Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Heroes' arutlusteema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 18, 2006 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

1x04 - "Collision"

Kui mulle alguses tundus, et Heroes käib iga osaga maha, siis neljas osa muutis mu arvamust, eelkõige tänu lõpule.

Claire'i teema oli seekord oluliselt paremini välja kukkunud, kuid mind jäi segama fakt, et ta lõikelaualt nii kergesti ära pääses. Esiteks on ju tegu ikkagi majaga, kus töötab ka teisi inimesi ning tuli ka koju jõuda. Samuti on selge, et ilmselt hakatakse kadunud laipa ikka otsima ja oleks ka alust arvata, et Claire'i identiteet on teada. Loodetavasti tullakse selle juurde tagasi. Üldse tundus mulle, et see lahkamine tehti rohkem lähtuvalt vajadusest vaatajaid ¹okeerida, kui et reaalsest kohtumeditsiiniliselt vajadusest. Claire'i boyfriendi kohta saime teada niipalju, et ta on juba paadunud kurjategija ning kuigi ma olen täiesti nõus, et teda tulnuks karmilt karistada, jättis Claire'i käitumine siiski veidi läbimõtlemata mulje - tema ise pääseb küll autost eluga, aga pole ilmselt raske kindlaks teha, et poiss polnud roolis.
Huvitav, kas nüüd iga osa hakkabki nii lõppema, et Claire saab kuidagi surma ja järgmises episoodis ärkab jälle ellu. Oh my God! They killed Claire! Laughing

Claire'i isa töötab siis mingi tundmatu agentuuri heaks - minu jaoks on endiselt põhiküsimus, et kas tegu on mingi eraettevõtmise või valitsuse projektiga. Parkmani oli ta igatahes kätte saanud - kahju, et teda rohkem ei näidatud. Kuigi sellele küsimusele otseselt ei vastatud, tundub mulle, et neeger ei ole siiski Sylar, vaid keegi teine erakordsete võimetega tegelane.

Natuke kummalised tunduvad need kokkusattumused, et meie kangelased üksteist igalpool kohtavad, nagu näiteks Hiro ja tema sõber ning Niki Las Vegases. Ja muidugi kui väideti, et üks poliitik tuleb New Yorgist, siis oli loomulikult kohe selge, et tegu saab olla vaid Nathaniga. Loodetavasti selgub hiljem midagi selle teema kohta, sest mulle oleks küll teatav pettumus, kui need kokkusattumused vaid juhuslikud oleksid.

Suresh tegi veidi rumalasti, et Nathaniga niimoodi rääkima läks, sest olgem ausad, missugust reaktsiooni veel oleks oodata võinud. On ju päevselge, et keegi ei hakka teiste inimeste ees kõva häälega arutama seda, et ta oskab lennata. Vähemalt sai Nathan natuke informatsiooni juurde ning loodetavasti pole ta nii kitsarinnaline, et selle täiesti unustab.
Las Vegases ristusid tema ja Niki teed. Alguses mulle tundus kummaline, kui Niki rääkis oma pojale, et kui ta selle "töö" ära teeb, siis nende probleemid lahenevad - mina mõtlesin, et kuidas ta ometi nii sinisilmne on - kurjategijad ei lase oma ohvreid nii kergelt lõa otsast lahti. Aga liftis juhtunu pani vist asjad paika. Very Happy Jäi siiski väike küsimus, et kas tüüpi peksis päris Niki või see teine - muidugi, me nägime teise peegeldust, aga võib-olla sai "päris" Niki sellest hoopis motivatsiooni ja tegi ise seda, mida ta tegi? Nojah, usun, et see oli siiski "teine" Niki. Razz
Nathani osas panin veel tähele head tsitaati, mille üks tema turvamees talle ütles, umbes nii: "... before we get into bed with Linderman." - olen suht kindel, et see oli sinna meelega pandud. Wink
Veidi hämmeldust tekitas aga see sümbol-tätoveering Niki seljal. See asi on juba nagu too kurikuulus Thresholdi kolmikahel, ilmub muudkui igal pool. Very Happy

