Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Teie lemmikud TOS'i episoodid

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 8:46 pm    Teema: Teie lemmikud TOS'i episoodid Vasta viitega

Kirjutage, millised on teie lemmikosad TOS'st ja miks Smile

Minu absoluutseks lemmikuks on Balance of Terror. See osa suuresti erinev teistest TOS'i episoodidest, temaatika on hoopis "tumedam". Näitlejatöö on suurepärane, selles osas on ka vaenlasele antud nägu, mis on kahjuks eriti just viimasel ajal väga ebatavaliseks muutunud. Cool

Auhinnalise teise koha saab The City on the Edge of Forever. Jällegi suurepärane näitlejatöö ja hea story.

Märkimist väärivad veel (nendest mida mina näinud olen):
The Galileo Seven
Arena
Amok Time
Mirror, Mirror
The Doomsday Machine
Journey to Babel
The Ultimate Computer
Day of the Dove
The Tholian Web
Let That Be Your Last Battlefield
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on õnnestunud kõik TOS sarja osad ära vaadata...ja ma ei leia paremat osa kui "The City on the Edge of Forever", mis jäi esimeseks just tänu suurepärasele näitlejatööle ning samuti tänu sellele, et seda episoodi ei oleks isegi tänapäeval võimalik paremini teha.

Mulle meeldis väga ka see, et ta pani mõtlema kui väikese muutuse tulemusena võiks kogu maailma ajalugu olla täielikult pea peale pööratud.
Midagi sarnast teotab tulla Enterprise-i neljanda hooaja esimesest osast Strom Front.

Teiseks paneksin ma osa "Mirror, Mirror", mulle meeldis selle idee paralleeluniversumist ja vuntsidega Spockist. See oli igati lahe ja pingeline osa.

"The Balance of Terror" oli küll päris hea osa...aga mdagi jäi seal minu jaoks puudu..ma ei oska isegi öelda mis...võibolla lihtsalt mõningane konflikt uuemate Star Trek-i sarjade osadega....muidugi peaks meeles pidama, et see sari oli ikkagi esimene...kuid siiski jään oma arvamusele kindlaks.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Laup Nov 27, 2004 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

Niisiis, kuna mu lemmikud vahepeal, oh imet, muutunud ei ole, siis teen kopipeisti vanast foorumist:

Esimese koha annaksin kindlalt episoodile "City on The Edge of Forever". Idee oli super, teostus super, näitlejatöö viis pluss. Ma ei jõua oodata, millal ma seda osa jälle näha saan Smile

Oma lemmikute edetabeli panin paika hooaegade kaupa, nii tundus lihtsam:

I hooaeg

1. City on The Edge of Forever
2. The Naked Time
3. This Side of Paradise
4. The Enemy Within

II hooaeg

1. Amok Time
2. Patterns of Force
3. A Piece of the Action
4. Mirror Mirror
5. Journey to Babel

III hooaeg

1. The Tholian Web
2. Is There In Truth No Beauty

Oeh, küll oli raske ülesanne - ma ei ole sugugi kindel, et see nimekiri veel lõplik on, niikuinii tulen ja täiendan ööpimeduse varjus seda veel oma kümme korda

Think Twisted Evil
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 10:27 am    Teema: Vasta viitega

Kahjuks ei suuda ma nii põhjalikku ettekannet koostada Smile TOS-i olen liiga ebaregulaarselt näinud ning enamus osi sai vaadatud, kui pealkirja meeles hoidmiseks rõhku ei pannud. Kui ka ca 10 aastat hiljem läheb südame alt soojaks, kui räägitakse osast - The Trouble With Tribbles. Pole julgenud seda uuesti vaadata, kuna esimene emotsioon on seni väga meeldiv Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Leib.ja.vein
Nooremleitnant


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2008 7:19 am    Teema: Vasta viitega

Lemmik episoodiks The Cage. See oli esimene osa mida ma nägin ja tõesti.. äärmiselt huvitav stoori ja väga hea teostus. Ometi ei meeldinud mulle Menagerie osad.

Kui The Cage ei loe osana siis City on the edge of forever

Offtopic - Kas keegi oskab öelda mis ST: TOS'i osa see oli kus avastati planeet kahe viimase asukaga või midagi kes olid nagu pool mustad ja pool valged. Etv's nägin ükskord väga lõppu sellel osal ja tundus väga huvitav. Midagi oli veel, et ühel tulnukal olid värvid teistpidi ja seetõttu oli ta nagu friik oma koduplaneedil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2008 11:01 am    Teema: Vasta viitega

Leib.ja.vein kirjutas:
Offtopic - Kas keegi oskab öelda mis ST: TOS'i osa see oli kus avastati planeet kahe viimase asukaga või midagi kes olid nagu pool mustad ja pool valged. Etv's nägin ükskord väga lõppu sellel osal ja tundus väga huvitav. Midagi oli veel, et ühel tulnukal olid värvid teistpidi ja seetõttu oli ta nagu friik oma koduplaneedil.


"Let That Be Your Last Battlefield" vastab sellele kirjeldusele kõige paremini. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Leib.ja.vein
Nooremleitnant


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2008 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Leib.ja.vein kirjutas:
Offtopic - Kas keegi oskab öelda mis ST: TOS'i osa see oli kus avastati planeet kahe viimase asukaga või midagi kes olid nagu pool mustad ja pool valged. Etv's nägin ükskord väga lõppu sellel osal ja tundus väga huvitav. Midagi oli veel, et ühel tulnukal olid värvid teistpidi ja seetõttu oli ta nagu friik oma koduplaneedil.


"Let That Be Your Last Battlefield" vastab sellele kirjeldusele kõige paremini. Cool


Aitähh! Vaatasin just läbi selle. Väga meeldis.. üks neist star treki osadest mille sisu ei kordu peale igat kümnendat osa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group