Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Day Break' arutlusteema
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Nov 19, 2006 7:48 pm    Teema: 'Day Break' arutlusteema Vasta viitega

http://en.wikipedia.org/wiki/Day_Break
http://www.imdb.com/title/tt0801425/
http://www.tv.com/show/58017/summary.html

Day Break on uus ulmesari politseinikust Brett Hopperist, kes lavastatakse süüdi ühe prokuröri surmas ning vahistatakse. Kuid Hopperi jaoks hakkab seesama päev ikka ja jälle korduma - hommikul üles ärgates leiab ta end taas oma naise kõrvalt. Nii saab ta võimaluse asuda välja uurima, mis tegelikult juhtus ja kuidas ennast sellest supist päästa.


1x01 - Pilootosa ja 1x02 - "What If They Run"

Vaatasin esimesed kaks episoodi ära ning tuleb tunnistada, et sari ei olnud sugugi nii igav ja halb kui ma kartsin, kuid see eriline tõmme, mis on mõne teise sarja puhul koheselt olemas, jäi nagu puudu. Razz
Alguses ehmatas veidi ära see kole kiire ja kirju montaa¾, mis siis järsku elektronkella kaadriga peatus - aga pole viga, tõmbas tähelepanu küll. Põhiline asi, mis mulle silma hakkas, oli see, et taaskord olid koos mingi mustanahaline mees ja valge naine. Mitte, et reaalelus selliseid asju ei oleks, aga teleekraanil mõjub kuidagi väga sunnitud poliitilise korrektsusena võis siis soovina erinevatele rahvastikugruppidele meeldida. Probleemiks oli minu jaoks ka see, et nende kahe tegelase vahel ei olnud ekraanil erilist keemiat küll näha.
Muidu on sellised episoodid, kus keegi elab üht ajaperioodi pidevalt uuesti läbi, et näiteks selle käigus mingile probleemile lahendus leida või ka niisama, juba väga äraleierdatud teema, mida on paljudes ulmesarjades käsitletud. Seekord võeti lausa ette terve sari niimoodi teha. Mulle pole need episoodid kunagi eriti meeldinud, sest mind tõesti ei huvita eriti näha sama tegevust kogu aeg. Day Breaki puhul tuleb mainida, et kuigi esimese osa esimene pool ei jätnud erilist muljet, paranes asi hiljem oluliselt ning muutus huvitavamaks.
Päris naljakas koht oli see, kui Hopper selle naise bussi alla jäämisest päästis, aga naine hakkas hoopis oma vana bemari saatuse üle ahastama. Mis sellise vana panni pärast ikka kurvastada. Kuigi jah, järele mõeldes oli see konkreetne mudel üks BMW ilusamaid, eriti võrreldes nende uusimatega, mida ma eriti koledateks pean. Very Happy

Teises osas oli alguses päris hea action, mulle väga meeldis see blokaad seal tee peal ja tulistamine. Parim koht oli see, kus Hopper tuli pärast autost välja, seisis lihtsalt keset teed ja ootas, kuni pahad onud vaikselt autoga tulevad ja siis nad ülilihtsalt maha kõmmutas.
Igatahes paistab, et sarja tegijatel on piisavalt annet iga episoodi jaoks erinevaid tegevusliine välja mõeldes neid piisavalt omanäolisteks muuta, mitte üksteise koopiateks, milles on kõigest väiksed erinevused. Muidugi on huvitav ka see, et "eelmisel" päeval saadud haavad ei kao, vaid jäävad.

Mainima peaks veel ka seda, et ulmefännidele on sarjas hulk tuttavaid nägusid:
Mitch Pileggi (The X-Files, Stargate Atlantis)
Adam Baldwin (Firefly)
Ian Anthony Dale (Surface)

Muuseas, Wikipedia andmetel on tegu 13-osalise minisarjaga, mis asendab Losti, kuni see puhkusel on. Kas see tähendab siis, et sari saab 13 osaga lahenduse ja ongi mõeldud lühiprojektina, või plaanitakse ka jätkata?
Mina vaatan kindlasti veel edasi, sest vaatamata mõningatele häirivatele kohtadele on tegu päris huvitava sarjaga.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Esm Nov 20, 2006 7:01 pm    Teema: Re: 'Day Break' arutlusteema Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
kuid see eriline tõmme, mis on mõne teise sarja puhul koheselt olemas, jäi nagu puudu. Razz

Minu jaoks on seda erilist tõmmet just olemas. Esimesed 2 osa on olnud väga head.

