Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Jericho' arutlusteema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

1x11 - "Vox Populi"

Jälle päris hea episood.
Hea, et Gray Anderson ikkagi linnapeaks valiti, sest ma tõesti enne kartsin, et tuleb klassikaline seebiseriaali lahendus, kus "hea pool" ikkagi võidab lõpuks. Loodetavasti toob uus linnapea sarja juurde natuke põnevust, sest võib arvata, et tema otsused teatavates valdkondades erinevad kindlasti Greeni omadest. Ühes osas on Gray Andersoni isik mulle ikkagi arusaamatu - kas temasugused mehed tõesti mõtlevad seda, mida nad ütlevad, või teevad nad seda kõike ainult võimu nimel? Lõpuks ta ju tunnistas Greenile, et armastab Jerichot ja tahab head, aga arvestades tema suhtumist on seda nagu veidi keeruline uskuda.

Jonah' ümber toimuv oli kuidagi huvitavam. Päris hea, kuigi kli¹eeline oli stseen, kus Jake surus Andersonile relva kätte ja käskis Jonah' avalikult maha lasta ning värske linnapea muidugi ei suutnud seda teha. Ainsaks tõsisemaks miinuspooleks selle juures oli Jake'i jätkuv heroiseerimine.
Kahjuks oli vähemalt minu jaoks väga ettenähtav see, et Dale Gracie' tegeliku mõrvari ja väljapressija maha laseb. Razz

Suhteliselt häiriv on minu jaoks Jake'i ja Emily armulugu, eriti veel nüüd, kui silmnähtavalt üritati selles pingeid tekitada Rogeri sissetoomisega. Huvitav, kuidas ta üldse 2 kuud keset tühja maad vastu pidanud oli? Razz

7 punkti.


Tuletan siis veelkord meelde, et järgmine osa tuleb alles 21. veebruaril 2007.
Enne seda on 14. veebruaril eetris osa, mis võtab kokku eelnenud üheteistkümnes episoodis juhtunu.


Mõtteid sarjast üldiselt peale poolt hooaega:

Nojah, üldiselt on Jericho mulle pettumuse valmistanud. Ootasin midagi tunduvalt enamat, kuid kahjuks on tegu üsna hariliku seebiga, kus esikohal on inimeste keerulised suhted ning needki on väga kli¹eeliseks aetud. Muidugi on olnud ka päris häid episoode, näiteks "Rogue River", kuid 11 nähtud osa seas on neid siiski väga vähe ning neilgi on oma tõsised vead.
Tegelased on minu jaoks kõik kuidagi hallid, keegi neist ei ole eriliselt meeldejääv - isegi Hawkes, kes alguses tundus päris huvitavana, on kuidagi ära vajunud.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Dets 06, 2006 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Jätan Vox Populi kommenteerimata, kuna kaua aega läinud vaatamisest, muidu meeldis küll.

Muljed pärast poolt hooaega:

Mnjah, mis siin siis öelda. Tegelikult sari algas suhteliselt nõrgalt ja cheesy'selt, kuid viimaste osadega paranes kvaliteet kõvasti. Tegelasedki on sümpaatseks muutunud. Igastahes ootan kindlasti juba aega, mil ka teist poolt saame näha.

Poole seasoni reiting minu poolt: 7,5/10.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

Jätan samuti kommenteerimata mõned osad, aga üldiselt on tegu ikkagi hea sarjaga, mida on mõnus jälgida. Poole hooaja kohta annaks 8 punkti.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

'Jericho' Producers Promise Several Answers

Toon ka tähtsama välja.

Tsiteerin::
"I will tell you that by the end of this season -- we always planned to close off or satisfy certain mysteries than open doors to a new level of mystery," Barbee promises. "And so by the end of the season, you will know where Jake's been for the past five years. You will know what Hawkins' involvement is with the bombings, and you will also know who was behind the bombings, who did it. Why is a different reason and who else is involved and who of our people are still involved and what that second wave of attacks is going to be -- all of that stuff sort of is the next level."


