Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 2x11 "The Hunting Party"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
9%
 9%  [ 1 ]
9
18%
 18%  [ 2 ]
8
27%
 27%  [ 3 ]
7
18%
 18%  [ 2 ]
6
18%
 18%  [ 2 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
9%
 9%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Nov 13, 2006 4:49 pm    Teema: Lost - 2x11 "The Hunting Party" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 14. novembril 2006 kell 20:30 Kanal2's


"Kütid"
Michael tormab džunglisse Walti otsima ning Jack, Locke ja Sawyer otsustavad talle järele minna. Sun reageerib üllatavalt, kui ka Jin tahab otsijatega liituda. Hurley ja Charlie mõtisklevad selle üle, mida naised õigupoolest tahavad.


_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 4:57 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Nov 14, 2006 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

Päris huvitav osa oli. Mulle igastahes meeldis. Näidati natukene Jacki minevikku veel detailsemalt. Väga veenvalt oskab tegelase näitleja näidelda kah, eriti siis kui ta nuttis, peale seda kui naine ta maha jättis. Muidu Michaelist on see ääretult loll, loll ja veelkord loll tegu. Ma mõtlesin, et tol mehel on aju, kuid ei. Mis sest, et su oma poeg on. Kuid pannes niiviisi ohtu terve kompleksi (mis siis kui Sawyer ja Kate poleks tulnud alla?). Ja muidugi ka Kate poolt, ei saa siis olla ilma "seiklemiseta"? Muidugi mulle meeldis see effekt, kui nad selle müstilise Teisega (pange kurat neile juba mingid teised nimed) kohtusid. Täpsemalt see, kui kõikide tuled samal ajal äkitselt põlema läksid. Ja muidugi oli lõpp täiesti Lostilik, aga jah, ma ei saanud täpselt aru, mida ta sellega mõtles? Kas tahab enda meestest teha mingi rühma või mõtles ta Teisi?

7/10.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 5:03 pm    Teema: Vasta viitega

Täitsa hea osa oli.

Saime jälle detailsemalt tutvuda Jacki minevikuga. Täitsa kurb oli küll vadata, kuidas naine Jacki maha jättis.

See kohtumin "teistega" oli täitsa huvitav ja samas üllatav. Endal läks vahepeal küll närv sisse, et neet "teised" said nüüd ju relvad ka või vähemalt relvi juurde, kui neil relvad juba äkki ennem olemas olid, mis teoretiliselt peaks neid veelgi ohtlikumateks tegema. Usun, et kõik see lisab asjale kõvasti pinget juurde.

Samas jah, osa oli tõesti jällegi väga lostilik.

8. punkti.
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

Episoodi esimene pool oli minu jaoks küll täiesti ebahuvitav ja sisutühi. Õnneks olukord paranes, kui kesk metsa ilmus välja see habemik paadi pealt.
Jacki elulugu oli küll jah, natuke kurb, aga tema tegelaskuju on sarja jooksul minu jaoks järjest igavamaks ja vähempaeluvamaks muutunud, nii et kaasa elada ma tema probleemidele ei suutnud.
Lõpp oli jah, loodetavasti mõtles Jack ikka seda, et ise "armee" luua. Very Happy Saaks ehk natuke actionit juurde. Very Happy

Häid huumorikohti oli ka, näiteks see, kui Kate viskas Sawyerit banaaniga ja ütles, et kivi polnud käepärast. Very Happy Või siis see, kui Sawyer Locke'i Mr. Properiks nimetas - vägagi leidlik, Locke meenutab tõesti seda joonistatud tüüpi:

Laughing

Osa saab 6 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 9:27 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Häid huumorikohti oli ka, näiteks see, kui Kate viskas Sawyerit banaaniga ja ütles, et kivi polnud käepärast. Very Happy Või siis see, kui Sawyer Locke'i Mr. Properiks nimetas - vägagi leidlik, Locke meenutab tõesti seda joonistatud tüüpi


Sawyer leiutab kogu aeg naljakaid nimesid, eriti meeldib talle Hurley kallal neid tarvitada Laughing
8/10

Kes ühe punkti on andnud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Nov 18, 2006 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

Ühed Jacki huvitavamad flashbackid, mis siis, et võrdlemisi sama teema. Ikka ta arstikarjäär, isa, 'suhted' patsientide (ja nende lähedastega Smile ) jne jne.

