Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Heroes' arutlusteema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Nov 12, 2006 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

1x07 - "Nothing to Hide"

Minule see osa eriti ei meeldinud, ütleks, et nõrgim seni. Razz Ei toimunud midagi erilist - okei, saime teada, et Niki on elus ja midagi ka Micah võimete kohta, aga ülejäänu oli kõik üks igav mass. Polegi nagu midagi kommenteerida. Razz
5 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

Seven Minutes To Midnight 1x08

Täitsa hea osa oli. Kõik oli nagu huvitav ja seekord keskenduti Sureshile, Isaacile, Parkerile ja Hirole. Ma nüüd täpselt ei saagi aru, kas Claire isa ongi tegelt hea või on jälle "another" vale. Ma ise tegelikult usun, et ta tõesti seda teeb oma lapse jaoks kuid jällegi kahtlane, kuna Stargate mind oma väikeste twistidega juba ära hellitanud. Rääkides Sureshist, siis vist tuligi välja, et tal on oma võime ka. Unes vastuste leidmine vms? Igastahes oli päris informatiivne osa Sureshi kohapealt, kuid ikkagi, tema lugu on liialt toore. Isaac kahjuks ei ole minu jaoks üldse sümpaate, ta on kuidagi liialt tuim. Parkeri osa oli seevastu päris huvitav, eriti pakkus huvi see radiation man. Vähemalt mööduti sellest kli¹eest, et mehe abielu vajub kokku, kuid valiti teine kli¹ee ja see oli ära leppimine. Very Happy Hiro oma oli jällegist kõige huvitavam, tore oli ka see neiu, kes kiiresti õppis/meelde jättis. Muidugi järgmist osa tahan ka seepärast näha, et tahan teada, kuhu Hiro siis jäi. Aga viimast pilti nähes ju tuli välja, et ta OLI sünnipäeval, ehk siis seal kus Hiro oli. St sinna kuhu ta läks, ehk siis ajas tagasi, mis on samas reaalsuses, aga ikkagi Ando ei näe teda.

7/10, viimasel ajal hakkab jah tase natuke langema.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Nov 18, 2006 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

1x08 - "Seven Minutes to Midnight"

Palju parem osa kui eelmine; kindlasti paljuski ka seetõttu, et keskenduti vähemalt minu jaoks põnevamatele tegelastele ning Petrelli-vennad, Niki, Micah ja DL ekraaniaega ei saanudki; ka Claire'ile pöörati meeldivalt vähe tähelepanu.
Mohinder Suresh on endiselt üks mu lemmiktegelasi, kuid tema lugu meenutas seekord küll pigem mõnda Lõuna-Ameerika seebikat: 1. mingi vana armastatu ilmus välja; 2. - sai teada, et tal oli õde ("Luke, I am your father!"). Very Happy
Tema unenäod minevikust olid huvitavad, aga ma ei saanud päriselt aru, kes oli see laps - kas tema tekitas Sureshis neid nägemusi või oli see tõesti ta enda võime? Razz

Parkmani teema oli nii ja naa - iseenesest oli ta seekord kuidagi huvitavam kui varasemates osades, aga selle terrorismis kahtlustatava vangiga jäi tegevusliin kuidagi liiga poolikuks - loo enda mõttes muidugi.

Claire'i isa tegevuse üle mõtlesin ka ise - kas on tõesti võimalik, et ta oma kasutütrest niiväga hoolib? Üldiselt on temast jäänud siiski mulje, et ta peab Claire'i pigem mingiks laborirotiks, kuigi ta seda avalikult välja ei näita.

Japsid olid muidugi kõige vahvamad, näiteks see Hiro ja tolle ettekandja keeleõppimine oli päris lõbus, aga mind ikkagi natuke häirib see ajas rändamine - ei tundu päris loogiline nagu. Kui Hiro läks ajas tagasi ja muutis midagi, siis oleks ka Ando jaoks pidanud kõik samal hetkel muutuma... või ah, tegelikult on see nii keeruline teema ja paradokse täis, et paljas mõtlemine ajab pea valutama. Very Happy

7 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Nov 18, 2006 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Uudistest sarja kohta niipalju, et mingil ajal peaks kas sarjaga liituma või vähemalt külalistähena esinema kaks teistest ulmesarjadest tuntud näitlejat:

