Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TNG - 1x17 "When the Bough Breaks"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
11%
 11%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
55%
 55%  [ 5 ]
5
22%
 22%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
11%
 11%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 9

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 10, 2006 3:16 pm    Teema: TNG - 1x17 "When the Bough Breaks" Vasta viitega

Episood on eetris esmaspäeval, 11. septembril kell 00:05 ETV's.

"Kui oks murdub"
Enterprise avastab juhuslikult planeet Aldea, kus tehnoloogia on jõudnud säärase tasemeni, et kõigi asukate soovid ja vajadused saavad rahuldatud. Paraku on aldealased minetanud sigimisvõime ning seetõttu röövivad nad Enterprise'ilt hulga lapsi, et oma sugu jätkata. Samal ajal kui kapten Picard otsib võimalust planeedi kaitsest läbi murda, püüab doktor Crusher selgitada välja aldealaste viljatuse põhjust. Peagi selgub, et planeedi elanike sigivusele mõjub hävitavalt Aldea ümber loodud kaitsekilp, mis levitab ohtlikku kiirgust ja nõrgestab ka planeedi atmosfääri. Selle teadmisega varustatult on Picardil juba märksa lihtsam Aldea võimudega vangide vabastamise üle läbirääkimisi jätkata.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 5:27 am    Teema: Vasta viitega

Üldmulje polnud eriti halb , aga kui hakkasin hiljem analüüsima siis midagi head ka eriti ei leidnud. Kõik oli ettearvatav, üllatusi polnud, Data oli ka kõigest mööbliks. Meie üldine lemmik oli jälle juhi ja õpetaja rollis ja Riker ärritas samuti.

Ja eriti võltsilt kõlas naer episoodi viimases stseenis...
6/10
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 9:11 am    Teema: Vasta viitega

Tre,

Tõesti mitte midagi erilist osa. Mäletasin seda veel esimesest korrast kui sai vaadatud. Nüüd häiris isegi rohkem. Loogikavigu ja muud taolist liiga palju.
Ei suutnud isegi korralikult jälgida kugii punnitasin lõpuni vastu. Kuigi TNG osi on meil alles kämalu täis näidatud siis küsiks mitmeid kordi teile meenub nähtu? Mulle kordades. Võiks nagu midagi uut ja põnevat proovida kulla ST stsenaristid?

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kris
Leitnant


Liitunud: 24 Mai 2006
Postitusi: 77

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 9:17 am    Teema: Vasta viitega

Polnud jah suurem asi. Lapsed ja Star Trek ei sobi kokku. Aldealased olid ka arenenud rassi kohta kuidagi väga rumalad aga sellele anti vist osa lõpus mingi loogiline seletus.

Mõned head kohad olid ka nagu laste gandhilik näljastreik Wesley juhtimisel või siis Enterprise´i lennutamine mingi jõukiire abil 3 päeva kaugusele Aldealt. Kuigi arusaamatuks jäi kuidas kõik nii hästi tasakaalu säilitasid minemalennutamise ajal. Mäletan, et kui Enterprise´i tabab mingi vaenlase torpeedo, siis küll kõik kaotavad laeval tasakaalu ja püüavad mitte pikali kukkuda. Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
karmo0
Kadett


Liitunud: 18 Juul 2005
Postitusi: 7
Asukoht: Linnutee galaktika Päikese süsteemi kolmas planeet Föderatsiooni sektor 001

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 11:33 am    Teema: Tänase maailma tulevik võib-olla Vasta viitega

Päris huvitav osa. Kuidas oskasid välja mõelda lugusid, mis kuidagi viisi tänapäeval on reaalsuseks saamas.
_________________
If he speaks again I'll shoot him!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kris
Leitnant


Liitunud: 24 Mai 2006
Postitusi: 77

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 12:36 pm    Teema: Re: Tänase maailma tulevik võib-olla Vasta viitega

karmo0 kirjutas:
Päris huvitav osa. Kuidas oskasid välja mõelda lugusid, mis kuidagi viisi tänapäeval on reaalsuseks saamas.


Kas sa pead silmas, et õhtumaalased muutuvad oma eluviisi pärast aina rohkem steriilseteks ja hakkavad lähitulevikus Kolmandast maailmast lapsi röövima?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 2:43 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin kümme minutit algusest ja siis jäin teleka ette magama. Ei saa öelda, et episood ise just nii igav oleks olnud, lihtsalt füüsiliselt ei ole mul argipäeviti võimalik üle südaöö üleval olla. Nii et tegelikult on see post OT, sest episoodi ma praktiliselt ei näinudki ja midagi tarka selle kohta öelda ei oska. Lihtsalt tahtsin rõhutada, kui uskumatult loll ja hiline aeg see on.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 6:28 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh, siin on üks saatusekaaslane - ka minul õnnestus Star Trek eile sõna otseses mõttes maha magada. Esimest korda elus juhtus selline asi ja oi ma olin tige, kuid mis see kõik enam aitas, Tõesti oleks ok, kui nad seda näidataks kasvõi tund-paar varem.
Ma just tahtsin seda osa üle pika aja jälle vaadata ja nii see nüüd läks. Twisted Evil
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 6:44 pm    Teema: Vasta viitega

Ei ole minulgi muud teha kui eelkõnelejate kriitikaga ühineda. Kuigi samas pean ma ka tunnistama, et seekord mul isegi ei jätkunud tahtejõudu, et seda episoodi ära oodata - läksin juba kella 23 paiku magama. Very Happy
Aga ma väga ka ei kahetse, sest olen seda osa näinud ja midagi märkimisväärset seal tõesti ei olnud. Tüüpiline "laste-osa" ja need pole mulle kunagi meeltmööda olnud. 5 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 16, 2006 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tuleb nõustuda eelkõnelejatega, tegu oli suhteliselt tavalise episoodiga, millest tugevusi leida on üliraske. Iseenesest ei olnud ju episoodis midagi halba või absurdset, kuid samas ei olnud selles ka midagi meeldejäävat.

Idee polnudki tegelikult väga mage ja suurema vaeva korral oleks ehk saanud täitsa tasemel osa teha, lihtsalt lähenemine oli liiga mugav.

Ei oskagi midagi rohkemat lisada, vaadates väga igav ei hakanud, panen 6 punkti kirja.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group