Kui Kate vist üle-eelmises osas veidi sümpaatsemaks muutus, siis nüüd käis ta jälle närvidele. Alati peab tema kaasa tulema, kõiges osaline olema. Silly Freckles...
Igatahes, kohtumine salapäraste Teiste või Nende või misiganestega, oli igati värskendav. Ainult nüüd muudeti nad liiga inimlikuks - parema sõna puudmisel -, võrreldes sellega, mis mulje neist varem jäänud oli. Kuidagi lapsik oli, et teeme saare pooleks ja see on meie pool ning see teie pool. Miks neid enam ellujäänud ei huvita? Bloody hell, mida nad õige tahavad?!

7/10.

PS. Sawyeri hüüdnimi sulle? Very Happy Vähe võimalikke variante, kuid siiski lõbus. Wink
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Nov 18, 2006 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
PS. Sawyeri hüüdnimi sulle? Very Happy Vähe võimalikke variante, kuid siiski lõbus. Wink


Vastusevariandid polnud küll eriti sobivad ja paistab ka, et test on neile, kes on sarja rohkem vaadanud kui Kanal2 näidanud on. Siiski tegin ära, vastuseks tuli Sunshine. Laughing
See oli ka kõige levinum tulemus vastajate seas.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Esm Nov 20, 2006 9:50 am    Teema: Vasta viitega

Eelmist osa kommenteerides olin paljuski prohvet... Jack, Lcke ja Sawwer proovisidki midagi koos ette võtta. Paraku oli see liialt läbikaalutlemata tegevus, sedapuhku oli Jack see, kes liialt impulsiivne oli (Micahelist ma ei räägigi, oli siis raske teistega koos minna, kui ikka pidi minema).

Eriti prohvet olin naisi kommenteerides. Et neist on alati seal tüli nende arutus hüperaktiivsuses..
Sedapuhku siis taas Kate, kelle tegelaskuju just sellepärast pole mulle esimesest jaost peale meedinud.
Mul on kuri kahtlus, et edapidi hakkab omakorda see Ana Lucia taas omapoolseid lollusi tegema.

Kui juba selline hea sari välja mõeldi, kas ei saanud siis neid rumalaid "emalendureid", mida praegusel "moeajastul" pea igasse filmi topitakse, seekord sisse toomata jätta?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaagup
Kaptenleitnant


Liitunud: 9 Nov 2006
Postitusi: 108

PostitusPostitatud: Esm Nov 20, 2006 1:31 pm    Teema: Vasta viitega

Teised...

Mis siis seni teada on? Saar on üsnagi suur, põhja-lõuna suunas piklikum, teatavasti 25. osas 1. hooaja lõpus jõuti mõnede tundidega suitsusamba tekitanud lõkkeni. See pidi siis idarannikul olema, samas laager on siis lääne-edelarannikul. Lennuki sabaosa kukkus siis põhja-kirderannikule, kuigi ilmakaarte ja geograafia selgitamisega on sarjas seni suuri raskusi. Seal põhjapoolsemas osas pesitsevad siis enamasti "teised", kes sabaotsa rahvale kohe kallale tungisid. Siiski on nende "kohalolekut" ka laagri piirkonnas tunda, sinna ilmus ju Ethan ning ilmselt Claire ja Charlie ründamisel oli Ethanil kohe abibvägi varuks. Samas pole täpselt teada, kas Ethan oli lennukirahva juures kohe algul platsis või tuli ta pisut hiljem.

Samas see prantslanna, kelle lapse Teised röövisid (seesam Alex?) pole aga Teisi 16 aastat enam kohanud. Ligikaudu on aru saada, et ka prantslanna on elutsenud saare lõunapoolses osas.
Tundub siis, et Teised kaitsevad eriti saare põhjapoolset osa. Samuti paistavad nad teadlikud olevat nii luugialusest laboratooriumist kui ka (vähemalt) osast lennukirahvast koos nimedaga.

