Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Torchwood' arutlusteema
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 9:27 pm    Teema: 'Torchwood' arutlusteema Vasta viitega

Torchwood on uus Briti ulmesari, mis räägib ülisalajase Torchwoodi Instituudi meeskonna tegemistest, kes koguvad tulnukate tehnoloogiat, et tulevikuks valmis olla, kuna "21. sajandil muutub kõik.". Sarja tegevus toimub Cardiffis, ühtlasi on tegu legendaarse Doctor Who sarja spin-offiga.
Tellitud on 13 episoodi, 2 esimest olid eetris 22. oktoobril telekanalil BBC.

http://www.imdb.com/title/tt0485301/
http://en.wikipedia.org/wiki/Torchwood
http://www.bbc.co.uk/torchwood/index_nonflash.shtml


Ise vaatasin esimese osa ära ja jäin päris rahule, sest tegevustik ja tegelased tundusid päris head olema; muidugi on sari ka vahelduseks USA omadele, nii et soovitan pilk peale heita.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 10:01 pm    Teema: Re: 'Torchwood' arutlusteema Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Torchwood on uus Briti ulmesari, mis räägib ülisalajase Torchwoodi Instituudi meeskonna tegemistest, kes koguvad tulnukate tehnoloogiat, et tulevikuks valmis olla, kuna "21. sajandil muutub kõik.". Sarja tegevus toimub Cardiffis, ühtlasi on tegu legendaarse Doctor Who sarja spin-offiga.
Tellitud on 13 episoodi, 2 esimest olid eetris 22. oktoobril telekanalil BBC.

http://www.imdb.com/title/tt0485301/
http://en.wikipedia.org/wiki/Torchwood
http://www.bbc.co.uk/torchwood/index_nonflash.shtml


Ise vaatasin esimese osa ära ja jäin päris rahule, sest tegevustik ja tegelased tundusid päris head olema; muidugi on sari ka vahelduseks USA omadele, nii et soovitan pilk peale heita.


Kui tugevate sidemetega spinoff? On Doctor Who kuidagi oluline Torchwoodi storylines?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna ma Doctor Whod pole eriti vaadata jõudnud, siis tean netis leviva informatsiooni kaudu niipalju, et Doctor Whos seda Torchwoodi Instituuti mainitud, kuid mingit keskset kohta tal küll ei ole.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

Et siis nagu X-Files ja Milleenium? Tundub huvitav, heidan pilgu peale Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Okt 28, 2006 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Et siis nagu X-Files ja Milleenium? Tundub huvitav, heidan pilgu peale Smile


No asi pole mitte päris nii tõsine, nagu need sarjad. Very Happy Selline huumoriteema käib ikka läbi.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 29, 2006 8:23 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
FLT kirjutas:
Et siis nagu X-Files ja Milleenium? Tundub huvitav, heidan pilgu peale Smile


No asi pole mitte päris nii tõsine, nagu need sarjad. Very Happy Selline huumoriteema käib ikka läbi.


Mõtlesin selle all nende sugulussuhteid, et Milleniumis oli taustal korra näha agente Scully ja Mulder, aga otseselt pole need sarjad omavahel seotud olnud.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 29, 2006 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin esimesed 2 episoodi ära. Mõlemale annaks 7 puntki, ikka häirivad need helid, mida tekitab mingi imeseade, mis igasse ulmekasse pandud on.
Muidu päris põnev tundub, aga poleks uskunud, et Torchwood nii pisike on, arvasin, et kuna ülisajalane asutus, siis ikka rohkem inimesi seal tööl. Nende auto on ka tegelikult ikka parajalt naljakas, sest kui sul tõepoolest sellised tuled a-pillari küljes on, siis need väga häirivad pimedas sõitu, aga jälle jõuan selle kohane, et see on ulmekas, ja veel päris hea ulmekas Razz
Esmaspäeval siis järgmist osa uudistama.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 29, 2006 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Muidu päris põnev tundub, aga poleks uskunud, et Torchwood nii pisike on, arvasin, et kuna ülisajalane asutus, siis ikka rohkem inimesi seal tööl.

OT/Mida väiksem seda vähem teadjaid ning järelikult ka salajasem. Wink /OT
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 29, 2006 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

rincewind kirjutas:
FLT kirjutas:
Muidu päris põnev tundub, aga poleks uskunud, et Torchwood nii pisike on, arvasin, et kuna ülisajalane asutus, siis ikka rohkem inimesi seal tööl.

OT/Mida väiksem seda vähem teadjaid ning järelikult ka salajasem. Wink /OT

Ma arvasin, et mingid teadlased lasevad seal ringi ning õpivad tehnoloogiat tundma, aga hetkel küll midagi sellist näha pole.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Okt 29, 2006 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

1x02 - "Day One"

Vastupidiselt internetis üldiselt levivatele arvamustele meeldis mulle see osa esimesest rohkem. Muidugi tuleb tunnistada, et seksiteemaga oli natuke ülepingutatud, aga sellest ei tasu kogu sarja kohta veel järeldusi teha, sest paljud sarjad üritavad esimese paari osaga niimoodi vaatajaid tõmmata, kuid hiljem "rahunetakse maha." Samas on asi ka selles, et Torchwood on niigi eetris hilisel kellaajal, mistõttu võib-olla siiski muutust ei tule. Very Happy Põhimõtteliselt meenutas see osa mulle ka väga ühte sarja The Outer Limits episoodi, mille sisu oli praktiliselt samasugune.

