Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Computer Games
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 07, 2006 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
See on tore asi küll jah...aga kas te inimesed sellist üllitist nagu AA ehk America's Army teate ?...Ameerika sõjaväe poolt tehtud mäng...väga reaalne...graafika kah tasemel...Tasuta mäng üle 900mb...Otsige ise...Koduleheküljelt saab vajalikele linkidele kust tõmmata...


Oli ise kunagi kõva AA mängija, väga hea mäng, soovitan samuti. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Veeb 07, 2006 7:11 pm    Teema: Vasta viitega

Jep...peale Eriväelaste ehk siis Rohebarettide lisandumist läks küll raskemaks...Jamasin "Shoot House's" päääris kaua...Aga mul oli muidugi see kah, et tahtsin vüimalikult head tulemust...Siis kohe kui sain soovitu hakkasin Medic'uks õppima...Kaks eksamit kolmest on tehtud...esimest oli 100% peale päris jama teha...kolm korda proovisin...Kuna teisel korral unustasin raamatu sulgeda enne toolilt tõusmist...Inspektor kukkus kirema kohe selle peale Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Esm Märts 27, 2006 8:04 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Loodan varsti The Longest Journey hankida. Ennem järje tulekut tahaks läbi teha, mäng on igalt poolt kõrgeid hinnanguid saanud.

Täna mustamäe selveris juhtusin end DVD leti juures ümber pöörama ja ennäe imet, The Longest Journey karp vaatas odavmängude letist vastu. Kuna mingit teist rohkem või vähem seadusliku moodust polnud (olin isegi mõelnud amazonist tellimise peale, kuid saatekulud kisuvad hinna ülesse), siis polnud kahju 250 krooni maksta (muideks teine allahinnatud mäng, mis seal silma paistis oli GTA VC mille hind oli ka midagi 200-250).
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Märts 27, 2006 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

Ei imesta eriti...San Andreas nii kiirelt vist ei kuku odavmängude hulka aga VC on ikka üsna algeline üritus...3 kah...San Andreas on esimene 3D GTA mis on korralikult tehtud mängu mahu kohta...Eks neid pisivigu sealgi aga areng on üüratu---
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Esm Märts 27, 2006 10:47 pm    Teema: Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
Ei imesta eriti...San Andreas nii kiirelt vist ei kuku odavmängude hulka aga VC on ikka üsna algeline üritus...3 kah...San Andreas on esimene 3D GTA mis on korralikult tehtud mängu mahu kohta...Eks neid pisivigu sealgi aga areng on üüratu---

Minu arvamus sellega ei ühti.

Olen läbi mänginud nii GTA1, GTA3, GTA VC kui ka GTA SA. Parimaks pean GTA VC. Ma ei ütleks, et oleks palju lühem kui San Andreas. Ning kaart on ka päris suur, San Andrease puhul on palju metsavahel sõitmist (mis muidugi pole halb asi). Detailidest loen ainult jalgrattaga sõitmist SA eeliseks, kõik mis vaja on VC juba olemas (näiteks mootorrattad, helikopterid, ettevõtted, purustatavad rattad) - sellised asju nagu jõusaalis käimine ja mõningad muud vidinad pole mulle mängus vaja. Kuid San Andrease kõige suurem miinus on story. Peategelane teeb täiesti mõistmatuid otsuseid, näiteks see kuidas ta oma sõpru maha müüb. Saan aru kui tahetakse teha negatiivset tegelast (sest peategelane on seal üks kõige suurem kurjam), kuid tema tegevust ei põhjendata. Teine suur miinus on suure kurjami puudumine, see mis lõpus antakse on mängija mõnitamine (lõpus pole mingit eesmärki). Lõpetuseks ka midagi positiivset - San Andrease suurim pluss on vajeldamatult suurepärane missioni disain.

Tegelt meeldis mulle kõige rohkem GTA3 story. Nende mängude parim story ja kõige huvitavamad tegelased (kuigi ka VC oli hea story ja tegelased). Aga GTA3 hakkab juba graafiliselt vanaks jääma ning detailsus (mootorrataste ja ettevõtete puudus jne) on väga häiriv kui oled hilisemaid osasid mänginud. GTA VC graafika on aga väga hea.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Märts 28, 2006 7:34 am    Teema: Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
Ei imesta eriti...San Andreas nii kiirelt vist ei kuku odavmängude hulka aga VC on ikka üsna algeline üritus...3 kah...San Andreas on esimene 3D GTA mis on korralikult tehtud mängu mahu kohta...Eks neid pisivigu sealgi aga areng on üüratu---


Ise pooldan ka GTA VC. Läbi pole ühtegi teinud. Mänginud olen GTA 1, GTA Londonit, GTA 2, GTA 3, GTA VC ja GTA SA. Sigma rääkis juba eespool suuremosa halbu ja häid külgi ära. Aga San Andrease juures mulle ei meeldinud halb tausta graafika (õhtu taevas oli ooksevärvi.) Samuti on puudust spidokast. Selle sai netist küll tõmmata, aga oli paras saast. Jalgrattaga tõmbad 10 meetri läbimisel juba 50 KM/h sisse.

