Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Stargate Atlantis - vääriline järglane?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2005 12:30 am    Teema: Stargate Atlantis - vääriline järglane? Vasta viitega

Niisiis, see foorum paistis kuidagi tühi, seega otsustasin siis kaasadministraator TrekRangeri nõul teha selle sarja kohta ühe väikese teema. Smile
Nagu enamik teist kindlasti teavad, hakati Stargate'i universumi teist sarja näitama 2004. aasta sügisest. Nüüdseks on ta omale juba jalad alla saanud ning oleks sobiv aeg kommentaare jagada.
Mina pean ütlema, et olen uue sarjaga rahul. Ta pole ehk nii uudse lähenemisega, kui oleksin lootnud, kuid samas see ehk ongi hea ning aitab säilitada SG-1'e poolt sissetallatud rada. Näitlejate valikut pean samuti väga õnnestunuks.
Et esimest korda Stargate SG-1'e 7. hooaja kahes viimases osas tutvustatud Dr. Elizabeth Weiri näitleja välja vahetati, on minu arvates hea samm. Ta paistab tugeva isiksusena, olles mõningane segu kindral Hammondist ja Samantha Carterist.
Ainuke näitleja, kelle kohta ma alguses natuke kahtleval seisukohal olin, on major Sheppard; nimelt paistis ta mulle sellise klassikalise "ilusa poisina", kes sinna naissoost vaatajate püüdmiseks on pandud, kuid ta on mulle meeldima hakanud. Selgelt kumab küll läbi, et tema tegelaskuju prototüübiks on O'Neill, aga kellel võiks midagi selle vastu olla. Wink Very Happy
Lemmikosatäitjaks on minul Dr. Rodney McKay. Minu arust on ta alati lihtsalt nii koomiline ja on seejuures loomulik. Cool


Siis küsiks veel, et mis on seninähtud osadest teie lemmik.
Pilootosa Rising oli ülikõva, ka Thirty-Eight Minutes kuulub mu lemmikute hulka, lisaks veel Underground ja The Storm.

Niisiis, see on minupoolne lühiülevaade, ootan teiepoolseid kommentaare.Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2005 1:29 am    Teema: Vasta viitega

Tere.
Tänu sõbra viitele siis ka mina nüüd siin foorumis...
Stargate Atlantis on üx mu lemmik sarju, lemmikuks võiks pidada tema eelkäijat.
Loojatel on selle sarja tegemine väga hea idee olnud, kuna SG-1 tiim oleks liiga rutiinseks muutunud, kui neid oleks pandud altantise liini ajama. Lemmik osa peale ei olegi mõelnud, igas osas on omamoodi konks küljes, mis sind asja külge naelutab.
Esimese hooaja 16 osa "The Brotherhood" ajas aga ... keema, kui oli lõpus järjekordselt hästi välja toodud inimeste pime uskumus millesegi, mida tegelikult ei ole.....
Loodetavasti jääb sari meiega mitmeks põnevaks ja seiklusrohkeks hooajaks Razz


Viimati muutis seda Zorro (Püh Juun 26, 2005 12:02 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2005 9:44 am    Teema: Vasta viitega

Üks asi jäi viimaseid osasid vaadates natuke kummitama. Nimelt...

*SPOILERID*

...kui ma nüüd õigesti mäletan, siis 15. osas andis "vana Wier" neile paberi, millel olid 5 planeedi aadressid, kust ZPM-e leida. Aga 16 osas - Brotherhoodis väitis keegi (vist McKay), et see on nende ainus teadaolev koht, kust nad ZPM-i saada võiksid. Kas ma mäletan midagi valesti, jäi midagi kahe silma vahele, või ei antud meile tõesti mingit infot, mis ülejäänud neljast ZPM-ist sai?
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2005 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Üks asi jäi viimaseid osasid vaadates natuke kummitama. Nimelt...

*SPOILERID*

...kui ma nüüd õigesti mäletan, siis 15. osas andis "vana Wier" neile paberi, millel olid 5 planeedi aadressid, kust ZPM-e leida. Aga 16 osas - Brotherhoodis väitis keegi (vist McKay), et see on nende ainus teadaolev koht, kust nad ZPM-i saada võiksid. Kas ma mäletan midagi valesti, jäi midagi kahe silma vahele, või ei antud meile tõesti mingit infot, mis ülejäänud neljast ZPM-ist sai?


ju need kohad olid 10 000 aastaga kadunud või väravad maetud mingil põhjusel...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Külaline
Kadett


Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

Parim on seni olnud osa numbriga 17 Wink
Mu arust osad episoodid isegi põnevamad olnud, kui SG1-l.

