Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kolmas Tähevärava sari - Stargate Universe (ametlik teema)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2010 12:23 am    Teema: Vasta viitega

duncan kirjutas:
Joseph Mallozzi sõnul on SGU-l ideaalis 5 hooaega.

http://www.gateworld.net/news/2010/11/mallozzi-stargate-universe-is-a-5-year-story/


Olgu SGU-ga kuidas on, aga mina olen isiklikult vaatajanumbrite põhjal sarja katkestamist juba mitu aastat väga tobedaks pidanud. Kui arvestada, et sarjal mis teenib miljon vaatajat, võib olla kokku veel miljoneid vaatajaid teiste meediumite kaudu, siis oleks kahtlemata selle jätkamine pikas perspektiivis mõttekas. Kindlasti tasuks asi ennast ära kasvõi DVD ja Blu-ray müügi faasis. Razz

Olen Malozzi jutuga täiesti nõus, et midagi tuleks selles osas ette võtta. Siduda sarja jätkamise mõtekust USA-s olevate vaatajate arvuga ühel kindlal õhtul ja kellajal, on vägagi kummaline. Rääkimata veel faktist, et viis kuidas vaatajanumbrid saadakse, on enam kui kahtlane. Rolling Eyes
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2010 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

duncan kirjutas:
Joseph Mallozzi sõnul on SGU-l ideaalis 5 hooaega.

http://www.gateworld.net/news/2010/11/mallozzi-stargate-universe-is-a-5-year-story/


Muidugi on hea kuulda kinnitust selle kohta, et SGU tegijatel on kindel plaan, kuidas ja kuhu sari peaks lõpuks välja jõudma. Kuigi SGU ei ole suuremalt jaolt seni minu ootustele ja maitsele täielikult vastanud, siis oleks mul ikkagi väga kahju, kui sari varem lõpetatakse. Kasvõi juba sellepärast, et siis oleks Ulmefoorumis vähem asju, mille üle arutada. Very Happy

Aga igatahes ma usun, et Caprica enneaegne lõpetamine oli sarja tegijatele kindlasti oluliseks signaaliks ennast kokku võtta ja pakkuda senisest paeluvamaid lugusid. Mis aga puutub vaatajanumbritesse, siis torrentite ja muu sellise kaudu sarja vaatavad inimesed ei too siiski ei Syfy Channelile ega ka MGM-ile midagi sisse (vähemalt enne kui DVD-d ja Blu-rayd väljas pole) ja kuigi ka praegune süsteem vaatajanumbrite arvestamises on suhteliselt tobe, siis on raske välja mõelda ka viisi, kuidas objektiivsemat pilti saada. Muidugi oleks võimalus kõik telekad varustada nii-öelda jälgimisseadmetega, mis automaatselt kuskile teada annavad, kes ja millal mida vaatab, aga kes sellise Orwelli-stiilis plaaniga ometi nõus oleks. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Dets 11, 2010 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Pikk intervjuu viiel leheküljel Patrick Gilmore'iga (Dale Volker):
http://www.gateworld.net/news/2010/12/keeping-it-together/
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2011 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
duncan kirjutas:
Joseph Mallozzi sõnul on SGU-l ideaalis 5 hooaega.

http://www.gateworld.net/news/2010/11/mallozzi-stargate-universe-is-a-5-year-story/


Olgu SGU-ga kuidas on, aga mina olen isiklikult vaatajanumbrite põhjal sarja katkestamist juba mitu aastat väga tobedaks pidanud. Kui arvestada, et sarjal mis teenib miljon vaatajat, võib olla kokku veel miljoneid vaatajaid teiste meediumite kaudu, siis oleks kahtlemata selle jätkamine pikas perspektiivis mõttekas. Kindlasti tasuks asi ennast ära kasvõi DVD ja Blu-ray müügi faasis. Razz

Olen Malozzi jutuga täiesti nõus, et midagi tuleks selles osas ette võtta. Siduda sarja jätkamise mõtekust USA-s olevate vaatajate arvuga ühel kindlal õhtul ja kellajal, on vägagi kummaline. Rääkimata veel faktist, et viis kuidas vaatajanumbrid saadakse, on enam kui kahtlane. Rolling Eyes


