Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 3x10 "The Return" Part 1

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
84%
 84%  [ 11 ]
9
7%
 7%  [ 1 ]
8
7%
 7%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 13

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 1:11 pm    Teema: SGA - 3x10 "The Return" Part 1 Vasta viitega

Iidsed naasevad Atlantisele ja võtavad linna kontrolli üle.

Alguses arvasin, et tegu polegi iidsetega, vaid replikaatoritega, aga tundub, et eksisin. Hea episood oli.
Arvata oli, et Sheppard hakkab SGCs SG-gruppi juhtima, aga SG1 oleks ka võinud kohal olla, palju parem episood oleks olnud kui SG1 oleks aitand neid.
SGs on WoWi fänn Razz
Midway station on valmimas, aga kas see tähendab seda, et see jaam toetab inimelu? Või tuleb lihtsalt automaatjaam ja hüppama peab kasutades "jumperit"? See episood tekitas palju küsimusi...
Ma saan iidsetest aru, mulle ka ei meeldiks (nagu Sheppard ütles), et kui ma olen sunnitud kodust lahkuma ja tagasi tulles on mingid vöörad paigas...
Igatahes saab see episood 10 punkti, poleks uskunud, et Iidsed naasvad... järgmises osas (järgmise aasta alguses) näeb, kas Atlantisele jääb ka ZPM


Kokku: 10
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

Väga väga väga hea osa, arvasin, et ma ei kasuta enam kunagi neid sõnu SG episoodi kohta, kuid tuleb välja, et eksisin...10 punkti. Cool

Oh ma ei teagi millest alustada. Alustaks ehk sellest, et esimest korda üle kümnete episoodide, oli mul SG'd vaadates nii põnev, et ma elasin episoodi täiesti sisse. Tuleb tunnistada, et isegi ühtegi uitmõtet ei tulnud selle osa jooksul pähe, olin otseses mõttes ekraani külge naelutatud.

Esimesena tuleks välja tuua muidugi episoodi rikkalikku sisu, mis tekitas tunde, nagu ma oleks vaadanud filmi, mitte üksikut episoodi. Sündmusi ei olnud mitte ainult palju, aga nad olid sisukad ja ei piirdunud tavalise pealiskaudsusega. Alates uuest täheväravate rajast Maa ja Atlantise vahel, lõpetades iidsete tagasituleku ja replikaatorite rünnakuga, oli kõik nii tasemel, et mul jäi lausa suu lahti.
Tahaks vaid loota, et järgmise episoodiga ei vajutata kurikuulsat reset nuppu ja episood 3x11 ei ole jälle selline nagu 3x09 ja 3x10 poleks eksisteerinudki. Razz

Kui otsida mis suunas jagada kiidusõnu, siis võib tõesti nendesse uppuda. Näitlejatöö oli parem kui kunagi varem, kõik peategelased olid nauditavad kaasa arvatud O'Neill ja Woolsey (kelle annet olen õppinud sarja ST: Voyager kaudu tõeliselt hindama). Huumorit ei olnud väga palju, kuid ka see oli absoluutne tipp. Näitena võiks tuua Weiri ürituse SG teadlast WoW'st rääkides kõrvale juhtida. Very Happy Kuna olen ka ise suur WoW fänn (paraku ei ole hetkel aega mängida), siis tundus antud arutelu eriti koomiline. Btw. level 75 ei ole mängus võimalik, sest expansion toob endaga kaasa ainult maksimum leveli 70, aga see selleks, äkki oli viga tahtlik. Wink

Eriefektid olid samuti tasemel ning millegi pärast meeldis mulle meeletult Linnutee ja Pegasuse galaktika vahejaam, kuidagi eriti reaalne tundus. Lihtne kujundus, aga töötas. Cool

Nii, mis edasi. Tuli meelde.
Episoodilt võttis ära läbiratsutamise efekti meeskonna liikmete vahepealse tegevuse näitamine. Weir ei saanud üle oma tööposti kaotusest, Sheppardil oli kehv uus tiim, McKay tundis ennast üksikuna, Teyla ja Ronon pidid otsima uusi väljundeid wraith'idega võitlemiseks jne. Antud stseenid andsidki episoodile terviklikuma mulje ning nagu ennem mainisin, lõid lausa täispika filmi atmosfääri.

