Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Invisible Man

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 6:28 pm    Teema: The Invisible Man Vasta viitega

See on siis sari endisest vargast nimega Darien Fawkes, kes on korduvalt vanglas kinni istunud. Et taas kord vanglasse sattumist vältida, pöördub ta oma venna Kevini poole, kes koos ühe teise mehe Arnaud-ga laseb tal enda kallal eksperimenteerida ja lõpuks saavutab ta siis nähtamatuse tänu elavhõbedanäärmele. Tegelikult aga on kogu selle nähtamatuse taga suur vandenõu ja Darien peab Agentuuris teisi aitama, samal ajal aga ka elus püsima.

Mulle see sari meeldis, sest see oli huvitav ja hea meelelahutus. Bobby Hobbes oli väga hea tegelane ja nalja sai. Üsna hea sci-fi sari.

Mida teie sellest sarjast arvate?
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

Üks mu lemmikuid. Ükski osa ei olnud igav, vähemalt minu jaoks. Kahju, et selle sarja tegemine lõpetati. Sad
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 6:33 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, selle sarja tootmine lõpetati nõmedatel põhjustel. Nimelt tahtis telekanal, et tuleks 3.hooaega, sarja tegijad aga tahtsid teha vähemalt 4 hooaega. Kuna nad ei jõudnud kokkuleppele, lõpetati saate tootmine. Kõige tobedam oli see, et üks teine telekanal tahtis kõik selle sarja õigused endale osta, aga lõpuks otsustati sellegipoolest sarja tootmine lõpetada.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

Mingi aeg jälgisin päris pikalt, kuid, noh, ma ei tea nüüd, kas asi oli suhteliselt kulunud teemas ja selle käsitlemises või milleski muus, kuid mulle üldiselt ei meeldinud. Esiteks ei olnud terviku muljet - kui üks episood vahelt nägemata jäi, ei jäänud üldpildist suurt midagi puudu. Tegelaste arendus jäi ka kesiseks, Hobbesi tegelaskujul polnud iseenesest häda midagi, kuid sinna see jäigi. Nüüd tagant järele mõeldes ei meenu ka ühtki huvitavat seika või momenti.

Njah, võibolla oleks saanud nähtamatuse ideega midagi originaalsemat ja huvitavamat teha. Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 02, 2006 6:45 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis selle sarja juures see, et siin oli nii väga naljakaid episoode kui ka väga kurbi ning dramaatilisi episoode. Karakterid olid tõesti super, võib-olla ainult Alex Monroe tegelaskuju polnud kuigi hea.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mäletan, et alguses vaatasin seda sarja mõned episoodid ja tundus päris huvitav, aga mind kinni hoida see siiski ei suutnud. Unustasin lihtsalt palju osi vaatamata ja nii jäigi... Razz
Aga see, mis nägin, oli täiesti hea. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 10:27 am    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Mingi aeg jälgisin päris pikalt, kuid, noh, ma ei tea nüüd, kas asi oli suhteliselt kulunud teemas ja selle käsitlemises või milleski muus, kuid mulle üldiselt ei meeldinud. Esiteks ei olnud terviku muljet - kui üks episood vahelt nägemata jäi, ei jäänud üldpildist suurt midagi puudu. Tegelaste arendus jäi ka kesiseks, Hobbesi tegelaskujul polnud iseenesest häda midagi, kuid sinna see jäigi. Nüüd tagant järele mõeldes ei meenu ka ühtki huvitavat seika või momenti.

Njah, võibolla oleks saanud nähtamatuse ideega midagi originaalsemat ja huvitavamat teha. Smile


Ühinen kasutaja Wendelh'i arvamusega, ainult pikalt ei jälginud, mõni osa alguses ja mõni keskelt, aga suht kesise mulje jättis see sari, tihti ajasid närvi need lõpus olevad nn. naljakohad, mis polnud eriti naljakad. Karakterid jätsid ka kohati ikka väga tühja mulje.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group