SPOILER:
Lõpuks ometi said Maaga ühendust, krt lõpp oli ülipõnev.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2005 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Minu lemmik osatäitja on samuti Rodney. Alguses (SG1's veel) ta mulle üldse ei meeldinud, tundus selline ülbe tegelane ja mitte vaimukas. Nüüd Altantises ta lihtsalt oskab nalja teha Very Happy. Sheppard viskab aegajalt mõne killu maha, aga see pole päris see Razz

Lemmikosa? Hmm, kõik siiamaani Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Jan 24, 2005 2:00 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Minu lemmik osatäitja on samuti Rodney. Alguses (SG1's veel) ta mulle üldse ei meeldinud, tundus selline ülbe tegelane ja mitte vaimukas. Nüüd Altantises ta lihtsalt oskab nalja teha Very Happy


Ju ta sellepärast tundus, et SG1-s ta oligi ülbe ja ebavaimukas. Atlantises on Rodney tegelast minu arust tunduvalt muudetud (kes ikka mingit ülburit sarja tahab, mäkaiverile on ju järeltulijat vaja, uut koomikut). Kui nüüd vaataks uuesti neid vanu SG1 episoode, siis jääks erinevused "vana" ja "uue" Rodney vahel ilmselt paremini silma.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 24, 2005 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
FLT kirjutas:
Minu lemmik osatäitja on samuti Rodney. Alguses (SG1's veel) ta mulle üldse ei meeldinud, tundus selline ülbe tegelane ja mitte vaimukas. Nüüd Altantises ta lihtsalt oskab nalja teha Very Happy


Ju ta sellepärast tundus, et SG1-s ta oligi ülbe ja ebavaimukas. Atlantises on Rodney tegelast minu arust tunduvalt muudetud (kes ikka mingit ülburit sarja tahab, mäkaiverile on ju järeltulijat vaja, uut koomikut). Kui nüüd vaataks uuesti neid vanu SG1 episoode, siis jääks erinevused "vana" ja "uue" Rodney vahel ilmselt paremini silma.


Jep. Ma kavatsengi need episoodid üles otsida, kus ta ülbas Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jack
Kadett


Liitunud: 24 Jan 2005
Postitusi: 8
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Esm Jan 24, 2005 9:36 pm    Teema: omq Vasta viitega

mul ei ole kahjux oma stargte osade kogu enam alles a kui ma õieti mäletan siis roodney esimene osa oli kas 38 minutes või time eladded
see on osa kus teal`c jääb stargate kinni ja siis carter ja rodney üritavad teda sealt välja päästa hooaega ma küll ei mäleta 5 vist

A mina arvamus on Stargate atlantisest väga hea ausalt öeldes kartsin et see sari tuleb liiga erinev Sg1-st et kaovad ära sellised asjad mis just panid mind seda vaatama . Minu lemmik on Sheppard ta on küll mingil määral sarnane o´neil-iga a mitte liiga ta on natuke omapärane ja see mulle meeldibki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 24, 2005 10:31 pm    Teema: Re: omq Vasta viitega

Jack kirjutas:
mul ei ole kahjux oma stargte osade kogu enam alles a kui ma õieti mäletan siis roodney esimene osa oli kas 38 minutes või time eladded
see on osa kus teal`c jääb stargate kinni ja siis carter ja rodney üritavad teda sealt välja päästa hooaega ma küll ei mäleta 5 vist

A mina arvamus on Stargate atlantisest väga hea ausalt öeldes kartsin et see sari tuleb liiga erinev Sg1-st et kaovad ära sellised asjad mis just panid mind seda vaatama . Minu lemmik on Sheppard ta on küll mingil määral sarnane o´neil-iga a mitte liiga ta on natuke omapärane ja see mulle meeldibki.


