Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 2x08 "Collision"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
54%
 54%  [ 6 ]
8
27%
 27%  [ 3 ]
7
9%
 9%  [ 1 ]
6
9%
 9%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 6:26 am    Teema: Lost - 2x08 "Collision" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 24. oktoobril 2006 kell 20:30 Kanal2's

"Kokkupõrge"
Ana Lucia hoiab Sayidi pantvangis, sellal kui Mr Eko veab Sawyeri laagrisse, et ta elu päästa. Selgub, kellena töötas Ana Lucia enne katastroofi. Viimaks ometi saavad kõik lennukis ellujäänud saarel kokku. Jack mäletab Ana Luciat lennujaama baarist ja Mr Eko lubab nad kokku viia.



_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 4:57 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

Päris tugev osa oli, kuid samas suht sisutühi. Muidugi tore oli Ana Lucia kohta rohkem õppida, kohe näha, et ta sellise ebastabiilse närvikavaga on. Hoolimata sellest on mul tast kahju, eriti see, et ta lapse kaotas. Ma lausa nautisin seda, kui ta Jasonist sõelapõhja tegi, kuigi see polnud kõige õigem tegu. Muidugi ka tuli välja tema otsustusvõimetus ja siis tuli üks kõva kli¹ee - liidri endised kaaslased lahkuvad tema poolt paremasse kohta. Mõnus oli ka lõpp, kus kõik jälle kokku said. Kate ja Jacki golfimäng pidi tekitama mingi romantikatunde vist, kuid mind jättis külmaks.

Aga osa saab minult 7 punkti, ootasin midagi enamat.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Ei oska midagi erilist öelda, näguin seda osa suht ammu.
mälöetan, et midagi erilist seal minu jaoks ei olnudki.
6.p Smile
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 1:20 pm    Teema: Vasta viitega

8.75=9 punkti

Mulle see osa enam-vähem meeldis. Osal mingit eriti tugevat poolt ei olnud, nii saare peal toimuv tegevus kui ka flashbackid olid võrdselt üsna tugeva kaaluga. Flashbackidest meeldis mulle eelkõige viimane, kus Ana Lucia oma tulistaja julmalt ära tappis. Selle juures oli ¹okeeriv see, et kui Ana Luciat tulistati, oli ta rase.
Saare peal oli mitmeid huvitavaid momente. Meeldis see hetk saare põhiosas, kui tavaline rahulik päev Eko saabumisega totaalselt muutus. Osa üks tipphetki oli see, kui kaks niiöelda "mystery mani": Eko ja Locke esimest korda kohtusid.
Ma pean tunnistama, et Ana Lucia meeldis oma flashbackides mulle kahtlemata rohkem kui saare peal, sest temast oli seal raske aru saada ja tema käitumine oli ebameeldiv. Tema Sayidi pantvangina hoidmine muutus eriti huvitavaks siis, kui nad ainult kahekesi jäid. Ega ma poleks ausalt öeldes üllatunud, kui üks neist oleks ära surnud pärast Sayidi vabastamist. Ńii aga ei läinud, sest sisemiselt on nad mõlemad surnud.

Osa kõige liigututavamad ja paremad hetked tulid osa lõpus, kui Jin jälle Suniga kohtus, Bernard Rose'iga ja Michael Vincentiga. Meeldis ka Jacki ja Ana Lucia taaskohtumine. Viimane kaader näitaski kahte liidrit, põhiosa ja tagaosa oma, üksteist jälgimas.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

Veidi nõrgaks jäi, arvestades sellise uue ja huvitava tegelaste sissetoomist. Võib-olla oli asi selles, et Luciat on nii vähe näidatud ja mingeid erilisi emotsioone ta veel ei tekita. Vastikult kangekaelne on tüdrik ainult. Aga see selleks. Tema flashbackid olid täpselt sellised, nagu nad olema pidid. Võrdlemisi etteaimatav oli, et ta võtab kohtumõistmise oma kätesse.

Lõpustseenid ja Sayid tegid minu küll... nukraks. Silma võttis täitsa märjaks, kui teised d¾unglist välja tulid ja... noh, või olin ma eile lihtsalt eriti melanhoolses tujus. Smile

8/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

Eile ei viitsinud kommenteerida, sest magus uni tuli varakult peale. Very Happy

Põhiliselt keskendus see episood Ana Lucia tegelaskujule ja oli ka juba tegelikult viimane aeg. See tegelane on kogu aeg oma käitumises ja suhtumises äärmiselt ebameeldiv olnud ning mingit seletust oli selle tarvis hädasti vaja. Arvamus tema tegelaskujust halvenes osa jooksul veelgi, kuni paljastati, et teda oli tulistatud ajal, mil ta oli rase. See info põhjendas tema käitumise ilusasti ära ning kuigi ta mulle sümpaatsemaks ei muutunud, suutsin ma talle seejärel siiski kaasa tunda. Selge see, et peale niisugust õnnetust kaob inimesel usaldus teiste suhtes ning ta hakkab käituma ütluse shoot first, ask questions later järgi.
Mulle meeldis ka väga, kuidas Sayid meenutas, et ta Sawyerit piinas ning leidis enda ja Ana Lucia käitumises ühised jooni.
Golfi mängimine oli tõesti päris vahva, kuigi oli ette näha, et Jack seal pähe saab. Very Happy Vähemalt ei pöörata Kate'ile enam eriti palju tähelepanu - Ana Lucia näol on talle tunduvalt huvitavam "asendaja" leitud.

Osa lõppes nüüd juba klassikaliseks saanud Losti episoodi lõpuga - sõnu polegi vaja, piisab paljutähenduslikest kaadritest ning emotsionaalsest muusikast. Cool

Oli üks paremaid osi sel hooajal, paneks isegi 9 punkti ära. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 30, 2006 12:04 am    Teema: Vasta viitega

Olen jälle unustanud episoodi kommenteerimast.

Igal juhul, panin hindeks 8 punkti ning tuleb tõdeda, et tegu oli tõepoolest kaasahaarava episoodiga. Ana Lucia lugu oli väga põnevalt jutustatud ning tõi vaataja tegelasele minu arust väga lähedale, võibolla isegi lähemale, kui paljudele teistele saare tegelastele. Samuti oli väga hea tema jutuajamine Sayidiga, kus mõlemad said aru, et nende elus on piisavalt palju vihkamist ja kannatust olnud ning neil pole enam mingit põhjust elu samamoodi jätkata.

Väga hea, et kaks seltskonda nüüd lõpuks kohtusid ja olen kindel, et see teeb järgnevad episoodid oluliselt sisutihedamateks.
Episood tõi sarja uue elu ja ma ei olegi enam tuleviku suhtes nii skeptiline.
Kindlasti tahaks näha ka kuidas Jack ja Ana Lucia omavahel võimu jagama hakkavad. Very Happy

Ühesõnaga meeldiv üllatus. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group