Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Atlantise teine hooaeg

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate hooaega?
10
50%
 50%  [ 3 ]
9
16%
 16%  [ 1 ]
8
33%
 33%  [ 2 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 6

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 5:27 pm    Teema: Atlantise teine hooaeg Vasta viitega

Analoog teemale http://ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=569
Minu meelest arengut oli märgata, palju häid episoode, põnev algus ja kõrgel tasemel lõpp.
Märkimist väärivad:
The Siege - suudeti originaalselt piiramine lõpetada.
Aurora - Iidsete sõjalaev ikkagi :p
Duet - koomiline episood
Instinct - terve ülejäänud hooaeg oli ju selles episoodis avastatuga seotud
Grace Under Pressure - tegu oli ühe parima episoodiga üldse, parajalt koomiline ja põnev
Allies - ei kommentaari Razz
Inferno - ... ja laev ei lendanudki, Rodney oskab Razz
Coup D'Etat - Ootamatu ja põnev.

Need on siis tähtsaimad, on ka teisi häid, aga nimekiri lääb muidu liiga pikaks Razz

10 punkti hooajale
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 10:02 pm    Teema: Vasta viitega

Nii, hääletasin mina siis ära, ja peale hääletamist mõtlesin, et ma olen vist kangesti paha inimene, et ainult kaheksa punkti julgesin panna, samas kui (seni) ülejäänud 3 vastajat on hinnanud hooaega 10 punktiga.

SGA esimest hooaega hindasin 9 punktiga ning paraku tuleb tunnistada, et see oli osalt ka avansina antud. Esimesed hooajad pole enamikel juhtudel sarjade parimad, see aeg kulub eelkõige oma identiteedi leidmiseks. Teisel hooajal hakkas minu heatahtlikkus kaduma. Tõsi, silmapaistvaid episoode oli küll, kuid nende vahele mahtus kahjuks üsnagi palju keskpäraseid väljalaskeid.

Tooks siis välja, kuidas hindasin 2. hooaja osi:

2x01 - "The Siege, 3. jagu" - 10 punkti
2x02 - "The Intruder" - 10 punkti
2x03 - "Runner" - 8 punkti
2x04 - "Duet" - 10 punkti
2x05 - "Condemned" - 8 punkti
2x06 - "Trinity" - 9 punkti
2x07 - "Instinct" - 7 punkti
2x08 - "Conversion" - 8 punkti
2x09 - "Aurora" - 10 punkti
2x10 - "The Lost Boys" - 7 punkti
2x11 - "The Hive" - 9 punkti
2x12 - "Epiphany" - 7 punkti
2x13 - "Critical Mass" - 10 punkti
2x14 - "Grace Under Pressure" - 8 punkti
2x15 - "The Tower" - 9 punkti
2x16 - "The Long Goodbye" - 7 punkti
2x17 - "Coup D'Etat" - 7 punkti
2x18 - "Michael" - 10 punkti
2x19 - "Inferno" - 9 punkti
2x20 - "Allies" - 10 punkti

Järelduseks võib öelda, et hooaja algus oli päris tugev, siis tuli väike allakäik kuni episoodini "Aurora", mis oli äärmiselt tugev osa, kuid peale seda, ehk siis hooaja teine pool kuni viimaste osadeni oli suhteliselt nõrk. Ma ei oska täpselt välja tuua, mis valesti oli, aga paljud episoodid lihtsalt ei haaranud mind endasse. Tagasivaates leian ka, et mõnda episoodi sai vist isegi üle hinnatud. Niisiis, 8 punkti on minu jaoks üsna sobiv kompromiss. Sari on hea, aga ei kasuta oma potentsiaali alati maksimaalselt ära.

Loodan 3. hooajalt veidi tugevamat esitust. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

Olen laias laastus nõus Enterprise'i kommentaariga ning panin samuti 8 punkti.
Panin oma hinde puhtalt matemaatika baasil, ehk liitsin kokku oma hinded kõikidele episoodidele ning jagasin kahekümnega ja tulemus tuli umbes selline.

Kui tagantjärele mõelda, siis sarja teise hooaja esimene pool jättis kuidagi suhteliselt allakäiva mulje ning tempo hakkas uuesti märgatavalt tõusma alles hooaja teises pooles, kus meieni toodi taas hulgaliselt nauditavaid episoode. Kui peaks hooaega hindama vaid teise poole põhjal, tuleks hindeks tugev 9, kuid esimene pool veab paraku terve taseme alla.

Seega paljud teise hooaja episoodid andsid mulle tuleviku suhtes lootust, kuid samas mõned näitasid, et ikkagi taandutakse tihti lihtsale väljapääsule ning lisatakse hulka ka tavalisi venitamise episoode. Loodan, et kolmas hooaeg suudab püsida veel rohkem üldises story line'is kinni ning pakkuda veel rohkem järjepidevust, sest see on minu arust Atlantise sarja juures äärmiselt oluline.
Sooviks näha ka veidikese esimese hooaja esimeste episoodide hõngu taastamist, kus Atlantise meeskond seisab silmitsi tõesti lootusetute olukordadega ja kus abi ei ole kusagilt võtta. See asjade liigne sujuvus muutub kohati veidi võltsiks. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group