Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 2x03 "Orientation"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
45%
 45%  [ 5 ]
9
36%
 36%  [ 4 ]
8
18%
 18%  [ 2 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 5:59 pm    Teema: Lost - 2x03 "Orientation" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 19. septembril kell 20:30

"Suund"
Milline oli teekond luugist alla Kate'i silme läbi? Desmond üritab endiselt arvutit parandada. Michael, Sawyer ja Jin satuvad koos lõksu... Locke peab Jacki veenma, et ta Demondi töö enda kanda võtaks. Lennujaamast tuttav naine satub ootamatult pääsenute sekka.



_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 4:55 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

Olen küll siin Lost'i kritiseerinud, kuid tuleb tõdeda et kui sari on hea, siis ta on tõsiselt hea. Nagu see osa.

Panen 9 punkti. Väga hea osa. Tipphetk oli muidugi Dharma video näitamine, nagu sarjale tavaks tekitati palju uusi küsimusi, seejuures pakkumata vastuseid vanadele. Sellega tuleb lihtsalt leppida.

Nupulevajutamine - kas tõsi (Locke teooria) või mäng (Johni teooria)? Lõpus otustasid nad vastutust jagada. Kas "man of faith" on saanud võidu "man of science" üle? Olen siin foorumis juba miljon korda korranud, et mulle meeldivad usuteemalised jutud - see polnud erand. Eriti kui seda tehakse tehniliselt nii kõrgel tasemel nagu Lost.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

Täitsa hea osa oli; või nii see tundus. Seekord vähemalt jäeti vaatajale mulje, nagu oleks mingit informatsiooni antud, kuigi tegelikult ju midagi pöördelist siiski ei seletatud.

Episood oli hea selle poolest, et pidevalt püsis pinge ja igavaid kohti ei tekkinud. Nii 'reaalajas' toimuv kui ka flashbackid olid hästi teostatud, kuigi natuke võiks ehk norida nende kokkusobivuse üle. Locke'i kurba minevikku näidati veelkord, tõeliselt vastik isa on tal.

Iseenesest mulle täiesti meeldis lahendus, et saarel toimuv on seotud mingi eraprojektiga, mitte valitsuste või tulnukate vandenõuga.

Tjahh... huvitav osa oli, aga öelda nagu polegi eriti midagi. Very Happy
8 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

Lisan veel seda, et pean Locke "It's never been easy" tema parimaks dialoogiks sarjast. Õnneks tuli Jack ja jagas nupulevajutamise koormat.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 9:02 pm    Teema: Vasta viitega

Jälle mina (mulle ei meeldi edit nupp Smile ).

Unustasin ühe asja. Hea oli jälle Katey Sagalit teleekraanil näha. Hoopis erinev roll kui Tuvikestes. Ja 51 aastase naise kohta näeb ta ka suurepärane välja.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 9:31 pm    Teema: Vasta viitega

Mina panen aga 10 punkti.

Osa on võib-olla isegi parem kui hooaja avaosa, sest flashbackid olid väga kurvad ja võimsad ning lugu oli suurepärane. Episoodis esines huvitavat dialoogi ja mõned näitlejad tegid suurepäraseid rolle. Selles osas oli Locke'i ja ka Dsmondi tegelaskuju väga põnev jälgida. Osa lõpupoole muutus isegi Jack natuke sümpaatsemaks.
Meeldis kõik luugis toimuv. Desmondi saarele sattumise lugu tundub endiselt väga ebaloogiline ja kaudne. Loodan, et saame hiljem teada, kuidas ta tegelikult sinna sattus. Huvitav oleks ka seda müstilist Kelvinit näha.
Meeldis veel ka Jacki ja Desmondi dialoog osa lõpupoole, kus Desmond Jacki ära tundis. Saare teises osas toimuv oli samuti põnev. Uue tegelaskuju Ana Lucia kohta ei oska ma aga esialgu veel midagi arvata.
Dharma video näitamine oli huvitav. Mulle meeldis ka Jacki arvamus, kui ta rääkis Desmondiga, et võib-olla on see lihtsalt selline eksperiment, kus tahetakse teada saada, kas sa tõesti vajutad iga 108 minuti järel seda nuppu. Küsimusi on palju.
Flashbackid olid ühed parimatest sarja ajaloos. Locke'i eelmised flashbackid olid samuti head(1x19 "Deus Ex Machina"), kuid Helen on suurepärane karakter ning minu meelest sobib ta Locke'iga isegi päris hästi kokku. Locke'i isa on tõesti ebameeldiv ja õel. Mul on aga siiski tunne, et me näeme teda veelgi.
Osa oli tempokas, põnev ja kaasahaarav. Igati väärt kümmet punkti.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 19, 2006 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Mina panin 10p.

Tõsiselt hea episood. Pinge oli pidevalt üleval. Eriti huvitav oli näha uusi tegelasi, samuti oli see lõksulangemise koht oli üks parimaid ja küsimusi tekitav. Informatsioon Dharma kohta tõi veel küsimusi minu aravtes juurde.

Muidugi kindlasti vajavad eraldi kiitust flashbackid. Eriti Locke'i omad, mis tõesti olid suht kurvad.
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 20, 2006 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna konkreetset osa seekord ei näinud ei julge pikalt arutada , et mitte spoilerdada.

Üle keskmise osa. Minu arvamus on , et selle nupu mittevajutamine ikkagi põhjustaks midagi. Kas just maailma lõpu, võib-olla ainult "liblika tiivalöögi", mis ajapikku sündmustele uue suuna annab.

Uued tegelased tõid palju juurde, kuigi parimat neist pole veel mängu toodud.

Ning üldiselt olen veidi pettunud - Desmond oleks väärt suuremat tähelepanu.
9/10
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 21, 2006 2:05 pm    Teema: Vasta viitega

Njah, päris huvitav osa oli, aga minu arust mitte midagi erilist. Ainsa väljapaistva seigana võiks nimetada video vaatamist, mis ei vastanud küll eriti millelegi, aga andis uut mõtteainet. Isiklikult arven, et nupu vajutamine ongi mingi psühholoogiline eksperiment, nägemaks kas inimesed tõesti sellega lõputult tegelvad. Sarja üldist joont arvestades ma sellise vastuse üle ka ei imestaks.

Flashbackid olid küll väga head, Locke'ist tahakski tegelikult kõige rohkem teada saada, sest paljud asjad tema minevikust on veel väga segased. Juba see nugade kohver, mis tal sarja alguses lennukis oli, paneb siiani mõtlema.

"The others'ite" lugu eriti pinget ei tekitanud, küll aga pakub huvi Desmond, kes on seni üks sarja huvitavamaid tegelasi. Loodame, et ei näinud teda viimast korda.

Lost on paraku minu jaoks nüüd tavaline teisipäevaõhtune meelelahutus, ei suuda ma seda enam endise innuga vaadata.
Episoodile aga 8/10.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Nelj Sept 21, 2006 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis enam-vähem kõik selle osa juures. Vahest veidi laialivalguv tegevusliinide poolest, kuid kokkuvõtlikult öeldes väga hea. Locke'i minevik on kahtlemata üks huvitavamaid ja tema pidev konflikt Jackiga on selle võrra parem.

Others on aga midagi seletamatut. Tekib küsimus, et kus nad varem olid? Miks nüüd selline huvi ellujäänute vastu? Njah, palju küsimusi, vähe vastuseid on - nagu me kõik teame - väga lostilik.

9/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group