Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Eesti Sci-Fi sait

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kosh
Kadett


Liitunud: 18 Dets 2004
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 11:35 pm    Teema: Eesti Sci-Fi sait Vasta viitega

Mu hea sõber wolf sai oma lehe valmis kui on huvi siis minge ja uurige
http://www.scifi.pri.ee/
_________________
"I have always been here."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Nelj Dets 30, 2004 12:44 am    Teema: Vasta viitega

Kuule... Sait on hea. Aga foorum on halb mõte. Sest isegi siin juba käib vähe rahvast ja teemad on põhiliselt samad. Minu meelest võiks see sci-fi.pri.ee foorum liituda sellega siin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Dets 30, 2004 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

Väga kena, et keegi veel sci-fi vastu huvi tunneb ja ka saidi tegemisega vaeva näha viitsib. Cool
Aga foorumi osas ma teeksin teile küll ettepaneku meie Ulmefoorum ja see teine liita Wink ? Mõelge selle peale.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
wolf
Kadett


Liitunud: 30 Dets 2004
Postitusi: 3
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 30, 2004 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tänan,et teile meeldib minu sait Very Happy.Foorumi osas olen täitsa nõus,tegin saidil muudatuse ära.Kui kellegil on soovi oma pilte sinna ülespanna siis andke märku või siis on mingi idee uue galerii tegemiseks.Serveri ruumi mul piisab. Wink
_________________
Don't be too proud of this technological terror you've constructed. The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group