Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 3x01 "Occupation" ja 3x02 "Precipice&
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi
10
62%
 62%  [ 5 ]
9
37%
 37%  [ 3 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 8

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 12:31 pm    Teema: nuBSG - 3x01 "Occupation" ja 3x02 "Precipice& Vasta viitega

Cylonid (külonid) on okupeerinud inimeste asunduse New Caprical (ei tasu vist tõlkida, eestikeelde ei tõlgita ka New Yorki..) ja on möödunud 4 kuud Pegasuse ja Galactica lahkumisest.

Kaua oodatud kaunikene. Mingil hetkel "Vastupanuliikumise" ja "Okupatsiooni" vahel on Tigh kinni püütud. Ta ise ütles oma silma kohta, et "seda pole seal". Terve episood meenutas kuidagi islamimaad vs USA, eriti lõpp, inimesed teevad kõik, et saavutada oma eesmärk (või võidelda vabaduse eest), isegi siis kui selleks tuleb oma elu ohverdada. Olin seda osa nii kaua ootand... 6 kuud... ja see oli seda ootamist väärt.
Lee on tõsiselt paksuks läinud...

"Precipice": Kara lugu on huvitav, hästi filmitud ka.
Lõpp tekitas palju küsimusi, aga "Stseenid järgmistest osadest" andis vist ka mõne vastuse. Lõpp on kulda väärt tegelikult.

10 punkti:
Sisu: 3 (väga hea)
Tehniline: 3 (väga hea)
Näitlemine: 3 (Väga hea)
Lisa: 1 (see on see, mis teeb episoodist tipu, 2 varianti on, kas see 1 on olemas või pole)


_________________
In the name of everything still holy to us


Viimati muutis seda FLT (Püh Okt 08, 2006 6:12 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

Arrgh! Ma ikka veel ootan. Crying or Very sad Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

Tõepoolest oli tegu väga hea hooaja algusega, kuigi ootasin hoopis midagi muud, ei tulnud episood pettumusena, vaid vastupidi üllatusena.

BSG on tuntud oma tumeda ja tõsise atmosfääri poolest, kuid võib suhteliselt kindlalt väita, et antud episood oli kõigist tumedaim. Kuigi pilootepisoodides suri ju miljardeid, ei jätnud need päris nii naturaalset muljet kui antud episood. Igal pool oli tunda lootusetust, isegi Battlestaride peal oli moraal täitsa põhja langenud, sellest andis tunnistust ka Lee Adama vilets olukord.

Episood andis ka kümnele veebiepisoodile suurema tähenduse, sest jätkas seal alustatud teemasid. Nii võimast haripunkti poleks ausalt öeldes New Caprica loole oodanud. Muidugi nüüd seisneb mure selles, et kas tegijad liiguvad edasi või jäävad veel mitmeks episoodiks samadesse raamidesse. Tahaks loota, et Galactica ja Pegasus tuukase mängu varsti, sest muidu on oht, et tase läheb peale võimast esimest episoodi vaikselt alla.

Kõige võikam oli muidugi Kara üritus sellest ühest cylonist lahti saada, kes tema mentaalset ahistamist kuidagi lõpetada ei tahtnud. Need stseenid olid ülimalt naturaalsed, aga aitasid minu hinnangul olukorra traagilisust veelgi paremini esile tuua.

Suitsiiditerrorism kahesaja NPC vastu oli tegelikult täiesti mõttetu, sest 200 inimest, keda oleks saanud ehk hiljem cylonite vastu kasutada, tapeti lihtsalt ära. Pealegi ei saavutatud ka põhieesmärki, mis oli Baltari kõrvaldamine. Siinkohal analüüsisin lugu juba seestpoolt, muidugi oli sellise asja lisamine tegijatelt väga hea samm.

Hindeks annan 9, sest jään ootama, et meile suudetakse kolmandas hooajas pakkuda midagi veel pingelisemat. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"


Viimati muutis seda TrekRanger (Laup Okt 07, 2006 6:59 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 6:33 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:

Suitsiiditerrorism kahesaja NCP vastu oli tegelikult täiesti mõttetu, sest 200 inimest, keda oleks saanud ehk hiljem cylonite vastu kasutada, tapeti lihtsalt ära.


