Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 1x14 "Special"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
56%
 56%  [ 9 ]
9
25%
 25%  [ 4 ]
8
18%
 18%  [ 3 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 16

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 03, 2006 6:30 pm    Teema: Lost - 1x14 "Special" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 3. jaanuaril 2005 kell 20:30 Kanal 2's

"Eriline"
Salapärane saarekoletis ilmub jälle välja ellujäänuid kimbutama. Michael ja Locke pööravad tülli Walti kasvatuse pärast. Charlie tahab lugeda kadunud Claire'i päevikut ja Sayid palub Shannonil deshifreerida prantslanna kaardi.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Jan 03, 2006 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

Kõva koletis seal oli. Very Happy Andsin 8. Täiesti tavaline osa oli . Nüüd sai Michaelist ka rohkem teada. Jõle kergesti see vennike ärritub.

Järgmist osa tahaks juba nähaTundub huvitav tulema. Siis saab teada kus kohta Claire viidi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 03, 2006 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

Kirjelduse põhjal ootasin üht suhteliselt igavat episoodi ning tõsiseks üllatuseks oli midagi nii head näha. Panin 10 punkti. Cool

Michaeli ja Walti lugu oli väga hästi välja toodud, nii kurb kuidagi oli näha nende vahelist arusaamatust, kus Walt ei teadnud lihtsalt asjadest kogu tõde. Siiani uskusin, et Michael tegelikult oma pojast väga ei hoolinud ja üritas lihtsalt oma võimu näidata, nüüd siis aga selgus, et tegelikult hoolis ta Waltist väga ja paha naine oli talle liiga teinud. See muutis ta igatahes oluliselt inimlikumaks tegelaseks kui seni.
Locke näitas end jälle inimlikumast küljest ning tal oli täiesti õigus, et Walti ei tohiks kohelda nagu last ja tal tuleks lubada oma potentsiaali kasutada. Jääkaru rünnak oli jälle üks huvitav koht, kuid kahjuks rikkus natuke muljet kehv CGI-jääkaru, mis mõnda stseeni sisse oli topitud.

Head nalja sai ka, just Claire'i päeviku otsimisega. See oli vahva, et kohe Sawyerit kahtlustati ja see kuidas ta õrritas Charliet väljamõeldistega, kuigi tegelikult päevikut lugenud polnud, nii tüüpiline temast.
Ja Kate keerles kõigepealt Jacki ümber, siis sõbrustas Sayidiga ja nüüd on juba Charliest huvitatud? Otsustagu ära, natuke kergemeelne mulje jääb temast muidu. Very Happy

Huvitav oli see, et Claire välja ilmus, ei tea, kas ta oli põgenenud või saadeti ta tagasi? Eks varsti näeme...
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 03, 2006 10:11 pm    Teema: Vasta viitega

Mina panin 9 punkti.

Olen üldiselt eelkõnelejaga nõus, episood oli parem kui arvata võis ning tõi esile hulganisti üllatusi. Siiski ei leia ma, et see oli päris täiuslik ning mingi väike lisa jäi minu jaoks täiuslikkusest puudu, 10 minu poolt kergelt ei tule. Razz

Michael'i tausta teada saamine aitas tõesti hulga paremini tema suhet Waltiga mõistma õppida ning pean tunnistama, et seekordne flashback oli seega võibolla isegi kõigist kokku kõige paremini õnnestunud. Ka mina ei osanud enne arvata, et Michael oma pojaga nii väga koos tahtis olla.
Locke'i taaskordne lähem tutvustamine meeldis mulle väga, sest nüüd näevad kõik, et Locke ei ole tegelikult sugugi pahatahlik, vaid otse vastupidi. Juba Boone'i truudus temale, kes sai ometi Locke'i tõttu eelnevas episoodis veidi kannatada, näitab asja selgelt. Wink

Nende koletiste pidev ilmumine teeb sarja kahtlemata põnevamaks ning järjest enam tekib tunne, et nad ei ole mitte tavalisel saarel, vaid võibolla isegi mingis teises dimensioonis. Wink

Jään huviaga järgmist episoodi ootama, kuigi arvan, et tean, mis Claire'iga juhtunud oli. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 03, 2006 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti, pole millegi kallal nuriseda ja lõpp hea, kõik hea Very Happy.
Kuidagi häirib Lostis see jääkarude kujutamine, kuidagi kahtlane animatsioon on, aga noh, sari on sari ja kui veel hea sari, siis miks mitte vaadata Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 9:31 am    Teema: Vasta viitega

Õudselt vahva oli kui Charlie tahtis Claire'i päevikut lugeda. Võtab kätte, paneb käest, võtab kätte, paneb käest ja lõpuks loeb ikka. Very Happy

Jääkaru oli tõepoolest isegi minu võhiklikule silmale veidi halvasti välja kukkunud. Kuid pole viga.
Michaeli ja Walti lugu seevastu oli minu jaoks kahjuks tsuti ettearvatav. Ma olin algusest peale veendunud, et mees ikka hoolib oma pojast ja et küllap seal ikka midagi muud oli.