Jamh.. nõustun see on tõesti totter... Mad

samas kui on teada, see nii on... siis oleks võinud nad selle asemel:
* mitte lõigata lõpust asju ära
* mitte külvata huvitavaid asju kiirustades lõppu
* mitte venitada sissejuhatusega

Mina arvan, et see 5 hooaega tuleks lauale võtta (oleks tulnud).... siis tehakse ta 3-ks hooajaks... võttes sealt välja kõik jura ja venitamised ja tuleks hulka parem seriaal ja ei jääks midagi puudu... ja ka katkestamist poleks karta! Smile
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2011 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

alziz kirjutas:
Mina arvan, et see 5 hooaega tuleks lauale võtta (oleks tulnud).... siis tehakse ta 3-ks hooajaks... võttes sealt välja kõik jura ja venitamised ja tuleks hulka parem seriaal ja ei jääks midagi puudu... ja ka katkestamist poleks karta! Smile


SGU tegijad on minu teada isegi öelnud, et põhimõtteliselt oleksid nad suutnud viie aasta peale mõeldud loo ka ühte hooaega kokku suruda vajadusel. Eks see näitab ka, kui palju oli sarja juba ette planeeritud suhteliselt tühje ja sisu mitte edasi viivaid episoode. Sad
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Nielander
Viitseadmiral


Liitunud: 7 Dets 2009
Postitusi: 216
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2011 10:28 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:


Olgu SGU-ga kuidas on, aga mina olen isiklikult vaatajanumbrite põhjal sarja katkestamist juba mitu aastat väga tobedaks pidanud. Kui arvestada, et sarjal mis teenib miljon vaatajat, võib olla kokku veel miljoneid vaatajaid teiste meediumite kaudu, siis oleks kahtlemata selle jätkamine pikas perspektiivis mõttekas. Kindlasti tasuks asi ennast ära kasvõi DVD ja Blu-ray müügi faasis. Razz

Olen Malozzi jutuga täiesti nõus, et midagi tuleks selles osas ette võtta. Siduda sarja jätkamise mõtekust USA-s olevate vaatajate arvuga ühel kindlal õhtul ja kellajal, on vägagi kummaline. Rääkimata veel faktist, et viis kuidas vaatajanumbrid saadakse, on enam kui kahtlane. Rolling Eyes


Ma tegelikult arvan, et sarja tegijad saavad ise ka sellistest asjadest aru ja ju siis leidsid targad pead, et sarja jätkamine ei tasu lihtsalt ennast ära...
Sama kehtib ka kõigi teiste sarnaste katkestamiste kohta...

Minuarvates seisneb selliste asjade juures viga selles, et nüüdisaja ulmesarjad pingutavad oma eelarvetega lihtsalt üle...ei osata saavutada tasakaalu sarja loo headuse ja selle loo illustreerimisel kasutatavate rahaliste kulutuste vahel...
Publik tahab eriefekte, suitsu ja pauku ja sädemeid...aga publik tahab ka sellele vastavat sü¾eed, millele seda kõike toetada...

Kui on olemas keskpärane tegevustik, keskpärased tegelased ja keskpärane taustalugu, siis ole mõtet hakata miljoneid tuulde loopima lootuses, et see teeb keskpärasest suurepärase...
Kui ei ole ikka tegemist väga hea sarjaga, siis tuleb ka rahasid vastavalt iigutada...
Näiteks BSG's oli väga hea lugu ja ka raha pealt kokku ei hoitud - ja see kooslus tasus ka igas mõttes ära...vaatajaid oli, sari sai oma elu ära elada...
Samas Caprica oli kõvasti nõrgem, aga kulutati ikka samasid summasid - tulemuseks järjekordne katkestamine...
Mõnikord on lihtsus ja odavus lihtsa ja odava looga paremini peale minev, kui kallis ja kulukas keskpärase looga...
_________________
When the spit hits the fan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alziz
Leitnant


Liitunud: 5 Märts 2007
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2011 11:17 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
alziz kirjutas:
Mina arvan, et see 5 hooaega tuleks lauale võtta (oleks tulnud).... siis tehakse ta 3-ks hooajaks... võttes sealt välja kõik jura ja venitamised ja tuleks hulka parem seriaal ja ei jääks midagi puudu... ja ka katkestamist poleks karta! Smile