Meeldib sarja tempokus, actionit on nii et tapab. Meeldib ka see, et sarjal tehakse ainult 13 osa - loodetavasti on iga detail läbi mõeldud ja lõpus ka kõik töötab.

Samas kardan ma, et tegijad valivad stiili kus tegevusliin liigub tigusammul ning alles viimane osa on see kus kogu puzzle kokku pannakse ja kõik eelnevad 12 osa peapeale pööratakse. Vahepealsed 11 osa on lihtsalt väikesteks vihjeteks ja vaataja eksitamiseks. Sest kui aus olla, mis me teisest osast teada saime? Suurt mitte midagi. Arvan, et sari jätkub sama kava järgi.

Aga tegu siiski väärt sarjaga. Pean seda isegi parimaks selle hooaja uueks sarjaks. Loodetavasti on kogu hooaeg sama põnev kui esimesed 2 osa. Smile
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Nov 20, 2006 7:53 pm    Teema: Re: 'Day Break' arutlusteema Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Aga tegu siiski väärt sarjaga. Pean seda isegi parimaks selle hooaja uueks sarjaks. Loodetavasti on kogu hooaeg sama põnev kui esimesed 2 osa. Smile



Tõsi ta on, ikkagi maitse asi. Erinevatele inimestele meeldivad erinevad asjad. Ja mul ongi hea meel selle üle, eriti foorumi seisukohalt, sest siis saab äkki ka mingit tõsisemat arutelu selle sarja teemal näha. Laughing
Minu põhiline kartus Day Breaki suhtes on sisuliselt sama - venitatakse ja venitatakse, kuni siis viimases osas tuleb kõva pauguga lõpplahendus.

Vahepeal lugesin sarja kohta internetist veel ja sain teada, et põhimõtteliselt ei välistata ka järgmisi hooaegu, kuid sel juhul oleks tegu uue päevaga, mis kordub.
See info pani mind ise mõtlema selle peale, et oleks päris huvitav, kui sarja tegijad mõtleksid Hopperile välja sellise arenguloo, kus ta vähehaaval õpib seda võimet või nähtust kontrollima ning lõpuks muutuks nö. jumalasarnaseks, mis aga loomulikult tooks kaasa omajagu probleeme. Very Happy

Muuseas, veel asja seedides jäi mind teise osa lõpust kummitama üks seik, kus üks paha tegelane vastas kellegi küsimusele, et kuidas läheb (või midagi sellist), et "same old" - võib-olla on mu kujutlusvõime natuke liiga avar, kuid kas on võimalik, et Hopper pole ainus, kelle jaoks päevad korduvad?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 9:30 am    Teema: Vasta viitega

1x03 "What If He Lets Her Go"

Läheb aina paremaks. 10 punkti. Super.

Lost võiks siit õppust võtta, infot antakse küllaga, tegevusliinid liiguvad meeletu tempoga (kuigi jään kindlaks arvamusele, et kuni viimase osani toimub vaataja eksitamine - viimases osas keeratakse kogu eelnev peapeale). Meeletu tempo, actionit on enam kui piisavalt (ja mulle see meeldib).

Näitlejad on head (Adam Baldwinis sobib ossa suurepäraselt, temas ei või iial kindel olla kas tegu hea või halva tegelasega), käsikiri suurepärane. Mis veel tähtis - draama ja intriig töötab. Vaataja on naelutatud ekraani ette.

Selle teema võiks vabalt "Muu Meedia" alafoorumise üle viia, ulmega pole siin vähimatki pistmist.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

1x03 "What If He Lets Her Go"

Nõustun Sigmaga, et tegu oli väga tugeva osaga. Meeldib just see tempo ja et ei kulutata aega millegi mõttetu peale.
Adam Baldwini tegelaskuju muutus selle osaga meeldivamaks ning taipasin päris selgelt, kui lähedalt ta meenutab oma Firefly tegelaskuju.

Ainuke asi, mis mind natuke ikkagi häirib selle sarja juures on see, et jälle paistab, et vandenõu hästi kõrgetasemeline nagu Salatoimikutes ja muudes sellistes sarjades. Kuigi mine tea, äkki üldse polegi mingit vandenõud ja kõik on üks suur uni. Very Happy

Sigma kirjutas:
Selle teema võiks vabalt "Muu Meedia" alafoorumise üle viia, ulmega pole siin vähimatki pistmist.