Hiro ja tema sõbra seiklused olid muidugi kõige vahvamad taaskord. Ma millegipärast ei uskunud, et Hiro oleks valmis rohkem kui ühe korra petma, aga õnneks siiski asi jätkus. Very Happy Ei tea, kas koomiksis selle kohta ka midagi oli?
Pärim oli aga see koht, kui ta sõber seal maja taga hakkas ülbama, et Hirol on väga suur jõud ja ta lööb nad kõik maha. Very Happy Ma ei mäletagi, millal ma viimati midagi nii naljakat näinud olen.
Osa lõpp oli igatahes väga võimas, esiteks muidugi üllatus Hiro üle: ta oli inglise keele ära õppinud ja samuraiks hakanud. Teiseks tähendab see aga seda, et ta tuli väga kaugest tulevikust, mis ilmselt vihjab sellele, et sari võib veel väga kaua kesta. Razz Võimas, väga võimas. 9 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

1x05

Mis kamm nende viimaste sekunditega on? :d "I have a message for you"Very Happy
Igatahes päris põnev episood oli. Tundub, et Peter ei saagi lennata, vaid ta saab "imiteerida" teiste võimeid. Pikka arvustust ei oska kirjutada, sest episoodi ajal märkmeid ei tee ja seda konkreetset episoodi vaatasin olude sunnil pea 2 tundi...
Matrix oli alguses ju, aga see lennueffekt ajas mind lihtsalt naerma :d
9 punkti 10st, väga hea tulemus.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 12:04 am    Teema: Vasta viitega

1x05 - "Hiros"

Järjekordne väga hea episood. Mul ei tulegi hetkel meelde ükski teine sari, mis oleks nii tugevalt alanud ja mis peale esimest paari osa vähemalt mõneti ära vajunud poleks. Okei, väike langustrend ehk on olnud, kuid üldmulje on siiski väga võimas.

Hiro jutt Peterile oli alguses suhteliselt segane - tüüp rääkis väga üldist juttu ega andnud mingeid selgeid juhtnööre. Samas tuleb ikkagi tõsiselt võtta, sest tekkinud olukord oli äärmiselt, kuidas nüüd öelda, ebaharilik. Very Happy Selle koha pealt on siiski hea, et Suresh teda ei uskunud ja minema läks. Huvitav, mis võiks teda veenda asjaga edasi tegelema?
Isaac võttis Peteri kuidagi väga rahulikult vastu. Razz Siiski, üks asi häiris mind seal natuke: nimelt tahaks teada, mis põhjustab füüsiliselt inimesel silmade valgeks muutumise või mingi kaega kattumise niimoodi hetkeliselt? Very Happy

Üllatusena tuli aga see, et Brody suure hooga vastu seina kihutamise üle elas - mina arvasin küll, et peale sellist laksu on minek kindel. Kuigi Claire'i kasuisa ei meeldi mulle mitte üks põrm, oli siiski väga lahe teda Brodyt ähvardamas näha ning karistus oli ka sobilik.

Nathani lendamise kohta niipalju, et huvitav, kas sarja tegijad õhutakistusest teavad midagi? Nii suure kiirusega, nagu teda liikumas näidati, saaks ta tõenäoliselt raskeid põletushaavu ning mul ei tule meelde, et ta oleks haavamatu nagu Claire. Laughing Lendamise efekt oli samuti suhteliselt kehv, eriti see suitsupauk.

Parkmani ja tema naise lugu eriti huvitab polnud, seda eelkõige seetõttu, et sarja üldise arengu osas puudus sellel igasugune tähtsus - pigem oli nagu kohatäiteks. Mis muidugi ei tähenda, et see nüüd eriti igav oleks olnud, aga lihtsalt ülejäänud osad olid paremad. Siiski meeldis see, kuidas Parkman poes kurjategijat lahkuma veenis ning see, et jätkati teiste mõtete kuulmise hävitava mõju näitamist.

Episoodi põhiliseks paljastuseks võiks ehk lugeda seda, et tuli välja, et Claire'i kasuisa neegrist abiline on Niki abikaasa. Ei oska küll öelda, mida see endaga kaasa tuua võib, kuid tundus siiski oluline. Kardetavasti viib üks asi teiseni ja tema kaudu jõuab see salajane organisatsioon kõigi 'kangelasteni'.

