Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 1x13 "Hearts and Minds"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
35%
 35%  [ 6 ]
9
52%
 52%  [ 9 ]
8
5%
 5%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
5%
 5%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 17

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 27, 2005 4:57 pm    Teema: Lost - 1x13 "Hearts and Minds" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 27. detsembril 2005 kell 20:30 Kanal 2's

"Südamed ja meeled"
Kui Locke avastab, et Boone tahab nende saladusest Shannonile rääkida, annab ta talle õppetunni. Selgub Boone'i ja Shannoni sünge minevik. Ka Kate avastab, et Sun oskab inglise keelt. Hurley keeldub Jini toorest kalast ja põhjustab sellega ta pahameele.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Dets 27, 2005 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

Selline tavaline Lost'i osa, polnud midagi viga kuid on ka paremaid.

Boone ja Shannoni teema oli huvitav, omapärane perekond. Ka teised tegevusliinid olid seekord väga head, eriti käib see Hurley kohta.

Hinne 9.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Dets 27, 2005 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt läks 10. Väga dramaatiline ja samas ka humoorikas. Cool

Kindlasti üks põnevamaid osi seni. Mis asja see Locke üldse ajab? See tüüp hakkab juba väga hirmutavaks minema. Peale seda, kui ta 'koletisega' kohtus, on ta midagi teada saanud, mida ta nüüd varjab... Kuskohast ta teadis, et Shannonit ei või usaldada? Tema meetodid on jõhkrad, aga see-eest tõhusad. Igatahes, kordagi ei tekkinud mõtet, et tegu võiks olla hallutsinatsiooniga, sest sellelt saarelt olen juba õppinud kõike ootama.
Locke'i jutt Michelangelo kohta oli muidugi ka tore. Smile

Naljakohad olid ka muidugi head, eriti see, kus Hurley käskis Jinil oma jala peale kusta ja see suures ahastuses lõpuks inglise keeles No! karjus. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 27, 2005 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

Te ei kujuta ette, kui põnevaks läheb selle luugi leidmisega varsti Cool
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Dets 27, 2005 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

8. Locke oli selles osa freacky ja miks nad seda peletist ei näidanud.

Hurley on ikka hea kuju. Lase mu jala peale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Dets 27, 2005 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:

Naljakohad olid ka muidugi head, eriti see, kus Hurley käskis Jinil oma jala peale kusta ja see suures ahastuses lõpuks inglise keeles No! karjus. Very Happy

Kui võtta asja reaalselt, siis üks asi, mis mind natuke häirib on see, et Jin ei oska üldse inglise keelt. Selle 3-4 nädala jooksul, mis nad saarel on olnud, oleks ta pidanud mõned sõnad ikka selgeks saama. Nii 0 ikka ei saa keel olla. Kasvõi lihtsad sõnad nagu "jah", "ei", "kala" jne peaks juba selged olema.

becks7 - prooviks ikka vähemalt selles foorumis Kanal2 tempos püsida, ära uhkusta oma teadmistega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Dets 27, 2005 10:57 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:

Kui võtta asja reaalselt, siis üks asi, mis mind natuke häirib on see, et Jin ei oska üldse inglise keelt. Selle 3-4 nädala jooksul, mis nad saarel on olnud, oleks ta pidanud mõned sõnad ikka selgeks saama. Nii 0 ikka ei saa keel olla. Kasvõi lihtsad sõnad nagu "jah", "ei", "kala" jne peaks juba selged olema.


Asi, miks ta ei oska on selles, et ta püüab muust rahavast eemale hoida. Nokitseb kuskil nurga taga omaette. Või kui ta on ülejäänud rahvaga koos ei pööra ta neiele eriti tähelepanu. Esimeses osas kui Jin oli Suniga
koos, siis ta ütles ka, et hoiame omaette. Nii me saame hakkama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 27, 2005 11:05 pm    Teema: Vasta viitega

Annan 9 punkti, sest peab ju jääma lootus põnevamatele osadele.

Locke on värdjas jah, see oli ammu teada, aga lõpuks ta tegi ka midagi, mille eest teda võib lintšida. Väga huvitav olekski teada, kas Boone juhtunust ka teistele räägib/pääseb rääkima ja mida teised ette võtavad Locke´i suhtes. Kahtlen tüüp jah.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 12:51 am    Teema: Vasta viitega

10 punkti.
Locke on jah jube kahtlane tüüp, oma endises elus oli ta vist mingi looduse fanatt, kes pole kordagi loodusesse pääsenud. Hurley oli ka hea Very Happy
Väga hea episood ja ei ole milllegi üle kurta, 10 jääb.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 11:41 am    Teema: Vasta viitega

Locke muutub aina müstilisemaks. Ilmselgelt on tal juba aimu, mida see džungel inimesega teha võib. Shannon tundub ausalt öeldes üks paras sitapea olevat - pardon my french - ja ka Boone ei hakka mulle tõenäoliselt niipea meeldima.