SGU tegijad on minu teada isegi öelnud, et põhimõtteliselt oleksid nad suutnud viie aasta peale mõeldud loo ka ühte hooaega kokku suruda vajadusel. Eks see näitab ka, kui palju oli sarja juba ette planeeritud suhteliselt tühje ja sisu mitte edasi viivaid episoode. Sad


Uskumatu! Surprised ja siis nad imestavad, et miks ei vaadata ja miks ära katkestatakse... ja kokkuvõttes hävivad palju rohkem... kedagi ei huvita enam lihtsalt missioonitundest ülihead asja teha Sad

Nielander kirjutas:
Samas Caprica oli kõvasti nõrgem, aga kulutati ikka samasid summasid - tulemuseks järjekordne katkestamine...


Mulle tundub, et nad lihtsalt ei pinguta piisavalt ja ei mõtle lugusid sügavutti läbi vaid kritseldavad mingi pealiskaudse asja valmis, mis on auke täis ja lõpuks ei vaata seda tavainimene ega ulmefänn, sest mõlema jaoks on see jabur...
_________________
Hyperion
Emperor of ALZIZ Empire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Joseph Mallozzi näib oma blogis SGU tuleviku üle tagasihoidlikult optimistlik olema; 30. jaanuari sissekandes kirjutab ta nii:

Tsiteerin::
Speaking of buzz – I exchanged emails with Brad today and he reports another major hurdle has been cleared. Almost there, Stargate fans. Again, this is show business, so even the most promising of scenarios can go sideways fast (and dead-end scenarios turn around just as quickly). Nothing is written in stone but things are looking MUCH better now than they did last week when things looked much better than they did the week before. Meetings are still ongoing and I, like most of you, am really beginning to feel antsy. Hopefully, by the time we head back into the office for the Day 1 Mix of Blockade, we’ll have something more substantial to discuss.

Allikas

Mida see täpselt tähendab, on muidugi raske ennustada. Kolmas hooaeg tundub praeguse seisuga liiga suure imena, kuid miniseeriat või DVD-filmi võiks isegi uskuda, sest kui tegemist oleks mingi koomiksi või romaaniga, siis vaevalt Mallozzi seda sellisel kujul ülesse puhuks.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 10, 2011 8:47 am    Teema: Vasta viitega

Stargate Universe teise hooaja viimase kümne episoodi näitamist alustab Syfy Channel 7. märtsil

Vahepeal liikus ka kuulujutte, et viimaseid osi hakatakse näitama alles aprillis, suvel või ei näidata üldsegi, nii et igati positiivne uudis.

Muuhulgas kinnitas J. Mallozzi, et kolmas hooaeg ei ole üks võimalikest arengustsenaariumitest, kuid kui kõik hästi läheb, siis on tegijatel Tähevärava fännide jaoks varsti mõned head üllatused. Äkki on siis lõpuks filmidele roheline tuli antud?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2011 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

Märtsis eetrisse minevate episoodide sisututvustus. Sisaldab spoilereid. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2011 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

Spoilerihoiatus!

GateWorld vahendab SGU teise hooaja viimase poole Syfy Channeli ja SPACE'i promosid.

Tsiteerin::
Syfy’s drama-adventure series returns for its anticipated final ten episodes. The new episodes pick up with the Destiny crew in a battle with a drone command ship and the surprise arrival of the aliens that abducted Dr. Nicholas Rush (Robert Carlyle) and Chloe (Elyse Levesque). The final season culminates with a dramatic conclusion for the fate of the Destiny crew, who face a difficult crossroads when they realize the time has come for them to take a risky stand … or they will be left adrift forever.

Guest stars appearing in the final episodes include Victor Garber (Alien, Titanic), French Stewart (3rd Rock From The Sun), Robert Picardo (Stargate SG-1, Star Trek: Voyager, China Beach), Kathleen Quinlen (Apollo 13) and Julie McNiven (Supernatural, Mad Men).


