Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Valmistan ja müün LARP mõõku
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Galaktiline Turg
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
turgon
Lipnik


Liitunud: 30 Nov 2004
Postitusi: 22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 29, 2004 11:25 pm    Teema: Valmistan ja müün LARP mõõku Vasta viitega

Minu käest on võimalus tellida esimese ja teise LARP generatsiooni mõõku, hind vastavalt soovile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rastrophuck
Kadett


Liitunud: 17 Jan 2005
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Esm Jan 17, 2005 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

vb klõpsad mõne pildi sellest ka ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 9:39 pm    Teema: Re: Valmistan ja müün LARP mõõku Vasta viitega

turgon kirjutas:
Minu käest on võimalus tellida esimese ja teise LARP generatsiooni mõõku, hind vastavalt soovile.


Kas sa tead mõnda kohta kus oleks üleval õpetus, kuidas teha 3.generatsiooni(lateksiga kaetud) mõõku? Ostes on need vägagi kallid-600-1500.-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
turgon
Lipnik


Liitunud: 30 Nov 2004
Postitusi: 22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 24, 2005 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Dani käest saab ka 450-, aga kvaliteet on vastavalt hinnale. Põhimõtteliselt on valmistamis protseduur sama, mis 2genil, ainult, et mõõk kaetakse teibi asemel hoopis lateksiga. Lateksit saab Bernardi käest, kui soovi on.

Ei oma hetkel digifotokat ja kõik mõõgad on juba klientide käes. Tulevikus on plaanis mõned üles riputada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rastrophuck
Kadett


Liitunud: 17 Jan 2005
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2005 12:01 am    Teema: Vasta viitega

okei Smile palun kirjuta mis nende mõõkade ülesanne on ja kus kasutatakse ja millest tehakse ? (ja miks)

kas võib olla neid mõõkadel midagi sellega pistmist : http://www.latex-weaponry.com/index.html ??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2005 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

www.larp.ee, www.dragon.ee ja www.dragon.ee/foorum

LARP e. live action role play = päris elus rollimäng.

Täpsem jutt nendel lehekülgedel, kõige parem vist www.dragon.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2005 6:44 am    Teema: Vasta viitega

rastrophuck kirjutas:
okei Smile palun kirjuta mis nende mõõkade ülesanne on ja kus kasutatakse ja millest tehakse ? (ja miks)

kas võib olla neid mõõkadel midagi sellega pistmist : http://www.latex-weaponry.com/index.html ??


1. generatsioon
PVC + lont (toruisolatsioon) + teip
või
bambus + lont + teip
Kasutatakse larbil/mõõgavõitlustrennis/turniiril jne jne. Eesmärk on vastane teha relvituks, tappa või midagi muud taolist.

2. generatsioon
bambus + Moment&matt + teip
või
fiiber + Moment&matt + teip
Kasutatakse larbil/mõõgavõitlustrennis/turniiril jne.. Eesmärk on vastane teha relvituks, tappa või midagi muud taolist.

3. generatsioon
fiiber + Moment&matt + lateks (kokkusegatult värviga)
Kasutatakse larbil või kui nõrgamõistuslikkust piisavalt jagub, ka mõõgavõitlustrennis. Turniiridel ka vahest. Eesmärk on vastane teha relvituks, tappa või midagi muud taolist.


Jah, see sinu antud leht seondub küll nende mõõkadega (3rd genid). Kuna seondub otseselt larbiga.