Tsiteerin::
For the season's second half, that story will include some dark dealings involving Scott's Emily, whose father is James Remar's outlaw Jonah. Jake and Hawkins will apparently be forced to work together more extensively. Plus, the residents of Jericho will enter into a trade agreement with a neighboring town with mixed results. The nuclear attack will still linger in the background, but the producers promise the series will concentrate as heavily on the character-based subplots.

_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tundub päris põnev, loodame, et ideed praktikas sama head on. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

Jericho 1x11 - The Day Before

Ütleme, et oli kah ja ei olnud. No ses suhtes, et oleks oodanud midagi enamat, kuna nii kaua sai oodatud. Muidugi tore et näidati natukene Hawkinsi ja Jake tagatausta, aga.... kuidagi kuiv tundus. Ei oskagi kommenteerida ausaltöeldes, kuna uut tegevust oli vähe. Mudugi ootan, mis nüüd edasi saab, kus see Hawkinsi sõbranna Jericho'sse tuli. Mnjah..

7,5/10.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Veeb 26, 2007 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

1x12 - "The Day Before"

Ei olnud küll halb osa, aga pärast sellist vaheaega oleks ma oodanud midagi veidi löövamat. Veidi häiris see, et mindi flashbackide näitamise teed, kuigi sellise sarja juures on see vist suhteliselt paratamatu. Lõpuks ometi selgus midagi täpsemat Jake'i mineviku kohta ning seekord sai ka kindel olla, et tegu polnud väljamõeldisega. Igatahes seda nähes oli päris arusaadav, miks Jake üldse oma kodulinna tagasi läks ja miks ta oma vahepealsetest tegemistest midagi rääkida ei tahtnud.
Tunduvalt olulisem oli siiski see, et nüüd selgus, et Hawkins oli üks terroristidest, kes USA suurlinnu õhku lasid ning et tal on kodus nüüd samuti tuumapomm keldrisse peidetud. Siiski jäi arusaamatuks, et kes nad olid ja mis nende eesmärgiks oli - islamiterroristide nägu nad ei paistnud olema ning samuti näisid nad tavaliste ameeriklastena. Äkki ikka mingid anarhistid? Aga kust sellised tegelased pommide ehitamiseks jälle vajalikke materjale saavad... Arvata võib, et tema kaaslased pole eriti rõõmsad, et Hawkins oma pommi õhkamata jättis ja tolle naise kohalejõudmine võibki tema jaoks jamade algust tähendada.
Natuke häirib see, et mõlemal vennal, Jake'il ja Ericul on suhted kahe naisega - liiga seebika moodi. Vähemalt jääb lootus, et seoses Emily kihlatu Rogeri tagasijõudmisega jääb Jake'il üle vaid Heatheri poole pöörduda; seda muidugi juhul, kui sarja tegijad ei plaani teha "ägedat" twisti ja Rogeri kuidagi ära tappa. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 9:19 pm    Teema: Vasta viitega

1x13 - Black Jack

Kuna enam palju ei mäleta osast, tuleb lühike kommentaar. Selline tavaline Jericho põnev episood. Turg oli minu arvates päris usutavalt teostatud ning see andis realismi juurde. Kuigi kahtlane, et nii palju ellujääjaid ikkagi on. Nojah, eks vast maakohad jäid suht puutumata.

7,5/10.

1x14 - Heart of Winter

Jällegi põnev episood. Mimi, Jake ja Stanley läksid siis maad uurima ning oh sa kuramus, sattusid omadega jamasse. Arvatavasti olid need mehed osa Hawkinsi tiimist. Muidu polegi ma täpselt aru saanud, mis osa etendab Hawkinsi tiim selles plahvatuses? Nagu aru sain, tahtsid nad Ameerika purustada ning siis selle ka üles ehitada uuesti, oma silmade järgi. Aga kuidas? Ja miks peaks üldse Korea (pmst mingi ida aasia riik, ei tule täpselt meelde milline) toidupakke saatma? Neil võib üldse kama olla sellest ju. Huvitav on aga tegelikult see, et Venemaa või mõni suurem riik saaks ju omakorda USA praeguse olukorra enda kasuks muuta. Ehk siis hakata sõdima ning maailmavallutamist planeerima, kuna enamus riike on ju üsna haavatavad, nüüd kus pealegi USA'l on suht-koht kriips peal.