Naljakohad olid päris hästi õnnestunud, eriti see "I don't think so, I'm gay!"Laughing Wink

Selle modifitseeritud Range Roveri kohta niipalju, et a-piilarites olevad vilkuvad tuled on tõesti ebaloogilised ja juhile häirivad, kuid väljast vaadates näevad päris coolid välja. Muidu on ka igati lahe sõiduk, aga oleks veel lahedam, kui see natuke KITTi moodi oleks. Very Happy

Torchwood on pisike küll, aga nagu öeldi, on neil paar haru veel, Glasgow's pidi üks tüüp olema näiteks, Londoni oma hävitati vist mingis Doctor Who episoodis, kui ma õigesti aru saand olen ja üks ([Babylon 5]Torchwood 4[/Babylon 5]) kadus lihtsalt ära.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 11:04 pm    Teema: Vasta viitega

1x03 - "Ghost Machine"

Selle osaga võitis see sari mu kindlalt enda poolele. Cool
Kahe esimese episoodi põhjal ei oleks ma kindlasti osanud oodata sellise tooniga episoodi. Puudusid rumal huumor ja teatavad ülepakkumised, mis eelmistes osades natuke liiga palju silma/kõrva torkasid.

Lugu ise oli täitsa huvitav, mitte ehk küll 100% originaalne, aga mul ei tule ka meelde, et oleksin midagi päris samasugust varem näinud. Eelkõige tulevad plusspunktid hea näitlejatöö eest. Peategelane Gwen, kellest ma alguses väga palju ei pidanud, muutus oluliselt meeldivamaks ja arusaadavamaks tegelaskujuks. Hästi oli näidatud, kuidas töö Torchwoodis hakkab segama tema eraelu - esiteks pikkade ületundide tõttu ja teiseks Jacki tõttu, kellega tal midagi vist susisema hakkas. Minu lemmikstseeniks oli see, kui Gwen tolle seadme abil meenutas häid aegu oma elukaaslase Rhysiga ja see tal mõista aitas, et Jackiga mingi suhte aretamine oleks viga. Kuigi lõpus olid nad muidugi jälle koos seal mere ääres... Razz

Ootamatult positiivsest kogemusest lähtudes tahaks lausa kümme punkti panna, kuid hoian ennast tagasi ja hindan siiski numbriga üheksa. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 06, 2006 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

1x03 - "Ghost Machine"

Lõpp oli küll minu jaoks ootamatu, ma arvasin, et ta suutiski tulevikku muuta Razz.
Päris põnevaks läheb, eelmisetes osades oli jah liiga palju rumalat huumorit, nüüd on juba parem, sari areneb. Loodetavasti ei minda liigapalju Dr Whoga kokku, sest mulle tundub see sari liiga lapsik olevat.
"All these ghoust, surrounding us"
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Nov 09, 2006 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

1x04 - "Cyberwoman"

Teine väga hea osa järjest, hulganisti tugevaid emotsioone ja ei mingit õnnelikku lõppu. Kuigi jah, eks see õnneliku lõpu teema on muidugi vaieldav, sest üht ohtlik tegelane ikkagi ju kõrvaldati. Samas minul episoodi lõpus küll mingit head tunnet ei jäänud, sest Iantole mõjus juhtunu täiesti hävitavalt ning see oli ekraanil ka väga usutavalt näha.
Selle osaga tuli muidugi väga hästi välja, et tegu on Doctor Who spin-offiga - ja kuna mina olen seda väga vähe näinud, siis ilmselt ei suutnud ma päris kõike haarata, kuid üldjoontes olen ma küberinimeste tegevusliiniga tuttav. Muidugi tekkis Lisat nähes kohe seos borgidega Star Trekist (Torchwood to Star Trek: "Resistance is futile. Your storyline will adapt to service us."), kuid siin tuleb meeles pidada seda, et borgid mõeldi välja hiljem. Very Happy

Nalja selles osas ei saanud, vaid pallimäng alguses koos pterosaurusega oli üsna lõbus vaatepilt, aga nalja tegelikult polegi vaja selle sarja juures. Igatahes pean mainima, et Torchwoodist on saanud selle sügise uutest sarjadest üheks minu lemmikuks, sama hea kui Heroes ja kaugelt parem kui Jericho.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 11, 2006 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

1x04

See cyberwoman nägi küll väga lapsik välja, aga ta ise ütles ka "I'm ugly" niiet see võis täitsa sihilik olla. Ma pole Dr Whod näinud, niiet ei oska selle rassi kohta midagi õelda.
Üldiselt oli tegu väga hea episoodiga, Iantost hakkas isegi kahju.