Vot.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Nelj Jan 27, 2005 7:14 am    Teema: Re: Valmistan ja müün LARP mõõku Vasta viitega

Luury kirjutas:
Kas sa tead mõnda kohta kus oleks üleval õpetus, kuidas teha 3.generatsiooni(lateksiga kaetud) mõõku? Ostes on need vägagi kallid-600-1500.-

Jah, Dan müüb küll neid aeg-ajalt. Ainult natuke raske on jaole saada. Tegelikult on tema mõõgad küll kvaliteetsed aga teab mis vaeva pole küll nähtud, kui nii öelda saab. Kui antud hetkel soovi on, telli Allanilt. Tema omad on tõsiselt ilusad. Lateksit saab jah tema kaudu. Arvestada sellega, et ühe mõõga jaoks läheb ca 200ml. Allan tellib vist 5l kaupa ning müüb edasi hinnaga 1EEK/1ml. Põhimõtteliselt võid temaga ühendust võtta ja küsida.

(Kaks posti lihtsalt põhimõtte pärast)

Ja otsene link
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
imagine
Kadett


Liitunud: 1 Veeb 2005
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu ma aru saan pole larp mõõgad rauast.
Tahaks teada, et kas keegi valmistab Eestis päris mõõku ka, mis ikka lõikaks ja oleksid nagu nt Lord of the Ring-st.
_________________
The world is full of undiscovered magic!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
turgon
Lipnik


Liitunud: 30 Nov 2004
Postitusi: 22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2005 1:27 am    Teema: Vasta viitega

Põõrdu Vanakaru poole Peidetud Kuningriigis. Hind on tal küll soolane, aga hea mõõga saad selle eest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2005 7:21 am    Teema: Vasta viitega

imagine kirjutas:
Nagu ma aru saan pole larp mõõgad rauast.
Tahaks teada, et kas keegi valmistab Eestis päris mõõku ka, mis ikka lõikaks ja oleksid nagu nt Lord of the Ring-st.

turgon kirjutas:
Põõrdu Vanakaru poole Peidetud Kuningriigis. Hind on tal küll soolane, aga hea mõõga saad selle eest.

Kuule, imagine.. Oled Sa kindel, et tahad "teravat" mõõka? Pead relvaloa taotlema. Pealegi - mis Sa selle "terava" mõõgaga peale hakkad? Raiud puid? Ega ta Sul kena välja nägemiseks terav ei pea olema. Soovitaks soojalt nüristatud terasmõõk osta, näeb tore välja ning sellega saab ka võitlust harrastada, kartuseta et üks osapooltest peaks lõpetama ilmtingimata relv kõhus või kus iganes. Kuigi ka nüristatud mõõk võib suure hoo pealt ohtlik olla. Larbimõõgad pole seetõttu rauast, et larbil on tähtsad eeskätt lõbu ning ohutus. Kui keegi ikka Sulle raudmõõgaga (hoidku, et ta nüristatud oleks, pääsed kergemalt, kui) vasta kolpa sisse sõidaks, oleks koljumõra kindel. Muidugi on surm ka kerge tulema.
Vanakaru mõõgad on väga pädevad, näevad ilusad välja ja ka kvaliteet vastab välimusele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
imagine
Kadett


Liitunud: 1 Veeb 2005
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2005 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

Ega kellegagi võitlusesse ei lähekski mõõgaga Smile !
Nujah, ega see tegelt terav olema ei pea.
Palju see soolane hind vanakaru juures on?
_________________
The world is full of undiscovered magic!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
inca
Lipnik


Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2005 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

Nimi juba n2itab , et soolane : P
Kas t6esti on m66ga jaoks luba vaja? : (
2kki keegi oskab ka tolli koha pealt midagi poetada.
Et kui tellida v6i nii...
Hirmsalt tahaks omale midagi sellist tuppa paigutada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
imagine
Kadett


Liitunud: 1 Veeb 2005
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2005 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kui kallid seal ikkagi on?
Kas umbes samas klassis nagu siin või on veel kallimad?
_________________
The world is full of undiscovered magic!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
inca
Lipnik


Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2005 2:13 am    Teema: Vasta viitega

Mina ei tea
Aga ma arvan et ikka kallimad.
Mine kysi m6ne sepa k2est
: P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2005 6:19 am    Teema: Vasta viitega