Aga jah, osale annan 8 punkti.

Vaatan et viimasel ajal kohe üldse mitte keegi ei viitsi kommenteerida, nii Jericho't ega Heroes't. Very Happy
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Märts 16, 2007 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

1x13 - "Black Jack"

Muidu päris hea osa, aga seda siiski Jericho üldise taseme juures. Nagu ikka, tuleb mitu halba asja korraga - praegu siis tuumapommid, selle tagajärjel USA lagunemine ja lõpuks ebatavaliselt külm talv.
Väljasõit teise linna oli muidu huvitav, aga natuke häiris see, et juba alguses, kui näidati üht ülespoodud varast, olin ma kindel, et keegi "meie" omadest saab mingi pahandusega hakkama ja teda ähvardatakse samuti võlla tõmmata. Põhimõtteliselt ei saa ma vargust küll eriti hukka mõista, sest valitsevas olukorras oli Jericho inimestel seda generaatoriosa kahtlemata rohkem tarvis kui tollel kaabakast müüjal. Tundus ka, et selle osaga üritati vähemalt mõneks ajaks lahti saada Heatherist, et tekitada suuremaid pingeid Jake'i, Emily ja viimase äsja tagasi tulnud peigemehe Rogeri vahel.


1x14 - "Heart of Winter"

Kuigi see osa pole ehk pealtnäha kuigi pöördeline, oli minu arvates tegu võib-olla parima episoodiga seni. Just selles osas jõudis mulle lõpuks ometi kohale, et maailm on tõesti muutunud ja Jericho inimesed on üksinda, ilma mugavusteta, millega me oleme harjunud. Episoodis oli muidugi üsna palju dramaatikat, mida võiks kindlasti ka sunnituks nimetada, ent minu arvates ei mindud siiski millegagi üle piiri.
Hawkinsi lugu arendati päris huvitavalt edasi ning osa lõpus selgus ka, et see naine ei olnud siiski külmavereline vastane - selge, et alguses tuli ta Jerichosse plaaniga Hawkins tappa, kuid jättis selle teatavatel põhjustel tegemata. Kahjuks on mul tunne, et Hawkinsi grupi jahtijate ühe ninamehe tapmisega kadus ka võimalus mida olulisemat teada saada. Sellest on kahju, sest ikka on ju veel arusaamatu, et kes (mitte isikute, vaid olemuse mõttes) ning miks need tuumaplahvatused korraldasid. Eelmises osas vist mainiti midagi, et neil on idee, kuidas riik uuesti üles ehitada, kuid see ütleb vähe peale selle, et tegu võib olla teatava USA-sisese huvigrupiga.
Jake'i&Co jahiretk oli teine päris põnev lugu, näiteks autotagaajamine jättis hirmutava mulje ning kui nad hiljem seal vigastatult külma käes lebasid, siis tekkis küll juba mõte, et mõni neist ei pruugi eluga pääseda. Seda tüüpi sari ei saa vist küll niisugust riski võtta, aga samas ega mul kahju ka pole, et kõik ikka õnnelikult lõppes.


1x15 - "Semper Fidelis"