Kõige lahedamad olid ikka muidugi jaapanlased. Hästi naljakas oli see, kui nad kõva häälega seal treilerirestoranis jaapani keeles rääkisid, ma just mõtlesin, et millal mõni redneck tuleb ja neid mõnitama hakkab. Very Happy Ja muidugi Dark Side Very Happy - need tüübid on ulmefännidele tõsiseks eeskujuks. Vahva oli veel see, kui Ando Niki elamusse tungis ja siis ta rõõmsalt ära tundis ja lehvitas. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 1:01 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
1x05 - "Hiros"


Episoodi põhiliseks paljastuseks võiks ehk lugeda seda, et tuli välja, et Claire'i kasuisa neegrist abiline on Niki abikaasa. Ei oska küll öelda, mida see endaga kaasa tuua võib, kuid tundus siiski oluline. Kardetavasti viib üks asi teiseni ja tema kaudu jõuab see salajane organisatsioon kõigi 'kangelasteni'.

Kõige lahedamad olid ikka muidugi jaapanlased. Hästi naljakas oli see, kui nad kõva häälega seal treilerirestoranis jaapani keeles rääkisid, ma just mõtlesin, et millal mõni redneck tuleb ja neid mõnitama hakkab. Very Happy Ja muidugi Dark Side Very Happy - need tüübid on ulmefännidele tõsiseks eeskujuks. Vahva oli veel see, kui Ando Niki elamusse tungis ja siis ta rõõmsalt ära tundis ja lehvitas. Very Happy


Eksid selles suhtes rängalt, et Claire'i kasuisa abiline on Niki abikaasa. Tegu on kahe täiesti erineva tegelasega. (juba täiesti erinevad näitlejad esiteks) Nii, et tegelikult seda suurt paljastust siiski ei olnud. Very Happy

P.S. Ma olen hetkel Ando ja Niki 'shipper' Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 1:07 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Enterprise kirjutas:
1x05 - "Hiros"


Episoodi põhiliseks paljastuseks võiks ehk lugeda seda, et tuli välja, et Claire'i kasuisa neegrist abiline on Niki abikaasa. Ei oska küll öelda, mida see endaga kaasa tuua võib, kuid tundus siiski oluline. Kardetavasti viib üks asi teiseni ja tema kaudu jõuab see salajane organisatsioon kõigi 'kangelasteni'.

Kõige lahedamad olid ikka muidugi jaapanlased. Hästi naljakas oli see, kui nad kõva häälega seal treilerirestoranis jaapani keeles rääkisid, ma just mõtlesin, et millal mõni redneck tuleb ja neid mõnitama hakkab. Very Happy Ja muidugi Dark Side Very Happy - need tüübid on ulmefännidele tõsiseks eeskujuks. Vahva oli veel see, kui Ando Niki elamusse tungis ja siis ta rõõmsalt ära tundis ja lehvitas. Very Happy


Eksid selles suhtes rängalt, et Claire'i kasuisa abiline on Niki abikaasa. Tegu on kahe täiesti erineva tegelasega. (juba täiesti erinevad näitlejad esiteks) Nii, et tegelikult seda suurt paljastust siiski ei olnud. Very Happy

P.S. Ma olen hetkel Ando ja Niki 'shipper' Very Happy


Kas tõesti? Very Happy Nii ühte nägu olid nagu...Very Happy Nujah, mis siis ikka.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 5:06 pm    Teema: Vasta viitega

Pikalt kommenteerida ei oska, kuid täitsa hea osa oli. See eriti ei meeldi, et Peter oskab võimeid imiteerida, see teeb tast liialt võimsa tegelase. Parkmani lugu suht sisutühi, muidugi arvata oli et hääled tal üle jõu käivad. Ma ei tea, mulle eriti see võime ei meeldi, liialt äraleierdatud juba tosinates filmides. Nathani mulle meeldis ja eriti see kuidas ta maandus. Meeldis ka tema konversatsioon Hiro'ga. Pean Enterprisega nõustuma, see kus Ando Nikile lehvitas oli maru. Laughing Mind Suresh on küll häirima hakanud, alguses oli täielik huviline aga nüüd äkitselt mingi pohhuist, haiglane. Claire lugu ka just kõige huvitavam polnud ja ise imestan ka, kuda see poiss ellu jäi.

Mudu oli tugev osa ja lõppes ka juba nii, et järgmise osa ootamist on raske välja kannatada. Razz

8/10. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

Miks paljud leiavad et lendamisefektid olid halvasti tehtud. Ainuke asi, mis mulle silma hakkas oli Nathani paandumine, natuke veider nägi välja. Aga muu oli OK. Ja ärge tulge ütlema, et kopeeriti Matrixi filme. Isegi superman lendab samamoodi ju. Ja arvestage ka sellega, et tegemist on telesarjaga. Neil ei ole nii palju raha kui filmitegijatel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 5:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea kas Micah'il on ka supervõime mingisugune? Ta ju ikkagi kahe supervõimega inimese laps?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 5:40 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Ei tea kas Micah'il on ka supervõime mingisugune? Ta ju ikkagi kahe supervõimega inimese laps?