On ikka. Ühe päeva pidevat kordumist ei saa kindlasti normaalse nähtuse alla liigitada. Very Happy Teema jääb siia, vähemalt esialgu. Smile


Aga muuseas, ma sügavalt kahtlen, et ainult mina ja Sigma seda sarja vaadanud oleme, nii et tehke suu lahti, kes veel arvamust öelnud pole. Very Happy

VV kirjutas:
Mus tekkis küll nüüd huvi selle sarja vastu. Taye Diggs on igati vahva näitleja ka, nii et viskan raudselt pilgu peale.

_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Nov 30, 2006 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

1x04 - "What If He Can Change the Day"

See osa oli veel palju parem kui eelmine. Eriti meeldis mulle see, et pöörati rohkem tähelepanu Andreale ja tema narkosõltlasest elukaaslasele Eddie'le. Episood ise oli väga põnev ja tempokas, kuid ei mõjunud liialt kiirustatuna, sest aega jäi päris huvitavateks vestlusteks.

Omamoodi lahendus oli see, et uuel päeval otsustas Andrea Eddie võõrutusravile viia ja see, kuidas ta pikalt rääkis, et ta tunneb ennast teistmoodi. Huvitav, kas Hopperi tegevusel saavad tõesti sellised mõjud olla, sest ei tahaks nagu uskuda, et tegu päris kokkusattumusega oli. Razz

9 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

1x04 - "What If He Can Change the Day"

Polnud nii hea kui eelmine, kuid siiski suurepärane osa. 9 punkti.

Mulle meeldis lõpp. Tõi sisse lootust, et ta võib saatust muuta. Osa polnud nii tempokas nagu eelmised, kuid see eest keskenduti rohkem draamale. Palju oli stseene, mis tõid naeru suule. Kasvõi must baaridaam, või Hopperi kõne Chadile, ning minu isiklik lemmik - kahe jälitajaga arvete õiendamine Smile .

Ootan huviga mida järgmiseks pakutakse.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Dets 06, 2006 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

Day Breaki saatus on kergelt ohus:
http://www.variety.com/article/VR1117955107.html?categoryid=14&cs=1&p=0

Jama värk, loodan, et ikka näidatakse lõpuni ära, niigi lühike sari ju. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Dets 10, 2006 11:33 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Day Breaki saatus on kergelt ohus:
http://www.variety.com/article/VR1117955107.html?categoryid=14&cs=1&p=0

Jama värk, loodan, et ikka näidatakse lõpuni ära, niigi lühike sari ju. Razz

Teadsin, et vaatajanumbrid on väga madalad, kuid uskusin et 13 osalisel sarjal pole ohtu pooleli jääda - kahjuks eksisin. Aga loodan et vähemalt DVDle tulevad kõik 13 osa.

1x05 What If They're Stuck

9 punkti. Jällegi suurepärane osa. Actionit natuke vähem, draamat ja intriigi rohkem, tempolt vaiksem - see on ka põhjus miks polnud 10 palli vääriline osa.

Mulle hakkab Chadi tegelane aina rohkem meeldima. Võibolla mõne arvates oli tegevus liiga mugav ja kli¹ee, siis mulle meeldis väga. Loodetavasti võtab Hopper Chadi nõu kuulda.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 12:13 am    Teema: Vasta viitega

1x05 - "What If They're Stuck"

Äärmiselt hea osa, seni sarja parim minu arvates. Pantvangidraama oli hästi lavastatud ning põnev jälgida.
Ainuke häda on see, et nüüd on kole raske juba meeles pidada, mis eelmistest osades täpselt juhtunud on, kuigi sarja seisukohalt on see päris oluline. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 10:27 pm    Teema: Vasta viitega

1x06 "What If They Find Him"

Hea osa, kuid halvem kui eelmised.

Pea hakkas valutama. Tõeline "24" stiilis pudru ja kapsad. Ma tõesti loodan, et sarja lõpuga kogu puzzle paika läheb sest praegu ei saa ma mitte midagi aru.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Dets 16, 2006 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

ABC cancels Day Break:
Tsiteerin::
ABC has turned off the lights for "Day Break" and "Show Me the Money." The low-rated series airing back-to-back on Wednesday have been pulled by the network.