Mulle meeldis, kui Boone Shannoni vastu jäme oli. Sellega seoses on tekkinud jällegi üks huvitav suhe: Boone ja Locke. Boone on ilmselgelt talle ustav nagu jahikoer, Locke on ikka sama rahulik ja stabiilne.

9/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav, mis võimed sellel Walt-il on või miks ta eriline on.
9/10, paremad osad tulevad alles Very Happy
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 12:37 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:

Mulle meeldis, kui Boone Shannoni vastu jäme oli. Sellega seoses on tekkinud jällegi üks huvitav suhe: Boone ja Locke. Boone on ilmselgelt talle ustav nagu jahikoer, Locke on ikka sama rahulik ja stabiilne.


See oli ka üks minu lemmik kohti, Boone näeoilme oli eriliselt hea Smile
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 2:34 am    Teema: Vasta viitega

andsin 10 punkti. Cool

Järjekordne väga põnevustpakkuv osa!Midagi väga laita ei oskagi enam,kõik oluline on nagu eelpool juba välja toodud!.
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti.
Suht hea osa. Walti vaatasin hoopis teise pilguga, kui sain teada, et "tema läheduses juhtuvad asjad". Kahtlane Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Qui-Gon
Nooremleitnant


Liitunud: 21 Juun 2005
Postitusi: 41
Asukoht: Jedi council

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

Väga hea osa,parimad on veel tulemas.

10 Razz
_________________
Qui-Gon : Don't center on your anxiety, Obi-Wan. Keep your concentration here and now where it belongs.
Obi-Wan : Master Yoda says I should be mindful of the future...
Qui-Gon : .....but not at the expense of the moment. Be mindful of the living Force, my young Padawan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2006 2:53 am    Teema: Vasta viitega

Paistab, et Waltil oli midagi pistmist jääkaru ilmumisega, sest selles koomiksis, mis ta luges oli ju ka jääkaru. Tõenäoliselt ei ole ta ise oma võimetest teadlik ning ei suuda neid kontrollida, mistõttu avalduvad need mõne suurema tundepuhanguga - näiteks viha isa peale või flashbackis kui talle tähelepanu ei pööratud. Loodetavasti selgub kunagi, kas mu teooria peab paika Smile

10 p
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2006 3:06 am    Teema: Vasta viitega

VV kirjutas:
Paistab, et Waltil oli midagi pistmist jääkaru ilmumisega, sest selles koomiksis, mis ta luges oli ju ka jääkaru. Tõenäoliselt ei ole ta ise oma võimetest teadlik ning ei suuda neid kontrollida, mistõttu avalduvad need mõne suurema tundepuhanguga - näiteks viha isa peale või flashbackis kui talle tähelepanu ei pööratud. Loodetavasti selgub kunagi, kas mu teooria peab paika Smile

10 p


Kusjuures ise mõtlesin ka seda kunagi.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2006 1:02 pm    Teema: Vasta viitega

Samas jääkaru pole mingi uudis. Neid varemgi seal saarel nähtud. Sawyer ju lasi ühe sellise teises osas maha. Aga no eks näeb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 09, 2006 2:45 pm    Teema: Vasta viitega

Võimalik, et ka seal oli mingi seos poisiga, kuna ta luges seda koomiksit juba varemgi. Kahjuks ma ei mäleta seda teist osa enam nii täpselt, ehk keegi teine viitsib kontrollida järgi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 09, 2006 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

VV kirjutas:
Võimalik, et ka seal oli mingi seos poisiga, kuna ta luges seda koomiksit juba varemgi. Kahjuks ma ei mäleta seda teist osa enam nii täpselt, ehk keegi teine viitsib kontrollida järgi?


Minu mälu järgi luges küll, sellest mul see mõte tekkiski.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti.

Hea osa oli - Michaelil oli väga kurb minevik ning selles osas hakkas ta mulle rohkem meeldima. Ta hakkas ka parve ehitama, et saarelt pääseda ja selle tegevusliini sissetoomine oli hea. Osa lõpp oli väga põnev ja Claire ilmus viimaks ometi jälle välja.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group