Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 2x06 "Abandoned"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
8%
 8%  [ 1 ]
8
41%
 41%  [ 5 ]
7
50%
 50%  [ 6 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 12

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Okt 09, 2006 8:48 pm    Teema: Lost - 2x06 "Abandoned" Vasta viitega

Episood on eetris 10. oktoobril 2006 kell 20:30 Kanal2's.

"Hüljatud"
Sawyeri haav muutub eluohtlikuks. Shannonit kummitavad taas nägemused Waltist. Charlie muutub armukadedaks, sest Locke'il tundub olevat suurem huvi Claire'i vastu. Kuidas suri Shannoni isa?



_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 4:56 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Okt 10, 2006 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

PAUK! Lõpp oli tõesti jahmatamapanev (ahh mis ma pajatan, ma olen seda osa näinud, aga vot järgmisest osast alates peale ma enam näinud ja nüüd ootan juba väga pingsasti järgmist osa). Shannoni flashbackid ei olnud midagi erilist, kuid ega nad väga halvad ka polnud. Tegelikult kui mõelda, siis klišeesousti jätkus. Halvas seisus tüdruk ei võta vastu raha mida talle pakutakse ja karjub "Ma saan ise hakkama!". Peale seda hakkab nutma. Liialt tüüpiline, kuid mõjub. Michaeli, Jini ja teiste väike reis saigi otsa. Nüüd peaks kindlasti huvitavaks minema.

8/10.



ja nüüd, DAMN YOU, KANAL 2, YOU SCREWED IT ALL UP! Viitan reklaamile, mis enne 2. hooaja algust näidati, eks need kes mäletavad, teavad miks. Evil or Very Mad
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Okt 10, 2006 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
ja nüüd, DAMN YOU, KANAL 2, YOU SCREWED IT ALL UP! Viitan reklaamile, mis enne 2. hooaja algust näidati, eks need kes mäletavad, teavad miks. Evil or Very Mad


Mina reklaami ei vaadanud, nii et elan õndsas teadmatuses. Very Happy


Aga osal endal polnud väga viga, üle pika aja näidati Boone'i - mina arvasin, et see tüüp on ammu unustatud, aga näe, siiski mitte. Kuigi tema stseenidel suuremat mõju polnud, siis tore nostalgiahõng oli asja juures ikkagi. Osa kõige räigem koht oli aga juba mainitud lõpustseen - ausalt öeldes ma küll aimasin, et need seltskonnad seal džunglis üksteisega kohtuvad, aga et sellisel kombel... Igatahes paistis asi päris tõsine olema; oleks karm, kui Shannon samuti sureks. Ta pole küll mu lemmiktegelane, sest varasemates flashbackides on näidatud, milline bitch ta oli, aga seekord muutus veidi sümpaatsemaks oma veel bitchima kasuema taustal. Very Happy
Locke'i, Charlie ja Claire'i ümber toimuv oli selline tore kergem lugu; paistab, et Charlie on end tõepoolest isarolli sisse elanud ja nüüd on Locke'i peale armukade, kui see ka aidata üritab. Imestasin selle üle, et Locke Charlie käest otse heroiini kohta ei küsinud. Razz

Üks klišeeline koht, mis häiris, oli see, kui Sawyer seal seletas, et tal on Michaelist ja Waltist täiesti kama ja siis Michael just ilmus "õigel" hetkel välja, et seda kuulda.

Muidu normaalne osa, oleks kuus punkti pannud, aga viimase stseeni eest üks punkt juurde, ehk siis kokku 7.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 10, 2006 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

See episood oli igatahes põnevam kui eelmine ning võib öelda, et nii Shannoni flashbackid kui ka reaalajas toimuv, olid päris hästi tasakaalus. Shannoni mineviku näitamine sobis hästi kokku tema hetkeolukorraga ning tahaks väga loota, et ta ikka ära ei sure, sest nii kustutataks kaks tegelast üldse sarjat ära (siis Boone ja Shannon).
Mis puutub aga lõppu kui sellisesse, siis ka mina annan selle eest punkti juurde, midagi nii shokeerivat poleks episoodi üldise atmosfääri juures oodata osanud. Kui Sayid Shannoni maha rahustas, arvasin, et nüüd lähevad nad koos rahulikult randa tagasi, aga juhtus veel midagi ja see midagi oli väga karm. Raske uskuda, et Shannon ellu jääb, sest kuul rindu on ilma tõsise arstiabita üldiselt surmav.

