Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Transformers

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Dets 26, 2006 8:22 pm    Teema: Transformers Vasta viitega

Ma usun, et osad teist on kuulnud, et 4.juulil 2007.aastal tuleb kinodesse Michael Bay lavastatud Transformersite film. Ma ise ei ole küll seda sarja näinud, aga see film pakub mulle siiski huvi.

Siin on esimene täispikk trailer:
http://movies.yahoo.com/movie/1808716430/trailer

Enne traileri vaatamist olin ma üsna pessimistlik, sest minu meelest ei ole Bay kuigi hea lavastaja, kuid mulle see trailer lõpuks siiski täitsa meeldis. Ma plaanin seda tõenäoliselt ka vaatama minna. Mida teised arvavad?
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kris
Leitnant


Liitunud: 24 Mai 2006
Postitusi: 77

PostitusPostitatud: Teis Dets 26, 2006 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

Michael Bay eelmine film "The Island" kujunes majanduslikult tõeliseks katastroofiks. 130-miljonilisest eelarvest tõi see film USA-s tagasi kõigest natuke üle 30 miljoni $. Seetõttu oli natuke üllatav, et ta valiti "Transformersi" lavastajaks.

Trailer oli päris hea, aga arvan, et 2007.a. suvi kuulub sellistele filmidele nagu Shrek 3, Spider-man 3 ja viimane Jack Sparrow seiklus. Kasuks ei tule ka see, et "Transformers" tuleb välja samal nädalavahetusel kui "Live Free or Die Hard" filmiga Bruce Willisega peaosas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Dets 26, 2006 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

Väga hea trailer. Smile

Megan Fox. Very Happy

Michael Bay loomingust olen näinud ainult Bad Boys 1 ja 2, The Rock ning The Island. Kui mul oleks tarvis koostada oma lemmikmärulite edetabel, siis Bad Boys 2 oleks #1, The Rock #2 ning nende järel oleks hulk tühja maad enne kui #3 tuleks. Olen nende 2 filmi suur fänn.

Mul on temasse usku. Ta on minu silmis suurepärane lavastaja, temalt teab mida oodata (seda et viimne kui dollar kulutatakse vaataja hüvanguks).
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Mai 20, 2007 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

Uues trailer on väljas! Smile

http://www.youtube.com/watch?v=s7uXvqfQvNI

Best. Trailer. Ever.

Ootused on igatahes väga kõrged. Ootan 100% meelelahutust. Loodetavasti on see sama lõbus kui Bad Boys 2.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 20, 2007 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

On hea trailer tõesti! Loodan, et sellest tuleb ka midagi suurt, aga eks Michael Bay on igasugu heade filmidega hakkama saanud peale Bad Boys kahe filmi ka veel ju Armageddon'i, The Island'i ja Pearl Harbor'iga. Ootan huviga. Cool
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Mai 20, 2007 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

Transformersist ei ole suurt midagi osanud arvata, aga Michael Bay'd filmitegijana muidu austan... no ja treiler oli päris cool, ei saa vastu vaielda.

Kuigi mind huvitaks palju rohkem üks teine robotifilm, kui see kunagi teoks peaks saama.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 10, 2007 9:54 am    Teema: Vasta viitega

Kuna Transformer on nüüdseks ka esilinastunud, siis on üleval ka lahe kodukas, kust leiab ka väga hea traileri ja muud huvitavat. Uurige järele. Cool

http://www.transformersmovie.com/
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle lubati USAst ühe filmifriigi poolt paypal´i kaudu raha saata, et vaatama läheksin. Eks näis. He he !
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 11:12 am    Teema: Vasta viitega

Transformers rokkis täiega, soovitan vaadata suurelt ekraanilt ja mitte jääda teleka või arvutiekraanile lootma, mida suuremad robotid seda võimsam elamus.

