Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Spekulatsioon

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Briefing Room
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2005 5:43 pm    Teema: Spekulatsioon Vasta viitega

Nii, ma usun, et päris paljud teist on kuulnud kuulujutte salajastest 'UFO' projektidest mida varjab USA valitsus ja sõjavägi.

Kas te usute, et nendel juttudel on tõepõhi all ja USA varjab tõesti kas mingit fantastilist tehnoloogiat või tulnukaid?

Mina olen üks nendest, kes arvab, et kindlasti on USA'l mingi asi mida nad varjavad, kuid ma ei usu, et see päris midagi nii suurjoonelist nagu tulnukate kosmoselaev või mingisugune 'tähevärav' on. Very Happy
Lihtsalt liiga paljud inimesed on rääkinud kummalistest toimetustest 'Area 51' ümbruses ning kahtlastest sõjaväeautodest seal, kus on juhtunud väidetav UFO intsident.

Tegin selle teema Stargate'i alla, sest just seda laadi asju ma oma küsimusega silmas pidasingi. Wink

Teie arvamused palun. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"


Viimati muutis seda TrekRanger (Laup Jan 14, 2006 11:02 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2005 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

USA valitsus midagi varjab, aga ma ei usu, et see on tulnukatega seotud. Nagu teate, siis oli Hitleril plaan ehitada valmis lendavad taldrikud ja enne Saksamaa kapituleerumist olevat Hitler mõned oma taldrikud Jaapanisse saatnud... Taldrikute saatus on lahtine, sest mingeid dokumente selle kohta pole... Igatahes 1947 vedasid ameeriklased ühe taldriku USAsse ja samal aastal toimus Roswelli katastroof... Ma usun, et seal kukkus küll alla midagi, aga see oli hoopis natsi-taldrik ja kuna ameeriklased tahtsid asja uurida ja lootsid, et saavad seda tehnoloogiat ära kasutada (külm sõda käis), siis lasid nad jutud lahti, et tulnukate laev kukkus alla. See oli kaval nüke, nad lasid jutud lahti ja ise hakkasid kohe tagasi ajama, et tegemist oli ilmavaatluspalliga vms...

Võibolla tõesti USAl on tulnukatega tegemist olnud...
offtopic: Peale SPETSNAZI nimetamist on hakanud kahtlased asjad juhtuma Razz. Bussijaamas jälgisid 2 tegelast mind ja 1 tuli lähemal, et kuulata mida me sõbraga räägime. Pärast kooli minekul meid jälitati Razz. Või olen ma juha sama paranoiline nagu Stalin oma viimasel eluaastal Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2005 9:50 pm    Teema: Vasta viitega

100% et midagi salapärast seal on. Miks muidu sinna kedagi ligi ei lasta Rolling Eyes Olen kindel, et kunagi tuleb välja mis seal on/oli kuid mul väike kahtlus, et siis meid siin planeedi peal, rääkimata galaktikas, enam pole Sad

Võib olla juhtub üldse nii, et lähi aastatel tulnukad ründavad meid selle eest, et me neid alla kukkunud UFO´s olevaid tulnukaid kinni hoidsime kuni nende surmani (juhul kui nad ei olnud juba surnud). Eriti mulle see mõte ei meeldi Mad

Aga kui seal tõesti on lendavad taldrikud, siis ma ei saa aru miks nad seda salastavad Question Põhimõtteliselt on inimkonnal õigus teada saada, et väljaspool meie päikese süsteemi on elu ja loomulikult näha neid UFO´sid. Sest kui võtta loogiliselt siis mingi väike teadlaste grupp ei saa niipalju teada kui terve planeet aitaks neid Wink
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2005 12:49 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen kindel, et midagi nad ikka teavad (USA). Kuigi minu jaoks on loogilisem variant see, et neil on tõesti tulnukate laevu, mitte, et nad need ise on teinud. Ja isegi kui nad on need ise teinud, pidid nad kuskilt inspiratsiooni saama! Cool
Venemaa on ka kindlasti asjasse segatud. Kunagi aastaid tagasi nägin ma Discovery (vist oli seal) pealt ühte videot, kus kujutati talvist Venemaa metsa, kuhu oli UFO taldrik alla kukkunud. Hiiglaslik taldriku-kujuline lennumasin otsapidi maas. Vene sõjaväelased marssisid ringi. Kui see oli tõesti võltsing, oli see väga professionaalne. Meeste munder, varustus jms oli täpselt paigas ja õige. Samuti embleemid jne jne.
Nii et kokkuvõttes arvan ma, et need kaks riiki teavad rohkem kui välja näitavad Wink.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.


Viimati muutis seda Wendelh (Esm Mai 09, 2005 6:11 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2005 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

Kellel ei oleks midagi varjata?

Kindlalt on USAl midagi, veel tõenäolisemalt Venemaal ja isegi Hiinal. ja asju mida varjata, on niivõrd palju...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 14, 2006 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

Hmmm.Mida öelda...Mõelge ise,kuidas mõni asi on maa peal hästi kiiresti,justnagu lambist arenema hakanud:mobiilid,arvutid,mikrolaineahjud jne.Mina arvan,et elu mujal on olemas ja meie suuremad valitsused on kindla peale tulnukatega kontaktis.Iseasi,kas need on head või halvad alienid,see on juba iseküsimus.
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Briefing Room Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group