Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida sa teeksid, kui...?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Aug 18, 2005 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

1) Mis seal ikka väga teha oleks. Olgem ausad, ega ikka keegi seal ei usuks küll, et ma kuskilt teiselt planeedilt oleks, see nagu rohkem ulmefilmide teema.
Ainuke võimalus oleks ehk siis, kui mul oleks mingeid tõsiselt vingeid teadmisi, millega neid tulnukaid üllatada ja veenda ehk neid selles, et olen väärt ellu jätmist ja suudan kuidagi aidata.

2)Ärkaks äratuskella helina peale üles.


Mida sa teeksid, kui sulle antaks võimalus oma elus 10 aastat tagasi minna ja see uuesti elada ja vajadusel tehtut nüüd teistmoodi teha? Kas võtaksid pakkumise vastu?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 18, 2005 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

hehh.. muidugi võtaks, on palju asju mille ees ma peaksin vabandama, ning mõned asjad korda seadma, et elus parem oleks


Mida teeksid, kui sulle pakutakse narkootikumi, ent ei taha seda vastu võtta, vastasel korral tuleb teine sulle kallale?
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Aug 18, 2005 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

Vastu ei võtaks loomulikult, tõenäoliselt ütleks sellele diilerile mõned karmid sõnad ja saadaks ta kuhugi. Ja see, et mingi uimas narkar mulle kallale tulla ähvardab, mind küll värisema ei pane. Proovigu, kui tahab Smile

Sul tekib võimalus saada kergesti enda valdusse näiteks 50 miljonit krooni, aga vastutasuks pead oma ülejäänud elu veetma Mehhikos. Kas võtad selle raha?
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Aug 19, 2005 1:42 am    Teema: Vasta viitega

ma võib-olla võtaks isegi raha vastu... kusjuures ei ole täpselt kindel..... ma arvan et ma ei võtaks vastu kuna ma ei tahaks ülejäänud elu mehhikos küll veeta


Mida sa teeksid siis, kui tulnukad terve planeedi maatasa teeksid kuid sind ellu jätaks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 19, 2005 10:57 am    Teema: Vasta viitega

1. Oleksin ülimalt õnnelik, et just mind valiti ning loodan, et minust tehakse mingi juht.

?. Mida sa teeksid kui su võtaks pantvangi mingi hulk terroriste ja ähvardaksid su maha lasta kui Eesti riik ei maksaks neile 10 miljonit krooni?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 19, 2005 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

pöörduksin kiiresti presidendi poole... terve eesti pealt peaks ikka 10 miljonit kätte saama....

Mida sa teeksid, avastad, et su kodus on käinud vargad, viinud kaasa arvuteid telekaid, ja muud kallist ning väärtuslikku kraami, ent märkad, et vargad on selle bussiga nüüd su majaeest kadumas..
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Aug 22, 2005 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kisa ei teeks, et mitte nende tähelepanu äratada. Üritaks näha auto numbrit ja siis politseisse helistada. Võimaluse korral hakkaks ise autoga jälitama ja hoiaks niimoodi ka korravalvureid kursis.

Mida sa teeksid, kui järsku avastad, et keegi ei saa enam aru, mida sa räägid, s.t teistele jääks mulje, et sa räägid mingit võõrast keelt, aga sa ise ei saa aru, miks see nii on, sest enda arvates räägid nii nagu ikka?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 23, 2005 12:17 am    Teema: Vasta viitega

Hah, kuna tegemist on rääkimisega, siis ilmselt kirjutaksin, ja õigesti arusaadavalt Very Happy
Kuid kui see ei õnnestu, siis tuleks ilmselt pärismaalaste kombel keelt õpetama hakata. Mina osutuksin sõrmega inimese ninale ja ütleksi, et see on nina, jne. Kuid selleks tuleks leida sobiv inimene, usun, et parim sõber või keegi selleks ikka sobib.


Situatsioon:

Ärkad hommikul ülesse, käid vetsus, teed omad toimetused, pesed ja sööd, tõmbad köögis ribikardinad ülesse ja sealt vaatab sulle vastu kõva betoonsein. Teiste akendega sama. teed ukse lahti, sama. Seina paksus pole teada, kuid sul pole niikuinii kompressortrelli või suurt vasarat (millega oleks seda suht tülikas lõhkuda, äkki on raudbetoon?).
Elekter olemas ja telefon töötab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 23, 2005 8:32 am    Teema: Vasta viitega

Hea värk Very Happy
Helistaks kellelegi ja paluks tulla kontrollima, mis lahti on Kui paks on sein ja kus, mida ta ümbritseb. Ja siis võiks keegi selle ära lõhkuda.


?:Ärkad korralikult üles nagu tavaliselt. Teed omi asju. Teel kuhugi näed oma tuttavat ja ütled tere. Tema vaatab sind nagu lolli ja kõnnib midagi ütlemata edasi. Kui jõuad oma vanemate majja, siis nemad paluvad sul neid enam mitte tülitada, nemad sind ei tunne. Kõik su pangakaardid jms tähtsad asjad ei funka . Sa oleks nagu uuesti sündinud siia ilma, ilma, et keegi sind tunneks. Mis teed?

Jah on küll natuke selle sarja moodi, mille nime ma ei mäleta. Vist oli mees ilma minevikuta.või oli see hoopis soome filmi nimi.Kes teab see öelgu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
stefani
Lipnik


Liitunud: 20 Juul 2005
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Reede Aug 26, 2005 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

minevikuta mees Wink
aga vastuseks vist üritaksin teada saada et mis värk on.
kui see ei õnnestuks,siis óotaksin natuke, äkki tuleb kellegil midagi meelde minu kohta ja saaksin enam-vähem asjad korda. kui mitte siis alustaks vast uut elu.