Kunagi ei tea, millal võib tanki vaja minna. Laughing

Eijah, alguses tundus, et tuleb väga hea osa, kuigi natuke naljakas oli see, kuidas järsku hakkasid suure draamaga kõik majad värisema ja klaasid klirisema, nagu oleks mingi hirmus maavärin, aga siis sõitis nurga tagant üks pisike tank välja. Very Happy
Tundsin juba suurt rõõmu, kui lõpuks jagati informatsiooni, mis tegelikult juhtunud oli, kuigi mõneti kahtlane tundus Põhja-Korea ja Iraani osalus, sest vähemalt Hawkinsi seninäidatud tegemistest seda küll kindlalt järeldada poleks saanud. Põhimõtteliselt on küll kahju, et tegelikult mingit kindlat informatsiooni ei tulnud, kuigi teisest küljest nende inimeste sõduriteks riietumine näitab ka USA-s valitseva olukorra segadust ja meeleheitlikkust.
Hawkinsi pere lugu sai jälle uue pöörde, kuigi ma tahaks väga teada, kuhu ta naine oma lastega minna kavatseb, sest vaevalt, et praegu oleks väga kerge väljapoole Jerichot minna ja seal sooja vastuvõttu leida. Ennustan, et nad jäävad kuidagi ikka kokku.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Apr 21, 2007 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

1x16 - "Winter's End"

Kahjuks jäi see osa siis kommenteerimata, kui selleks õige aeg oli ja nüüd on suurem osa meelest läinud. Ütleks vaid niipalju, et Aprili surm tuli päris ootamatuna ning tundus suhteliselt jõhker ka ta sarjast välja kirjutada, sest ta oli ju ikkagi lapseootel. Aga ok, selliseid asju juhtub mõnikord ning see näitas ka, mis võib juhtuda, kui korralikku arstiabi pole võimalik saada. Razz


1x17 - "One Man's Terrorist"

Jericho on sarjana ikka kõvasti paremaks läinud kui hooaja algusega võrrelda. Tipptasemest on asi kaugel, aga seebi maik on kaduma hakanud.

Päris hea osa oli jälle. Eriti hästi illustreeris teatavaid raskeid küsimusi algus, kus näidati väikest armast jänest ringi kalpsamas ja siis kaks last jälitasid teda kavatsusega jänkupoiss maha lasta, et temast suppi keeta. Valikud, valikud...
Aga põhiteemaks oli muidugi Rogeri juhtimisel linna saabunud põgenike lugu, mis üsna dramaatilise pöörde võttis. Kogu konflikti juures hämmastas mind tegelikult kõige rohkem see, et linnapea Gray Anderson ei olnudki see, kes tuli idee peale põgenikud linnast minema ajada ja oli sellele isegi vastu - seni on teda väga vastiku või pigem rumala tegelasena näidatud, kuid seekord oli ta isegi poolkorralik. Rogeri käitumine seevastu tundus kuidagi liiga ekstreemne, sest isegi peale Gray tulistamist ei lubanud ta talle arsti lähedale. Okei, ta olevat oma sõnade järgi nende rännakul oldud kolme kuu jooksul jubedaid asju läbi elanud, aga see tundus kuidagi mõtlematu. Häiris see, et probleemile leiti jälle lihtne ja suurepärane lahendus, kui paljud linnaelanikud nõustusid nendega endale ettenähtud varusid jagama. Liiga roosamanna ja idealistlik.
Lõpp tõotab igatahes midagi põnevat, sest nüüd tekkis tollel politseinikul tõsine kahtlus Hawkinsi identiteedi suhtes...


1x18 - "A.K.A."

Lõpuks ometi. Tõde. Või kas ikka oli? Ilmselt ikka oli, sest tõesti polnud erilist põhjust Hawkinsi jutus seekord kahelda. See, mida ma alguses kahtlustasin, osutus põhimõtteliselt tõeks - rünnaku korraldasid USA enda ekstremistid, kuid pomme ei teinud nad siiski ise, vaid said need CIA programmi abil, mille eesmärgiks oli peale Nõukogude Liidu lagunemist vedelema jäänud tuumapommid kokku osta. Et Hawkins tõesti agent oli, tuli nüüd juba siiski teatava üllatusena, sest seni oli päris hästi suudetud mulje jätta, et ta oli terrorist. Paistab aga, et vandenõu oli väga kõrgetasemeline, sest mingi kõrge ülemus ise paistis asja taga olema. Razz
Muidu oli ka suhteliselt hea osa, aga Hawkinsi teema nagu jättis muud elemendid minu jaoks oma varju. Tuletaks vaid seda meelde, et see, kuidas Mimi kana tapma pidi ja nendega rääkis, oli väga naljakas. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

