Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 3x03 "Exodus" 1. jagu

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
12%
 12%  [ 1 ]
8
25%
 25%  [ 2 ]
7
37%
 37%  [ 3 ]
6
25%
 25%  [ 2 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 8

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 14, 2006 2:23 pm    Teema: nuBSG - 3x03 "Exodus" 1. jagu Vasta viitega

Külonid üritavad julmalt hävitada vastupanuliikumist. Kolonistidel jääb aega üha vähemaks ja Adama peab sooritama päästaoperatsiooni kiiremini kui ta ennist lootis.

Miks Pegasus appi ei tule? Kas Lee tõesti usub, et Galactica plaan ebaõnnestub???
Eelmise osa lõpp sai vastuse.
Kas külonid ikkagi võivad surra? Cavil ju mainis, et iga allalaadimisega on mingi kõrvalnäht, loodame, et ka nemad pole surematud Very Happy
Üldiselt oli tähtis vaheepisood, aga midagi erku küll pole olnud. Nr 3 sai teada, et Hera elab, Sharon ei tahtnud teda uskuda. Vb oleks parem olnud kui Adama oleks rääkinud Sharonile tött...
Külonid ei ole vist ikkagi surematud, sest arst ravis ühte raskelt vigastatut, parem oleks olnud ju see maha tappa ja lasta tal allalaadida uuesti, kahtlane igatahes...



Sisu: 2 (hea)
Eriefektid: 2 (hea)
Näitlemine: 3 (väga hea)
Lisa: 0
Kokku: 7
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 14, 2006 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arust oli väga hea episood ja peaks mainima, et selline rahulikum vaheepisood tuleb üldisele loole kasuks. Kõik sündmused, mis pididki enne Galactica kohalejõudmist toimuma, näidati meile nüüd ära ja see teeb asja oluliselt reaalsemaks.
Uute ulmesarjade puhul on veaks tihti just see, et kiirustatakse liiga palju ning jäetake olulisi seiku välja, kuid BSG'd selles süüdistada kindlasti ei saa.

Meeldis väga ka Galactica peal toimuv, suurepärane eelmäng haripunktile. Eriti meeldis admiral Adama vestlus Leega ning admirali viimane kõne.

Cyloneid näidati seekord jällegi natuke teise külje pealt ning saime teada, et ka neil tekib probleeme oma emotsioonide kontrollimisega ning ka nemad võivad segadusse sattuda.
Samuti on põnev Sharoni ümber toimuv, tahaks siiski loota, et teda ei suudeta cylonite poole tagasi meelitada. Nagu FLT mainis, oleks muidugi Adamal olnud tark talle kogu tõde ära rääkida.

Seega episood ei olnud väga tempokas ja midagi erilist meile ju ei pakutud, aga kahtlemata oli ta vajalik. Lisaks meeldis mulle osa pingeline atmosfäär, mida oli tunda nii eelmise nädala episoodides kui ka seekord.
Ahjaa ja kiita tuleks muidugi ka näitlejatööd, väga veenev.

Hindeks 8/10. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 14, 2006 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

8/10

Viimati muutis seda SinkaVonka (Laup Okt 21, 2006 1:21 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 14, 2006 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:

P.S. Kas kellelegi teisele ka tundus, et Seelix ja kaks vastupanuliikujat said nendest viiest Centurionist väga lihtsalt lahti? Nad muidugi kohe sihtisid Centurione otse pähe aga ikkagi.


Nad kasutasid ju ka RPG'd, mis Centurionid õhku lasi. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Okt 14, 2006 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

Episood ise ei olnud küll paha, kuid kohati tundus kuidagi aeglane ja sundis kella vaatama. Nähtavasti toimub põhiline action järgmises osas; seekord kõigest valmistuti inimeste evakueerimiseks.

Episoodi algus vastas kõige olulisemale eelmises osas tekkinud küsimusele - tõepoolest jõudsid Vastupanuliikumise liikmed enne kohale, kui vangid hukatud oleks. Minule ei tulnud see võimalus tol korral küll pähe, kuna ei osanud tähele panna vahet tulistamise helis. Tegu oli küll tüüpilise "viimasel hetkel päsemisega," kuid see oli hästi lavastatud ega mitte naeruväärne.