NCP ei pruugi enam pärast lojaalne olla Koloniaal Laevastikule.
30 millegiga sai tegelikult surma Wink Aga üle 200 mehe ja naise on NCP's.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

@FLT: kuna tegemist on ikkagi inimestega, kes lihtsalt enda heaolu nimel otsustasid NCP'ga liituda, siis usun, et nad oleks saanud hiljem enda poole tagasi. Mis puutub aga surnute arvu, siis eksisin tõesti, kohal olid ju ainult uued liikmed. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd siis kah uue hooaja esimesed kaks osa ära nähtud ja kuidas ma saaksin hinnata neid millegi muu kui kümne punktiga. Smile
10/10


Viimati muutis seda SinkaVonka (Laup Okt 21, 2006 1:23 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
@FLT: kuna tegemist on ikkagi inimestega, kes lihtsalt enda heaolu nimel otsustasid NCP'ga liituda, siis usun, et nad oleks saanud hiljem enda poole tagasi. Mis puutub aga surnute arvu, siis eksisin tõesti, kohal olid ju ainult uued liikmed. Razz


Ei tea, vaieldav asi tegelikult, mõni kindlasti on seal 2 tule vahel nagu Jammer. Samas mõtlesin ise ka sellepeale, et kui sellises okupatsiooni olukorras oleksin, et kas liituksin ka vallutajate loodud politseiga, või mitte...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Nüüd siis kah uue hooaja esimesed kaks osa ära nähtud


Esimesed kaks osa??

edit: Aa, nojah, mul teine alles nägemata, arvasin, et üks ongi. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:
Nüüd siis kah uue hooaja esimesed kaks osa ära nähtud


Esimesed kaks osa??

edit: Aa, nojah, mul teine alles nägemata, arvasin, et üks ongi. Very Happy


Sa vaatasid ainult 'Occupation'i ära? Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
TrekRanger kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:
Nüüd siis kah uue hooaja esimesed kaks osa ära nähtud


Esimesed kaks osa??

edit: Aa, nojah, mul teine alles nägemata, arvasin, et üks ongi. Very Happy


Sa vaatasid ainult 'Occupation'i ära? Smile


Tuleb välja nii jah, sest episode guide'is oli märgitud ainult üks episood ja selle järgi ma ka tegutsesin. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:
TrekRanger kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:
Nüüd siis kah uue hooaja esimesed kaks osa ära nähtud


Esimesed kaks osa??

edit: Aa, nojah, mul teine alles nägemata, arvasin, et üks ongi. Very Happy


Sa vaatasid ainult 'Occupation'i ära? Smile


Tuleb välja nii jah, sest episode guide'is oli märgitud ainult üks episood ja selle järgi ma ka tegutsesin. Very Happy


Äkki oleksid siis 10 punkti pannud kui mõlemad osad oleksid ära näinud. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

"How do you know you can trust me?"
"I don't. That's what trust is."

Kindlad 10 punkti. Eelmise hooaja lõpus polnud ma 100% kindel, kas okupatsioon oli hea idee. Need kahtlused on kõik ajutatud, episoodid ületasid kõik minu ootused. Polnud minu lemmik BSG osad, kuid ühed parimad kindlasti.

Mulle on Boomer sümpaatseks muutunud, loodetavasti saab teda usaldada. Väga meeldis see, kuidas ta leitnantipagunid tagasi sai. Eks paistab mis edasi saab. Ei jõu järgmist nädalat ära oodata, BSG tõestas et on praegu parim telesari.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

Nüüd on mulgi siis Precipice ka nähtud ja arvamus eriti ei muutu. Teine pool oli sama hea kui esimene, kui mitte isegi veidi parem. Teise poole tempokus oli kahtlemata eeliseks, pinge oli pidevalt üleval.

Oma eelnevale postitusele lisada ma aga eriti midagi ei oska.
Kaks esimest episoodi lõid igatahes täiesti ideaalse pinnase ülejäänud kolmandale hooajale, selle koha pealt ei tohiks olla mingit probleemi huvitavalt jätkata.

Nõustun Sigmaga selles osas, et Boomer muutub järjest sümpaatsemaks. Ausalt öeldes on ta mulle algusest peale cylonitest kõige rohkem meeldinud.