Pole tükk aega kommenteerinud, aga see ei tähenda, et ma sarja ei vaata. Lihtsalt pole olnud aega iga nädal vaadata, nüüd vaatasin mõne päevaga kõik ära mis vaadata oli ja mulje Jerichost on ainult positiivsemaks muutunud.
Viimased osad on olnud väga pingelised ja põnevad. Sellest tankist võib isegi kasu olla.
Mu meelest juba rünnak linnale tähendas sõda, see, et lõpus sõda välja kuulutati oli ainult formaalne, et õelda "nüüd oleme sõjas".
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 16, 2007 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Jutud käivad, et Jericho teist hooaega ei tehtagi. Nii peab vist üldse loobuma uute sarjade vaatamisest, et mitte järjekordselt pettuda Sad

Info:
http://www.tv.com/story/9544.html
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Mai 17, 2007 2:25 am    Teema: Vasta viitega

Episoodid 1x19-1x22

Alguses kavatsesin küll iga episoodi kohta eraldi midagi kirjutada, kuid sattusin vaadates nii hoogu, et vaatasin kõik neli osa järjest ära. Midagi sellist poleks ma Jericholt oodanud - kuigi hooaja teine pool oli olnud oluliselt parem esimesest, ületasid neli viimast osa kõik minu ootused. Et tegu oli põhimõtteliselt ühe jätkuva looga, siis siit ka ühine kommentaar.

Poleks uskunud, et sarja tegijad on valmis nii tõsise pöörde tegema ja linnade vahel sõja välja kuulutama. Võib-olla tõesti võeti kuulda kriitikat hooaja esimese poole suhtes. Ja vaevalt, et linnarahvas mõni episood tagasi päris ilma tagamõtteta selle tanki enda valdusse sai.
New Berni rahvas oli kahtlemata meeleheitel ning paljud süüdistasid Jericho inimesi, et need ei teatanud neile Ravenwoodi tulekust. Millegipärast jättis kogu lugu eriti sügava mulje peale hiljutisi rahutusi Tallinnas, mille üheks põhjuseks oli kahtlemata teatavate sündmuste erinev mõistmine ja tõlgendamine. Nii ka Jerichos ja New Bernis. Pole sugugi keeruline aru saada, et paljud New Berni elanikud võisid tõesti mõelda, et Jericho elanikud saatsid neile Ravenwoodi kaela oma naha päästmiseks ega hoiatanud neid ka seetõttu. Igati loogiline ju. Igatahes New Bernis said paljud surma ja kaotati kõik tagavarad ning hädaolukorras on inimesed nagu ikka leidlikud ja võtavad kasutusele meetmed, mille peale normaalolukorras keegi isegi mõelda ei oskaks. Asjad hakkasid arenema omasoodu ja kuidagi tuleb ju rahvas ära toita - kasvõi teistelt toitu ära võttes. Üks huvitav küsimus on aga see, et mis saab kunagi tulevikus, kui see nn normaalolukord taastub? Vaevalt, et need linnad üksteisele andestavad, sest viha on hulgaliselt mõlemal poolel. Ja vaadake kui vähe aega ja sündmusi on tegelikult tarvis, et hävitada kõik see, mida seni on peetud kõigutamatuks.

Ericu päästmisaktsioon New Bernist oli ehk natuke liiga kerge - näiteks nn "pahad" ei olnud jälle eriti täpsed laskurid, kuigi Hawkinsile ja Maggie'le õnnestus neil pikema tulevahetuse jooksul ka kaks mitte väga tõsist vigastust tekitanud kuuli pihta saada. Aga varem toimunud ülekuulamise juures oli kõige imelikum see, et isegi peale Jake'i kättesaamist jätkati hoopis Ericu piinamist ning Jake'ile ei tehtud eriti midagi, kuigi loogiliselt võttes oleks pidanud just Jake'i ette võtma, sest Eric oli ju tegelikult mitu nädalat Jerichost eemal olnud ja Jake'il oli kahtlemata värskemat informatsiooni. Imelik oli ka see, et nad varem ei tulnud selle peale, et ühe venna tapmisega ähvardamisega teist üritada rääkima panna. Aga nu nähtavasti oli sarja tegijatel Jake'i tervena vaja, et ta saaks jälle kangelastegusid teha. Very Happy