Nagu näha, siis Ginnist pole me veel viimast näinud, kui Julie McNiven just mõnes teises rollis üles ei astu. Samuti võis klipist näha, et esimesest hooajast tuttavad sinised tulnukad on tagasi. Paar nädalat tuleb siiski veel kannatada, 7. märtsil läheb sari lõpuks edasi. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Morphe
Kadett


Liitunud: 24 Veeb 2011
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2011 12:33 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt ka viis senti siia teemasse:

Enterprise kirjutas:
Märtsis eetrisse minevate episoodide sisututvustus. Sisaldab spoilereid. Smile



Suur tänu heade uudiste eest!
Ma olin sigamoodi vihane et nad hea sarja niimoodi lambist keset hooaega pooleli jätavad ja prükkarisse heidavad! Mis on muidugi omajagu irooniline arvestades seda et selle sarja olemasolust sain ma teada ühest leheuudisest millel pealkiri oli umbes selline et ´Stuudio katkestab stargate universe sarja´. Mõtlesin et heidan pilgu peale, et kas on samasugune masendav kräpp nagu kogu muu stargate frantsiis või suudavad nad ehk üllatada. Ja nad suutsid üllatada küll! Näitlejatööd on väga head (Juba Carlyle enda pärast tasub vaadata!) või siis suhteliselt head. Tegelaskujud on kolmemõõtmeslised, st neil on sygavus, oma minevik ja kapid luukeredega ja mis peamine, tegijad ei karda näidata nende inimlikkust, nende nõrkust. Sari on sünge meeleoluga ja sisu areneb osast oasse edasi, niiet toimuvale pihtasaamine eeldab asja pidevat jälgimist.
Minupoolt pöidlad üles ja kõigile tegijaile sõbralikud patsutused seljale!
See on esimene ja ainuke stargate nimeline asi mida täiskasvanud inimesel vaadata kannatab.
Paluks fännidel mite solvuda, aga selline on minu arvamus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2011 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

SGU=uuemversioon uusversioon BSG
Lihtsalt nii sarnane on ja nad ei kasuta ära seda potentsiaali mis neil oleks. Kahju...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Märts 17, 2011 11:04 am    Teema: Vasta viitega

Morphe kirjutas:
Mõtlesin et heidan pilgu peale, et kas on samasugune masendav kräpp nagu kogu muu stargate frantsiis või suudavad nad ehk üllatada. Ja nad suutsid üllatada küll! Näitlejatööd on väga head (Juba Carlyle enda pärast tasub vaadata!) või siis suhteliselt head. Tegelaskujud on kolmemõõtmeslised, st neil on sygavus, oma minevik ja kapid luukeredega ja mis peamine, tegijad ei karda näidata nende inimlikkust, nende nõrkust. Sari on sünge meeleoluga ja sisu areneb osast oasse edasi, niiet toimuvale pihtasaamine eeldab asja pidevat jälgimist.
Minupoolt pöidlad üles ja kõigile tegijaile sõbralikud patsutused seljale!
See on esimene ja ainuke stargate nimeline asi mida täiskasvanud inimesel vaadata kannatab.
Paluks fännidel mite solvuda, aga selline on minu arvamus.



Ei mingit solvumist, erinevaid arvamusi on ikka tore lugeda, eriti kui need on kuidagi põhjendatud. Very Happy

Ise ma selle hinnanguga siiski päriselt nõustuda ei saa. Seda seisukohta, et sünge = täiskasvanulik (eriti SGU osas) olen ma enne ka palju kohanud, aga mulle see eriti kohale ei jõua. Pigem kipub jääma mulje, et tegu on mingi isikliku hirmuga, et "kui ma naudin kergemat meelelahutust, siis peab keegi mind lapsikuks". Aga palun seda üldse mitte võtta rünnakuna, sest nii see pole mõeldud. Näiteks BSG uusversioon meeldis mulle väga ja see oli tunduvalt süngemgi kui SGU, aga nagu eelkõneleja FLT ütles, siis SGU on omakorda lihtsalt BSG uusversiooni uuem versioon. Very Happy

Mis sisusse puutub, siis minu arvates oli vähemalt esimese hooaja suur viga just selles, et mingit edasiminekut loos tegelikult ei toimunud ning kõik oli ainuüksi suhtedraamale üles ehitatud, mis mõjus enamasti sunnituna ja halvematel juhtudel ka igavana.