Lõpp oli tõeliselt hirmuäratav, kuid kuna nägime flashe järgmisest episoodist, siis see rikkus asja veidi ära. Very Happy

Jään oma hinde juurde siiski kindlaks, tugevad 9 punkti. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 12:24 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:

Lõpp oli tõeliselt hirmuäratav, kuid kuna nägime flashe järgmisest episoodist, siis see rikkus asja veidi ära. Very Happy

Jään oma hinde juurde siiski kindlaks, tugevad 9 punkti. Wink


Ma ei ehmatanud eriti ära, sest kui Cally jooksis ja oli tulistamist kuulda, siis sai helist kohe aru, et Centurionid ei tulistanud. Neil on omapärane kuulipilduja heli. Pikem arvan, et vastupanuliikumine varitses neid ja avas Centurionidele tule.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 10:06 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
TrekRanger kirjutas:

Lõpp oli tõeliselt hirmuäratav, kuid kuna nägime flashe järgmisest episoodist, siis see rikkus asja veidi ära. Very Happy

Jään oma hinde juurde siiski kindlaks, tugevad 9 punkti. Wink


Ma ei ehmatanud eriti ära, sest kui Cally jooksis ja oli tulistamist kuulda, siis sai helist kohe aru, et Centurionid ei tulistanud. Neil on omapärane kuulipilduja heli. Pikem arvan, et vastupanuliikumine varitses neid ja avas Centurionidele tule.


Jah, selles võib suhteliselt kindel olla, et vastupanuliikumine jõudis sekundi pealt kohale. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 5:54 pm    Teema: Vasta viitega

Eelnevaid postitusi ma episoodide kommenteerimise ajal lugenud polnud. Vabandan võimalike korduste puhul.


3x01 - "Occupation"

Kauaoodatud hooaja algus on siis lõpuks käes ja pole väga kurta midagi, täitsa hea osa oli.
Alguse montaa¾ oli päris hästi tehtud ning Tigh' naise käitumine tekitas minus alguses küll veidi hämmastust. Mõtlesin, et ta on tõepoolest külonite poole üle läinud, mis tema varasemat tegevust arvestades polekski ehk kõige ebatõenäolisem samm, kuid et ta tegi seda oma mehe vabastamiseks, siis see parandas tema mainet minu silmis teataval määral. Siiski pole ma päris kindel tema käitumise motivaatorites - ta tundub ikkagi liiga iseka inimesena, et temalt altruistlikku käitumist oodata.

Kui Karat koos selle küloniga lõunalauas näidati, siis ma alguses arvasin, et mees on üks kollaboraatoritest, kes on võtnud vastu külonite usu. Eriti hea oli see stseen, kui külon esitles head värsket toitu ja samal ajal lendasid okupatsioonivõimude hävitajad maja kohalt üle - tõepoolest, mis kasu sellest heast toidust sel juhul on. Kui Kara küloni tappis, olin meeldivalt üllatunud, sest see stseen oli hästi ajastatud ning üsna ootamatu. Eriti "heaks" muutus asi siis, kui pärast tuli välja, et Kara oli sama külonit juba mitu korda tapnud.
Kara kohta ütleks üldiselt veel ka niipalju, et tema äratundmisega oli mul isegi alguses raskusi - võrreldes eelmiste hooaegadega on ta nii välimuselt kui ka olemuselt väga palju muutunud.
Tyroli ja Cally peresuhted seevastu olid veidi paremas seisus, kuigi Cally väljendas täiesti õigustatult ja põhjendatult muret selle üle, et Tyrol ei pruugi Vastupanuliikumise tõttu ühel päeval enam lihtsalt koju jõuda. Igatahes Tyrolile peaks siin mõtteainet kül olema - kas ikka tasub naise ja lapse kõrvalt niisuguse ohtliku tegevusega aega viita.


