Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Battlestar Galactica 2003' alafoorum
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 4:01 pm    Teema: 'Battlestar Galactica 2003' alafoorum Vasta viitega

Nagu on selgunud, alustab TV3 2. veebruarist uue telesarja Battlestar Galactica näitamist.
Link: http://www.tv3.ee/index.phtml?page_type=document&document=65935&chart=720430

Administratsioonile on esitatud soove luua sellele sarjale sarnaselt Lostiga alafoorum. Mõte iseenesest on hea ning jõudsime otsusele, et loome vastava alafoorumi, kui koguneb vähemalt 10 inimest, kes lubavad seal episoode kommenteerima hakata ning ka muidu vestlust elus hoida.

See teema on ühtlasi sign-up koht. Huvitatutel palun siia kommentaar panna.


Arusaadavalt jääks alafoorum nii vana kui ka uue Battlestar Galactica teemade jaoks.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Jan 24, 2006 7:24 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

Kaks kätt püsti kohe, olen nõus mode ka seal olema. Tegu ikkagi Scifi Friday sarjaga ning ühega minu lemmikuist Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Nõus! Ma ei ole tegelikult BS-i näinud kunagi, isegi klipikest mitte, aga usun, et hakkan vaatama, sest Eesti kanalitel pole ulme vallast eriti muud pakkuda.
Hakkab siis olema neljapäeviti kell 23:00, mis ei ole väga hull aeg.

PS! Minulgi poleks selle vastu midagi, et mode olla. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

Toetan ideed. BG ongi siiamaani ajapuuduses vaatama jäänud, nüüd siis saab TV3 abiga probleemi mugavalt lahendada. Olen nõus ka kommenteerima.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Kindlasti hakkan kommenteerima. Very Happy BSG-d võib nagu sada korda üle vaadata ja ära ei tüdine.
Nüüd siis 5 inimest olemas. 5 veel.

P.S. Huvitav kas TV3-el on ainult esimene hooaeg või on neil ka teise hooaja esimene pool(season 2.0)?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Mina hakkan, aga vabandust ohvtopiku pärast. Kas ma peaksin vanemaid osasi ka nägema, et storyline'st aru saada?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Mina hakkan, aga vabandust ohvtopiku pärast. Kas ma peaksin vanemaid osasi ka nägema, et storyline'st aru saada?


Kui sa pead silmas 1978. aasta samanimelist sarja, siis seda pole mingit vajadust enne vaadata. Praegu kõne all olev sari on täiesti uus, sisuliselt on vaid nimi sama.

Praegune arv: 6
Ootame veel vähemalt 4 inimest, muidu tekitame lihtsalt alafoorumisse 'Ulmesarjad' uue arutlusteema, nagu seal juba on näiteks selliste sarjade jaoks nagu Invasion ja Surface.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Me! Praegu on vaadatud kõik osad, varsti jõuab ka vanemad osad kohale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TaaviK
Kadett


Liitunud: 2 Aug 2005
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

sarja jälgima hakkan kindlasti, aga kas ka kommenteerima, seda ei tea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
AlienX kirjutas:
Mina hakkan, aga vabandust ohvtopiku pärast. Kas ma peaksin vanemaid osasi ka nägema, et storyline'st aru saada?


Kui sa pead silmas 1978. aasta samanimelist sarja, siis seda pole mingit vajadust enne vaadata. Praegu kõne all olev sari on täiesti uus, sisuliselt on vaid nimi sama.

Praegune arv: 6
Ootame veel vähemalt 4 inimest, muidu tekitame lihtsalt alafoorumisse 'Ulmesarjad' uue arutlusteema, nagu seal juba on näiteks selliste sarjade jaoks nagu Invasion ja Surface.


Ei ole mõtet teha uut arutlusteemat ulmesarjade alla. Üks juba on ju. Mina arvan, et kui ka ainult 6 inimest kommenteeriks ja need inimesed oleksid aktiivsed foorumis, siis võiks teha. Ma ise olen kirjutanud BSG 2004 arutlusteemasse aint ühe kommentaari siiani. Meeldiks väga, kui iga osa kohta oleks teema nagu näiteks Stargate'idega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Enterprise kirjutas:
AlienX kirjutas:
Mina hakkan, aga vabandust ohvtopiku pärast. Kas ma peaksin vanemaid osasi ka nägema, et storyline'st aru saada?


Kui sa pead silmas 1978. aasta samanimelist sarja, siis seda pole mingit vajadust enne vaadata. Praegu kõne all olev sari on täiesti uus, sisuliselt on vaid nimi sama.

Praegune arv: 6
Ootame veel vähemalt 4 inimest, muidu tekitame lihtsalt alafoorumisse 'Ulmesarjad' uue arutlusteema, nagu seal juba on näiteks selliste sarjade jaoks nagu Invasion ja Surface.


Ei ole mõtet teha uut arutlusteemat ulmesarjade alla. Üks juba on ju. Mina arvan, et kui ka ainult 6 inimest kommenteeriks ja need inimesed oleksid aktiivsed foorumis, siis võiks teha. Ma ise olen kirjutanud BSG 2004 arutlusteemasse aint ühe kommentaari siiani. Meeldiks väga, kui iga osa kohta oleks teema nagu näiteks Stargate'idega.


Jah, tegelt võiks vist SciFi Friday sarjad ühe alafoorumi grupi alla koondada või mis?
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatama hakkan kindlalt ja üritan ka kommenteerida igat osa.
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

Ma küll vaatasin eelmine nädal jälle kõik esimese hooaja osad ära, aga tõenäoliselt hakkan sellest hoolimata ka tv3st vaatama ja kui mingid mõtted tekivad, siis viskan ka kommentaari.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Mure võib tulla sellega, et äkki magan osa maha. Mitte väga tõenäoline, aga siiski. Ja kui iga osa magavad kaks inimest kümnest maha on kommentaare ka vähem.
Lihtsalt mure. Ei usu, et see segavaks muutuks, sest ka 7 kommentaari (soovitavalt sisukad) on normaalne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Jan 24, 2006 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

No mina püüan komenteerida ja vaadata ka. Eks näeb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 12:06 am    Teema: Vasta viitega

11 inimest on siin teemas nüüdseks kommenteerinud, kuid et mõningad neist ei ole just eriti kindlad, siis ootaks paari inimest veel. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

Mina ka. Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

12 inimest. Ma arvan, et võiks ikka teha nüüd alateema. Võiks siis teha kohe kindlalt topicu ka cylonite kohta (arutlus erinevate mudelite kohta, teadaolevate inimcylonite kohta jne.).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 11:33 pm    Teema: Vasta viitega

Noh aega veel on, nii et usun, et võib veel kommenteerijaid juurde tulla.
Nii et võib julgesti teha.

Ja ma mõtlesin suht tõsiselt seda moderaatori kohta, nii et kui mõni admin seda üldse võimalikuks peab, siis PM teel võib rohkem rääkida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 26, 2006 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

Võimaluse korral toksin ka midagi, pidevalt kahjuks vist ei kuku välja.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group