Lisaks on Michaeli ja arvutiga seonduvalt teatavaks saanud, et saarel peab kuskil veel mingi koht olema, kus asub arvuti. Veel mingi leidmata laboratoorium?
Samuti pole seni käsitletud Claire eemalviibimist. Kuskile pidid Ethan & co ta viima, kust ta ilmselt kogemata vabaks sai. Kas sama koht, kuhu Walt jt. viidi? Eks see paista edaspidi, loodame.

Siis see paat. Kuskil saare rannas võiks ju paadisadamast märke olla. Kogu rannik on ju endiselt läbi käimata. Samas arvestades saare muid üllatusi, nagu laev keset maad ehk Must Kalju,
nn. koletis, imelikud loomad, sosinad ja nägemused, needsamad avastatud punkrid koos sisuga... siis ei pruugi muidugi mingit sadamat paistmas olla.

Noh, edasi. Needsamad loetletud imelikud seigad. On need kõik nende "teistest" nupumeeste vaimuvili? Et olid teadlased, tegid katseid, nagu see film rääkis, siis läks miski vussi, side välismaailmaga läks sassi, siis läksid nad ise sassi ning lasid pma raadiotorni kaudu eetrisse numbrid, nende rõõmuks sattus siis saarele prantslanna meeskond, siis edaspidi lennuk. Oli, kelle kallal oma katseid sooritada? Pole hullemat varianti kui hull teadlane. Saati kui hulle tadlasi on terve kamp?

See jutt oli minu püüe kuskile mingit loogikat luua...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

6 punkti.

Võibolla on asi minus, aga nüüd kisub sari ikka eriti igavaks. Jacki minevikus oli muidugi veel paar auku ja nende lappimine kulus ära, aga samas ei saa öelda, et see väga põnev ja ka väga oluline oleks olnud.
Teiste näitamine oli ka selline kummaline, nagu Wendelh juba mainis, rikuti teatud mõttes nende ebainimlikkus ja müstilisus ära.
Samas plussiks on kahtlemata see, et Ana-Lucia ja Jack hakkavad äkki Teiste vastu võitlemiseks armeed looma, mis peaks sarja natuke uut pinget tooma.

See, kuidas Jack ja co. Michaeli pimedalt otsima läksid oli tegelikult väga koomiline ja Kate'i käitumisest ei tahaks rääkidagi.

Väga hale. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti

Oli minu meelest väga tugev episood - head flashbackid ja ka muidu huvitav lugu. Michaeli äkiline ja mõtlematu põgenemine tuli mulle üllatusena. Eelkõige üllatas mind see, et Michael otsustas juba nii vara lahkuda. Samas oli aga hea see, et osa algas kohe tempokalt.
Flashbackid olid nauditavad, üldiselt mulle Jacki flashbackid väga ei meeldi, kuid siin osas olid need üpriski tugevad. Jacki ja Sarahi suhte allakäiku oli huvitav jälgida ja ka seda kuidas Jack üritas taas korda saata võimatut. Jacki ja tema isa arvamused läksid siin taas lahku, Jack on lahkem ja ehk ka parem inimene, kuid tema isa on otsekohesem ja kohati ka mõistlikum. Jacki isa tegelaskuju müstilisus võlub mind endiselt ja ma olen kindel, et temast kuuleme me veel palju.
Huvitav oli jälgida ka seda, kuidas Jack ja kompanii Michaelit otsisid. Lõpuks jõudsid nad "piirini", kus olid Teised. Meeldis, see kuidas Sawyeri tulistaja ütles, et ellujäänud elavad seal saarel ainult seetõttu, et nad lubavad neil seal elada.
Kahjuks võeti kõige pingelisemal ajal tempo jälle maha,kui Kate ohtu sattus ja nad tagasi pöörduma pidid. Siiski oli huvitav natuke lähemalt Teisi näha ja ka seda, et Jack hakkab Kate'ist vaikselt võõranduma.
Hea osa oli!
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group