Külonite arutelu Baltari kabinetis oli üks osa naljakamaid kohti - eriti kui Dean Stockwell soovitas Baltari tema juuresolekul maha lüüa. Very Happy Kuna jõuti otsusele, et rahva enamus vaid rõõmustaks sellise teo üle, siis tekkis kohe seos ka Vastupanuliikumise kavaga Baltar maha lüüa. Selge on, et küloneid see hirmutada ei tohiks, mis tähendab, et Vastupanuliikumine pööraks relvad inimeste vastu ja ma ei ole kindel, kas see on eriti hea märk. Kollaborandid ei ole loomulikult meeldivad inimesed ja paljud sellised, kellele on võimu antud, hakkavad seda oma rahva vastu enese soovide rahuldamiseks ära kasutama, aga hetkel oleks see suuremale massile siiski vale signaal ning tuleks keskenduda külonite hävitamisele.

Seda teemat edasi käsitledes tuleb mainida, et olin sügavalt vaimustatud (see vist pole küll eriti hea sõna) episoodi lõpust. See on vist esimene USA sari, kus enesetaputerroristi on kujutatud positiivse tegelasena, kes võitleb õige asja eest. Ma tõesti ei uskunud, et ta enese õhkulaskmiseni jõuab - tavaliselt kas selline kavatsus avastatakse enne või segab miski muu sündmus plaani läbiviimist, näiteks kartsin, et viimasel hetkel ilmuvad viperid ja raptorid linna kohale ning läheb andmiseks inimeste ja külonite vahel, aga õnneks võeti sedakorda tunduvalt tõsisem liin.
Ducki tegu on tähendusrikas mitte ainult sarja enda, vaid ka üldisemas mõttes. Ajal, mil USA on endiselt ¹okeeritud 2001. aasta 11. septembri sündmustest ning alles lõppes sõda Liibanonis ja Iisraelis, on sellise asja kujutamine vägagi julge samm. Ehk paneb see ka mõned ameeriklased probleemide üle veidi teisest küljest järgi mõtlema, kuigi võib ju kahelda, kas enamikel neist piisavalt mõistust on sellise seose taipamiseks. Very Happy


Muidugi oli ka hea, et poldud unustatud Galacticat ja ülejäänud laevastikku. Arusaadavalt on ka seal tekkinud järjest tõsisemad pinged, kuid üllatusena tuli mulle see, et Sharon on Adama nõuandjaks hakanud. Very Happy
Kui Adama ütles Leele, et ta on lõdvaks jäänud ja paksuks läinud, siis ma mõtlesin, et Lee söödetigi selleks paksuks, et kujutada realistlikumalt pikendatud stressisituatsiooni mõju inimesele. Samas kohati tundus, et kõhu peal oleks küll nagu pigem mingi padi olnud, kuidagi tehislik oli. Very Happy
9 punkti.




3x02 - "Precipice"

Üldiselt väga hea osa ning täpselt sama hea lõpuga, kui eelmine, aga üldiselt siiski kraadi võrra lahjem. Põhiliseks probleemiks oli minu jaoks see, et võrreldes eelmise osaga vaheldus tegevus Uue Caprica ja Galactica vahel liiga kiiresti.

Huvitav kas mul jäi midagi kahe silma vahele seoses sellega, et Roslin kongi pisteti? Igatahes, Roslini suhtes olen ma pigem Tigh'ga samas seisukohal. Roslini probleemiks on see, et ta ei mõtle strateegiliselt, tema raiub, et "inimeste surma saatmine on igal tingimusel vale" ega näe selle põhjusi. Desperate times need desperate measures.
Pigem on probleem selles, et Vastupanuliikumise teod pöörduvad tsiviilelanikkonna vastu ja seda argumenti ta olekski pidanud kasutama. Selles osas oli huvitav vaadata ka Jammeri ja Tyroli vestlust peale Cally äraviimist, kui Jammer üritas kollaborantide tegevust õigustada.

Baltarist poleks ma oodanud nii pikka vastupidamist, arvasin, et ta on valmis oma heaolu tagamiseks ükskõik mida tegema. Samas oli tal hiljem Gaetaga rääkides õigus, et ta tõesti ei saanud midagi teha. Nagunii oleks siis lihtsalt uus ja koostööaltim president leitud ja inimesed ikkagi tapetud. Hea oli, et Jammer Cally ikkagi lahti lasi lõpus, aga mul on tõesti raske uskuda, et robotkülonid kõik inimesed, nende seas Roslini ja Zareki, ära tapsid. Vahepeal ju mainiti, et inimkülonid ei taha, et robotkülonid nende vastu mässama hakkaks. Mis siis, kui mäss algaski ja nad lasid hoopis inimkülonid maha? Metsik mõte, seda küll, aga mine tea.