1) George Takei ehk siis Hikaru Sulu Star Trekist ja
2) Christoper Eccleston, kes kehastas uue Doctor Who sarja nimitegelast esimesel hooajal.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Nov 18, 2006 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
1x08 - "Seven Minutes to Midnight"

Palju parem osa kui eelmine; kindlasti paljuski ka seetõttu, et keskenduti vähemalt minu jaoks põnevamatele tegelastele ning Petrelli-vennad, Niki, Micah ja DL ekraaniaega ei saanudki; ka Claire'ile pöörati meeldivalt vähe tähelepanu.
Mohinder Suresh on endiselt üks mu lemmiktegelasi, kuid tema lugu meenutas seekord küll pigem mõnda Lõuna-Ameerika seebikat: 1. mingi vana armastatu ilmus välja; 2. - sai teada, et tal oli õde ("Luke, I am your father!"). Very Happy
Tema unenäod minevikust olid huvitavad, aga ma ei saanud päriselt aru, kes oli see laps - kas tema tekitas Sureshis neid nägemusi või oli see tõesti ta enda võime? :
7 punkti.


Mulle ausaltöeldes tundus, et see on tema mineviku "mina".
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

1x09 Homecoming

Ei no suht priima episood oli. Kahju, et Hirole nii vähe ekraaniaega anti, aga mis parata. Nüüd siis keskenduti Peterile ja Claire'le, Peter siis läkski kohale ja igastahes cheerleaderi päästmine tal õnnestus. Muidugi nüüd tekib suurem probleem, kuna teda kahtlustatakse selle teise kisakooritüdruku mõrvas, aga kuna ta vend on ju nii kõrgel kohal, siis vaevalt ta kaua kinni on. Claire suhe Zachiga on tegelikult üsna muhe, mind küll ei heiduta see, mis on paljude arvates "another teenage crap". Neil on omavahel hea nn chemistry. Nathan muutub aga aina ükskõiksemaks, kuigi ega minagi ei usuks kohe "I'm the savior of the world" jne, kuid pikkapeale hakkaksin küll ma oma võimeid kasutama. DLi ja Micah lugu lõppes suhteliselt pingsalt ära, hakkas ju Nikki alter ego just DLi tulistama ja vist tulistaski, kuid vaevalt ta surma saab. Heal juhul laseb kuul tast läbi, kui ta ntx keskendus sellele, et muuta ennast füüsiliselt läbipaistvaks vms. Razz

Hea osa, Syler on ka põlvili lükatud niiet eks näis, mis edasi hakkab juhtuma.

7,5/10.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 9:31 am    Teema: Vasta viitega

1x09 Homecoming

Arvata oli, et Claire surma ei saa ja veendusin selles üha enam kui Peter autahvlit vaatas. Arvasingi, et Peter jääb ellu, sest teiste võimete imiteerimine on hea võime :p
Tõttõelda, arvasin, et see episood räägib Hirost, aga loodan, et järgmine keskendub siis temale.

8/10
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 11:13 pm    Teema: Vasta viitega

1x09 - "Homecoming"

Muuseas, ma vist pole seda varem maininud, aga mulle väga meeldib, kuidas selle sarja juures nimetatakse episoode peatükkideks (chapter) ja kuidas nende nimesid kujutatakse. Cool

Jälle päris hea osa, mis üsna oluliselt määral arendas ka tegevusliini edasi. Claire pole küll mu lemmiktegelane, aga selles osas polnudki teda väga igav vaadata ning ei tekkinud tahtmist silmi pööritada. Tahaks sõna võtta selles osas, et minu meelest oleks Claire'i isa ja Claire pidanud sellest erilise võime teemast juba ammu rääkima - oleks näiteks ära hoidnud tüli sel teemal, miks ta Claire'i peole ei lubanud.
Hea koht oli see, kui peale Claire'i võitu see teine tüdruk karjus kaasaelajatele, et "Shut up, you freaks!" - kui madalale võib veel laskuda. Very Happy Igatahes väga tore oli, kui Claire talle pärast näkku küttis. Very Happy

Peteri ja Nathani suhted muutuvad ka kindlasti omajagu keerulisemaks. Kuigi ma hoian küll pöialt Peterile, saan ma ka Nathani vaatepunktist täiesti aru ning ei ole võimalik väita, et tema tegevus oleks täiesti põhjendamatu või ainult omakasupüüdlikkusest tingitud.
Peteril muidugi ei vedanud lõpus - see oli ka ausalt öeldes episoodi ainus kli¹ee, mis mind tõsiselt häiris. The good guy gets busted.TM

