Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 8x19-8x20 "Moebius"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
25%
 25%  [ 1 ]
8
50%
 50%  [ 2 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
25%
 25%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 4

Autor Teade
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 9:37 pm    Teema: SG1 - 8x19-8x20 "Moebius" Vasta viitega

Mõtlesin, et Atlantise esimese hooaja 2 viimase osa kohta on teema olemas, nii et mõtlesin et teeks siis SG-1e 8nda hooaja kahe viimase osa kohta ka teema. Nii, et äkki kirjutaksite oma muljed siia. Ise jäin kyll väga rahule. Alati on need ajas rändamised meeldinud ja see oli kyll väga hea osa. Ja nii hea oli lõpus näha O'Neill-i, Teal'k-i, Carterit ja Danileit kala püüdmas.(kuigi nägime sama stseeni ka "Threadsi" lõpus). Mul oleks ainult 1 kysimus. Kas nende ajas rändamine mõjutas seda, et O'Neilli järves olid järsku kalad? Sest "Threadsi" lõpus nad mingit kala ei leidnud. Razz

FLT: tegin teema küsitluse vormi, siis saab hindeid ka panna Smile


Viimati muutis seda SinkaVonka (Teis Aug 30, 2005 4:28 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 07, 2005 5:28 am    Teema: Re: Moebius part 1 ja 2(8x19,8x20) Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Mõtlesin, et Atlantise esimese hooaja 2 viimase osa kohta on teema olemas, nii et mõtlesin et teeks siis SG-1e 8nda hooaja kahe viimase osa kohta ka teema. Nii, et äkki kirjutaksite oma muljed siia. Ise jäin kyll väga rahule. Alati on need ajas rändamised meeldinud ja see oli kyll väga hea osa. Ja nii hea oli lõpus näha O'Neill-i, Teal'k-i, Carterit ja Danileit kala püüdmas.(kuigi nägime sama stseeni ka "Threadsi" lõpus). Mul oleks ainult 1 kysimus. Kas nende ajas rändamine mõjutas seda, et O'Neilli järves olid järsku kalad? Sest "Threadsi" lõpus nad mingit kala ei leidnud. Razz


O'Neilli tiigis polegi kala, ta ütles ju :"Close enough" sellise tooniga, et oli selge, et ta ei tahtnud, et teised teaksid Razz

Oleks tahtnud ülestõusu rohkem näha ja häiris see ajasreisimine. Episoodis "1969" oli asi palju parem. Ma seletasin ka ühes teemas miks.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Apr 07, 2005 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

See ajasreisimise teema oli tõesti natuke lapsikult välja kukkunud... kuidagi väga kergelt suhtuti mineviku muutmisse. Aga kui see väike seik välja jätta, siis meeldisid mulle need viimased osad tegelikult väga. Eriti lahe oli see, et toodi üle pika aja ekraanile mitmed vanad tegelased... üldsegi meenutasid need osad vanu häid kolmanda-neljanda hooaja episoode. Mis on hea. Hooaeg lõppes minu arust tõepoolest hästi. Kui siiani oli mul 9. seasoni suhtes palju kahtlusi, siis nüüd ma loodan, et sealt võib siiski midagi päris korralikku tulla, hoolimata MacGyveri tagasitõmbumisest.
Üldiselt meeldis mulle kogu kaheksas hooaeg väga, eriti teine pool sellest. Kuna kuues ja seitsmes olid IMHO eelnevatega võrreldes suht lahjad, siis ma ei oodanud ka kaheksandast suurt midagi (või äkki valdas mind vahepeal lihtsalt SG üleküllastus), aga tegelikkuses kukkus see hooaeg minu jaoks vägagi värskendav välja (oma osa mängis muidugi ka Atlantise tulek). Nüüd ootan ka järgmist suure huviga.

Tore oli see, et replicatoritele ots peale tehti (kuigi mingi varupäljapääs jäi... et kui vaja, saab need mugavalt mängu tagasi tuua), need human-form replicatorid olid minu arust ikka tõsiselt jurad.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 08, 2005 2:45 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
need human-form replicatorid olid minu arust ikka tõsiselt jurad.


Minu arust olid täitsa lahedad ainult et oli rip-off Terminator 2st. See Carteri väljanägemisega replicator oli just nagu T2-s see halb terminaator kelle käed võisid muutuda milleks iganes.


