Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Millennium

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 7:45 pm    Teema: Millennium Vasta viitega

Keegi mäletab seda sarja? Razz

Kunagi TV3 näitas seda, tegu siis X-Filesi looja Chris Carteri loominguga. Mulle meeldis see sari päris hästi, seal oli suht huvitavaid lugusid ning peategelast mängiv Lance Henriksen sobis sinna suurepäraselt.

Kahjuks on palju juba meelest läinud, ei teeks paha, kui seda uuesti näitama hakataks (kuigi aasta 2000 on nüüdseks möödas Very Happy ).

Teie kommentaarid selle sarja kohta?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

2kki annaksid selle sarja kohta m6ne saidi kust ma saaksin seda n2ha sest hetkel nimi mulle midagi ei ytle .. v6imalik et olen n2inud (A)
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.tvtome.com/Millennium/ Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2004 11:27 am    Teema: Vasta viitega

Tnx lehe eest aga ma ei ole seda sarja kahjuks n2ind Sad..
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 10:58 pm    Teema: Vasta viitega

Tegemist oli tõesti hea ja mõtlema paneva sarjaga. Satus ka aega, kui ma rohkem telekat vaatasin, seega sai teist päris pingsalt jälgitud.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nublu
Kadett


Liitunud: 15 Jan 2005
Postitusi: 12
Asukoht: eesti keskel

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2005 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

See oli nii kohutavalt õudne, minu meelest alati oli tegevus pimedas ning kõigele lisaks näidati seda väga hilja Shocked . Kahjuks enam eriti ei mäleta eriti, mis seal oli.
_________________
Musta kassi pole mõtet otsida pimedast toast, kui on teada, et teda seal ei olegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Okt 15, 2005 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Momendil vaatan. Mõnusalt sünge sari. DVD-l ka kirjas, et vaid täiskasvanutele Smile
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 16, 2005 4:07 am    Teema: Vasta viitega

Vaatsin MTV 3 pealt algusest lõpuni. Meeldis rohkem kui Salatoimikud ,siiski tänu samale juhtoinale ( Chris Carter) mitmeid sarnasusi. Sarja läbis lootusetuse ja ettemääratuse tunne. Sisu poolest segu Salatoimikutest ja " Profilerist" (Ally Walker ). Kuigi uus aastatuhat ammu käes soovitan kõigil võimaluse korral vaadata.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Okt 16, 2005 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Perioodiliselt ma seda sarja jälginud ei ole - pakun, et ehk umbes pooled osad said TV3 pealt erinevatel aegadel ära vaadatud. Aga kuna nad kordasid seda sarja mitu korda ja episoodide nägemise järjekord oli mul seetõttu suht suvaline , siis sarja põhipoint jäi natuke ähmaseks minu jaoks. Kuid sellegipoolest on mul sarjast jäänud ainult head mälestused. Oskan hinnata ainult üksikute osade headust, mitte sarja tervikuna, aga võin julgelt öelda, et see, mis ma nägin, mulle meeldis. Selline mõnusalt pingeline ja müstiline õhkkond, korralikult läbimõeldud tegevustik ja mõtlemapanevad lood, mis on veel ka kohati üpris õudsed - kokkuvõttes täitsa korralik sari, mis ei jäägi X-Filesile eriti alla.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 19, 2005 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mõlema sarja vaatmisel segas , et vaatasin mõlemat nii eesti kui soome kanalilt. Selle tõttu jäid minu jaoks nii Salatoimikute kui Milleeniumi süzheesse mitmed küsimused , tegevusliinid läksid segamini.
Isiklikult hindan M-i paremaks, pealegi meeldib mulle väga Lance Henriksen. Õnneks ei venitatud sarja liiga pikaks, see poleks kindlasti kasuks tulnud.
Nüüd kui milleenium üle elatud ,on juba raskem tabada sarjas peitunud süngust ja usku peatsesse maailma lõppu.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group