21. osas algas rünnak Jerichole täies mahus. Minu põhiline mõte nende osade jooskul oli tegelikult see, et miks ometi tanki välja ei tooda. Kui seda oleks paremini ära kasutatud, näiteks New Berni miinipildujapositsioonide ründamiseks, siis oleks ehk saanud sundida neid tagasi tõmbuma ähvardades vastasel korral hullude tagajärgedega. Paistab, et sellisele blufile ei oldud siiski valmis minema.
Viimane osa oli... kuidas nüüd öelda, teistsugune kui kolm sellele eelnenut. Ma ei taha öelda, et pettumus, sest seda see kahtlemata ei olnud, kuid vaiksem siiski ja seda nende flashbackide tõttu, mis minu arvates otseselt vajalikud ei olnud. Võib-olla taheti sellega lisada sarja võimalikule viimasele episoodile teatavat inimlikku puudet, kuid mina oleksin pigem eelistanud patriootlikus stiilis actionepisoodi. Very Happy Nagu kohane, pidi üks peategelastest lahingus langema ning mõneti üllatuslikult osutus selleks Jake'i ja Ericu isa Johnston Green. Juba teine surm põhitegelaste hulgas suhteliselt lühikese aja jooksul. Paneb mõtlema, et kas näitlejad ise soovisid lahkuda või oli see tegijate idee, et sarja tõsisemaks muuta. Loodan teise variandi peale. Smile

Hawkins leiti paraku üles (noh peaaegu), kuid sellega kaasnes õnneks ka sõjaväe saatmine Jerichosse, mis loodetavasti suurema veresauna ära hoiab. Või kes teab, mis tegelikult saab, sest tegu pole ikkagi USA vägedega nagu me neid teame. Uus lipp ja puha... võib-olla osutuvad nad veel hullemateks rõhujateks. Aga loodetavasti näitab seda teine hooaeg. (Ei, ma lihtsalt ei ole nõus tunnistama, et see sari võiks niimoodi lõppeda, kuigi jah, ametlikult on sari nüüd canceledSad)
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Mai 26, 2007 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

Teine hooaeg ei tule tõesti, vaatamata mitmetele üleshakkamistele. Kuid see-eest mainiti, et Jericho lugu saab vähemalt mingisuguse lõpu. Äkki minisari? Mina igastahes hoian pöidlad peos!
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Juun 08, 2007 11:46 am    Teema: Vasta viitega

Teine hooaeg tuleb, 7 episoodi. Cool
CBS andis lõpuks vaatajate nõudmistele järele.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 08, 2007 11:49 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Teine hooaeg tuleb, 7 episoodi. Cool
CBS andis lõpuks vaatajate nõudmistele järele.


Super uudis! Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Juun 08, 2007 11:58 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Teine hooaeg tuleb, 7 episoodi. Cool
CBS andis lõpuks vaatajate nõudmistele järele.


Suurepärane uudis! Ja kui reitingud on piisavalt head, võib isegi rohkem episoode tulla!
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 08, 2007 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Teine hooaeg tuleb, 7 episoodi. Cool
CBS andis lõpuks vaatajate nõudmistele järele.


Viskasin oma "allkirja" ka ühte häältekogumisse :d

Suurepärane :d
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 08, 2007 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin ka allkirja, aga ausaltöeldes olin skeptiline, et selle sõdimisega midagi saavutatakse. Tore, et eksisin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 09, 2007 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

VV kirjutas:
Andsin ka allkirja, aga ausaltöeldes olin skeptiline, et selle sõdimisega midagi saavutatakse. Tore, et eksisin.

pole kunagi uskunud eriti nende allkirjade kogumisse, aga vahest üllatavad.
firefly-st tehti ka film tänu massiliste fännide nõudmisele Very Happy
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group