Ok, aitab ka vist praeguseks. Lühidalt öeldes oli tegu minu arust seni parima Atlantise episoodiga üldse ja ühega parimatest SG ajaloos.
Tahaks vaid loota, et 3x11 selle episood feelingut ära ei riku ja ei vali lihtsamaid lahendusi. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Esiteks vabandan, kui kordan eelnevaid poste. Ei hakanud neid enne oma kommentaari kirjutamist läbi lugema, sest siis tavaliselt juhtub, et endal polegi enam midagi lisada. Very Happy


Wow. Silenced
Sellist osa ei oleks ma kindlasti osanud SGA'lt loota. Kindlasti üks paremaid episoode seni, kui ehk mitte parim SGA osa üldse. Aga siiski on mul hirm, et loo lõpplahendus ehk siis järgmine osa, mida nüüd üksjagu aega oodata tuleb, jääb "The Returni" tasemele kõvasti alla. Järgedega on alati nii. Neutral

Tehniline:
Eriefektide pooles väga kõva osa, kuigi seda saab muidugi seletada sellega, et tegu oli hooaega poolitava episoodiga ning nendele kulutataksegi rohkem, et rahvale paremini peale läheks ja tagasi vaatama meelitaks. Atlantis udus oli vist uus kaader, ei tule meelde, et oleks varem näinud. Igatahes nägi see kena ja salapärane välja, otsekui kuulutades ette midagi pöördelist.
Kaadrid vahejaamast galaktikate vahel olid samuti ilusad, minu lemmikuks oli see, kus läbi jaama paistis meie Linnutee.
Muidugi oli veel mitu meeldejäävat kohta: McKay selle suure pöörleva asja (mingi tuumareaktor? Very Happy) taustal telefoniga rääkimas; suur, paks ja rasvane kiri "N.O.R.A.D" Weiri telefonil - kas tõesti on selline asi võimalik; mis siis, kui keegi selle telefoni varastaks? Very Happy. Siis muidugi oli see vist esimene kord, kui Atlantise missiooni liikmed zatidega tulistasid; minul oli muidugi hea meel näha tehnoloogia jagamist kahe sarja vahel.

See väravate vahel reisimine tundus ikkagi natuke kummaline: kas tõesti on võimalik niimoodi reisida, et läbitakse mitu väravat ilma vahepeal ussiaugust väljumata? Või jäeti see detail lihtsalt näitamata? Samuti küsimus, et kust Linnutee täheväravad energiat saavad? Pegasuse galaktika täheväravatel, mis orbiidil asuvad, on ju need jõuallikad küljes, aga Linnutee omadel pole ma sellistest teadlik, rääkimata muidugi sellest, et meie galaktikas vist polegi kosmoses paiknevat täheväravat näidatud. Razz
Atlantisest lahkumisel tekkis uus küsimus: kuidas said inimesed jala läbi värava minna, kui vahejaamas haigutab vaid puhas auk kosmose vaakumis? Very Happy Võib-olla installeerisid Iidsed linna mingise jõuallika, mille abil kohe Maale pääses, aga seda nagu ei mainitud.
3/3




Sisu:
Väga kõrgel tasemel, võrreldav kõige paremate ulmesarjade episoodidega. Eriti meeldis mulle see, et Atlantiselt lahkumise jaoks võeti piisavalt aega ning kogu operatsioon ei toimunud liiga tempokalt - see on viga, mida sageli tehakse. Pikemalt sellel teemal peatumisega aidata oluliselt kaasa toimuva mõjususele ning jättis mulje, et niipea Atlantisesse tõesti tagasi ei pöörduta.
Kui kangesti otsida mingit nõrka kohta, siis võiks selleks ehk pidada lõppu - ei, mitte lõpu enda pärast, vaid selle tõttu, mida see endaga kaasa toob. Selge on see, et Atlantis ei saa pikemalt Iidsete või replikaatorite kätte jääda ning tiimi alustatud missioon linna tagasivõtmiseks lõpeb edukalt. Et sarja tegijad saaksid asjast auga välja tulla, teen ettepaneku, et vähemalt üks Iidsetest võiks saada sarja alaliseks osaliseks. Muuseas, see puddle-jumperi varastamine meenutas mulle väga filmi Star Trek III: The Search for Spock, kus meeskonnaliikmed varastasid oma endise tähelaeva Enterprise'i, et sellega Tähelaevastiku korralduste vastaselt Spocki otsima minna.
Kui näidati tiimi liikmete tegevust Maal ja eriti just Weiri, tekkis mul aga suhteliselt kahtlane tunne. Nimelt meenutasid need stseenid oma atmosfäärilt kangesti neid episoode, kus meeskond on millegi mõju all ja toimuv ei ole reaale (vt. episood 3x06 - "The Real World"). Muidugi pole võimatu, et kõik see toimubki nende või neist kellegi peas, aga ma siiski usun, et sarja tegijad vaatajatele niisugust tünga ei tee.
4/4