"48hours" oli vist episoodi nimi hoopis. Btw kas polnud mitte O'Neill (2L'i)Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Peab ütlema, et lõppes väga hästi Razz

Terve episood oli pingeline ja nagu ma oletasin ** ******* ******* Razz

* - asemel on sõnad, aga ma ei spoili teiste "janu" ära Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2005 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tõesti, viimane Atlantise episood oli lausa esmaklassiline. Kahju ainult, et nüüd nii kaua uusi osasid ootama peab... selliste suurte cliffhangerite tõttu on see tõeliselt piinarikas.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rostal
Kadett


Liitunud: 3 Veeb 2005
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2005 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on küsimus, ma nagu suht juhuslikult sattusin siia lehele, kuid mis kanalilt ja mis kell te vaatate Stargate Atlantist. Ma olin ülisuur fänn SG-1l. Ma tahax seda ka räigelt vaadata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2005 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

rostal kirjutas:
Mul on küsimus, ma nagu suht juhuslikult sattusin siia lehele, kuid mis kanalilt ja mis kell te vaatate Stargate Atlantist. Ma olin ülisuur fänn SG-1l. Ma tahax seda ka räigelt vaadata


Me vaatame seda The Movie Channel vms pealt. Kellaaeg oleneb sellest kuidas inimesele sobib Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2005 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Tõesti, viimane Atlantise episood oli lausa esmaklassiline. Kahju ainult, et nüüd nii kaua uusi osasid ootama peab... selliste suurte cliffhangerite tõttu on see tõeliselt piinarikas.


Kas atlantisel siis ei olgi 21 episoodi hooajas või on nagu SG-1 puhulgi 20 eppi esimeses hooajas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2005 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Zorro kirjutas:
shadowman kirjutas:
Tõesti, viimane Atlantise episood oli lausa esmaklassiline. Kahju ainult, et nüüd nii kaua uusi osasid ootama peab... selliste suurte cliffhangerite tõttu on see tõeliselt piinarikas.


Kas atlantisel siis ei olgi 21 episoodi hooajas või on nagu SG-1 puhulgi 20 eppi esimeses hooajas?


2004 aastal kinnitati 20 episoodi nii SG-1l kui SGA'l... kahjuks Sad
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 16, 2005 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

Sain ka seda sarja hiljuti korralikult vaatama hakata ning pean tunnistama, et see sari on igal juhul vääriline järglane sarjale Stargate SG1.
Nagu juba Enterprise mainis on sarja lähenemine täpselt nii palju uudne, et seda mitte segamini ajada sarjaga SG1 ning samuti on seal äärmiselt head näitlejad.
Näitlejatest tooks mina esile samuti Dr. Weir'i ning ka Sheppard'i, kes minu arvates täidab ideaalselt seda koha, mis on O'Neill'i päralt sarjas SG1.
Dr. Weir'i suureks plussiks tooks ma selle, et ta aitab suurendada sarja avastamishimulist meeleolu, sest kui ekspeditsiooni juhiks oleks sõjaväelane, oleks sarjal ka kohe hoopis teine sisu.
Dr. McKay kohta ütleks nii palju, et alguses ta mulle eriti muljet ei avaldanud, kuna ta oli sarjas Stargate SG1 üpris ebasümpaatne, kuid hooaja jooksul hakkas ta mulle üha enam meeldima, sest tema välise koore all on peidus hulga huvitavam ja hoolivam isiksus. Wink

Kuigi SG1 oli ja on klassika ning ilma selleta poleks Atlantis sündida saanud, näen ma uue sarja juures palju plusse esimese sarja ees.
Esiteks meeldib mulle see, et Atlantisesse läinud inimesed peavad ise endaga hakkama saama ning on täiesti Maast ära lõigatud. See annab sarjale sellise romantilise hõngu, mida ma SG1 juures ei tunneta.
Teiseks annab sarjale palju juurde Atlantise linn ise, mis meenutab muinasjuttu ja paneb sind uskuma, et selline asi peabki kusagil olemas olema.
Stargate SG1 muutub selles mõttes lõpu poole natuke liiga lihtsaks, kuid see on ainult minu arvamus. Muidugi olen ma selle sarja suur fänn, ärge saage valesti aru. Smile

Sarjale annavad palju juurde ka pisiasjad nagu Puddle Jumper ja uut tüüpi tähevärav, mis pakuvad iga kord silmailu ja väikest lisa põnevust. Wink

Tahaks seega öelda, et minu arust on see sari 10/10, sest iga episoodi eel on oodata, et avastatakse midagi uut ja uskumatut ning vahel tekib isegi tunne, et oled ise üks ekspeditsiooni liikmetest. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2006 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole seda sarja kunagi vaadanud, originaali küll, aga seda mitte. Loodan sedagi sarja lähitulevikus vaadata.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2006 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

casaya kirjutas:
Ma ei ole seda sarja kunagi vaadanud, originaali küll, aga seda mitte. Loodan sedagi sarja lähitulevikus vaadata.


Vaata siis kui oled 8ndani jõunud, see käib paralleelselt, Atlantise baas on nagu Maa koloonia Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group