Jessica/Niki - Micah - DL
Ma pean tunnistama, et see tegevusliin mulle eriti huvi ei paku ja just nimelt sellepärast, et Niki/Jessica tegelaskuju on ebameeldiv - mitte, et näitleja paha oleks, aga just nimelt on ta oma käitumisega ebameeldiv. Micah oli ka lapselikult naiivne ja mõtles, et saab ema aidata. Mina küll kahtlen, et kui Jessica on asjad üle võtnud, siis enam midagi teha saab.
Lõpp oli jah kahtlane - ise arvan, et DL'i võime tõttu läks kas kuul temast läbi või siis äkki ei tabanud üldse. Aga seda ilmselt näeme järgmises osas.

Mohinderi teema sai ka mõningase lahenduse - arvata oli, et ega ta kauaks Indiasse ei jää. Päris kurb oli siiski vaadata, kui ta isa ta endast eemale lükkas - olgu selleks siis soov poega tegelikult kaitsta või mida iganes.

Sylar saadi ka kätte, aga tõenäoliselt asjad temaga nii lihtsalt ei lõpe - ilmselt teeb keegi tema mingi diili või pääseb ta põgenema vms.
8 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

1x10 - "Six Months Earlier"

Mnjah, nüüd siis mindi lõpuks ikkagi flashbackide näitamise teed, välja arvatud ehk Hiro tegemised, sest tema läks minevikku "reaalajast." Õnneks oli episood siiski suhteliselt huvitavalt üles ehitatud ning kuigi mingit edasise arengu kohalt olulisi sündmusi nagu ei toimunud, võib siiski öelda, et nähtu tutvustas päris korralikult tegelaste tagapõhja.
Natuke raske on aga aru saada sellest, miks kõik just kuus kuud varem toimuma hakkas - kõik pöördepunktid olid nagu sinna kogunenud.

Sylari "tekkelugu" oli päris huvitav - nii et tema saab siis oma võime tänu teise võimega inimese ära tapmisele ja tema aju võtmisele/söömisele? Very Happy Sel juhul pole ime, et ta kõiki teisi "kangelasi" kinni püüda üritab, et siis lõpuks ise mingiks supermaniks muutuda, kellel kõigi omadused on. Peab ka mainima, et Sylari või siis Gabrieli käitumine on sügavas vastuolus tema välimusega, sest tüüp nägi üsna kõhetu ja ohutu välja. Very Happy

Hirost hakkas lõpus päris kahju - üritas mis ta üritas, aga naist päästa ei õnnestunud. Lõpuks ma ei saanudki aru, kas ta võime kadus lihtsalt ära seal Jaapanis maja katusel ja ta lendas USA-sse tagasi või puudutas võime kadumine ainult püüet seda ettekandjat päästa? Razz

Igatahes päris hea osa, 7 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 7:22 pm    Teema: Vasta viitega

1x10 - Six Months Earlier

Hea episood on. Hirole keskenus, aga näitas ka teisi peategelasi. Korra mõtlesin, et kas Hiro ei saa enam üldse ajas rännata, aga siis meenus, et tulevikust tagasi tuleb ta küll ju Peterit hoiatama.

Arvasin koguaeg, et Syler on mingi vanamees kellel on mingi arm näos, aga eksisin. Kas ta siis näeb, et inimesel on võime, või ta vaatas professori toas olevaid nimesid ja jättis need meelde? Igatahes põnev Razz

Saime kenasti teada, kuidas Claire isa teadis Claire võimest. Aga kas see tumm must mees oli juba kaua aega olnud tema alluvuses? Ta suutis oma võimet ju kenatsi kontrollida...

8 puntki minu poolt, ootan järgmist osa Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kehv uudis on see, et "jõulukingitusena" on viimane Heroes episood sel aastal eetris juba 4. detsembril ning kaks viimast osa lähevad eetrisse alles jaanuaris, neist esimene 22. jaanuaril. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 7:56 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Kehv uudis on see, et "jõulukingitusena" on viimane Heroes episood sel aastal eetris juba 4. detsembril ning kaks viimast osa lähevad eetrisse alles jaanuaris, neist esimene 22. jaanuaril. Razz