Näitlemine:
Nagu ka muudes kategooriatest, tuleb ka siin minu poolt kõrgeim hinne. Vaid üks asi hakkas vastikult närima: Tyr oleks nagu täiesti karakterist väljas, see naeratamine ja Sheppardi "kallistamine" jätsid kummalise mulje, tundus, nagu tegu polekski tema, vaid mingi n.ö. laheda tüübiga. Razz
Igastahes, see on väike viga ja kahvatub ülejäänud väljapaistva headuse kõrval. Loomulikult olid minu jaoks rõõmsaks üllatuseks episoodi kaks juba tuttavat külalisstaari: O'Neill ja Woolsey (The Doctor Star Trek: Voyagerist). Nende kohaolu, kuigi mõnevõrra piiratud, suutis episoodi väärtust minu jaoks veelgi tõsta. Eriti tore oli see, kui O'Neill järsku kindral Landry varjust välja astus.
Juba mainitud "pakkimisstseenid" Atlantises olid väga hästi õnnestunud, ühtlaselt hästi mõjusid nii Weiri pettumus lahkumise üle; Sheppardi, Teyla ja Tyri vestlus, mis sisaldas muidugi Johnny Cashi posteri äramärkimist; ning Zelenka, McKay ja Becketti vestlus, kus McKay käitus täpselt nagu talt oodata oli ja Becketti "I wanted to say 'Goodbye, Rodney'" pani asjale sobiva punkti ning ühtlasi ka Rodneyl suu lukku.
Stseenidest Maal tuletaks meelde eelkõige kohtumist restoranis, kus meenutati McKay ja Becketti suudlust episoodis "Duet" ja seda, kuidas Weir üritas tolle teadlase tähelepanu kõrvale juhtida. See oli vist esimene kord, kui keegi on üritanud Warcrafti abil flirtida. Very Happy Mängu fännidele olid need kaadrid kindlasti vägagi magusad.
3/3

Kokku: suur, paks ja rasvane 10 Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

Hea kommentaar, peaaegu kõigega olen nõus, kuid üks väike märkus siiski:

Enterprise kirjutas:

Atlantisest lahkumisel tekkis uus küsimus: kuidas said inimesed jala läbi värava minna, kui vahejaamas haigutab vaid puhas auk kosmose vaakumis? Võib-olla installeerisid Iidsed linna mingise jõuallika, mille abil kohe Maale pääses, aga seda nagu ei mainitud.


Seda mainiti tegelikult isegi kaks korda. Iidsed tõid endaga kaasa uue ZPM'i, mille liitisd Atlantise süsteemidega. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Hea kommentaar, peaaegu kõigega olen nõus, kuid üks väike märkus siiski:

Enterprise kirjutas:

Atlantisest lahkumisel tekkis uus küsimus: kuidas said inimesed jala läbi värava minna, kui vahejaamas haigutab vaid puhas auk kosmose vaakumis? Võib-olla installeerisid Iidsed linna mingise jõuallika, mille abil kohe Maale pääses, aga seda nagu ei mainitud.


