Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Heroes' arutlusteema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Laup Nov 28, 2009 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Viimase hooaja juures meeldib mulle väga see kuidas see Sullivani lugu areneb heast kurjaks. Ma ise arvan et mõne osa pärast on meil kaks kurikaela - Sylar ja Sullivan. Väga tasemel hooaeg on.
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 15, 2010 2:41 am    Teema: Vasta viitega

http://tvbythenumbers.com/2010/05/14/no-last-minute-renewal-heroics-heroes-canceled-by-nbc/51461

Heroes on katkestatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cochrane
Lipnik


Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Laup Mai 15, 2010 10:00 am    Teema: Vasta viitega

Oehh... järjekordne. No vähemalt see sai neli hooaega kesta ja on selge, et igavesti ei saa need jätkuda. Kui nüüd mõned kõlakad reaalsuseks saaks ja tehtaks vähemalt lahtised otsad kokkusiduv film, ei olekski asi hull. Ehkki tegu on seriaaliga, mida ma meelsasti jälgisin. Ükskõik millise katkestatud seriaali puhul tuleks leida veel niipalju raha ja tahtmist, et anda fännide jaoks loole mingi korralik lõpp.

PS: Kuna eelneva teksti kirjutasin enne paari viimase osa nägemist, võin nüüd täiendavalt öelda, et seriaal sai korraliku lõpu. Muidugi saaks lugu veel pikalt edasi teha, kuid kui seriaal ei lõppe mingi peategelaste isikliku cliffhängeriga, vaid kogu tegevusmaailma muutva sündmusega, on see minu arvates piisavalt hea. 4400 lõppes samamoodi suure muudatusega, ja ka seda ma ei vihanud. Film ei ole enam vajalik.
_________________
http://visualfanatic.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group