Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - Parim hooaeg?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Parim hooaeg
1. hooaeg
0%
 0%  [ 0 ]
2. hooaeg
0%
 0%  [ 0 ]
3. hooaeg
14%
 14%  [ 1 ]
4. hooaeg
28%
 28%  [ 2 ]
5. hooaeg
0%
 0%  [ 0 ]
6. hooaeg
14%
 14%  [ 1 ]
7. hooaeg
42%
 42%  [ 3 ]
8. hooaeg
0%
 0%  [ 0 ]
9. hooaeg
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 7

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2006 12:28 pm    Teema: SG1 - Parim hooaeg? Vasta viitega

Praegu on 9s hooaeg poole peal. Milline on teie arvates parim olnud?
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
_________________
In the name of everything still holy to us


Viimati muutis seda FLT (Kolm Märts 15, 2006 5:46 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2006 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole 9.hooaega näinud, aga siiamaani meeldib mulle kõige rohkem 6.hooaeg. Põnevust oli palju ja kõik oli huvitav.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2006 5:40 pm    Teema: Vasta viitega

hääletasin 7 hooaja poolt, kuigi algushooajad olid ka päris huvitavad, kui veel keegi ei teadnud kus,kes,mis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2006 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pole ikka veel suutnud välja mõelda milline on seni parim olnud, 6 oli põnev, 7 lõpp oli väga hea.... vaatab, kirjutage aga veel oma arvamusi ja püütke mind kas siis 6nda või 7nda kasuks pöörata Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2006 8:10 pm    Teema: Vasta viitega

Hehee, aga minule meeldib tegelikult kõige enam hoopis 4. hooaeg. Seda mitte mingite väga silmapaistvate üksikute episoodide, vaid ühtlase kõrge taseme tõttu.
Ühtegi halba või igavat osa ei suudagi ma sealt meelde tuletada, küll aga kuhjaga häid. Nimetaks siit näiteks hooaja alguses olnud mitu episoodi kestnud arc'i, kus keegi Freya-nimeline näitsik Tok'Ra-st osales, siis episoodid:
"Window of Opportunity" - suurepärane komöödia. O'Neill läbi tähevärava golfi mängimas - hindamatu vaatepilt.
"Watergate" - väga põnev ja omapärane, lisaks veel külalisnäitlejaks Marina Sirtis Star Trekist.
"Scorched Earth" - taaskord põnev ja 'mõnusalt' keeruline moraalne dilemma ning O'Neilli otsustav käitumine sellega seoses.
"2010" - üks parimaid alternatiivtuleviku episoode terve ekraniseeritud ulme ajaloos minu arvates.
"Double Jeopardy" - Paras ¹okk oli näha nende koopiaid tegevuses.
"Exodus" - üks paremaid SG-1'e hooaja lõpuosi, mitte iga päev ei näe päikest õhku lendamas.


Teisele kohale paneks siin juba paljukiidetud 6. hooaja, ka seal oli hulgaliselt häid episoode, endale on kõige rohkem meelde jäänud "Frozen", "Memento" ja "Full Circle".

Kolmas koht on lahtine 1. ja 7. hooaja vahel. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Jan 31, 2006 5:16 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2006 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

Võtan mingi aeg ette ja vaatan oma lemmikepisoodid tv.com'i abil üle.
4. oli vist jah väga põnev ja "Window of Opporunity" on üks parimaid episoode, mis üldse tehtud. Peaks kunagi uuesti hakkama algusepisoode vaatama, need on ikka klassikud ja 10 aastat teeb oma töö.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldisid ka sarja algushooajad (teisest viiendani) natuke rohkem. Pärast seda 'muutus sari minu arvates natuke nõrgemaks, kuid positiivne on see, et sellist tõsisemat äravajumist pole siiamaani olnud ja sarja tase on ka üheksandal hooajal üsna hea.

Tegelikult ega ma päris hästi iga episoodi kohta ei mäleta, et millisesse hooaega ta kuulus, aga kui peab ühe hooaja välja valima, siis valiksin neljanda. Seda osalt Window of Opportunity, 2010 ja selle-osa-kus-Jack-pooleks-aastaks-võõrale-planeedile-jäi pärast ning osalt läbi mitmete episoodide kestnud põneva põhiloo pärast.

Kuues hooaeg oli samuti üsna meeldejääv, kaheksas vast kõige nõrgem. Erinevalt paljudest siin ei meeldinud mulle millegipärast ka seitsmes hooaeg kuigi palju, aga võibolla oli põhjus selles, et tol ajal, kui ma seda vaatasin, valdas mind tõsine SG üleküllastus (põhimõtteliselt vaatasin 3-7 hooaja enda jaoks üsna lühikese ajaga järjest ära).
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me


Viimati muutis seda shadowman (Teis Jan 31, 2006 6:28 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

Algushooaegadega oli mul selline asi, et lootsin, et inimesed saavad omale laevastiku (Bra'tac küsis esimese hooaja viimases osas (vist), et kas Maal pole siis laevu ja O'Neill vastas, et on... paar... süstikut).
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group