Seda mainiti tegelikult isegi kaks korda. Iidsed tõid endaga kaasa uue ZPM'i, mille liitisd Atlantise süsteemidega. Razz


Very Happy Okei, tänan paranduse eest. Huvitav, kuidas see mul märkamata jäi. Tegelikult tean vist küll, kuidas: kui pidevalt pausi panna ja kommentaari kirjutada, siis lihtsalt kaovad mõned asjad ära. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin sama asja, et mis on Linnutee väravate energia allikas, aga vb sellepärast ongi vahejaam ehitatud, nad oleks tegelikult saanud hüpata otse Maale ka seda süsteemi kasutades... Vahejaamas on mingi reaktor nagunii...

See väravate süsteem peaks lihtsalt energia edasi kandma, teades SGmaailma, siis see pole üldsegi võimatu ("48 Hours" kus Teal'c on väravas kinni) ja energia lihtsalt kantakse teise väravasse üle ja sealt omakorda edasi.

Episoodi alguses arvasin, et see kes Maalt naases pole Sheppard, sest ta oli liiga vähe aega ära ja Landry vist ütles, et "You know where to park" ja siis midagi "debriefing" vms.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
OnuVenna
Kadett


Liitunud: 9 Veeb 2006
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 10:44 pm    Teema: Re: 3x10 "The Return" Part 1 Vasta viitega

Lugedes komentaare mul midagi lisada ei ole aga tekkis mul küsimus kas te üldse kuulate kah mis räägitakse või vaatate ainult Razz .

Näiteks:
FLT kirjutas:

Midway station on valmimas, aga kas see tähendab seda, et see jaam toetab inimelu? Või tuleb lihtsalt automaatjaam ja hüppama peab kasutades "jumperit"? See episood tekitas palju küsimusi...


See mainiti ju kohe alguses ära, et pole veel valmis (oletatavasti ehitatakse siiski inimelu toetav Kosmosejaam kus sa lihtsalt väljud ühest väravast ja sisened teise) ja sellepärast kasutavad Jumperit.

Märkus iseendale: Olen ikka kole tähenärija küll Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 5:44 am    Teema: Re: 3x10 "The Return" Part 1 Vasta viitega

OnuVenna kirjutas:
Lugedes komentaare mul midagi lisada ei ole aga tekkis mul küsimus kas te üldse kuulate kah mis räägitakse või vaatate ainult Razz .

Näiteks:
FLT kirjutas:

Midway station on valmimas, aga kas see tähendab seda, et see jaam toetab inimelu? Või tuleb lihtsalt automaatjaam ja hüppama peab kasutades "jumperit"? See episood tekitas palju küsimusi...


See mainiti ju kohe alguses ära, et pole veel valmis (oletatavasti ehitatakse siiski inimelu toetav Kosmosejaam kus sa lihtsalt väljud ühest väravast ja sisened teise) ja sellepärast kasutavad Jumperit.

Märkus iseendale: Olen ikka kole tähenärija küll Rolling Eyes



See jäi loomulikult meelde, et kosmosejaam pole veel valmis, kuid miski ei vihjanud sellele, et see peaks mehitatud olema. Esiteks pole sellel jumperite olemasolul erilist mõtetki ja isegi kui tõesti peaks inimelu toetav kosmosejaam ehitatama, siis oleks ülimalt kahtlane, et see nii kiiresti valmis saadi.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 7:27 am    Teema: Re: 3x10 "The Return" Part 1 Vasta viitega

OnuVenna kirjutas:
Lugedes komentaare mul midagi lisada ei ole aga tekkis mul küsimus kas te üldse kuulate kah mis räägitakse või vaatate ainult Razz .

Näiteks:
FLT kirjutas:

Midway station on valmimas, aga kas see tähendab seda, et see jaam toetab inimelu? Või tuleb lihtsalt automaatjaam ja hüppama peab kasutades "jumperit"? See episood tekitas palju küsimusi...


See mainiti ju kohe alguses ära, et pole veel valmis (oletatavasti ehitatakse siiski inimelu toetav Kosmosejaam kus sa lihtsalt väljud ühest väravast ja sisened teise) ja sellepärast kasutavad Jumperit.