Galactical toimunud Lee ja vana Adama vaidlust oli ka huvitav jälgida ning Lee jutus oli täiesti point olemas, kui ta ütles, et neil tuleks eeskätt keskenduda laevadel elavate inimeste päästmisele. Selge on see, et ühe laevaga läheb Uue Caprica inimeste päästmine raskeks, nii et seetõttu jääb asjast pigem omamoodi enesetapumissiooni mulje.
Galactica Sharon on omaette küsimus - pole ju võimalik öelda, et tal mingil hetkel mingi peidetud programm tööle ei hakka ja teda kolonistide vastu ei keera.

Suhteliselt murelikuks tegi mind Kara olukord. Kui juba temasugune tugev isiksus oma saatusega lepib, siis on vist kogu allesjäänud inimühiskond jõudnud sinna faasi, kust tagasipöördumine enam peagi võimalik ei ole, niisiis on kavandatud päästeoperatsioon toimumas üsna viimasel hetkel.
Järgmine osa peaks põnev tulema.
8 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Ja muuseas, ma arvan, et teema pealkirjas peaks olema 3x01-3x02. Episoode näidati küll korraga, kuid
1)neil on erinevad nimed.
2)ühe tootmisnumbri alla ei panda valdaval osal juhtudest rohkem kui üht osa.
3)tv.com järgi on tegu erinevate osadega, sest kui nad oleks üks, oleks hooajas kokku 19 osa, kuigi peaks olema 20.
4)scifi.com lehel on nad samuti eraldi.

Ja kuna küsitlus on ainult üks, siis kokku panin hindeks ikkagi 9. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Ja muuseas, ma arvan, et teema pealkirjas peaks olema 3x01-3x02. Episoode näidati küll korraga, kuid
1)neil on erinevad nimed.
2)ühe tootmisnumbri alla ei panda valdaval osal juhtudest rohkem kui üht osa.
3)tv.com järgi on tegu erinevate osadega, sest kui nad oleks üks, oleks hooajas kokku 19 osa, kuigi peaks olema 20.
4)scifi.com lehel on nad samuti eraldi.

Ja kuna küsitlus on ainult üks, siis kokku panin hindeks ikkagi 9. Very Happy

Alguses pidingi tegema 2 küsitlust ja 2. eraldi osana, aga pole teinud sest Battlestar Wikis oli Precipice märgitud 3x1,5 ja Exodus, Part I 3x02'na...

Muutsin ära, sest nagunii ilmub Exodus 3x03na ja pole mõtet vastuvoolu ujuda Razz
Aga lahku pole mõtet 2 esimest episoodi ajada, sest nad olid nagu "üks osa"
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Muutsin ära, sest nagunii ilmub Exodus 3x03na ja pole mõtet vastuvoolu ujuda Razz
Aga lahku pole mõtet 2 esimest episoodi ajada, sest nad olid nagu "üks osa"


Ei lahku pole jah mõtet ajada, sest näidati neid ju koos. Ma mainisingi seda selleks, et edaspidi segadust numbritega ära hoida.

Ja muuseas, kas keegi veel selle peale naeris: Question


_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 7:11 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
FLT kirjutas:
Muutsin ära, sest nagunii ilmub Exodus 3x03na ja pole mõtet vastuvoolu ujuda Razz
Aga lahku pole mõtet 2 esimest episoodi ajada, sest nad olid nagu "üks osa"


Ei lahku pole jah mõtet ajada, sest näidati neid ju koos. Ma mainisingi seda selleks, et edaspidi segadust numbritega ära hoida.

Ja muuseas, kas keegi veel selle peale naeris: Question



Paljud telekanalid on sunnitud nüüd neid hoiatusi näitama. Siis saavad vanemad USA-s hüüda OMG ja oma lapsed nende tubadesse luku taha panna, et nad ei saaks nii koledat sarja nagu BSG vaadata. Very Happy Mingi isa oli saatnud kirja SciFile, et ta pojale (vanus 14) meeldib BSG aga kahjuks ei saa isa lasta nii noorel lapsel täiskasvanute sarja vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group