The failure of "Day Break," a crime thriller starring Taye Diggs, foiled ABC's plan to effectively fill the slot vacated by "Lost" when it went on hiatus after six episodes.

Viewers will be able to follow "Day Break" online at ABC.com, at least for now. Thirteen episodes of the show were produced but an ABC spokeswoman wasn't sure if all remaining episodes would be available at the website
Evil or Very Mad

Pole lihtsalt sõnu....
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Dets 17, 2006 1:02 am    Teema: Vasta viitega

Day Break ei kuulu küll minu lemmiksarjade hulka, kuid ikkagi on mul kahju, et ABC otsustas näitamise lõpetada, seda enam, et oli ju plaaniski vaid 13 osa. Kuigi niipalju sain aru, et kaks osa näidatakse veel, ehk siis kokku tuleb kaheksa kolmeteistkümnest. Loodetavasti lastakse ülejäänud vähemalt DVD-l välja.

1x06 "What If They Find Him"

Jälle päris põnev osa, kus seekord tuli mõningaid huvitavaid asju päevavalgele - näiteks mismoodi on Hopperi õde nende vandenõulastega seotud? Aga jah, raske on kommenteerida pikalt, sest nagu Sigmagi ütles, on segadus nii suur, et raske on midagi aru saada. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2006 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Kuigi niipalju sain aru, et kaks osa näidatakse veel

Ei näidata. Kurb. Sad

Tuleb lootma jääda DVD peale. Miliganes see ka välja peaks tulema.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

Kahju igatahes. Razz Millegipärast arvan ka, et vähemalt osaliselt olid Day Breaki madalad vaatajanumbrid tingitud sellest, et see asendas ikkagi sellist publikumagnetit nagu "Teadmata kadunud." Pakun, et vaatajate seas oli piisav hulk neid, kes uut sarja lihtsalt "kättemaksuks" ei vaadanud Lostile vaheaja tegemise eest. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Elanus
Lipnik


Liitunud: 21 Dets 2006
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2006 12:39 pm    Teema: Vasta viitega

No ma ei saa aru!
On mingi hea seriaal ja... lõpetatakse.
On mingi hale seriaal, mis ültse ei paku mingisugust lõbu ega midagi ning.. tellitakse hooaeg juurde.

Oeh, tuleb oodata, millal seriaalid puhkuselt naasevad, ning jääma lootma/ootmama Day Break'i DVD'd.

Tõeliselt hea seriaal oli!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maritaana
Kadett


Liitunud: 19 Nov 2006
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 12:28 am    Teema: Vasta viitega

Day Break oli üks parimaid sarju mida näinud olen. Ei saa aru miks ABC peab selle ära lõpetama, sest sari oli niigi väga lühike. ja lõpetavad just kõige huvitavama koha juures:(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.trekbbs.com/threads/showflat.php?Cat=0&Number=7121451&an=0&page=0&gonew=1#UNREAD

Näitamata jäänud Day Breaki osad pannakse enne veebruari lõppu välja abc.com kodulehele, kuigi karta on, et USA-st väljaspool elavad kodanikud neile ligi ei pääse.

Heaks uudiseks on aga see, et üks Uus-Meremaa kanal on ostnud näitamiseks kõik 13 episoodi, peaks tulema eetrisse enne märtsikuud. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Veeb 10, 2007 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

1x07-11

Suurepärane sari. Ja aina paremaks läheb. Ning kogu plot püsib ka enamvähem kontrolli all, kuid nagu 1x11 lõpust selgub, pole veel "peakurjamini" jõutud.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Veeb 13, 2007 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

1x12 "What If She's The Key"

9 punkti. Nagu sellele sarjale tavaks, järjekordne suurepärane osa.

Valmistutakse finaaliks ning kõik hakkab lõpuks selguma. Isegi liiga palju selguma (see ka peamisi põhjuseid miks 10 punkti ei andnud, liiga selge 'otsade kokku tõmbamise' tunne oli kogu osal). Kuidagi kahtlane, et sellise tempoga sarjas nagu Day Break on üks episood enne lõppu tunne nagu jääks ainult i'le täpp peale panna. Samas loodan, et väga suuri üllatusi ei tule, kardan et sarja järgnevus ei kannataks seda välja.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group