Episoodi kõige pingelisem koht oli minu jaoks see, kui Nr3 teatas Sharonile, et ta laps on elus. See oli situatsioon, mille lahendust oli väga raske ette näha - oleks olnud suhteliselt loogiline mõlemat pidi, arvestades eriti seda, kui väga Sharon oma lapse kaotust üle elas, kuid teisalt ei olnud tal jälle muid tõendeid, kui vaid Nr3'e sõnad.
Pani ka mõtlema selle üle, et inimesed ju tõesti kasutasid teda üsna julmalt ära - mitte, et seda antud olukorras üldsegi õigustada ei saaks - ning nüüd tahavad tema abi. Igatahes ootan huviga ilmselt millalgi toimuvat üsna tõsist vestlust sel teemal. Razz

Ellen Tigh on nüüd raskes olukorras - kuigi ta pole olnud just meeldiv tegelaskuju, peaks vaatajal ikka tekkima küsimus, et mida ise oleks tema situatsioonis teinud.


Hindeks annan 6 punkti - mis sest, et vajalik eellugu, kuid omaette siiski mite eriti paeluv.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 15, 2006 3:30 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:

P.S. Kas kellelegi teisele ka tundus, et Seelix ja kaks vastupanuliikujat said nendest viiest Centurionist väga lihtsalt lahti? Nad muidugi kohe sihtisid Centurione otse pähe aga ikkagi.


Nad kasutasid ju ka RPG'd, mis Centurionid õhku lasi. Wink


Ma räägin nendest Centurionidest, kes olid valmis neid kahtesadat inimest hukkama. Kas Seelixil ja Tyrolil koos vastupaniluukujatega oli siis ka RPG?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 15, 2006 10:01 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
TrekRanger kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:

P.S. Kas kellelegi teisele ka tundus, et Seelix ja kaks vastupanuliikujat said nendest viiest Centurionist väga lihtsalt lahti? Nad muidugi kohe sihtisid Centurione otse pähe aga ikkagi.


Nad kasutasid ju ka RPG'd, mis Centurionid õhku lasi. Wink


Ma räägin nendest Centurionidest, kes olid valmis neid kahtesadat inimest hukkama. Kas Seelixil ja Tyrolil koos vastupaniluukujatega oli siis ka RPG?


Jah, just sellest ma räägingi. Igal juhul RPG'st oli minu arust juttu ja Centurionid lasti ju õhku. Ma 100% kindel ei ole, aga igal juhul suur pauk seal Centurionite koha peal käis. Razz

edit: Vaatasin üle, nii see tõepoolest oli. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 15, 2006 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Jah, just sellest ma räägingi. Igal juhul RPG'st oli minu arust juttu ja Centurionid lasti ju õhku. Ma 100% kindel ei ole, aga igal juhul suur pauk seal Centurionite koha peal käis. Razz

edit: Vaatasin üle, nii see tõepoolest oli. Smile


Hmm. Noh, jah. Polegi mõtet vist sellise asjaga pead vaevata. Very Happy ootan juba järgmist osa. Pole ammu enam ühtegi korralikku lahingut saanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Kolm Okt 18, 2006 12:13 am    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:
TrekRanger kirjutas:
SinkaVonka kirjutas:

P.S. Kas kellelegi teisele ka tundus, et Seelix ja kaks vastupanuliikujat said nendest viiest Centurionist väga lihtsalt lahti? Nad muidugi kohe sihtisid Centurione otse pähe aga ikkagi.


Nad kasutasid ju ka RPG'd, mis Centurionid õhku lasi. Wink


Ma räägin nendest Centurionidest, kes olid valmis neid kahtesadat inimest hukkama. Kas Seelixil ja Tyrolil koos vastupaniluukujatega oli siis ka RPG?


Jah, just sellest ma räägingi. Igal juhul RPG'st oli minu arust juttu ja Centurionid lasti ju õhku. Ma 100% kindel ei ole, aga igal juhul suur pauk seal Centurionite koha peal käis. Razz

edit: Vaatasin üle, nii see tõepoolest oli. Smile


seal käis ju kaks lahingut ühel ajal, ühes, kus cylonid ründasid mässuliste ja Galacticalt tulnud rühma Sharoni juhtmisel (seal lõpetasid selle rünnaku galactika marinid oma RPG-ga ühe lasuga - ning millega kaasnes kõva pauk)

Teine, millest hetkel jutt, seal olid üllatajateks ju mässulised ning korraga tulistasid rohkem kui ainult kaks laksjat(?), sest seal alguses on ju suht hästi näha, kuidas nad ennast sinna nõlva vms servale ritta panevad! Ning teine koht, kus näitab neid, kui nad tulistavad, siis on näha selgelt mitut eraldi kohta nõlva pealt, kust lastakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group