Viimasel ajal olen siin mängude demosi uurinud. Meeldima hakkas Dungeon Siege. Hea RPG. Meenutas väga Diablosi. Dungeon SIege demot jätkus mul tunniks ajaks. Graafika on ka päris hea.

Siis sai nedale sisse lastud Seven Kingdoms. Üks iidamast aadamast pärit pealt vaates mäng.Mängus saab valida seitsme rahva vahel (Kreeklaste, Normanite, Vikiningite, Maaiade, Hiinlaste, Jaapanlaste, Pärslaste). Et oma kuningriiki elus hoida tuleb tegeleda kaubanduse ja diplomaatiaga. Kaubandus toob sisse raha ja toitu. Diplomaatial on aga suur tähtsus. Sellega saab nii teised kuningriigis omavahel tülli ajada kui ka ise nende tülidesse sattuda. Seega tuleb vaadata kellega mängus astud liitu või sõtta. Iga rahvus saab ka mängukäigus ehitada templi, kus saab välja kutsuda mõne jumala(Thor) või mütoloogilise koletise (draakon). Neńdel on ka võime aidata sind mängu jooksul (äike, ravimine, tornaado).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Märts 28, 2006 2:48 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle isiklikult väga meeldis GTA 3. Graafiliselt on see siiski üsna hea mäng ja minu meelest on see üsna suur hüpe võrreldes varasemate osadega. Lugu on ka GTA 3-s hea.
Aga GTA:VC meeldib rohkem. San Andreast pole mänginud.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Märts 28, 2006 4:51 pm    Teema: Vasta viitega

Mis krdi jutt see on, et SA on kehva graafikaga ja VC heaga...ma ütleks, et ei anna võrreldagi...Iinimesed on nagu nukud/väärakad seal mängus...Kehad ja miimika on fcked up
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Märts 28, 2006 5:58 pm    Teema: Vasta viitega

Minu silmis VC graafika ei jää palju SA omale alla. Näiteks VC ja GTA3 vahe on palju suurem kui VC ja SA vahe.

Nagu juba eelnevalt mainisin, SA tugevaim puudus on sisu. Tehniliselt on San Andreas GTA sarja parim osa (eelmises postis unustasin mainimata ujumise, see on ka väge hea uuendus). Kuid story on tähtsam kui igasugused tehnilised vidinad.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Märts 28, 2006 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea nüüd kas see GTA stiili mängude puhul nii väga paika peab...Pole seal see sisu midagi nii tähtis...mäng on siiski linna peal tapatalgude korraldamise peale üles ehitatud...tahate hea storyga mängu...siis ajage sõbrad kokku ja mängige DnD'd Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Märts 28, 2006 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Kuid kaua sa neid tapatalge ikka korraldad? Võibolla paar korda proovid wanted levelit kõrgeks saada, kuid see on ka kõik (eriti veel arvestades, et mängumootor on eelnevate osadega peaaegu identne - need SA tapatalgud on pea samad mis VC ja GTA3 puhul). GTA põhiosaks on missionid ja need on SA tõesti head. Kuid neid missione peab siduma ka story ning see on SA väga nõrk. Mängul peab olema mingi eesmärk. Story on vajeldamatult tähtsaim element.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Märts 28, 2006 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

Olen ka kõiki GTA'si mänginud. Mäletan veel vana head GTA 1 PsOne peal, ema karjus et magama aga ma ikka mängin. See oli tõesti lahe mäng ja omal ajal tippsaavutus. Sai autosi varastada, inimesi tappa ja illegaalse äriga tegeleda. Ja linn oli ka lahe ja loomutruu(aja kohta). Siis tuli GTA 2, mille sain ise ka. Vot see mäng oli tõesti lahe, eriti meeldis mulle respekti süsteem. Linn oli ilusam ning ka missioonid olid kihvtimad. Ja siis tuli GTA3, mis oli tõesti revolutsiooniline. 3D ikkagi. Mäng meeldis mulle väga. Selline tume linn, lahedad gängid, head tegelased ja stoori. Ise pean GTA3 parimaks terves seerias, lõpp oli eriti hästi tehtud. Vice City oli ka hea, kuigi story jäi GTA3 alla. Seal meeldis mulle raadio, st muusika. Mootorrattad ja helikopterid olid heaks täienduseks. Linn oli erksam kui GTA3 ja õhustik üldiselt oli üldiselt erksam. Peategelane mulle eriti ei meeldinud, kuid meeldis Lance Vance, kes teda tillist tõmbas. Diaz oli ka omaette muhe tegelane ja Avery Carrington oli lahe tüüp. Mäng kippus natuke üksluiseks minema, stoori poolest. GTA: San Andreas, no ma ei oska kohe öelda. Mulle meeldiss ee gang wari süsteem, riiete ostmine ja jalgrattad. Tuunimine oli mõtetu minu arust, sest niikuinii retsid auto täiesti läbi. Muidugi mulle meeldis sõita seal Red County's jms, kuhu sa peale Los Santost lähed. Story oli tõesti veidi üksluine. Tegelastest parim tegelane oli CJ vend ja korrumpeerunud politseinik. Järgmine GTA pidavat olema London.


