Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 jumalad

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 28, 2004 3:23 pm    Teema: SG1 jumalad Vasta viitega

Vaatasin just ühte SG1 episoodi ja mulle tekkis küsimus, et millest inimesed kunagi need jumalad välja mõtlesid. Think
Kas tegu oli lihtsalt kirjanike ja kunstnike väljamõeldistega või oli tõesti tegu mingite olevustega, keda inimesed oma madala arengutaseme tõttu pidasid jumalateks. Angel

Ma olen päris palju selle peale mõlenud, et äkki muistsed jumalad olid tõesti mingid tulnukad, kes maad külalstasid ja oma arenenud tehnoloogiaga jätsid mulje, nagu oleksid nad võimsad jumalad.
Paljud tõendid ju tõesti viitavad sellele, et eri piirkondade jumalatel oli sarnasusi. Razz

See arvamus on küll äärmiselt ulmeline, kuid selleks see foorum ju ongi. Smile

Kui palju teil SG1'he jumalate teooriasse usku on?
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Stargate
Lipnik


Liitunud: 5 Dets 2004
Postitusi: 33
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 28, 2004 4:16 pm    Teema: Vasta viitega

Stargates on nii selliseid jumalaid kes paistavad olevat autorite poolt välja mõeldud kuid ka selliseid, kes on loodud muistsete mütoloogiate ja jumalate eeskujul.
Mis puudutab kogu seda teooriat, siis ei teagi tegelikult eeldatavasti keegi kust kõik alguse sai ja minu meelest on see tulnukate teooria üks tõenäolisemaid..sest küll ja küll on neid märke maavälisest elust ja just selle näol, mida inimkond kustub tulnukateks.
Ja tegelikult ongi kasvõi selles samas Stargates küllalt huvitavaid teooriaid selle kõige kohta..mõtlemisainet Smile
_________________
just close your eyes...forget your name..forget the world..and go insane..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2005 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

SG1 jumalad võisid olemas olla, aga ma eriti seda ei usu. Ma olen üks nendest inimestest, kes usub, et Antarktis on Atlantis ja 10 000+ aastat tagasi see tsivilisatsioon hävis ning ellujääjad põgenesid Egiptusesse ja Lõuna-Ameerikasse. Viracacho (vist kirjutati nii), Quetzaqoatl ja Osiris olid need ellujääjad, kes tõid Lõuna- ja Kesk-Ameerikasse ning Egiptusesse "kultuuri". Nad olid kõik valged mehed, habemega. Pikemalt oli sellest Graham Hancocki raamatus "Jumalate jäljed".
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

SG jumalate teooria on väga hästi läbi mõeldud ja üles ehitatud. Isenesest on see ju vägagi tõene, et ühed marslased tulid ja õpetasid inimesi kuid samas ka orjasid.
Kuid ma ei ole mitte ühestki jumalast kuulnud kes oli võimaline oma silmi hõõguma panna. Kui tõesti üks jumal oleks selleks võimaline, siis oleks seda kindlasti kusagile kroonikasse või tahvlitele kirja pandud.
Pealegi vaieldakse tänapäeval ikka selle üle, et kuidas püramiidid ehitati. SG annab väga lihtsa vastuse sellele.

Arvan, et SG jumalate teooria on üks vähestest teooriatest mis põhjendavad jumalate teket ja mis tundub olevat kõige lähemal tõele.
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Qujo-de'Naeba
Kadett


Liitunud: 18 Juul 2005
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Esm Juul 18, 2005 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

aga ka kõige ulmelisem
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MC-PePe
Bännitud


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Esm Juul 18, 2005 1:57 pm    Teema: Vasta viitega

Stargates on mingid tübensid kellel on pistriku rüü... üldse need kujud on minu arust egiptusest maha pandud.
Ma arvan ,et see üritab mingi mulje jätta ,et nemad ehitasid püramiidid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Esm Juul 18, 2005 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

MC-PePe kirjutas:
... üldse need kujud on minu arust egiptusest maha pandud.

Ega ongi aga mitte maha panemiseks vaid inspiratsiooniks ja eeskujuks Wink. Kas sa siis polegi kõige esimest Stargte filmi näinud mis pärineb aastast 1994. Kui oleksid seda näinud, siis poleks vaja ka mõelda, et oleks nagu maha vehitud või nii Laughing
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group