Tundub, et järgmine episood tõotab põnev tulla, sest lõpuks ometi said kaks gruppi omavahel kokku ning arvestades seda, et Sayid tahab Shannoni eest kätte maksta, peaks asi väga pingeliseks minema.

Jään ootama ja 7 punkti seekord, täitsa positiivne üllatus. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 10, 2006 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

Heakene küll, lõpu eest saab punkti juurde ja saab 7 punkti. Kuigi alguses mõtlesin, et panen 6, kuid siis tuli meelde, et eelmisele panin 7. Flashbackid olid igavad ning nii Shannonist kui Boone'ist (rip) on mul suhteliselt savi. Osa sisu tegid tasa üllatused lõpus - Sawyer minestas, kostus mingit õõvastavat sosinat ja raginat ning muidugi Shannoni tulistamine lõpus oli väga ootamatu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 10, 2006 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

Mind reklaam ei kõiguta, sest ma vaatan sarja ära ja kohe vahetan kanalit, või teen koolitöid (või töötöid) edasi.

Igatahes esimest korda nähes oli lõpp lihtsalt suur üllatus ja selle eest saab 1 punkti juurde. Rännak oli päris hea, Sawyeri piinamine Razz

7 puntki.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Okt 10, 2006 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

Kui ikka järele mõelda, vaevalt ta hinge heidab. After all, this is TV! Very Happy
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti

Mulle see osa meeldis. Flashbackid olid tõeliselt kurvad ja võimsad ning Shannon, kes siiamaani üsna ülbena mõjus, tehti selles osas sümpaatseks. Kerge iroonia on aga see, et just siis kui Shannon muutus sümpaatseks, kirjutati ta sarjast välja.
Episoodi suureks plussiks olid flashbackid. Shannon kaotas oma isa ja jäi elama koos kasuemaga, kes vihkas teda ja üldse teda ei toetanud. Selles osas oli tore näha jälle Boone'i, kes oli mu lemmiktegelane. Boone üritas Shannonile toeks olla, kuid erilist abi sellest ei olnud. Meeldis väga Shannoni kasuema lause, mis sobib ideaalselt episoodi pealkirjaga: "You're on your own."
Saarel toimuv tegevus mõjus algul natuke aeglasena, kuid lõpus see nii ei olnud. Meeldis see, et Claire ja Locke said natuke lähedasemaks ja ka see, et niinimetatud "tüüpilised" olijad nagu Jack ja Kate selles osas puudusid. Mulle ei ole küll midagi nende vastu, kuid neid näidatakse kohati liiga tihti.
Saare tagaosa olijad liikusid siis saare põhiosa poole ning Ana-Lucia muutus veelgi ebasümpaatsemaks(ärme lõpust parem räägigi Sad ). Müstiline oli see, et kui nad hakkasid lähemale jõudma, kadus üks nende hulgast äkki nagu tina tuhka, mille peale Ana Ekot süüdistama hakkas. Saare põhiosa ning tagaosa olijate kokkupõrkes tulistas Ana-Lucia ilmselt ehmatuse, teadmatuse, ootamatuse ning paranoilisuse pärast Shannonit, kes surma sai. (No seda oli ju selgelt näha!)
Episoodi ainukeseks miinuseks on see, et jutt nendest Teistest hakkab juba närvidele käima. Liiga vähe vastuseid on ja nii mõjuvad Nende kohta käivad dialoogid kohati naeruväärsena.
Õnneks peaks järgmine osa mõningaid vastuseid andma, sest selles osas näidatakse viimaks seda, mis juhtus lennuki tagaosa ellujäänutega esimese 48 päeva jooksul.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 5:40 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 7.p