Küsimus: Kui avastatakse, et 24 h pärast põrkab maaga kokku mingi asteroid ja maa hävib, mis sa need 24 h-d teeksid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Aug 27, 2005 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

Täiesti ausalt? Tegelikult ei teeks midagi teisiti, kui muidu. Lihtsalt oleks ja ajaks oma toimetusi. Very Happy Razz

Mida sa teeksid, kui (ärme hakkame leiutama, kuidas selline olukord tekkis) sulle antakse valida, kas tapetakse 10 meest või 10 naist? (jaa, ma tean, on küll jõhker küsimus)
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Aug 28, 2005 10:10 am    Teema: Vasta viitega

On küll jõhker. Razz Kuigi ma pole feministlike kalduvustega, vastan ma ikkagi, et kümme meest. Naised saavad ju lapsi kanda ja seega alustada omakorda uut elu.

Küsimus: Sulle pakutakse, et sa saad täpselt, aasta, kuu, päeva, kellaaja, täpsusega teada aja, millal sa sured. Kas sa tahaksid teada?
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Aug 28, 2005 7:24 pm    Teema: Vasta viitega

Kindlasti mitte, ei mingil juhul. Isegi aasta täpsusega oleks liiga jõhker teada saada. Ma arvan, et ma ei suudaks seda teadmist taluda... olgugi, et tõenäoliselt võiks (ma vähemalt loodan) palju aastaid mureta elada. Aga mida lähemale lõpule, seda väljakannatamatuks see teadmine arvatavasti läheks. Selles suhtes elan parema meelega teadmatuses edasi.

Situatsioon:
Sulle antakse võimalus elada ühte päeva soovi korral mitu korda läbi, nii et teised inimesed sellest aru ei saa ja jäävad mäletama vaid viimast tsüklit. Kuidas antud olukorda, kus oma tegude tagajärgede pärast muretseda vaja pole, ära kasutaksid ja mida huvitavat teeksid?
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Mitu tsüklit see värk toimuks?
Kui ise valida saaks mitu siis, mingi paar kuud Very Happy, võib olla rohkem.
Ma uuriksin välja mida naised siis lõpude lõpuks tahavad ( Very Happy ! ), teeks igausugusi vempe linnapeal, prooviks Hiiumaale ujuda, läheks relvaga suurde kaubandus keskusesse ning laseks veini pudeleid, ärandataks auto ja sõidaks Läti jne jne jne. Mida iganes mu fantaasia pakuks. Vahet pole juu. Keegi ikka ei mäleta.

Sa käid mööda pimedat metsarada ning äkki avaneb su ees suur teleportaal. Sa näed seal ähmaselt väga ilusat linna, kõik on särav ja meeldiv. Kas sa astuksid sisse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 9:06 pm    Teema: Vasta viitega

Kindlasti ei astuks. Kuna ma ei teaks mis mind seal ees ootab ja kas ma üldse pääseksin tagasi või ei.


Mis sa teeksid, kui su unenägu vahetuks päris maailmaga, ehk kui unenäod muutuvad tegelikkuseks ja tegelikkus unenägudeks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Kindlasti ei astuks. Kuna ma ei teaks mis mind seal ees ootab ja kas ma üldse pääseksin tagasi või ei.


Mis sa teeksid, kui su unenägu vahetuks päris maailmaga, ehk kui unenäod muutuvad tegelikkuseks ja tegelikkus unenägudeks?


Mitte midagi, sest ma ei saaks ju aru, mis on tegelikkus ja mis on uni.

Mida sa teeksid, kui ärkaksid hommikul ülesse ja märkaksid, et oled ainukene inimene tervel planeedil?
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Sept 07, 2005 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

Läheks arvatavasti paanikasse. Ega ma tegelt kohe aru ei saaks et ma planeedil ainuke olen nii et ma ei oska öelda.

Mis sa teeksid, kui sa avastad, et su sõbrad ja sugulased on tegelikult robotid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 14, 2005 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

Hakkaksin kahtlema oma mõistuses ning proovixin välja uurida kas mina ka pooljuhte ja muud säherdust kraami täis olen. Positiivse tulemuse korral läheks kööki ja teeks väikese õli.
Kui sul pakutaks tehingut: mineviku saladused sinu elupäevade vastu, kas võtaksid vastu ?
(Sphinxi päritolu - 2 aastat su elust jne.)
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Kolm Sept 14, 2005 5:53 pm    Teema: Vasta viitega

Keelduks...minevik mind ei huvita...

Sõbralikud olendid kaugest galaktikast soovivad sulle universumi näidata...sa võid kaasa võtta 5 asja ja ei tohi kellegile oma minekust teatada (ilmselt ei tule sa enam kunagi tagasi)...kas sa läheksid ja mis asjad sa kaasa võtaksid...?

(tean et suht sarnane on juba olnud aga pole hullu...elate üle)
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2005 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

Kaasa ei läheks, koksaksin ühe tulnuka maha füüsiliseks asitõendiks ja veaksin selle Tartu Raekoja platsile.


Esmaspäeval ärkad üles, vead end unise peaga pesema, sööd ja paned riidesse, astud uksest välja, ütled veel unise peaga naabrile tere ja märkad, et ta näeb kole sinu moodi välja. Mis seal ikka, oled unine ja väsinud, kõnnid välja. Bussipeatuses vaatavad vastu kõik need samad näod - sina ise. Kõik käituvad sarnaselt ja sa pole siiani näinud ühtegi vastassoo esindajat.Tööl ei kohta sa ühtegi vastassoo esindajat ja kõik on sind ennast täis.

Oh mida sa küll teeksid?


Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group