Micah suurendab teiste 'kangelaste' võimeid, kui ta nende läheduses on. Näiteks suudab Nathan Micah juuresolukul kiiremini lennata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
AlienX kirjutas:
Ei tea kas Micah'il on ka supervõime mingisugune? Ta ju ikkagi kahe supervõimega inimese laps?


Micah suurendab teiste 'kangelaste' võimeid, kui ta nende läheduses on. Näiteks suudab Nathan Micah juuresolukul kiiremini lennata.


Irw, boosting kit. Very Happy
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 6:13 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:
AlienX kirjutas:
Ei tea kas Micah'il on ka supervõime mingisugune? Ta ju ikkagi kahe supervõimega inimese laps?


Micah suurendab teiste 'kangelaste' võimeid, kui ta nende läheduses on. Näiteks suudab Nathan Micah juuresolukul kiiremini lennata.


Irw, boosting kit. Very Happy


Nujah. Very Happy Aga see asi ei pruugi päris kindel olla. Nii olen vähemalt mina spoileritest lugenud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Okt 31, 2006 10:44 pm    Teema: Vasta viitega

1x06 Better Halves

Ei viitsi enam eriti kommenteerida, kuid jah. Päris huvitav osa oli. Kahjuks seekordne Hiro ja Ando seiklus ei olnud nii põnev, ainult said teada et peavad New Yorki minema. See oli lahe, kus Hiro kujutas ette, et slashib mõõgaga. Very Happy Osutus ka üks etteaimatav asi tõeks, ja see oli see, et Eden on pahadega mestis, siin siis Claire isaga. See ei imestanud mind kohe üldse. Claire ja DL'i loole pandi siin just kõige rohkem rõhku. Ega nende pisike võitlus oli ka täitsa kobedalt tehtud, mudu tundub et Niki alter ego'l on ka suht võimas jõud. Krt, viimasel ajal pole üldse viitsimist/aega kommenteerida.

Aga annan osale 8/10, Heroes on lihtsalt põnev ja kaasakiskuv sari. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 31, 2006 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

1x06
Annan samuti 8. Niki on hoopis halb?
Väga hea episood oli, olin terve nädala ootand ka juba Razz. Hiro vehkimine oli tõepoolest naljakas :d. Kas Claire pärisvanemad olid ikka "pärisvanemad"?
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Okt 31, 2006 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
1x06
Annan samuti 8. Niki on hoopis halb?
Väga hea episood oli, olin terve nädala ootand ka juba Razz. Hiro vehkimine oli tõepoolest naljakas :d. Kas Claire pärisvanemad olid ikka "pärisvanemad"?


Ma sain nii aru, et mitte. Vaata see Claire kasuisa ütles sellele "pärisisale", et Thanks for favor vms.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 31, 2006 11:20 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
FLT kirjutas:
1x06
Annan samuti 8. Niki on hoopis halb?
Väga hea episood oli, olin terve nädala ootand ka juba Razz. Hiro vehkimine oli tõepoolest naljakas :d. Kas Claire pärisvanemad olid ikka "pärisvanemad"?


Ma sain nii aru, et mitte. Vaata see Claire kasuisa ütles sellele "pärisisale", et Thanks for favor vms.


Aga nägu oli just kui oleks see mees olnud ta alluv...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 12:20 am    Teema: Vasta viitega

1x06 - "Better Halves"

"No cheating. Japanese people very lucky." Laughing

Järjekordne hea episood ning seekord koorus ka üht-teist huvitavat välja. Kuigi ma jään endiselt arvamuse juurde, et Niki mees ja Claire'i isa abiline näevad väga sarnased välja, isegi kui nad on erinevad tegelased. Sarja tegijad oleks võinud selle peale mõelda, enne kui nad kaks sarnast kiilakat neegrit palkasid.