Näitlejatöö osas olen üldiselt nõus, Carlyle, Ferreira ja veel mõni on tõesti väga head, aga samas näiteks Scotti, Chloe, Wray, Brody ja Volkeri osatäitjad on mind täiesti külmaks jätnud. Muidugi võib siin süüdistada ka etteantud materjali, mis ei lase neil oma näitlejavõimeid ehk piisavalt teostada, aga ma ei saa öelda, et üldine tase kuidagi oluliselt parem oleks kui SG1-s või SGA-s.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Morphe
Kadett


Liitunud: 24 Veeb 2011
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Nelj Märts 17, 2011 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:

Pigem kipub jääma mulje, et tegu on mingi isikliku hirmuga, et "kui ma naudin kergemat meelelahutust, siis peab keegi mind lapsikuks". Näiteks BSG uusversioon meeldis mulle väga ja see oli tunduvalt süngemgi kui SGU, aga nagu eelkõneleja FLT ütles, siis SGU on omakorda lihtsalt BSG uusversiooni uuem versioon. Very Happy


BSG - Battlestar Galactica? Ma pole seda kunagi vaadanud, aga võibolla siis peaks. Et nagu kursis olla nende referentsidega siin.

Offtopic, aga, mind ennast minu ´lapsikuks´ pidamine üldse ei häiri. Mu abikaasa peab mind tobedaks selle ulme ja fantasy-fetishi pärast. Ta loeb-vaatab peamiselt reaalajaloolisi raamatuid-filme ja kuidas see "muinasjutupask" võiks kedagi huvitada sellest ta aru ei saa. Samuti ei jaga seda vaimustust paljud mu sõbrad. Nagu mina ei jaga nende vaimustust jalgpalli või muu spordi jälgimise osas. Jalka ja kossufännid on minuarust täiesti soodad, aga ma ei hakka seda neile näkku ütlema. Tulevad veel kallale. Mul on oma kiiksud ja mitte vähe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 17, 2011 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

Battlestar Galactica jah, väga palju ühiseid jooni saab tõmmata. Kaasaarvatud Young=Adama, Rush=Balter, Scott=Lee (kusjuures sellele oli vist üks episood lausa suunatud, kus Scott oligi Youngi poeg). jne.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2011 12:19 am    Teema: Vasta viitega

Veidrikud olete. Ma vaatasin BSG selle aasta jaanuari kuus kahe nädalaga ja mulle ei tundu mitte mingit moodi Universe selle koopiana Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 8:34 pm    Teema: Vasta viitega

Aga seda ta on ja me pole ainsad, kes seda märkanud on. Ainuüksi nendest võrdlustest, mis välja tõin, on juba näha, et tegu on "koopiaga"
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on kahju, et SGU veel rohkem BSG-d ei jäljenda. Very Happy Mõtlen seda, et kui nad juba sellele teele läksid, siis oleksid stsenaristid võinud julgemad olla. See on alati Stargete'i häda olnud, et tegijad ei julge kuidagi suuri samme teha. BSG-s oli nii palju episoode, kus suu jäi lahti ja need osad mõjutasid sü¾eearengut ka pikas perspektiivis. Tähendab olid momendid pärast mida enam tagasipöördumist ei olnud, igal teol olid tagajärjed. SGU proovib aga olla vana hea Gate'i ja Galactica hübriid - tulemus on aga see et seriaal on läbinisti pooletoobine.

Viimati muutis seda SinkaVonka (Püh Märts 20, 2011 12:18 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2011 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ma liituks ka kahe eelkõnelejaga, et SGU tegijad on selgelt võtnud paljugi üle BSG raamatust ning sarnasused nii tegelaste kui üldise atmosfääri osas on märgatavad, aga kui BSG-s oli toimuv kuidagi sisuline, siis SGU-s on kõik kuidagi pinnapealne. Ehk siis üle on võetud vorm, aga mitte sisu ja see minu arvates paistab üsna valusalt välja. Ma täpsemalt ei oska seda seletada, aga selline tunne on mulle jäänud SGU-d vaadates. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group