Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Surnud punkt
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 30, 2005 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Vähemalt sul SW foorumis kirjutada midagi. Ma ei saa absoluutselt asjale pihta. Laughing


Igaüks istub oma teemas
Aga proovi ja vaata kõik 6 osa ära ja siis oskad ka midagi rääkida.
Ja nii on järgmine ohver sattunud SW võrku.. assimilate
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 30, 2005 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

Hetkel on meil foorumis läbi aegade kõige hullem hetk, nii surnud ei ole me veel enne olnud.
Palun kõikidel liikmetel käsi alla panna ja vahel ikka postitada, muidu ei saa foorum kunagi sellest masendavast olukorrast välja!
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Okt 30, 2005 7:07 pm    Teema: Vasta viitega

Kas tõesti oleme me hetkel surnud? Ei noh, siis olen ma küll segi läinud.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Püh Okt 30, 2005 8:20 pm    Teema: Vasta viitega

ma peaegu iga päev käin siit läbi, aga lihtsalt pole sobivat hetke selleks. või lihtsalt pole mõne teema kohta midagi öelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 30, 2005 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

niisiis. esmaspäeval minema ja täna tagasi. Vahepeal ei ole vaadanud ja tagasi interneti-piirkonda jõudes on sii sikka päris palju lugeda. Ei ole eriti surnud me midagi. Nädala peale tuleb ikka midaig kokku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 30, 2005 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

Eks selles omajagu süüdi ole ka see, et praegu ka sarjade koha pealt tühi koht....
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 31, 2005 8:01 am    Teema: Vasta viitega

jah.
Ma ei vaata StarTrek i, Babyloni, StarGate i jms foorumit.
Ja teistesse foorumitesse tundub, et ikka postitatakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Okt 31, 2005 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ise ka väga vabandan. Smile Käin, aga viimasel ajal olen tõesti ainult lugenud, harva midagi kiiresti-kiiresti valmis kribanud. Ei ole seda ajakest kohe üldse...
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 31, 2005 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Jah. Lugemine. Üks hea asi.
Tean paljudes foorumites inimesi, kes käivad ainult lugemas, harva ütlevad ka midagi tarka sekka ja ka siis põhjalikult, korralikult ja ikalt. Ei aja möga.
Hea on lugeda kui on huivtavad teemad.
Aga jkeegi ei tee neid teemasid. Ainult loekas aga pole mida lugeda. Seega rahvas, kes te ainult loeksite, nüüd siis kirjutama.

Mingid pikemad teemad on ära vajunud lõpuks ikka. nt. see järjejutt oli päris hea, kus algas kõik kahe sõbraliku tulnukaga ja lõppes Saddam husseini ja juhan partsi ning Miisuga kus juures peaaegu kõik tegelased äratati mitu korda ellu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2005 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

Ma just siia ei postitagi, kuna pole eriti viimasel ajal midagi lugenud. Isegi filmimaailma pole piilunud eriti.

Kui oleks millest kirjutada, kirjutaks küll. Kirjutaks ka kui oleks huvi ja tulemust. Teemad igavad ja igavad teemad tähendavad mõttetust, sest see ei huvita kedagi...

Alati on just vaba arutelu see, mis selliseid üliväikesi foorumeid veel käigus hoiab, nagu siingi, kuid nii on foorum kaotanud oma tegeliku mõtte.

Foorumiloomine on üldse omaette kunst. Ning olen näinud foorumeid, kus seda kunsti on hästi valdatud, olen parem seal...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2005 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tint, nimi tuleb tuttav ette. Ma olen kindel, et sa oled kuskil foorumis bännitud, nimi tint lihtsalt tuttav Very Happy
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 03, 2005 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Ma just siia ei postitagi, kuna pole eriti viimasel ajal midagi lugenud. Isegi filmimaailma pole piilunud eriti.

Kui oleks millest kirjutada, kirjutaks küll. Kirjutaks ka kui oleks huvi ja tulemust. Teemad igavad ja igavad teemad tähendavad mõttetust, sest see ei huvita kedagi...

Alati on just vaba arutelu see, mis selliseid üliväikesi foorumeid veel käigus hoiab, nagu siingi, kuid nii on foorum kaotanud oma tegeliku mõtte.

Foorumiloomine on üldse omaette kunst. Ning olen näinud foorumeid, kus seda kunsti on hästi valdatud, olen parem seal...


Aga mingi aeg tagasi lubasid sa siit jalga lasta aga oled veel ikka siin... Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 03, 2005 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Tint, nimi tuleb tuttav ette. Ma olen kindel, et sa oled kuskil foorumis bännitud, nimi tint lihtsalt tuttav Very Happy


Oi ma olen mitmest foorumist bännitud. Aga ma eelistan siiski anonüümseks jääda mõningatel asjaoludel...

Ja jalga ma pole veel lasknud, jalg on ilus karvane ja terve. Aga minema ma läksin küll, näe, tulin tagasi. Tulge ka teie, kõik, kes te ära lähete!

Muidu, mis sellesse surnud punkti puutub, siis kaua sa ikka ühte ja seda sama teemat elus hoiad...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 10:28 pm    Teema: Vasta viitega

Viimasel ajal on asi vastupidi....
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 11:05 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Viimasel ajal on asi vastupidi....


Hakkasin just täna sellele mõtlema. Päris palju rahvast on tulnud ja enam pole vist surmaga midagi teha. Lõplikult ellu äratatud. Nii et siis minupoolne kaastunne surnud punktile ja nüüd siis kõik pittu. Meie foorum elab! Dancing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 11:07 pm    Teema: Vasta viitega

Aga võib-olla on tegu tormiga enne vaikust? Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 11:09 pm    Teema: Vasta viitega

Vaevalt. Smile Mina ei lahku kunagi. Pealegi varsti tuleb Battlestar Galactica TV3 ja mina kavatsen Star Wars'id kõik filmid ära vaadata. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik on tore ja kena... AGA inimesed võiksid Star Treki vaadata! Selles sektsioonis on küll surnud punkt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 11:58 pm    Teema: Vasta viitega

No loodetavasti on teil õigus. Mina igatahes mäletan veel üsna hästi neid aegu, kui mõned tegelased Ulmefoorumile (ja meie eellasele Ulmeparadiisile) kiiret surma ennustasid. Vähemalt seda pole juhtunud ja viimased päevad on tõestanud, et foorum on vägagi elus. Kui aktiivsus nüüd ainult selliseks jääks...


Jedi Riddick kirjutas:
Kõik on tore ja kena... AGA inimesed võiksid Star Treki vaadata! Selles sektsioonis on küll surnud punkt.


Jah! Vaadake kõik Star Treki! Isegi siis, kui ei meeldi. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 12:07 am    Teema: Vasta viitega

Jah, ka mina õhutan kõiki Star Treki vaatama, te ei tea millest te ilma olete jäänud, kui te seda korralikult vaadanud ei ole. Wink

Kindlasti on Trekis palju selliseid episoode, mis ei ole just kõige põnevamad ning alguses vaatama hakates ei pruugigi sari tunduda väga kaasahaarav, kuid uskuge mind, see muutub ajapikku.
Treki võlu jõuab tavaliselt kohale alles pikaajalise vaatamise tulemusel.
Kõige rohkem soovitan omalt poolt sarja Star Trek DS9, mis pakub vaatajale palju, kui sellesse piisavalt sügavalt süveneda. Wink

Muidugi neile, kes ainult actionit näha tahavad, Star Trek midagi ei paku.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group