Ei, tead, see oleks muidugi jube lahe küll, kui mingi paari tonniga kuskilt välismaalt mingi kõva katana kätte saaks aga ja. Pole vaja liigseid unistusi. Need odavad mõõgad kipuvad olema mingid pilpad tavaliselt, huvitavast materjalist. Ainult seinale riputamiseks, mis IMO mõttetuim asi, mida nii odava mõõgaga teha. See inca pakutud hakkab juba Vanakaru hinnaklassi jõudma. Põhimõtteliselt on asi üldse nii, et kui sa tema juures töötoas teeksid mõõga, saaksid mingi ca 1,5 tonniga asja kätte. Aga selleks, et teha pead sa talle märku andma. Ja kui ise ei taha teha, siis küsi, paljuga ta teeks ning kas tellimuse peale teeb ka. Ise tead ju kõige paremini, mida tahad, teistel pole su eest mõtet küsida. Aga tõsiselt, kui sa plaanid kuskilt välismaalt osta, siis osta parem kohapealt Jaapanist või Venemaalt (deem, ma olen ühe sealse sepa kontaktandmed kuhugi toppinud..), kus sa näed, milline mõõk reaalis välja näeb ning saad seda ka katsetada. Mina isiklikult ei hakka omale katanat otsima mitte vähema kui 10 tonni eest väljamaalt. Ja selle katana riputan ma küll seinale Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inca
Lipnik


Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2005 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

Hm
Arvad et 10 kilo eest saad ajalooga ja HEA m66ga?
Selliseid m66ku pole nagu saada : P
Kui sa just jaapanisse kohale ei l2he ja m6nelt auv22rselt suguv6salt seda 2ra ei v6ta. (v6ida?)
Suveniirm66gad tegelikud erilist emotsionaalset rahuldust muidugi ei paku. Kuid osad n2evad kenad v2lja. Razz
Call it an urban sword.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2005 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

inca kirjutas:
Arvad et 10 kilo eest saad ajalooga ja HEA m66ga?

Sorri, aga MIDA sa ajad?? Olen ma midagi rääkinud sellest, et mõõgal peab ajalugu taga olema? Ja 10 tonni eest saab piisavalt hea mõõga, oleneb muidugi kust otsida. Kuid kuna mul paari tutvuse kaudu Jaapani delegatsioonis leitud juba valmistaja ning algne informatsioon vahetatud, siis jah. Kui lahtist raha veidi rohkem tekkib (nii mõne aasta pärast ehk) mahutan end tolle aasta piirnormi sisse ära.
Võib-olla peaks otseselt küsima: kas sa usud, et tead mõõkadest rohkem kui mina?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
turgon
Lipnik


Liitunud: 30 Nov 2004
Postitusi: 22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 04, 2005 1:45 am    Teema: Vasta viitega

Kui siin juba katanadele jutt läks, siis kõigile ostjaile ja muidu huvilistele

http://www.local.ee/nihonto/.



Ps: Modedele: Teema arenduse võiks tõsta Zocalo alla, siin on see läinud juba OT'ks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
inca
Lipnik


Liitunud: 10 Jan 2005
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Püh Veeb 06, 2005 3:52 am    Teema: Vasta viitega

Heh. Njah. Vabandused muidugi turgoni ees, et tema teemast midagi muud meisterdasime.
Hithlain kirjutas:

Võib-olla peaks otseselt küsima: kas sa usud, et tead mõõkadest rohkem kui mina?

Miks ma peaks seda uskuma? Ja kui ma ka teaks "rohkem", siis mida see t6estaks?
'Hea' on tegelikult antud juhul suht abstraktne m6iste, sest k6igi jaoks moodustavad selle nn 'hea' v2ga erinevad asjad ja selle yle vaidlemine tegelikult pointless. Samas, nagu ma alati olen oelnud:"Maitse yle peetakse s6du" : P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Galaktiline Turg Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group