Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 04, 2005 11:10 pm    Teema: Lost Vasta viitega

Tegemist on äärmiselt kaasahaarava sarjaga, olin ebameeldivalt üllatunud, et siin foorumis sellest üldse juttu pole. Üritan nüüd seda viga parandada.
Veidi sisust: Lennuõnnetuse tagajärjel sattuvad 48 inimest inimtühjale saarele ning peavad kohanema antud oludega. Selgub, et saarega on lahti midagi veidrat ning päris mitmel reisial on ka mõned luukered kapis...

Sarjal hakab kohe varsti jooksma teine hooaeg... Visake siis pilk peale.
http://www.imdb.com/title/tt0411008/
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Reede Aug 05, 2005 8:39 am    Teema: Vasta viitega

Olles kuulnud tollest sarjast niipalju positiivset, pole ma millegi pärast ikka veel seda vaadata jõudnud, kuigi see seisab mu mõttelise gotta-see listi üpris ülemises otsas.

Kuna ma sisust suurt midagi ei tea, siis üks väike küsimus: miks seda sarja igal pool ulmesarjaks peetakse? Sisukirjelduse järgi tundub mingi subvaline üksiku saare sari olevat, IMDb andmetel pole ka sarjas ulmest jälgegi (Drama/Adventure/Mystery/Thriller). Ei tahaks nüüd mingeid spoilereid saada, aga ehk keegi valgustab mind natuke?
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 05, 2005 9:18 am    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Olles kuulnud tollest sarjast niipalju positiivset, pole ma millegi pärast ikka veel seda vaadata jõudnud, kuigi see seisab mu mõttelise gotta-see listi üpris ülemises otsas.

Kuna ma sisust suurt midagi ei tea, siis üks väike küsimus: miks seda sarja igal pool ulmesarjaks peetakse? Sisukirjelduse järgi tundub mingi subvaline üksiku saare sari olevat, IMDb andmetel pole ka sarjas ulmest jälgegi (Drama/Adventure/Mystery/Thriller). Ei tahaks nüüd mingeid spoilereid saada, aga ehk keegi valgustab mind natuke?


Asi on selles saares, see pole päris tavaline, seal toimuvad imelikud asjad, seda on raske seletada ilma spoilerdamata Wink
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 09, 2005 11:48 am    Teema: Vasta viitega

--SPOILERS--

Asi läheb üpriski müstiliseks jah. Nimelt on saarel mingid inimesed aka. "The Others" kes on nagu mingid vaimud ja saarel tegutseb mingisugune suur monstrum ja saarel elavad ka jääkarud. Ja siis tuleb kasaarvata Prantslasest naine kes on saarel olnud juba mingi 16aastat ja kes tappis kogu oma rühma ära sest nad jäid mingist salapärasest asjast haigeks.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Teis Aug 30, 2005 4:10 am). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Laup Aug 20, 2005 7:50 am    Teema: Vasta viitega

Võtsin siis nüüd asja kätte ja vaatasin pilootosa ära. Ja see, mis ma nägin, mulle meeldis Smile Nii et kui on veel minusuguseid, kellel mingil imelikul põhjusel see sari veel vaatamata on, siis what the hell are you waiting for?!? Mina igatahes soovitan... kuigi ma olen ise veel ainult ühte osa näinud. Aga tõepoolest huvitav ja omapärane sari tundub olevat.

@SinkaVonka: ma olen siiamaani suutnud oma pilgu sinu postitusest kuidagi nii üle libistada, et ükski spoiler kogemata silma pole veel hakanud, aga lihtne see ei ole. Ehk aitaks see, kui spoileri fondi suurust vähendada... et siis loeks seda postitust tõesti ainult see, kes tahab, sest praegu võib ka parima tahtmise juures ikkagi kogemata pilk peale jääda sellele.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Aug 22, 2005 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Superuudised, Kanal2 hakkab sellest sügisest Losti näitama! Cool Nimeks siis "Teadmata kadunud".
http://ajaviide.delfi.ee/news/film/article.php?id=11028915
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 22, 2005 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

See on tõesti hea uudis, lõpuks ometi näitab ka Kanal 2 ühte uut ulmesarja.

Palun vaadata ka teemat:
http://www.ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?p=4795&sid=48344f166d02de173f99218fb8f8dde1#4795
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 23, 2005 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

Minu palvetele on vastatud Smile
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Aug 28, 2005 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Superuudised, Kanal2 hakkab sellest sügisest Losti näitama! Cool Nimeks siis "Teadmata kadunud".
http://ajaviide.delfi.ee/news/film/article.php?id=11028915


Noriks natuke nime tõlke kallal. Mille ****** pärast on vaja seal seda sõna "Teadmata"?
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 10:44 am    Teema: Vasta viitega

Nüüd siis Kanal 2 s ka reklaam. Niiet pool kuud veel...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 11:51 am    Teema: Vasta viitega

Jään ootama Very Happy
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Nüüd siis Kanal 2 s ka reklaam. Niiet pool kuud veel...


Ja ainult kolm päeva veel nende jaoks, kes pärast pikka ootamist (minu puhul mitte just väga pikka Smile ) sarja teist hooaega näha ihkavad. Ei tea kohe, nii põnevalt lõppes esimene hooaeg, et ei jäksa neid mõnda allesjäänud päeva ära kannatadagi. Kaastunded neile, kes on juba kuude kaupa ootama pidanud. Mina õnneks nii kaua oodata ei saanud, kuna avastasin sarja enda jaoks suht hiljuti.

Siinkohal oleks paslik jagada väikesed hoiatussõnad sarja tulevastele vaatajatele: LOST on nakkav! Oma tervise huvides hoidke parem eemale. Neli osa päevas pole mingi probleem; et sellegagi piirduda, on juba hirmsat tahtejõudu vaja. Ja enne kui arugi saad, enne kui nädalgi mööduda jõuab, on juba hooaeg läbi ja tahad veel... veel Losti!!!! (<-omad kogemused räägivad siin).
Kanal2 paneb õnneks omad piirangud asjale. Nädalane ootamine kahe osa vahel on muidugi jube, aga tervisele on see tunduvalt kasulikum Smile
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 5:52 pm    Teema: Vasta viitega

Kust sa juba teist hooaega vaatad? arvatavasti kindlalt mitte-eesti kanalilt aga milliselt?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Sept 18, 2005 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

ABC näitab kolmapäeviti 8:00 PM ameerika aja järgi Smile

(aga ei, tegelikult selle kanali vaatamise võimalust mul pole... vaata privaatsõnumit, siis saad teada, kust seda veel näeb)
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group