9 puntki ka sellele episoodile.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Nov 19, 2006 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

1x05 - "Small Worlds"

Huvitav, kui kaua Torchwood sellist kvaliteeti ja põnevust ülal hoida suudab? Kui arvestada USA sarjade järgi, siis peaks langustrend kohe-kohe peale hakkama. Very Happy
Tõepoolest, jälle väga hea osa. Algus oli lahe, ma juba mõtlesin, et sari on väheke teise suuna võtnud, kui need fantasy-inglikesed seal ringi lendasid, aga kui vanaproua selja keeras, siis muutis nad parajateks koletisteks. Eriefektid oli selles osas üldse väga head, need "haldjad" nägid päris jubedad välja ning ka päevavalguses mõjusid täiesti usutavatena.
Tegelaskujude arendamise poole pealt oli see osa ehk natuke nõrgem kui eelmised, tähelepanu pöörati vaid Jacki minevikule, kuid see ei olnudki mingi puudus, sest põnevus ei kadunud hetkekski.
Huvitav, mis tädi kassist sai? Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 19, 2006 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

1x05 "Small Worlds"

Need haldjad meenutasid lähedalt Gungluki (Gollum).
Eriefektide kohta seda, et väga reaalne näis see koht, kus "haldjas" aia ära lõhkus. Alguses arvasin, et see näeb välja kui saega lastud, aga päris nii hull pole ka olnud Razz
Kahju, et see tädike ära suri, temast oleks saanud vb mingi hea loo...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Nov 19, 2006 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Kahju, et see tädike ära suri, temast oleks saanud vb mingi hea loo...


Kahju jah, mulle hakkas ta tegelikult tegelaskujuna kohe meeldima, kuigi see just ehk muutiski tema surma traagilisemaks. Aga jah, mul ei oleks midagi selle vastu olnud, kui ta oleks sarja jäänud vähemalt mõneks ajaks. Jackiga sobisid nad hoolimata (näitlejate) vanusevahest väga hästi.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

1x06 - "Countrycide"

Hmm.... eelmise episoodi kommentaaris ennustasin, et Torchwood võib hakata alla käima. Nojah, võib-olla ei saa seda episoodi küll otseselt allakäiguks nimetada, kuid sari peaks ju olema põhiliselt ikkagi tulnukatest või midagi sinna kanti. Eelmise osaga hakkas sari nagu rohkem sinna fantaasiavaldkonda kalduma ning selle osa esimene pool jättis sama mulje. Paraku polnud tegu ei ühe ega teisega, vaid lihtsalt mingite hullunud külaelanikega, kes jube mitmendat põlve kannibalid on.
Aga olgu, see muidugi ei tähenda, et osa oleks kuidagi halb olnud. Seda üldse mitte - mulle täitsa meeldis see õuduka tüüpi loo jutustamise laad. Isegi päevavalges tehtud stseenid mõjusid piisavalt hirmutavalt ning see on asi, mida tavaliselt ette ei tule. Kuigi muidugi mängivad minu jaoks siin ka oma rolli Inglismaa mõneti kummaline ja kummituslik lage künklik maastik ning pilvine taevas, lisaks veel hallid vanad kivist majad. Kui veel juurde arvata mõningad suhteliselt jubedad legendid keltidest ja muudest sellistest rahvustest ning eraldatud maakohtade asukatest, siis saabki päris hirmutava kompoti kokku.

Ainult et ma ei saanud sellest aru, kus see mets seal oli, kust nad ühe puhtaks roogitud laiba leidsid. Very Happy Igal pool valitses suur lagedus.
Tegelasi polnud ka päriselt unustatud - Lisat mainiti taas ning Gwen vist otsustas oma senise boyfriendiga lõpparve teha. Razz
7 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 9:26 am    Teema: Vasta viitega

1x06- "Counrycide"

Päris hea. Poleks arvanudki, et külaelanikud selliste koletistena mõjuvad, isegi Torchwood läks ju õnge.
Kui Gwen ja Owen puid otsima läksid, mõtlesin, et kuskohast neid üldse tuua, ümberringi on ju lagedus. Aga see oli ka ainus kahtlane seik. Üldiselt oli tegu väga hea episoodiga, lõpp pani mõtlema, et mida Gwen edasi teeb...

Jacki nali "including non-human lifeforms" oli küll päris koomiline, Gwen oli vist ainus kes asjast aru sai Razz. Üldiselt Jackil vist surma karta pole.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

1x07 - "Greeks Bearing Gifts"

Jälle päris hea osa, mis käsitles küll vana ja tuntud teemat, aga seda uues ja tunduvalt värskemas kuues. Teiste mõtete kuulmine oli kohati parajalt naljakas, aga jättis siiski ülimalt realistliku mulje.
Lõpp tundus siiski veidi läbimõtlematu Toshiko poolt - minu arvates poleks tulnud seda ripatsit hävitada, võib-olla oleks sellest kunagi kasu olnud, et näiteks tulnukate või muude pahade tegelaste vastu võidelda.
Tulnukas nägi päris kena välja.
7 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group