Kaks viimast osa? Kui ma ei eksi siis Heroes'i esimeses hooajas on 22 osa. Seega peale jõule veel 11 osa. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 8:03 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Enterprise kirjutas:
Kehv uudis on see, et "jõulukingitusena" on viimane Heroes episood sel aastal eetris juba 4. detsembril ning kaks viimast osa lähevad eetrisse alles jaanuaris, neist esimene 22. jaanuaril. Razz


Kaks viimast osa? Kui ma ei eksi siis Heroes'i esimeses hooajas on 22 osa. Seega peale jõule veel 11 osa. Smile


Sul on vist tõesti õigus. Lihtsalt igal pool on mainitud ainult esimesed 13 osa ja kuna see on sarjade jaoks üsna tavapärane number, siis tegin sellise meeldevaldse oletuse.
Vabandan. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Dets 06, 2006 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

1x11 - Fallout

Väga üllatav ning hea osa. Tegelased said kokku ning nägime ka Sylarit ja mis mees tast saanud on. Tekkis küsimus, et mitu võimet Sylaril üldse kokku on? Siiamaani paistab ta üsna tugev olema ning samuti ka see teine neeger, too müstiline karakter, kes saab teisi unustama panna ning blokeerib võimeid. Tore ka, et Ando ning Hiro said Isaaciga kokku. Suhteliselt huvitavalt kujunes välja tema maal, ehk siis Hiro võitlemas draakoniga vms. Claire lugu oli natukene igav, kuid lõpp see eest lappis kokku. Peteri oma oli muidugi kõige üllatavam, eriti teadasaamine, et tema on plahvatuse allikaks. Aga miks just nüüd? Ja miks üldse oli missiooniks "save the cheerleader, save the world"? Loodame, et ka lähiajal vastuse saama. Muidu kahju sellest, et Edda vms surma sai, kuigi hea, et ta ise seda tegi. Nii ei saa Sylar võimeid endale. Kõige paremaks pean millegipärast pere lugu, ehk siis Micah, DL ja Nikki. Lihtsalt selline tore kamp "friike". Laughing

Osa saab minu käest 8/10.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 06, 2006 8:47 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
1x11 - Fallout

Väga üllatav ning hea osa. Tegelased said kokku ning nägime ka Sylarit ja mis mees tast saanud on. Tekkis küsimus, et mitu võimet Sylaril üldse kokku on? Siiamaani paistab ta üsna tugev olema ning samuti ka see teine neeger, too müstiline karakter, kes saab teisi unustama panna ning blokeerib võimeid. Tore ka, et Ando ning Hiro said Isaaciga kokku. Suhteliselt huvitavalt kujunes välja tema maal, ehk siis Hiro võitlemas draakoniga vms. Claire lugu oli natukene igav, kuid lõpp see eest lappis kokku. Peteri oma oli muidugi kõige üllatavam, eriti teadasaamine, et tema on plahvatuse allikaks. Aga miks just nüüd? Ja miks üldse oli missiooniks "save the cheerleader, save the world"? Loodame, et ka lähiajal vastuse saama. Muidu kahju sellest, et Edda vms surma sai, kuigi hea, et ta ise seda tegi. Nii ei saa Sylar võimeid endale. Kõige paremaks pean millegipärast pere lugu, ehk siis Micah, DL ja Nikki. Lihtsalt selline tore kamp "friike". Laughing

Osa saab minu käest 8/10.


Selle tüdruku nimi oli Eden. Niki/Jessica, DL ja Micah on tõesti lahedad "friigid" Very Happy Selle osa juures aga jäi piinama see, et miks ei saanud Sylar alguses seal ruumis oma võimeid kasutada? Kas Müstiline Mees seisis kuskil nurga taga ja blokeeris ta võimeid? Ja miks hiljem Eden ei suutnud Sylarit kontrollida? Isegi ilma Müstilise Meheta oleks pidanud Sylar Edeni käsu täitma. Kahjuks rikkus viimane Heroes'i koomiks ühe asja ära. Mr. Bennet ja Müstiline Mees jõudsid täpselt sel hetkel tagasi, kui Eden ennast maha lasi. Syalr on endiselt luku taga. Oihh! Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

1x11 - "Fallout"

Kommentaar tuleb küll hilja, aga varem polnud aega vaadata. Razz
Väga positiivselt üllatas see episood, eriti oma lõpuga - et Peter on plahvatuse taga, oli väga huvitav teemaarendus ning kindlasti komplitseerib sündmuste arengut. Muidugi jääb kaks küsimust - kas seda tulevikku saab muuta ning kas "tuumaplahvatuses" oli ikka süüdi Peter või oli see samuti üks väga twisted võime, mille ta kelleltki teiselt lühiajaliselt omandas. Razz