Märkus iseendale: Olen ikka kole tähenärija küll Rolling Eyes



Just oletatavasti, aga mitte kindlalt ja nad pole seda maininud ka, et kindlalt tuleb inimelu toetav.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
OnuVenna
Kadett


Liitunud: 9 Veeb 2006
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 9:30 am    Teema: Re: 3x10 "The Return" Part 1 Vasta viitega

FLT kirjutas:
OnuVenna kirjutas:
Lugedes komentaare mul midagi lisada ei ole aga tekkis mul küsimus kas te üldse kuulate kah mis räägitakse või vaatate ainult Razz .

Näiteks:
FLT kirjutas:

Midway station on valmimas, aga kas see tähendab seda, et see jaam toetab inimelu? Või tuleb lihtsalt automaatjaam ja hüppama peab kasutades "jumperit"? See episood tekitas palju küsimusi...


See mainiti ju kohe alguses ära, et pole veel valmis (oletatavasti ehitatakse siiski inimelu toetav Kosmosejaam kus sa lihtsalt väljud ühest väravast ja sisened teise) ja sellepärast kasutavad Jumperit.

Märkus iseendale: Olen ikka kole tähenärija küll Rolling Eyes



Just oletatavasti, aga mitte kindlalt ja nad pole seda maininud ka, et kindlalt tuleb inimelu toetav.


Sellepärast ma ju nii ütlesingi aga vaatasin veel ekstra kolm kora üle -
alguses kui McKay seletab kuidas asi toimima hakkab, ütleb ta sellise lause - "Midway Spacestation is'nt completed yet, so we will test the system today using a Puddle Jumper."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 5:19 pm    Teema: Re: 3x10 "The Return" Part 1 Vasta viitega

OnuVenna kirjutas:

Sellepärast ma ju nii ütlesingi aga vaatasin veel ekstra kolm kora üle -
alguses kui McKay seletab kuidas asi toimima hakkab, ütleb ta sellise lause - "Midway Spacestation is'nt completed yet, so we will test the system today using a Puddle Jumper."


Ok, siis jääb küsimus ikka, et kas tuleb automaatjaam või alaliselt mehitatud jaam...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

Ma kavatsesin selle osa kohta pika ja põhjaliku kommentaari kirjutada... aga kui sellised süvaanalüüsid siin ees on, mis võtavad mul praktiliselt kõik sõnad suust ära, siis ma ei saa midagi parata. Mitte ÜHTEGI asja ei tule enam meelde, mis oleks mainimistväärt ja mida siin veel mainitud pole. Vastikud olete! Twisted Evil





10 punkti!




Very Happy
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 27, 2006 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

Jah eespool juba kõik öeldud 10 punkti ka minu poolt.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

Paljastan siis ka 8 punkti andja, see olin mina. Kuidagi võlts oli minu jaoks see iidsete tulek - tulid, nägid, võtsid tagasi! Terve sarja vältel on neid nö ümardatud ja siis nüüd äkki käib krõps ja ongi platsis, selline kiirustamine rikkus minu jaoks nende efekti ära.
Kui nüüd vaadata osa, kui tervikut siis oleks ka minu poolt 10 kirja läinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Zorro kirjutas:
Paljastan siis ka 8 punkti andja, see olin mina. Kuidagi võlts oli minu jaoks see iidsete tulek - tulid, nägid, võtsid tagasi! Terve sarja vältel on neid nö ümardatud ja siis nüüd äkki käib krõps ja ongi platsis, selline kiirustamine rikkus minu jaoks nende efekti ära.
Kui nüüd vaadata osa, kui tervikut siis oleks ka minu poolt 10 kirja läinud.


Jaa see asi äiris mind ka, peaegu oleks 9 pannud.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 05, 2007 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

Minu esimene reaktsioon oli - tulevad mingid vennad Iidsete tehnoloogiaga, järelikult on nad ise ka Iidsed. Kusagilt ei lugenud välja ekpeditsiooni kahtlusi külaliste ehtsuse kohta. Äkki olid paljunejad.
Samuti vaevab mind kartus jätku suhtes. Kardetavasti hakkavad paljunejad Jacki ja Woolseyt, võib-olla veel kedagi kopeerima. Minu jaoks väää-ga talumatu klishee.
Muidu ühtin eelkõnelejate arvamusega. Kõik oli viimase peal. Woolseyt võiks rohkemgi kasutada (näitleja meeldis mulle juba China Beachis).
9/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group