Viimati muutis seda SinkaVonka (Teis Aug 30, 2005 4:28 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 18, 2005 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd olen ka mina need episoodid ära näinud ja annaks hinnanguks 9/10. Wink

Üldiselt ka mulle meeldivad ajas rändamisega episoodid ning eriti värskendav oli see kaheksanda hooaja lõpus, sest paari eelneva hooaja episoodid olid tõesti mõnes mõttes liiga sarnasteks muutunud.
Olen mitmes mõttes nõus shadowman'iga, sest see ajas rändamine oli tõesti natuke lapsikult välja kukkunud, kuid selle eest ma üle punkti maha ei võtaks. Razz
Kõige suurem jama oli minu arust see, et Carter oli tavaline teadlane, ma ei saa aru kuidas Stargate'i olemine või mitte olemine Egiptuses tema elukäiku muutis, aga see siis selleks. Rolling Eyes

Muidugi oli tore näha paari esimese hooaja tegelast ning samal ajal ka Dr. McCay'd, kes oli osavalt sellesse episoodi toodud ning nagu näha ei olnud ta väga palju eirnev. Very Happy
Kindlasti mäletate, et McCay tahtis ka Atlantises Puddle Jumperi nimeks panna Gate Ship. Wink
Selliseid asju on alati lahe vaadata, sest see näitab, et episoodi kallal on siiski vaeva nähtud.

Põnevaks tegi episoodi minu jaoks eelkõige see, et kogu Galaktika oli nii pea peale pööratud, et ma ei näinudki enam viisi kuidas sellest supist välja on võimalik tulla ja minu arust polekski saanud, aga nagu me teame, lahendab filmitööstus ju alati ka kindla hävingu elegantselt. Very Happy

Lisaks veel, et nägime väga head näitlejatööd kõigi osaliste poolt, eriti Carteri, mis tegi episoodid veelgi nauditavamateks ning järgmise hooaja üpris paljulubavaks. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Nelj Juul 14, 2005 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

Üks mõnusamaid osi üleüldse ja veel selline mis tõsti minu kannatamatut huvi järgnevatele osadele Very Happy

Üks kõige naljakamaid kohti oli siis, kui Sam ja Daniel läksid Jack'iga rääkima. Kas mäletate mis oli Jack'i laeva nimi Question Just nimelt Homer. Ma olin näinud SG kohta eri saadet kus RDA oli öelnud, et Simpsonid on ta lemmikud ja eriti Homer Very Happy Siit tuleb veel üks osa meelde kus SG1 oli jää all mingis suures katlamajas ja Jack oli Homer'it seostanud Hammond'iga Laughing Laughing Laughing

Selle aja muutumise kohapealt võibki vaidlema jääda. Me ei tea üldse mis võib juhtuda kui keegi või midagi ajas tagasi (kas või edasi) läheb. Võib olla, et tõesti meie ajavoolus muutub midagi ja samas võib juhuda, et tekib paralleelne ajavool ainult natukene teise sisuga. Võib olla üks uus Quantum maailm Confused Nii et võikski teoritiseerima jääda Very Happy

Juba esimesest osast peale pole ma kordagi kahte nime unustanud ja olen meeldivalt üllatnud kui nad jälle kas teelastena esinevad või vähenalt mainitakse. Need on Kawalsky ja Ferretti. Ma arvan, et paljudele on rohkem Kawalsky meeles. Kawalsky't on küll vähe nähtud, aga tema karakter on kohe selline sümpaatne ja ütleks, et hea inimesena paistab välja Smile

Terve osa mõte oli väga hästi läbi mõeldud ja tehnilise poole pealt poleks ka nagu midagi segavat silma jäänud.
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 5:39 pm    Teema: Vasta viitega

Mul õnnestus ka lõpuks ära näha need osad, küll saksa keeles, aga no pole viga. Very Happy

Annan siis 8 punkti kümnest, sest erilist muljet see osa mulle ei jätnud. See ajas rändamine ja sellega seotud paradoksid... see kõik oli mõttetult keeruliseks aetud. Põhiline kiitus lähebki vast näitlejatele, Sam ja Daniel olid oma nohiklikkuses väga naljakad, eriti see, kui Carter omaette sõimas Very Happy.

Põhimõtteliselt oli mõnus osa vaadata, nagu juba mainiti, aga mitte eriti 'hea' osa. See oli naljakas, et Kawalski saab alati surma, kui teda näidatakse. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 09, 2006 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ise hindan neid episoode hindega 8, sest mulle mitte kohe ei meeldi selline ajas reisimine. Nagu ennist ütlesin oli "1969" palju parem selle koha pealt.
Actionit oli palju ja sisu oli ka hea. Oleks võinud rohkem ülestõusust rääkida.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group