Claire'i isa areng osa jooksul oli samuti päris hea ja üllatuslik. Alguses jäi mulje, et ta tõesti on hea isa, kuid lõpus, kui selgus, et ta oli lasknud Claire'i sõbra ja venna mälu kustutada ning neegrist abilise ka Claire'i enda järele saatis, siis mu arvamus jälle muutus. Kuigi jah, muidugi on võimalik, et ta tegi ka seda Claire'i kaitsmiseks - ilmselt tegigi, kuid lihtsalt see meetod tundub kuidagi väga julm ja külmavereline. Iseasi oli muidugi selle neegriga, kes ei tahtnudki Claire'i mälu kustutada - huvitav, mis plaan tal on ja kas ta äkki teab Claire'i isa kohta midagi täpsemalt, mis teda niimoodi käituma sundis...

Sylar meeldis mulle tegelasena ka, peaks ütlema, et üks originaalsemaid ja samas usutavamaid maniakke, keda ma ekraanil näinud olen - motiveeritud veel pealegi. Aga jah, nagu SinkaVonka spoilerist järeldub, siis on mul ikkagi hea meel, et ta vahi alla edasi jäi. Edenist on ainult natuke kahju, vaatamata kahepalgelisusele alguses tundus ta päris meeldiva tegelasena.

Hiro, Ando ja Isaaci osa seekord väga huvitav ei olnud, nalja nagu ei saanud ning seetõttu jäi kuidagi kuivaks, kui Hiro Vulcani tervitus Isaacile välja arvata. Logical
DL'i, Micah ja Jessica/Niki lugu mulle ka eriti meelde ei jäänud, kuigi seda lugu muudab kindlasti natuke põnevamaks see, et Niki end üles andis. Paraku on mul tunne, et Jessica tõstab "õigel" hetkel pead ja laseb politsei juurest jalga, nii et sellest perekonnast saab põgenikkude kamp. Very Happy

9 punkti, eriti just lõpu eest. Cool



Peale poolt hooaega võib öelda, et tegu on olnud väga hea sarjaga. Muret tekitab vaid see, et kui kaua niisugusel tasemel jätkata suudetakse. Ka Lost oli esimesel hooajal (üldiselt) väga hea, kuid teine hooaeg on küll kuidagi väga ära vajunud.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

1x11

Päris hea osa, 10 puntki. Lõpp oli paras üllatus mulle Razz
Järsku ikkagi on just "Save the world" otseses mõttes, mitte, et New York on see maailm. Vb ikkagi see plahvatus hävitab terve maailma...
Edenist on jah kahju, hea tegelane oli. Claire isa on ikka paras mõistatus...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kris
Leitnant


Liitunud: 24 Mai 2006
Postitusi: 77

PostitusPostitatud: Esm Dets 18, 2006 12:27 am    Teema: Vasta viitega

"Heroes" on vist jah selle hooaja üks kõvemaid uustulnukaid Ameerika telemaastikul. Äsja kuulutati välja Kuldgloobuse nominendid ja "Heroes" kandideerib kahele auhinnale - parim telesari ja parima meeskõrvalosa auhinnale Jaapani "Super Hirot" mängivale Masi Okale. Applause
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Dets 18, 2006 7:07 am    Teema: Vasta viitega

Kris kirjutas:
"Heroes" on vist jah selle hooaja üks kõvemaid uustulnukaid Ameerika telemaastikul. Äsja kuulutati välja Kuldgloobuse nominendid ja "Heroes" kandideerib kahele auhinnale - parim telesari ja parima meeskõrvalosa auhinnale Jaapani "Super Hirot" mängivale Masi Okale. Applause


Sellega ei saa tõesti eriti vaielda, vähemalt tänavuse USA telehooaja uustulnukatest on tegu parimaga, nii et oleks hea, kui ta need auhinnad saaks. Cool
Sarjal tundub ka piisavalt vaatajaid olema, seega loodan, et sel lastakse ikka oma lugu lõpuni rääkida ja et sellest ei saaks järjekordset lahenduseta sarja, nagu neid juba nii palju on. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 8:45 am    Teema: Vasta viitega

http://comingsoon.net/news/tvnews.php?id=18467

NBC tellis sarja ka teiseks hooajaks. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group