumirahvale ka häid pühi!

Mina ise küll sel aastal mitte midagi erilist ei viitsi korraldada, võtan asja rahulikult. Õieti ei ole mingit pühadetunnet veel tegelikult tekkinudki. Korraliku kodanikuna saadan ära hunniku jõulutervitustega sms-e ja e-kaarte ja vaatan, mis siis edasi saama hakkab Rolling Eyes Küünlad panen põlema küll ja kuusk on ka isegi olemas.
Päkapikkudesse suhtun tugeva eelarvamusega, olgu nad siis ulmelised või minugipoolest teravate kõrvadega Mr. Green

NB: söögi ja joogiga liialdamine on tervisele kahjulik Twisted Evil
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

Jõulud ammu, ammu läbi!

Mis kingitusi ka keegi sai? Razz (Jõulude peidetud & varjatud tagamõte)
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Slice
Nooremleitnant


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Reede Juun 03, 2005 9:07 am    Teema: Vasta viitega

Jah, jõulud ammu läbi, aga iga aasta tundub, et ise käid kõikvõimalikud poed läbi, et leida kõigile head kingitused(mis mul ka tavaliselt õnnestub) ja siis, enda kingitused on nagu koguaeg, aasta aasta otsa ühesugused ja igavad. Ei viitsigi enam eriti jõule tähistada, aastavahetus on nagu suurem sündmus minu jaoks.
_________________
R.I.P.
Albus Dumbledore
May there be Acid Pops in heaven.
...And Writer's Block Strikes Back!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 06, 2005 12:25 pm    Teema: Vasta viitega

Jõulud tulevad varsti jälle!

Ei taha Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 06, 2005 2:46 pm    Teema: Vasta viitega

Praegu ei taha aga varsti, sügisel küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 06, 2005 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Jõulud tulevad varsti jälle!

Ei taha Sad


Aeg lendab jah päris kiirelt....
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 8:11 pm    Teema: Vasta viitega

Aga mina küll tahan Mr. Green .
Kuigi peaks märkima jah, et kogu see kinkimise traditsioon paneb rahakotile paraja põntsu küll. See aasta olen ma kavalam (või vähemalt kavatsen olla) ja ostan kingitused varakult ära. Millegi pärast on just Jõulude ajal hinnad kõrged... Think

Wink
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 07, 2005 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Aga mina küll tahan Mr. Green .
Kuigi peaks märkima jah, et kogu see kinkimise traditsioon paneb rahakotile paraja põntsu küll. See aasta olen ma kavalam (või vähemalt kavatsen olla) ja ostan kingitused varakult ära. Millegi pärast on just Jõulude ajal hinnad kõrged... Think

Wink


Ja reklaamitakse "soodusmüük", kuigi soodus on see ainult nendele bossudele, sest nad saavad selle vahelt tuleva raha endale Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Kolm Juun 08, 2005 10:18 am    Teema: Vasta viitega

Tulin üle pika aja foorumisse ja mida ma näen - siin jõuluteema püsti? Very Happy
Juunikuu alguses on ikka väga valus mõelda, et varsti on jälle laga ja pori ja pimedus ja külm (mida nimetatakse Eestimaa sügiseks ja talveks) ja jõulud, oh õudust. Ega siin midagi jäänud ei ole jah, kõigest veidi alla seitsme kuu kannatada ja suvi saab niikuinii häbematult kiiresti otsa Twisted Evil
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pannzer555
Kadett


Liitunud: 4 Mai 2005
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Püh Juun 26, 2005 7:21 am    Teema: Vasta viitega

ma arvan sama ,aga ma lohutan nats sind jõulud on ju ise toredad! Smile Very Happy
Surprised
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Juun 26, 2005 9:45 am    Teema: Vasta viitega

pannzer555 kirjutas:
ma arvan sama ,aga ma lohutan nats sind jõulud on ju ise toredad! Smile Very Happy
Surprised


Jõulud ise on tõepoolest VÄGA toredad ja seda täiesti siiralt öeldes.

Sisetunne ütleb, et selle aasta omad tulevad erilised ja pealegi on lumi ja külmus etemad kui higist haisev ühistransport ja sääsed Wink .
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2005 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

Aeg vana teema jälle elule äratada, jõuluaeg on taaskord tulemas. Küsiks siis, et kuidas foorumlastel jõuluettevalmistustega on, kas jõulutunne on juba käes ja mida näiteks kingiks tahate. Very Happy

Minul endal pole miskit jõulutunnet (mitte et mul seda kunagi üldse väga olnud oleks), aga enamus kingitusi on juba ostetud, kuid üks internetipoest tellitud asi ei taha mitte kohale tulla Evil or Very Mad .... igatahes.. omal väga konreetseid soove pole, küllap kõigele kasutuse leiab. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group