Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Lost Room

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 12:22 am    Teema: The Lost Room Vasta viitega

The Lost Room on Sci-Fi Channeli kolmeosaline minisari, mis oli eetris 2006. aasta detsembris. Sarja keskseks elemendiks on salapärane motellituba ja umbkaudu 100 sellest toast pärinevat näiliselt tavapärast eset, millel on erakordsed omadused. Peategelase Joe Milleri ülesandeks on leida need objektid, et tagasi saada oma tütar.

http://www.imdb.com/title/tt0830361/
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Lost_Room
http://www.tv.com/the-lost-room/show/65382/summary.html?q=the%20lost%20room&tag=search_results;title;0

1. osa:

Ise otsustasin The Lost Roomi vaatamise nüüd käsile võtta, sest varem polnud selleks aega ega eriti ka tahtmist, kuna ma ei pidanud seda kontseptsiooni eriti huvitavaks. Õnneks ületas vähemalt esimene osa minu ootused, nii et kindlasti vaatan ka järgmised kaks ära.
Esiteks tuleb mainida, et mulle meeldisid väga näitlejad - eriti pätt Howard "The Weasel," kes vähemalt minu jaoks igas oma stseenis säras. Eriti hea oli koht, kus Joe tal ka oma aluspüksid ära anda käskis, et kontrollida, ega nende seas mõnda vajalikku objekti pole. Very Happy
Ka lugu oli päris huvitavalt välja mõeldud ning episood ise piisavalt tempokas. Et tegu on vaid kolmeosalise minisarjaga, siis summtutab see teadmine ka hirme, et asi kordavaks muutuks või tegijatel ideed otsa saaks ning seetõttu "vaheepisoode" tegema hakataks.

Oodatud on loomulikult kõigi kommentaarid, kes antud sarjaga juba tutvust teinud on. Smile


P.S: Ja ma olen täiesti teadlik sellest, et uusaastaööl pidutsemise asemel siin teemat kirjutades paistan ma täieliku asotsiaalina. Laughing
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

2. osa - "The Comb and the Box"

Teine osa ka nähtud ja meeldis veelgi rohkem kui esimene. Esiteks olid tegelased muidugi juba tuttavamaks saanud ning teiseks jõuti pooleteise tunni jooksul tempot päris korralikult ülal hoida, sest täni pidevalt muutuvale tegevustikule ei hakanud sugugi igav.
Sisu poolest olulisi etteheiteid pole, kui et vaid niipalju, et objektide kättesaamise nimel tegutsevad erinevad organisatsioonid on veidi nõrgalt defineeritud ning seetõttu jäävad nende motiivid ja olemus natuke arusaamatuks.
Tegelastest muutus Kreutzfeld seekord tunduvalt sümpaatsemaks, sest nagu peategelasel Joel, oli ka temal hea põhjus objektide kogumiseks suhteliselt drastilisi meetmeid kasutada. Siiski kaldun arvama, et ta võis oma poja haiguse osas valetada. Miks, ei tea, aga jäi selline kummaline mulje. Kahjuks vaid unustati ta osa teises pooles täiesti. Razz
Kammiga tüüp tõi episoodi natuke vajalikku huumorit, kuigi kohati tundus ta siiski liiga magedana.

Päris huvitav oli rohkem teada saada mineviku kohta, olgugi, et see, mis täpselt juhtus, jäi endiselt saladuseks. Seda, et põhiobjekt võib olla keegi inimene, aimasin juba ette - on ju suhteliselt loogiline, et motellitoas, kus on niipalju isiklikke asju, pidi ju ka keegi viibima.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Jan 03, 2007 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

3. osa - "The Eye and the Prime Object"

Kolmas, viimane ja parim episood. Kui tihti on nii, et filmide/sarjade episoodide lõpud vajuvad võimsa teemaarenduse kõrval kuidagi ära, siis siin pole selle koha pealt küll midagi ette heita.
Kreutzfeld, kes eelmises episoodis päris meeldivaks muutus, osutus kahjuks ikkagi hullumeelseks maniakiks. Tõsi, mul tekkis kohe kahtlus, et ta oma poja osas täit tõtt ei rääkind, kuid seda, et Isaac juba 9 aastat surnud oli, poleks ma oodata osanud. Howard "The Weasel" ilmus ka tagasi, kahjuks liiga lühikeseks ajaks. Very Happy

Lõpp oli hea selles mõttes, et andis toimunule teatava lõpetatuse, kuid jättis siiski ukse lahti (pun definitely intended Very Happy) edasisele teemaarendusele. Toa endine okupant ütles ju Joe'ele, et ta saab uueks põhiobjektiks, mis tähendab seda, et Joe pole nüüd enam päris tavaline inimene.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group