Ise mängin hetkel CSI: 3 Dimensions of Murder. Pole eelnevate osadega midagi erilist uuenenud, va 3D süsteem. Mulle meeldib, lahe küsitleda ja uurida kuriteopaika. Mängin ka Godfatherit. Väga hea mäng. Hea stoori, detailsed tegelased, võimalused ja võitlusnipid. Ainuke halb külg on autod, mis on liiga kiired aja kohta ja liiga koledad. Muidu on mäng tip top. Tänaval inimesed ajavad juttu ja sõimavad. Üldiselt väga mõnus. Rise of Nations'it mängin ka pikemat aega, Conquest the World campaigni. Europa Universalis 2 olen ka ametis, kuigi viimasel ajal olen sellest võõrdunud.


Ise olen kahevahel hetkel, kas osta Medal of Honor Warchest(Allied Assault + 2 expansionit Spearhead ja Breakthrough) või Battlefield Anthology(Battlefield 1942+ 2 expansionit Road to Rome ja Secret Weapons vms).

Lähiajal hangin illegaalsel teel Call of Cthulhu ja Oblivionile panen käpadki külge uue videokaardi saabudes. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Nelj Märts 30, 2006 3:36 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX, kuidas sa jõuad niipalju arvutiga mängida:D?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Märts 30, 2006 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

Jedi Riddick kirjutas:
AlienX, kuidas sa jõuad niipalju arvutiga mängida:D?


Ma suht hardcore gamer kah, vahepeal sai oldud 2 nädalat haige ja siis sai mõnusasti mängitud. Mudu mängin jah suht tihti Smile .

Alustasin täna ka Ankhi mängimist, CSI üritan täna läbida.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 30, 2006 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

Kui oled haige siis oled haige, voodis ja üritad ennast ravida. Haige on Crying or Very sad olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Nelj Apr 13, 2006 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

Sain Empire Earthi. Väga AOE sarnane mäng. Parema graafikaga. Eriti hea on ligi scrollimine. Millega on eriti mõnus lahinguid vaadata. Mängu tegevus toimub läbi terve inimtsivilisatsiooni. Alustades 500 000 aastat enne kristust ürgajast ja lõppetades 22. sajandis robotite ja laserrelvadega.

Mängu miinusteks olen ma praegu märganud, et ressurside kogumine võtab vägakaua aega. Sama on ka üksuste valmistamisega. Erikummaline on vibumeeste hukkumine, kes järsku teeb suure lennu kui mõõgamees ta surmab.


Praegu olen Kreeka missioonides, kolmandas osas, kus tuleb Trooja maatasa teha. Väga raske on linna müüridest läbi murda. Kahju, et troojahobust teha ei saa. Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Apr 13, 2006 10:40 pm    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:
Sain Empire Earthi. Väga AOE sarnane mäng. Parema graafikaga. Eriti hea on ligi scrollimine. Millega on eriti mõnus lahinguid vaadata. Mängu tegevus toimub läbi terve inimtsivilisatsiooni. Alustades 500 000 aastat enne kristust ürgajast ja lõppetades 22. sajandis robotite ja laserrelvadega.

Mängu miinusteks olen ma praegu märganud, et ressurside kogumine võtab vägakaua aega. Sama on ka üksuste valmistamisega. Erikummaline on vibumeeste hukkumine, kes järsku teeb suure lennu kui mõõgamees ta surmab.


Praegu olen Kreeka missioonides, kolmandas osas, kus tuleb Trooja maatasa teha. Väga raske on linna müüridest läbi murda. Kahju, et troojahobust teha ei saa. Twisted Evil


See missioon on Kreeka campaignis raskemaid. Äärmine peavalu ma ütleks. Very Happy
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Reede Apr 14, 2006 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Jah seda on küll. Pidin missiooni uuesti alustama. Põhjas elavad thesaalased käivad oma retketega pinda. Eriti raske on ressursse koguda. kulda ja rauda leidub ainult Thesaalias. Nüüd proovin nad thesaalia kaitseks müüri ehitada. Kui see läbi kukub, siis tuleb plaan B nende asunduste maha põletamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2006 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Kellele siit Diablo II LoD meeldib ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2006 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, HLi seeria ja AVPd läbi tehtud, kas on veel selliseid tõsisemaid nauditava sisuga shootereid vms?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Järgmine
Lehekülg 18, lehekülgi kokku 20

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group