Jacki ja Kate'i suhe on veider ja nähtavasti väga muutlik. See on küll mõistetav, sest küllap tahtsid mõlemad üksteisega jälle vargsi ära leppida. Jääb üle ainult loota, et lovestory miskit ära ei riku. Smile

9/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Dets 28, 2005 11:42 am    Teema: Vasta viitega

9 punkti. Locke kahtlane küll, üldse aru ei saa, mis ta eesmärk on. Ta peab ennast vist jumalaks, sest saar andis talle käimisvõime. Ja seda arvasin ma kohe, et Boone kujutab Shannoni surma ette. Boone flashback oli ka suht lahe ning ma arvan, et ta armastab Shannoni, miks mudu ta selle Sayidi peale vimma tunneb. Ei oska rohkem kommenteerida, mu lemmiktegelast eriti ei näidandki.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 29, 2005 2:44 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti.
Osa oli tõeliselt hea,kuna kogu tegevus oli väga huvitavalt ülesse ehitatud.
Parim koht oli minu meelest see,kus Locke andis Boone'ile õppetunni ning sidus ta puukülge kinni.See koht tekitas väga ärevustunnet,ning pani juba vahepeal mõtlema ,et Locke on ka mingiks pahaks vennaks saarel muutunud,kuid siis tuli äkiline teemamuutus.Igal juhul pinged hoidis üleval.Huvitav oli ka Boone'i painaja,ning naljakaim koht nagu juba eelpool mainitud oli Hurley koht ''kuse mulle jala peale''. Very Happy
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 29, 2005 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
Annan 9 punkti, sest peab ju jääma lootus põnevamatele osadele.

Locke on värdjas jah, see oli ammu teada, aga lõpuks ta tegi ka midagi, mille eest teda võib lintšida. Väga huvitav olekski teada, kas Boone juhtunust ka teistele räägib/pääseb rääkima ja mida teised ette võtavad Locke´i suhtes. Kahtlen tüüp jah.


Tegelikult ma arvan,et see õppetund oli Locke'i poolt suht hea ja vajalik.Kuigi tõesti võib see tunduda väga hirmuäratav ja sadistlik aga samas on see ka tohutult kasulik.Eriti veel üksikul saarel.Põhimõtteliselt andis Locke boone'ile õppetunni,et ta saaks saarel omapead või hätta sattudes hakkama.Ja ma elusees ei usu,et Locke olekski jätnud Boone'i sinna vedelema,kui ta poleks suttnud ennast lahti saada sealt. Smile
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 29, 2005 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

Panin samuti 9 punkti.

Tegu oli täpselt sellise episoodiga, nagu olen Lostilt ootama õppinud ning põnevust oli seega taas küllalt.
Erinevalt paljudest eelkõnelejatest ei leia ma, et Locke on ohtlik ja et teda tuleks tema tegude eest karistada. Kindlasti oli tal oma teoks mingi veenev põhjus olemas ning selle teo tulemusel ju tegelikult keegi viga ei saanud. Wink

Boone'i ja Shannoni elulugu tuli mulle suure üllatusena, sest ma ei osanudki aimata, et nad päris vend ja õde ei ole ning nad tundusid pidevalt kuidagi sellised kogenematud ja mitte nii rikutud. Loost saime aga teada, et nende minevik on isegi keerulisem, kui paljudel teistel saare asukatel. Seega see flashback oli ootamatult hästi õnnestunud. Wink

Koletise tegelik olemus tehti meile selle episoodiga veelgi põnevamaks, endal on kahtlus, et võibolla mingit tõeliselt hirmsat koletist ei olegi olemas, vaid tegu on inimeste hallutsinatsioonidega, mis tekivad kas mingi looma või nähtuse tegevuse tagajärjel. Razz

Igatahes, jään ootama järgmist episoodi ja mis sealt luugi alt välja tuleb. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Dets 29, 2005 7:45 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Panin samuti 9 punkti.

Tegu oli täpselt sellise episoodiga, nagu olen Lostilt ootama õppinud ning põnevust oli seega taas küllalt.
Erinevalt paljudest eelkõnelejatest ei leia ma, et Locke on ohtlik ja et teda tuleks tema tegude eest karistada. Kindlasti oli tal oma teoks mingi veenev põhjus olemas ning selle teo tulemusel ju tegelikult keegi viga ei saanud. Wink

Boone'i ja Shannoni elulugu tuli mulle suure üllatusena, sest ma ei osanudki aimata, et nad päris vend ja õde ei ole ning nad tundusid pidevalt kuidagi sellised kogenematud ja mitte nii rikutud. Loost saime aga teada, et nende minevik on isegi keerulisem, kui paljudel teistel saare asukatel. Seega see flashback oli ootamatult hästi õnnestunud. Wink

Koletise tegelik olemus tehti meile selle episoodiga veelgi põnevamaks, endal on kahtlus, et võibolla mingit tõeliselt hirmsat koletist ei olegi olemas, vaid tegu on inimeste hallutsinatsioonidega, mis tekivad kas mingi looma või nähtuse tegevuse tagajärjel. Razz

Igatahes, jään ootama järgmist episoodi ja mis sealt luugi alt välja tuleb. Cool


Ise olen hakanud sama asja arvama, aga eks tulevik näis.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti. Üsna huvitav osa oli. Põnev oli jälgida, kuidas koletis jälle välja ilmus ning kuidas Boone ja Shannon selle eest põgenesid. Ka Shannoni "surm" oli huvitav. Siin osas Boone eemaldub Shannonist ja loos toimub sellega pööre, mis mulle meeldib.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group