Jaapanlaste seiklused olid nagu ikka kõige naljakamad, eriti meeldis mulle see muie, mis Hiro suule kerkis, kui ta kuulis, et tal tulevikus mõõk on. Very Happy

Claire'i ja tema "biovanemate" Very Happy kokkusaamine väga huvitav polnud, aga suht naljakas oli alguses vaadata, kuidas istuti vaikselt ja kohmetult ning liigutati närviliselt sõrmi. Very Happy Mullegi jäi siiski mulje, et tegu polnud Claire'i pärisvanematega, vaid kõigest palgatud tegelastega. Üks asi, mis räigelt silma jäi kogu teema juures, oli ta kasuema reaktsioon, kui isa ütles, et on võimalus päris vanematega kohtuda - mutt pani kohe kisama, et "What about school!?" - HELLO!!!??? Nagu eriti haige, võiks ikka prioriteedid õigesti paika panna. Kuigi on muidugi võimalus, et ta tõi selle vabanduseks, et varjata oma soovimatust Claire'i biovanemaid (tore väljend ikka) kohata.

Vastupidiselt tavapärasele oli Niki lugu seekord vist isegi huvitavaim. Seda, et tema need miljonid ära röövis, nägin paraku juba siis ette, kui mingile naisele vihjati. Lõpukaklus Niki ja tema mehe vahel oli täitsa hea ning jättis tulemuse lahtiseks. Kas DL keera Nikil sees midagi nii segamini, et ta suri või kõigest põhjustas teadvusekaotuse?
Muuseas, alguses, kui Niki öösel üles ärkas, magas ta Micah'ga ühes voodis, aga pärast, kui DL kohale ilmus, oli Micah sealt kadunud. Ei tea miks, eksju. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

1x06 - "Better Halves"

Hea osa, mulle meeldis.

Isegi Claire'i osa oli seekord päris huvitav. Nõus Enteprise'iga, et kommentaar kooli kohta oli natuke imelik. Kuid võibolla polnud kasuema just eriti rõõmus, et tütar oma biovanematega kohtub.

Niki teema läks huvitavaks. Oleks mina Niki nahas, kaaluks ma enesetappu, ma ei suudaks sellise süükoormaga elada. Aga tema millegipärast võtab hoopis oma "saatuse" avasüli vastu. See tegevusliin muutub aina huvitavamaks.

Hiro tegevusliin oli seekord kõige nõrgem. Mulle hästi ei meeldi, et Hiro nii lapsikuks tehakse. Tough luck, et pokrimängijaid päästa ei suudetud. Sama ka mängus petmise ja ärajooksmise kohta. Ando on palju sümpaatsem tegelane.

Üllatus oli see, et Suresh'i naaber on Claire'i isaga mestis. Seda ei näinud ma läbi. Kuid siiski tervitatav käik. Ma millegipärast ei usu, et nad "pahad" tegelased on. Loodetavasti ei lähe sarja stsenaristid sellist teed, et naaber armub Suresh'i niipalju et räägib talle kogu loo ära. See oleks juba liiga kli¹ee, liiga läbinähtav.

Tugevad 8/10.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Nov 11, 2006 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

1x07 "Nothing To Lose"

Sarjal pole palju episoodilisust - lugu hakkab pihta seal kus eelnev lõppes. Selles on nii häid kui halbu külgi. Halbu just selles mõttes, et lood on laiali valgunud, pole ei lõppu ega algust.

Aga väga hea osa oli. Nagu kogu sari. Claire'i lool oli võibolla liigne teismeliste draama mekk juures, kuid see selleks. Kõik teised tegevusliinid olid aga tasemel, isiklik lemmikkoht oli kindlasti Micah võimete paljastamine (sealhulgas vestlus Nikki/Jessicaga). Meeldis ka tegevus liiklusõnnetuse ümber.

9/10
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 11, 2006 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

1x07

9 puntki, minu jaoks piisavalt põnev episood. Liiklusõnnetus näitas, et kangelased suudavad mitmekesi palju rohkem kui üksinda, Hiro poleks vist elusees saanud seda ust lahti, olgugi, et ta oleks ajapeatand jne. Vb kui ta oleks ennast sinna autosse teletransportinud, siis jah oleks ukse seest lahti teinud jne...
Ootan järgmist Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Nov 11, 2006 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Teleportides läeb ta ka mudu ajas edasi, nii nagu ma aru sain. Mudu ise nõustun teiega ja ei oska pikalt kommenteerida, kuna vaatasin seda 5 päeva tagasi umbes. Vabandan.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group