Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TNG - 1x19 "Coming of Age"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
20%
 20%  [ 1 ]
7
40%
 40%  [ 2 ]
6
40%
 40%  [ 2 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 5

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 3:43 pm    Teema: TNG - 1x19 "Coming of Age" Vasta viitega

Episood on eetris esmaspäeval, 25. septembril kell 00:45 ETV's.

"Kasvamine"
Enterprise jääb planeet Relva VII orbiidile ning Wesley maandub planeedi pinnale, et sooritada Tähelaevastiku akadeemia sisseastumiseksamit. Picardit ja tema meeskonda üllatab Föderatsiooni ohvitser, komandörleitnant Dexter Remmick, kellel Picardi vana sõber admiral Gregory Quinn on palunud kapteni kompetentsi testida. Kuigi ei Picard ise ega tema kaaslased ei taipa, milleks see tarvilik on, tulevad nad Remmicki soovidele lahkesti vastu. Samal ajal varastab akadeemia sisseastumiseksamitel läbi põrunud noormees nimega Jake Kurland Enterprise'ilt raketi ja kihutab sellega avakosmosesse. Õnneks säilitab Picard külma vere ja teeb kõik selleks, et löödud nooruk elusana ja tervena laevale tagasi tuua.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 7:29 pm    Teema: Re: 1x19 "Coming of Age" Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
kell 00:45 ETV's.


Rolling Eyes
ETV vist tahab kõigist vaatajatest lahti saada. Teada ju, et kui juba mitu osa järjest näidatakse nii hilisel kellaajal (kuigi sel nädalal on küll juba tegu ekstreemsusega), siis vaatajad lihtsalt loobuvad.
Mina kui üliõpilane lihtsalt ei suuda füüsiliselt nii kaua üleval passida... kuigi sel nädalal vist isegi jõuan, sest teisipäeval hakkavad loengud hiljem... Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 9:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ühest on nad juba lahti saanud.

Kellaaeg on peamine põhjus miks ma TNG vaatamise pooleli jätsin. Kui vaadata veel homset ETV kava, siis pole seal ka midagi pakilist ees mis nõuaks et TNG nihkuks hilisema peale (nagu suvel oli, kui jalgalli MM näidati). Isegi kui teisipäeval poleks vaja tööle minna, ei hakkaks ma kella poole 2'ni üleval olema et TNG vaadata (ma pole ööinimene).
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kris
Leitnant


Liitunud: 24 Mai 2006
Postitusi: 77

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 11:00 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ise tavaliselt lindistan videomaki timeriga filmid või sarjad mida pole võimalik vaadata kasseti peale ja siis vaatan endale sobival ajal. Eestis võiks olla sama süsteem nagu Ameerikas TiVo, mille abil vaatajad saavad ise valida, millal nad mingit saadet või filmi vaatavad ja ei peaks kannatama magamatute ööde pärast. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Sept 26, 2006 9:23 am    Teema: Vasta viitega

Jah, eile (või tegelikult siiski täna Very Happy) jäi osa ikkagi vaatamata. Hetkel, kui ETV's tuli kiri ekraanile, et Star Trek on järgmisena eetris, sai uni minust võitu.
Seda osa olen ma siiski varem näinud ja tegelikult tuleb tunnistada, et arvestades üht järgnevat esimese hooaja episoodi, oleks tulnud seda vaadata. Nimelt arendatatakse vandenõu tegevusliini edasi ja seda päris suuremõõtmeliselt. See tegevusliin oli kahtlemata episoodi parim osa, Wesleyt puudutavad stseenid mind eriti ei huvitanud, kui välja jätta väike lootus, et ehk ta võidab ja saadetakse seetõttu laevalt minema. Very Happy
Siiski tundub mulle see Tähelaevastikku pääsemise raskuks natuke ülepaisutatuna - Föderatsioonil on tuhandeid, kui mitte kümneid tuhandeid tähelaevu, mille meeskonnad ulatuvad sadadesse, ja et kuskilt sektorist saab ainult Akadeemiasse sisse, on veidi ebaloogiline. Tuleb ju arvestada ka 'loomulike kadudega' Tähelaevastiku Akadeemias, sest kõigist sisseastujatest on mingi osa nagunii selliseid, kes ei lõpeta.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Sept 26, 2006 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ühinen ka kurtmisega. Very Happy 00.45 on ikka väga hiline aeg küll. Olen üritanud viimastel nädalatel ikka jonnakalt vaadata, kuigi jään alati poole pealt magama ja hommikul ei mäleta sellest vähesest nähtust midagi. Tunnistan ausalt, et eile ma isegi enam ei üritanud, vaid pugesin põhku juba üheteistkümne ajal. Smile

Äkki peaks kuhugi kirjutama, kellelegi kurtma? Kuigi vaevalt, et sellest kasu on...
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pidur
Kadett


Liitunud: 28 Sept 2006
Postitusi: 11
Asukoht: kord siin kord seal

PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 11:30 am    Teema: Vasta viitega

Ei saanud lihtsalt märkimata jätta (no jah sellsks siis pidin ära regama ennast). Ma ei tea põhjusi miks ei te ei saa salvestada öiseid filme ja saateid aga pole see tänapäeval enam nii keeruline. Tavalised VHSmakid, DVD salevestus seadmed (eriti mugavad kui saab ka kasutada üle kirjutatavaid DVD toorikuid) või kõige uuem asi on (kahtlemata ka kõige mugavam ja kvaliteetsem) kõvakettaga digipox'id.

See osa jäi puhtalt enda hajameelsusest nägemata, kahjuks.

Üritan edaspidi oma arvamuse ka sekka öelda, kuskilt peab ju alustama!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

Episood ei olnud tõepoolest midagi väga erilist, aga mulle millegi pärast meeldis ja esimese hooaja kohta isegi väga. Võibolla oli üks põhjustest see, et sündmustik oli esimese hooaja kohta väga sujuv ja selliseid ebameeldivaid või tormakaid seiku praktiliselt ei olnudki. Episoodil oli kaks kindlat tegevusliini, millest mõlemal oli oma eesmärk ning peaks ütlema, et need sobisid omavahel suhteliselt hästi kokku.

Näitlejad tegid head tööd ning kahtlemata tuleks kiita ka külalisi, kes ei mänginud üle ning jätsid endast võrdlemisi reaalse mulje.

Mis puudutab Akadeemiasse sissesaamist, siis tõesti on veidi kummaline, et nii vähe õpilasi korraga sisse võetakse ja isegi nö. parimad kipuvad tihti välja jääma. Tähelaevastikus on ju tihti suhteliselt tavalisi ohvitsere näha olnud ja mitte ei usu, et kõik noorena geeniused olid. Nagu Enterprise mainis, tundub asi kummaline juba selle pärast, et Tähelaevastikus on tuhandeid ja tuhandeid ohvitsere. Aga see selleks, ausalt öeldes antud loogikaviga mind eriti ei häirinud.

Tuleks märkida, et episoodi atmosfääris oli midagi professionaalset, mida teistes varasemates episoodides eriti tunda ei saanud.
Informatsiooni seisukohast võttes oli ka ju osa suhteliselt oluline, sest uus vaataja sai rohkem teada nii Akadeemiast kui ka kapten Picardi staatusest Tähelaevastikus.

Hindeks 8/10, mis võib tunduda esimese hooaja episoodile liiga kõrge ning arvestades hilisemaid hooaegu, on ehk tõesti liiga kõrge hinne, kuid episoodile, mis minu hinnagul teiste enda klassi omade seast silma torkab, ei saa ka palju madalamat hinnet panna. Ühesõnaga mulle meeldis. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group