Esialgu polnudki osas midagi erilist. Shannoni flashbackid olid asjalikud.
7.p panin tänu osa lõpule, mis tõeliselt ehmatas ning paneb ootama juba järgmist osa, mis tõotab tulla huvitav. Smile
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

casaya kirjutas:
9 punkti

Mulle see osa meeldis. Flashbackid olid tõeliselt kurvad ja võimsad ning Shannon, kes siiamaani üsna ülbena mõjus, tehti selles osas sümpaatseks. Kerge iroonia on aga see, et just siis kui Shannon muutus sümpaatseks, kirjutati ta sarjast välja.
Episoodi suureks plussiks olid flashbackid. Shannon kaotas oma isa ja jäi elama koos kasuemaga, kes vihkas teda ja üldse teda ei toetanud. Selles osas oli tore näha jälle Boone'i, kes oli mu lemmiktegelane. Boone üritas Shannonile toeks olla, kuid erilist abi sellest ei olnud. Meeldis väga Shannoni kasuema lause, mis sobib ideaalselt episoodi pealkirjaga: "You're on your own."
Saarel toimuv tegevus mõjus algul natuke aeglasena, kuid lõpus see nii ei olnud. Meeldis see, et Claire ja Locke said natuke lähedasemaks ja ka see, et niinimetatud "tüüpilised" olijad nagu Jack ja Kate selles osas puudusid. Mulle ei ole küll midagi nende vastu, kuid neid näidatakse kohati liiga tihti.
Saare tagaosa olijad liikusid siis saare põhiosa poole ning Ana-Lucia muutus veelgi ebasümpaatsemaks(ärme lõpust parem räägigi Sad ). Müstiline oli see, et kui nad hakkasid lähemale jõudma, kadus üks nende hulgast äkki nagu tina tuhka, mille peale Ana Ekot süüdistama hakkas. Saare põhiosa ning tagaosa olijate kokkupõrkes tulistas Ana-Lucia ilmselt ehmatuse, teadmatuse, ootamatuse ning paranoilisuse pärast Shannonit, kes surma sai. (No seda oli ju selgelt näha!)
Episoodi ainukeseks miinuseks on see, et jutt nendest Teistest hakkab juba närvidele käima. Liiga vähe vastuseid on ja nii mõjuvad Nende kohta käivad dialoogid kohati naeruväärsena.
Õnneks peaks järgmine osa mõningaid vastuseid andma, sest selles osas näidatakse viimaks seda, mis juhtus lennuki tagaosa ellujäänutega esimese 48 päeva jooksul.


Ja miks sul tuli pähe mõte spoilerdada? Crying or Very sad
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

Sellist asja ika juhtub, kui oled juba varem ette osad ära näinud ma arvan.Razz Lipsab lihtsalt jutu sees välja...ikka juhtub..
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

Täitsa huvitav oli, kuid ikkagi kuidagi veniv. Vaikus enne tormi, ütleks.

Shannoni tulistamine mingeid erilisi emotsioone ei tekitanud. Üllatav küll, kuid ei midagi murrangulist. Kuigi jah, kindlasti Sayid sellega ei lepi ja eks sealt nüüd midagi tuleb.
Sawyeri kanderaam valmis aga väga lühikese ajaga ja tundus päris keeruka konstruktsiooniga olevat ka. Müstika, kuidas nad nii kiiresti selle valmis said. Wink

Walt paistab aga päris ehtne olevat. Tavaliselt need džungli-vaimud lihtsalt näitavad ennast, siis korraks vaadatakse kõrvale ja nad on läinud, kuid selles episoodis Walti 'vaim' isegi jooksis. Ahjaa, ning selline täielik infosulg käib juba närvidele. Ilmselge, et teine seltskond teab Nendest rohkem, küsis ju see naine, kui nad Neid ennist džunglis nägid, et kas lapsed olid ka. Võiks ju võtta kümme minutit, maha istuda ja põhjalikult informatsiooni vahetada. Oleks neil kergem ja vaatajal huvitavam. Wink

Shannoni flashbackid olid nii mittemidagiütlevad. Ilmselgelt selleks, et vaatajas kaastunnet äratada. Minu puhul see kahjuks ei toiminud. Smile

7/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandust, see spoilerdamine juhtus tõesti kogemata ja tahtmatult. Crying or Very sad
Edaspidi kannan hoolt selle eest, et enam nii ei juhtu.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group