Arvustus mu blogis
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
V
Kapten


Liitunud: 26 Mai 2007
Postitusi: 133
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 03, 2007 2:08 pm    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin, et ootan, kuni DVD-le jõuab.
_________________
Remember, remember, the 5th of november!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Aug 29, 2007 11:41 am    Teema: Vasta viitega

Ma jagaks selle filmi kuidagi kaheks. Esimesele poolele paneks maksimumpunktid - kõik oli väga viis - dialoog, tegelased, sündmustik. Asi hakkas kuidagi allamäge minema, kui autobotid rääkima hakkasid. Liiga palju läilasid kõnesid vabadusest ja valikuvõimalustest, inimkonnast ja nende nõrkustest... Pealegi pilgutasid robotid silmi (!?) ja üldse oli neile omistatud häirivalt palju inimlikke omadusi.

Eriefektid olid aga tasemel.

Tugevad 8 punkti.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kangur1000
Kommodoor


Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 153

PostitusPostitatud: Reede Sept 07, 2007 8:16 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
...Pealegi pilgutasid robotid silmi (!?) ja üldse oli neile omistatud häirivalt palju inimlikke omadusi.

Eriefektid olid aga tasemel.

Tugevad 8 punkti.


Kui sa tähele panid siis alguses ta küsis et kus te niimoodi rääkima õpisite , ning Prime vastas: "World Wide Web" , loogiline on et ta ka sealt õppis inimeste käitumis stiili....
_________________
"An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 08, 2007 12:16 am    Teema: Vasta viitega

Minumeelest on sellise filmi puhul suht mage mingeid tõepäraseid ja sobivaid aspekte otsida, kontseptsioon juba ise on suht ebareaalne. Mingite silmapilgutuste üle norida oleks suht mõttetu. Mitte, et see tähendaks nüüd, et film halb oleks... Kuigi Transformerite fänn ma pole kunagi olnud, lapsena jälestasin isegi nende mänguasju.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ordzo
Lipnik


Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 31

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

miks ei võiks ka robotid silmi pilgutades oma optikat puhastada nagu seda loomad teevad niisutamiseks Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 24, 2007 10:08 am    Teema: Vasta viitega

Sain ka mahti see film ära vaadata ja ülmulje on üsna hea. Mõtlen, et see Autobotide tekst oli tõesti veidi läila, aga iseenesest sellist pikka passimist ei olnud ja koguaeg oli tempo peal. Filmi lõpp tekitas kohe veendumuse, et kui filmil endal peaks hästi minema, siis võib loota ka järgmisele osale, kuid kuna ma ei ole jälginud Transformerite animat, siis ei oskaks ka arvata, kellega neil võiks veel tegemist tulla, sest Megatroniga peaks nüüd kõik olema. Kõige rohkem meeldis mulle väike paharett, kes üritas Air Force One pealt infot saada. Eriefektid olid suurepärased ning kui robotid transformeerusid, siis igasuguste detailide peale oli küll palju tähelepanu pööratud.

Annaksin filmile 8/10 punkti.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 03, 2007 7:03 am    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Ma jagaks selle filmi kuidagi kaheks. Esimesele poolele paneks maksimumpunktid - kõik oli väga viis - dialoog, tegelased, sündmustik. Asi hakkas kuidagi allamäge minema, kui autobotid rääkima hakkasid.


Jagan seda arvamust. Film algas tõesti väga paljutõotavalt, aga lõpu halenaljaks komöödiline jant keers küll asja veidi p... Lausa müstiline oli, kuidas suudeti üks paljutõotavalt alanud film lõpuks nii läilaks keerata...

7 punkti annan, efektide ja alguse eest, ok mõni nali filmi lõpu osas oli ka päris söödav Smile
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 28, 2007 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin siis selle lõpuks ära. Treileri põhjal jäigi nii pikka aega asi vaatamata - lihtsalt ei tõmmanud selle filmi poole. Nüüd sain aga õppetunni, et treilerist ei pruugi kätte saada motivatsiooni film terviklikult ära näha, kuigi peaks.
Eriefektid olid tasemel, nalja sai palju. Üle pika aja jälle üks mõnus film. Oleks tahtnud suurel ekraanil ära vaadata selle - oleks saanud palju palju suurema elamuse, kui hetkel sain.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group